Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10931 16 września 2016, 18:45

staraczka33 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Staraczka, zapewne ciąża przyjdzie, gdy się nie będziesz spodziewać :-p
Nie zaszkodzi, jeśli pozaciskam kciuki :-)

Dzieki :-) przydadzą sie kciuki bo prawie wszystkie dziewze staraczek 2016 juz pozachodzily prawie no ale wiekszosc :-)

Zgłoś nadużycie #10932 16 września 2016, 19:05

zagubiona Gotowa na wszystko
My właśnie posprzątaliśmy podwórko głowiem zabawki  bo siedzą to a pogoda się popsuć ma od jutra.Z Nadią wracam po 16 choć mam plan że zaraz po 15 ją będę odbierać  jak w pracy zamelduję się na 7 rano.
Zaczął się wrzesień a ona nie chce chodzić już do przedszkola, żali się że inne dzieci idą po obiedzie inne po podwieczorku a ona siedzi dalej.W wakacje też chodziła i rozumniem że jej się nie chce ale co mam zrobić.I tak jakoś mi przykro bo chcę zeby była szczęsliwa ale nikt jej wcześniej nie da rady odbierać.
Taki smutny mam koniec dnia :(
Staraczka to bardzo mocno trzymam kciuki.
Vam no to zaskoczyłaś mnie, myślałam że wszystkie staraczki na początku testują już kilka dni po owu.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10933 16 września 2016, 19:17

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Dzieki :-) przydadzą sie kciuki bo prawie wszystkie dziewze staraczek 2016 juz pozachodzily prawie no ale wiekszosc :-)

Jeszcze ja zostałam :)
Trzymam kciuki :) Kiedyś w końcu musi się udać :)

Zgłoś nadużycie #10934 16 września 2016, 19:19

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Werka - powodzenia w nauce, oby się się zrobiło na zajęciach ciekawiej, ciekawiej... żebyś leciała jak na skrzydłach ;-)

Tandem - napracowałaś się przy okazji wesela (wszystkie zaproszenia, zawiadomienia, winietki, zawieszki na alkohol i podziękowania dla gości), za to jak miło musiało być gosciom !!!
Mam nadzieję, ze szybko Ci się uda rozkręcić firmę, i z samymi sukcesami !!
Miłego świętowania z rodzicami !

Paula - objawy są, czekam na 2 kreski 20- tego !! I moze się uda nawet papierosy rzucić, trzymam kciuki !!

Zagubiona - są mdłości, czyli ciąża pięknie jest przez progesteron podtrzymywana i rozwijana :-) Szybko zleci do lepszej części ciąży, i będziesz się chwalić fotkami z brzuszkiem :-)

Megan - gratuluje zdolności artystycznych, pochwal się zdjęciami swojej twórczosci za kilka tyg. :-)

Sofi - bardzo mi przykro problemów z pszczółkami, ale da sie się poza jedną rodziną resztę uratować ? Kurczę ale niemiły, wścibski i nietaktowny ten współpracownik, tak się wpychać do życia... Trzeba go chyba na dystans trzymać.

Mika - trzymam kciuki, byś na następnym usg zobaczyła już mocno bijące serduszko !! Może poczekaj do 7 tyg. ?

Vam - obys zobaczyła pozytywny test, w weekend, chyba, ze wytrzymasz do środy :-D

Aaniaa86 - wspaniałe nowiny, Nikola zdrowieje, serce będzie jak dzwon !

Od jutra podobno ochlodzenie i koniec upałów. Troszkę szkoda. Oby jeszcze zimowe rzeczy nie były potrzebne w najbliższych tygodniach...

Dziękuję :)
No powiem Ci że dzisiaj był bardzo ciekawy wykład :)
O lekach dla układu hormonalnego :) 5 godzin zleciało nawet nie wiem kiedy :D

Zgłoś nadużycie #10935 16 września 2016, 19:23

Vam Fajna mama
Zagubiona mnie zawsze kusi i planuje robic test w dniu @ a ona przychodzi dzien wczesniej haha poza tym zbamkrutowalabym. Teraz czaje sie i moze zrobie wczesniej a co!

Zgłoś nadużycie #10936 16 września 2016, 19:47

kamila19880 Fajna mama
W grudniu miałam badanie tej w normie 2,4 nigdy nie miałam problemów z tarczyca u mnie w rodzinie tez nikt na to nie choruje. Tez nie mam problemu z chudnieciem bo przy tarczycy jest problem. Takie okresy sie u mnie zdarzają, prolaktyna tez mam w normie ogólnie okaz zdrowia jestem ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10937 16 września 2016, 19:48

paula1940 Zaprawiona w bojach
Staraczka- i slusznie :-) trzymam kciuki za 2 krechy :-)
Paola-jak tylko zobacze 2 kreski to ani jednego papierosa nie wezme z malym tez tak mialam :-) jak narazie z jednej paczki ograniczylam do max 4 dziennie. Dzis byl jeden to i tak jest sukces :-)

Zgłoś nadużycie #10938 16 września 2016, 19:49

Sofi Fajna mama
hej, udało mi się dziś zrobić to co chciałam bo szwagierka poszła z m kopać cisy, więc spokojnie zrobiłam zdjęcia, listę roślin do projektu i jeszcze podlałam wszystko koło domu, a na koniec zebrałam fasolkę bo mnie teściowa prosiła :)

powiedziałam szwagierce że jak jej się będzie spóźniać @ to jej dam test ciążowy, to się przeraziła, bo jest z chłopakiem od niedawna i dopiero ma zaczynać nową pracę, ma 23 lata, i teraz cały czas o tym myśli i się boi, ale powiedziała mi że gdyby była w ciąży to czuła by się z tym źle też przez to, że wolałaby żebym ja pierwsza była w ciąży :( analizowałyśmy kiedy się widziała ze swoim, to jest nikła szansa na ciążę ;) ale naprawdę ma chyba wszystkie możliwe objawy, senność, mdłości, nastroje, wyczuwa zapachy, męczy się na schodach
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10939 16 września 2016, 19:52

paula1940 Zaprawiona w bojach
Paola-jak tylko zobacze 2 kreski to ani jednego papierosa nie wezme z malym tez tak mialam :-) jak narazie z jednej paczki ograniczylam do max 4 dziennie. Dzis byl jeden to i tak jest sukces :-)

Zgłoś nadużycie #10940 16 września 2016, 20:39

Paola_33 Supermama

paula1940 napisał(a)

Brawo za silną wolę !

Sofi, aleś Ty pracowita, masz powera. Wierzę, ze Ty zajdziesz w ciążę, nie szwagierka, tym bardziej, że malo prawdop., jak pisałaś.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10941 16 września 2016, 21:02

Taszka Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.
Melduję, że jestem w Polsce. Udało mi się kupić sukienkę na wesele. Jutro się będziemy bawić.
Nie odniosę się do waszych postów, bo jeszcze nie zdążyłam Was nadrobić.
Pozdrawiam cieplutko. Po weekendzie wrzucę fote z wesela ☺

Zgłoś nadużycie #10942 17 września 2016, 0:45

TakaJa Świeżo upieczona
Witam was wszystkie kochane staraczki :) dolaczam do was :) staram sie od miesiaca :) chcialabym miec coreczke :)

Zgłoś nadużycie #10943 17 września 2016, 6:29

Mika29 Fajna mama
Zagubiona rozumiem Cię co czujesz. Może uda się odbierać córeczkę wcześniej to będzie szczęśliwa.

Sofi wiedziałam, że dasz radę ze wszystkim. Gratuluję.

Staraczka oczywiście ja też trzymam kciuki. Tak jak za wszystkie staraczki.

Paula gratuluję silnej woli. Jak tak dajesz ładnie radę nie palić to może uda Ci się rzucić całkowicie?

Taszka udanej zabawy i pochwal się sukienką.

Witaj Taka.Ja napisz coś o sobie.

Jedną imprezę urodzinową dla rodziny mam za soba. Padłam wczoraj jak goście poszli. Jeszcze dzisiaj ale to sobie posiedzimy i pogadamy.
Uświadomiłam sobie, że z M mamy jutro 6 rocznicę ślubu. Jak ten czas ucieka. :-)

Zgłoś nadużycie #10944 17 września 2016, 6:47

Sofi Fajna mama
Taka ja witaj :) kiedy testujesz? :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10945 17 września 2016, 7:33

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki 😉 my z Nimi już nie śpimy....zaraz postaram się nas ogarnaci ok.10 pójdziemy na spacer.usze kupić znajomym coś do nowego domu i ich synkowi...apoznalysmy się z tą koleżanka na sali poporodowej 😉
A Wam życzę miłego dnia!
Testu nie ruszamy choć mnie korci...

Zgłoś nadużycie #10946 17 września 2016, 8:24

Taszka udanej imprezy.
Taka ja witam.Napisz cos wiecej o sobie.
Mika super ze impreza udana.Wszystkiego dobrego dla Ciebie i  m.
Ja nie moge odebrac jej wczesniej pracuje po 8 h i jedyna obcja to zsczac do 7 i skonczyc o 15, nie zawsze sie tak da bo moj m nie jest wstanie codziennie jej zawozic.Damy rade kryzys mine.
Sofi super ze udalo sie tyle zrobic.
Staraczka jak tam @ rozkrecila sie czy nie?
Aaniaa proba silnej woli zaliczona :)
Ja dzis impreze dla rodziny szykuje pogoda popsula sie ale nie pada.
Milego dnia

Zgłoś nadużycie #10947 17 września 2016, 8:24

Taszka udanej imprezy.
Taka ja witam.Napisz cos wiecej o sobie.
Mika super ze impreza udana.Wszystkiego dobrego dla Ciebie i  m.
Ja nie moge odebrac jej wczesniej pracuje po 8 h i jedyna obcja to zaczac do 7 i skonczyc o 15, nie zawsze sie tak da bo moj m nie jest wstanie codziennie jej zawozic.Damy rade kryzys minie.
Sofi super ze udalo sie tyle zrobic.
Staraczka jak tam @ rozkrecila sie czy nie?
Aaniaa proba silnej woli zaliczona :)
Ja dzis impreze dla rodziny szykuje pogoda popsula sie ale nie pada.
Milego dnia

Zgłoś nadużycie #10948 17 września 2016, 8:30

staraczka33 Supermama
Dzień dobry :-)
Taszka udanej zabawy :-)
Mika wszystkiego najlepszego dla was
A co do mojej @ na podpasce nic nie ma ale w srodku czuje i przy podcieraniu wiec testu nie kupuje szkoda kasy

Zgłoś nadużycie #10949 17 września 2016, 8:34

staraczka33 Supermama
Witam nową kolezanke,napisz cos o sobie ile masz lat ile lat ma twoje dziecko itd.

Zgłoś nadużycie #10950 17 września 2016, 9:00

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
tak,test silnej woli zaliczony ;) zaraz bedziemy szly na spacer...pogoda srednia, bo sie zachmurzylo :( a moja Nikole pogryzly w nocy komary i wyglada eh :( nie za ciekawie ...smaruje fenistil zelem a na noc dam wapno ... ide sie szykowac
TakaJa powiedz cos wiecej o sobie :)