Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10871 15 września 2016, 17:09

zagubiona Gotowa na wszystko
Paula fajnie zakomunikowal ze sie zgadza ;) .Na randke z m Cie nie wezme ale proponuje Ci zapros swojego m i tez idzcie :) .
Mika wiesz chyba za dwa tyg.  wystarczy, serduszo bedzie juz na pewno :) .A jak cos bedzie nie tak zawsze mozesz zglosic sie wczesniej.
Staraczka u Was jest wedlug lekarzy wchodzinw gre tylko in vitro, ale pewnie po cichu liczysz na maly cud :) .
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10872 15 września 2016, 17:29

staraczka33 Supermama

zagubiona napisał(a)

Paula fajnie zakomunikowal ze sie zgadza ;) .Na randke z m Cie nie wezme ale proponuje Ci zapros swojego m i tez idzcie :) .
Mika wiesz chyba za dwa tyg.  wystarczy, serduszo bedzie juz na pewno :) .A jak cos bedzie nie tak zawsze mozesz zglosic sie wczesniej.
Staraczka u Was jest wedlug lekarzy wchodzinw gre tylko in vitro, ale pewnie po cichu liczysz na maly cud :) .

Wiesz co juz przestalam liczyc na cud juz wystarczy,w moim przypadku cuda sie nie zdarzaja jesli uda mi sie podejsc do invitro wtedy bede sie modlila o cud zeby sie udalo

Zgłoś nadużycie #10873 15 września 2016, 17:30

Vam Fajna mama
Mika wieem ze ciezko czekac ale mysle ze lepiej 2tyg. Ja tez bylam szybko w 5 i tylko potwierdzilam ciaze i w 7 nadal nie slyszalam ♥ dopiero w 12tc.
Sofi szkoda cslej rodziny pszczolek. A to powazna choroba? Ma wplyw na miod czy zywotnosc pszczol? A ten doktorek to baaardzo nietaktowny. Nie cierpie tekstow typu musicie powinniscie a kiedy a czemu oh jak mnie to wkurza. Podziwiam Twoj spokoj.
Tandem rzeczywiscie ruchliwa praca i meczaca a w ciazy dobrze jest wypoczac i skupic na sobie a nawet pracowac ale w domu bez stresu.
A ja zamowilam testy i dzis przyszlo mi 10 i kusi mnie ale poczekam chociaz do srody. @ ma byc w piatek

Zgłoś nadużycie #10874 15 września 2016, 17:47

tandem Supermama
Dzięki dziewczyny. Zagubiona mąż wraca jutro.
Dziś za to byłam na pilingu kawitacyjnym i lecę na spotkanie z koleżanką w kawiarni :)

Mika myślałam o tym i w maju byłam nawet na l4 z tego powodu. Ale w wakacje jest u nas spokojnie i myślałam,że ten czas wystarczy, żeby zobaczyć pozytyw.

vam dokładnie tak myślę jak piszesz. A z testem poczekaj! :) dasz radę

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10875 15 września 2016, 18:09

niebieska88 Fajna mama
Dopisuję się do testowania na 5. 10
Dziwne, bo piersi swędzą, pobolewają, jak na owulację, ale jeszcze nie pora, i test owul negatywny, a i lekkie plamienie dalej, ale nie mam jak pójść do lekarza za długo pracuję.

Zgłoś nadużycie #10876 15 września 2016, 18:25

megan33 Zaprawiona w bojach
mika ja bym poczekała 2 tygodnie jest większa szansa że zobaczysz serduszko :)
paula fajny prezent dostałaś :)
dzwoniłam do gina - wyniki są dobre więc mozemy w koncu startować :) hurra :)

Zgłoś nadużycie #10877 15 września 2016, 18:55

Mika29 Fajna mama
Megan gratuluję. To do dzieła, atakuj M :-)

Zgłoś nadużycie #10878 15 września 2016, 19:05

atomcia Fajna mama
Witajcie :-) Dziewczyny, teoretycznie jako mama powinnam mieć jakieś doświadczenia i wiedzieć, ale jak mówią - każda ciąża inna... Owulacje miałam w sobotę. Serduszka były codziennie. Ale możliwe, żebym już miała jakieś ciążowe objawy?! No kurde... Niby rozum podpowiada, że nie. W pierwszej ciąży objawy miałam dopiero z 3 tygodnie po pozytywnym teście. Ale kurde... Chce mi się tak masakrycznie spac i nabiał moglabym jesc garściami i non stop (biały serek mmmmm)... Dokładnie tak miałam w pierwszej ciąży, ale teraz tak wcześnie? Psycha mi fiksuje? :-P

Zgłoś nadużycie #10879 15 września 2016, 20:11

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Hej,podczytuje Was , gratuluje Nowych suwaczków :) U mnie ogrom pracy, wdrażam się.
Ale zasuwacie z tym pisaniem!
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #10880 15 września 2016, 20:46

Sofi Fajna mama
staraczka to dobry pomysł żeby nie kupować testów, od teraz będę testować dopiero po 35 dc

Vam ta choroba pszczół jest nieuleczalna, raczej rodzina i tak jest skazana na zagładę, a jest ryzyko że może zarazić inne i jeszcze nawet może zarazić inne pasieki w okolicy, dlatego dziś weterynarz odwiedzał też moich sąsiadów pszczelarzy, na szczęście ta choroba jest zupełnie obojętna dla ludzi, ale i tak z tego ula nie brałam miodu, bo nie było

Megan to super że wyniki dobre :) teraz tylko działać :)

a mi się dziś znów kręciło w głowie, martwię się że znów tsh szwankuje :(
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10881 15 września 2016, 20:58

nyna Gotowa na wszystko
Tak tak mój synuś to straszna madrala też skorpion tagze zawsze musi być po jego myśli zawsze ma jakieś ale az strach pomysleć co bedzie za jakiś czas :/

A ja mam jutro do odebrania ostatnie wyniki badań trzymajcie kciuki by były dobre bo może już jutro zaczne leczenie :)

Zgłoś nadużycie #10882 15 września 2016, 21:08

Vam Fajna mama
Sofi to szkoda rzeczywiscie. Duzo macie uli? I oby te krecenie w glowieto nic powaznego.

Nyna trzymamkciuki za wyniki!

Mlody dzis wczesnie zasnal ija tez juz wlozku. Jutro popoludniu do domu a wsobote widzimy sie z m jupi!
Dobranoc

Zgłoś nadużycie #10883 15 września 2016, 21:34

tandem Supermama
vam to wypocznijcie dobrze zanim wróci, czas przeleci raz dwa :)

nyna trzymam kciuki za wyniki!

sofi mam nadzieję, że to nie tsh. Szkoda pszczół, ale trzeba przeciwdziałać zarażeniu kolejnych. Dziś kolega w pracy nam powiedział, że generalnie o ludziach mówi się,że umierają, a o zwierzętach, że zdychają. I tylko pszczoły też umierają. Coś to musi znaczyć.

madziulka owocnego wdrażania i odzywaj się częściej!

atomcia zdecydowanie wcześnie na takie objawy, ale kto to może wiedzieć? życzę, by to była Twoja kobieca intuicja ;)

megan gratuluję wyników i życzę powodzenia! żeby szybko ubywało staraczek i pojawiało się coraz więcej ciężarówek w tej grupie :)

Mika ale się cieszę, że się udało,pamiętam, jak zaglądałaś do 2016 i 2017 na początku; będę się niecierpliwić do kolejnej wizyty razem z Tobą!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10884 15 września 2016, 21:41

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Witajcie, żeby nie było, że nie zaglądam. Poczytuje was co jakiś czas. Gratulacje dla nowych brzuchatek. Dbajcie o siebie i groszki/fasolki.
Ja dopiero po owulacji, teraz będzie czekanie na @. By zająć czyms myśli czytam książkę; )
Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #10885 15 września 2016, 23:45

tandem Supermama
zagubiona i jak randka? :) ja byłam dziś pierwszy raz, w bardzo fajnej kawiarence, którą wypatrzyłam wcześniej i na pewno zabiorę tam mojego ;)

atka miłego czytania, co czytasz?

załączam fotkę do części prezentu, który zmalowałam rodzicom na jutrzejszą rocznicę. Aha i uprzedzam, że jutro mogę się nie odzywać za bardzo, bo jadę na delegację a potem do rodziców i tam przyjedzie mąż ;)

Zgłoś nadużycie #10886 16 września 2016, 6:36

Mika29 Fajna mama
Atomcia nic nie wiadomo. Rozum podpowiada, że to jest za wcześnie ale wszystko możliwe. Trzymam kciuki.

Sofi szkoda pszczół ale Ty się bardzo dobrze na tym znasz i wiesz ci jest najlepsze .
Mam nadzieję, że to nie tsh tylko może jakieś przesilenie jesienne.

Vam super, że jutro już przytulić M. Niestety mój mi powiedział , że szykuje im się delegacja w październiku. Jeszcze niewiadomo na jak długo.

Nyna napisz jak wyniki.

Tandem dziękuję Ci. Kochana jesteś :-)
Kubek śliczny.

Atka życzę żeby czekanie na @ trwało 9 miesięcy ;-)

Zagubiona jak się udało wyjście z M?
I jak się udały urodzinki córki?
My walczymy dziś i jutro z imprezami córki. Chociaż jutro to ma w tej sali zabaw to idziemy na kawkę pogadać a dziećmi zajmie się animator.

Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #10887 16 września 2016, 6:37

kamila19880 Fajna mama
tandem super śliczny :) a czym malujesz ?? ? powinnas sprzedawac :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10888 16 września 2016, 7:53

Nyna trzymam kciuki za wyniki.
Atomcia zdecydowanie za wczas objawy ale moze intuicja Ci daje sygnaly i tego Ci zycze.
Megan super wiadomoci.
Mika dziekuje , randka fajna bylismy w gruzinskim chaczapuri i powiem wam smaczna ta kuchnia gruzinska.
Urodziny Nadii udane, ona przeszczesliwa a to najwazniejsze,moja siostra tam byla takze krotki filmik i zdjecia mam.
Tandem sliczna filizanka.
Milego dnia

Zgłoś nadużycie #10889 16 września 2016, 8:04

Mika a masz jakies zalecenia od lekarza, czegos Ci nie wolno?
Jest tu u nas kilka par co musza sie rozstawac co jskis czas, no niestety taka rzeczywistosc.
A orientacyjnie jak dlugo moze go nie byc?

Zgłoś nadużycie #10890 16 września 2016, 8:53

Vam Fajna mama
Tandem kubek piekny! Rodzice beda zachwyceni :-) hehe i uprzedzasz o nieobecnosci ale w weekend wiele z nas milczy :-D
Zagubiona nigdy nie probowalam gruzinskiej kuchnie. Nawet nie wiem czy jest taka w okolicy :-) tez chetnie wyszlabym z m na taka randke :-)

Atomcia czasem tak dziala intuicja. Oby sie potwierdzilo pozytywem :-D

Mika milej zabawy urodzinowej!