Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10851 15 września 2016, 14:17

Mika29 Fajna mama
Paula wynik super.
Trzymam kciuki za powodzenie objawów :-)

Tandem życzę powodzenia w testowaniu.

Ja siedzę w poczekalni u lekarza. Zobaczymy co powie.

Zgłoś nadużycie #10852 15 września 2016, 14:23

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczyny!
Tandem super, że się odezwałaś, dobrze, że owu się przesunęła i czekała na męża! Super że wesele udane, komplet kawowy śliczny, masz talent :)
Paula super wynik! nic tylko działać :)
Nyna mądrala z tego Twojego synka :) hihi niestety opłaty związane ze szkolnictwem są i będą ;p

Zgłoś nadużycie #10853 15 września 2016, 14:25

megan33 Zaprawiona w bojach
któraś z was pisała o myszy w domu - mój poprzedni kot kiedyś przyniósł do domu mysz( 2 razy - raz malutką a raz dorosłą) - obie żywe , tą mała szybko złapaliśmy , ale z tą dorosłą była zabawa pół nocy - mój M pomagał kotu ją  jeszcze raz upolować :P
a obecny kot ostatnio przyniósł do domu ptaszka też żywego :) udało nam się go wypuścic przez okno :) ale kocica była zła :P
ja zrobiłam porzadek, obiad, młodsza juz w domu a starsza dziś została na kółku plastycznym i teatralnym
a ja się wzięłam za szydełkowe choinki dla klasy mojej Laury- do grudnia zdążę zrobić, a jeszcze do przedszkola chcę zrobic mikołaje :)

Zgłoś nadużycie #10854 15 września 2016, 14:29

Katrina13 Gotowa na wszystko
Megan czytam, że też masz córcię Laurę ;p czy też to taka żywiołowa dziewczynka? :P

Zgłoś nadużycie #10855 15 września 2016, 14:29

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem to masz konkretne plany, czasochlonne ,duze wyzwanie :) Ja to moze bym doszkolila sie z programowania bo nie raz ciezko mi niektore zlecenia ogarnac, ale to jak urodze i bede na macierzynskim.
A w jakim zawodzie pracujesz bo to co piszesz to umysl caly czas musi pracowac i 12 h to strasznie duzo.
Paula no to wsploczuje szefowej, zle sie tak pracuje.
Megan to musisz byc bardzo cierpliwa kobieta ze szydelkujesz (moja tesciowa tez szydeluje i jest oaza spokoju temu tak mysle)
Mika powodzenia.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10856 15 września 2016, 14:36

katrina bardzo żywiołowa, a do tego zodiakalny skorpion więc mega przebojowa, uparta i musi zawsze rządzić :) , Amanda zresztą też skorpion - więc jest super- okiełznać dwie rządzicielki to jest mega wyzwanie :P

Zgłoś nadużycie #10857 15 września 2016, 14:40

zagubiona z tą cierpliwością to jest różnie - ja raczej lubię mieć wszystko na już , teraz -jak coś sobie wymyślę, a z szydełkowaniem to jest raczej tak że mnie uspokaja , odwraca uwagę - skupiam się na liczeniu , na wzorze i nie myślę o kłopotach :) a poza tym lubię :)

Zgłoś nadużycie #10858 15 września 2016, 15:06

Sofi Fajna mama
Paula super że tsh w normie :)

Tandem dużo pracy przed Tobą, ale jak się ma cel, to aż się chce wstawać rano z łóżka :)

u mnie na wsi jest wszędzie pełno myszy, ale na szczęście do domu nie wchodzą, za to wchodzą pająki obrzydliwe

dziś bez uprzedzenia przyjechał do mnie powiatowy weterynarz, bo się okazało że mam zgnilca pszczół, na tych ramkach co wysłałam do analizy, więc przeglądaliśmy wszystkie rodziny i na innych raczej nie ma, ale wziął próbki do badania :( czyli jedna rodzina idzie na pewno do spalenia :(

dzis nas odwiedził doktor z uczelni z którym współpracujemy, i się wypytywał o dzieci, czemu jeszcze nie mamy, ale w taki nachalny sposób, że powinniśmy się wziąć do pracy :/ najpierw byłam z nim sama i nie chciałam mówić o stratach ciąż, bo to obcy człowiek, ale miałam na końcu języka, jak przyszedł m to od razu powiedział żeby nie wchodzić na grząski temat, bo trzy straty były, a ten dalej... żebyśmy się bardziej postarali, no chyba chory człowiek :/ powiedziałam tylko że robimy co możemy

moja szwagierka z którą mieszkam od kilku dni źle się czuje, a dziś nie jadła śniadania bo jej było niedobrze, od razu mam myśli, ze może jest w ciąży, ma mieć @ 20, ona jest zbyt blisko mnie żebym się cieszyła z jej ciąży
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10859 15 września 2016, 15:08

tandem Supermama
Mika powodzenia :) i dziękuję!

Katrina dziękuję :) a co do owu - to prawda, ładnie się zachowała ;) ale już się nie nastawiam. Myślę co dalej zrobić, do kogo pójść, o co poprosić. Do napro mam wizytę dopiero pod koniec października.

megan koty u moich rodziców przynoszą myszy ale na wycieraczkę ;)

zagubiona pracuję jako projektantka stoisk targowych, robię też kosztorysy stoisk, kontaktuję się z klientem, wykonawcami, elektrykami, pilnuję, żeby wszystko było dobrze zbudowane i żeby w ogóle było ok - jak są targi, to musimy być cały czas dostępni, w biegu, pod telefonem i przy komputerze. Presja jest. Więc gdyby się udało, to planujemy z mężem tak, że dwójeczkę szybciutko jedno po drugim, a w tym czasie zacznę rozkręcać to swoje "dzieło", by potem już nie wracać.

Dziś idę do kosmetyczki, potem spotykam się koleżanką i muszę ozdobić kubeczki dla rodziców, jutro mają rocznicę, więc po pracy jadę do nich. I mąż tam dojedzie :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10860 15 września 2016, 15:24

Mika29 Fajna mama
Ja już po wizycie. Na USG było widać pęcherzyk 3 mm. Oczywiście jest za wcześnie żeby zobaczyć coś więcej. Muszę poczekać jeszcze.
Oczywiście przepisała mi luteine na te plamienia co miałam.

Zgłoś nadużycie #10861 15 września 2016, 15:35

tandem Supermama
mika stosuj się grzecznie do wskazań i będzie dobrze! kiedy idziesz kolejny raz?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10862 15 września 2016, 15:36

Sofi ciezko Ci pewnie , jedna rodzina=jeden ul? A ile masz uli?
Ten doktor Was odwiedzil to bezczelny strasznie , zadawanie pytan ludziom czemu dzieci nie maja jest bardzo niestosowne.Co do szwagierki to rozumiem ze nie bedziesz sie cieszyc, moze miala gorszy dzien i to nie ciaza.
Tandem duzo masz obowiazkow , nawet bardzo , wiec nie dziwie sie ze chcesz na l4 a potem duza zmiane szykujesz.Kibicuje Ci w tych planach.
Maz dzis wraca?
Mika super a kolejna wizyta kiedy?
Ja ok 18 na kolacje z m :)

Zgłoś nadużycie #10863 15 września 2016, 15:38

Sofi Fajna mama
Mika super że było widać ciąże :) kiedy kolejna wizyta?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10864 15 września 2016, 15:53

Mika29 Fajna mama
Dzięki dziewczyny :-) Co do następnej wizyty to chyba za tydzień lub dwa. Mam dylemat co zrobić.

Zgłoś nadużycie #10865 15 września 2016, 15:58

Mika jaki dylemat?

Zgłoś nadużycie #10866 15 września 2016, 16:00

Mika29 Fajna mama
Sofi brak słów na tego doktora. Czasem zastanawiam się gdzie ludzie mają mózg.

Tandem masz strasznie stresującą pracę. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz ale myślałaś może o tym, że to praca źle wpływa na starania. Jednak stres też może przeszkadzać.

Zgłoś nadużycie #10867 15 września 2016, 16:00

staraczka33 Supermama

paula1940 napisał(a)

Staraczka ja za ciebie tez :-) kusi cie zeby zrobic wczesniej :-D ?
Zagubiona- ja mam masakryczna szefowa ale mi to rybka

Mnie nie kusi zeby testowac a nawet nie kupuje juz testow bo stwierdzilam ze szkoda kasy bo zawsze @ przychodzi

Zgłoś nadużycie #10868 15 września 2016, 16:03

Mika29 Fajna mama
Zagubiona zastanawiam się czy iść za tydzień na wizytę i czy już będzie widać serduszko będzie to 6 tydz czy iść dopiero za dwa.
W pierwszej ciąży byłam 5 t 5 d i już było ładnie widać.

Zgłoś nadużycie #10869 15 września 2016, 16:07

staraczka33 Supermama
Mika super wiadomosc :-)

Zgłoś nadużycie #10870 15 września 2016, 16:17

paula1940 Zaprawiona w bojach
Staraczka- oj tam tym razem wszystko bedzie ok :-) musisz w to uwierzyc :-) moj te jeden dzien po tym jak dal sie przekonac do 2 dziecka a troche to mnie nerwow kosztowalo wrocil z pracy i mowi mam dla ciebie prezent :-) wiec ja uchichana bo bez okazji jak cos kupi to szczoteczke do zebow i czekam a ten mi daje test ciazowy... ehhhh te chlopy.
Mika-super ze sie wszystko udalo.
Sofi-ten doktor to ma troche nieza rowno pod sufitem.
Zagubiona- ale ci zazdroszcze kolacji wez mnie ze soba :-D