Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10811 14 września 2016, 21:38

staraczka33 Supermama
No wlasnie co sie dzieje z Tandem ?? ?

Zgłoś nadużycie #10812 14 września 2016, 21:45

Vam Fajna mama
Wszystkie chyba sie nad tym zastanawiamy...

Zgłoś nadużycie #10813 14 września 2016, 21:56

staraczka33 Supermama
No wlasnie to.do Tandem nie podobnebtak sie nie odzywac zawsze pisala jak mialo jej nie byc

Zgłoś nadużycie #10814 14 września 2016, 22:00

zagubiona Gotowa na wszystko
Monia myślę ze możesz testować pisałaś że owu było 1 dzień przed przytulaniem to było by już 13dpo.
Kamila szkoda że Cię nie zbadał przecież niektóre ciąże się da uratować.
Sofi szkoda że bez m ale przynajmniej odpoczniesz.
Paula wyśpij się jutro będzie lepszy dzień.
Vam fajnie że dzień udany u mnie też spoko ale trochę czuję się zmęczona, brakuje mi żeby sobie poczytać, bardzo lubię książki ale nie pamiętam kiedy coś ostatnio czytałam,
Ja jutro na randkę z m idę :) Nadia ma imprezę dla koleżanek moja siostra tam będzie miała oko na wszystko a ja z m idziemy sobie na kolację i oby było ładnie to i jakiś romantyczny spacerek będzie.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10815 14 września 2016, 22:06

Co do Tandem pozostaje nam czekac az się odezwie.Dajmy jej czas widocznie nie da rady z jakiegoś powodu.

Zgłoś nadużycie #10816 15 września 2016, 7:02

paula1940 Zaprawiona w bojach
Wstawac dziewczynki :-D ja juz do pracy jade,glowa nie boli jajnik caly sen to najlepsze lekarstwo :-) dzisiaj odbieram wyniki tsh i bedzie wszystko jasne.

Zgłoś nadużycie #10817 15 września 2016, 7:09

Dzien dobry :)
Milego dznia ja dzis juz w pracy.
Paula dobrze juz glowa nie boli, dej znac jaki wynik :) e

Zgłoś nadużycie #10818 15 września 2016, 7:22

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Ja wczoraj zaczęłam naukę :) Tak już mi się nie chce :D Wczoraj siedziałam od 8 do 18 :( Dzisiaj mam krócej to Was nadrobię ;)
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #10819 15 września 2016, 7:42

Vam Fajna mama
Dzien dobry :-)
Paula czekamy na wynik :-)
Werkaa wspolczuje ale dasz rade :-) uczysz sie dziennie?
Ja jutro jade z mlodym do domu na weekend. Mam zamiar ruszyc autobusem zeby mial atrakcje i oby byl grzeczny haha m w sobote o 15 ma byc w domu a potem zaproszeni jestesmy do szwagierki.

Zgłoś nadużycie #10820 15 września 2016, 7:54

staraczka33 Supermama
Hej
A ja schodze zrobić sobie kawe oczy dopiero otworzylam :-) planów brak teraz kawa,obiad sprzątanie i do pracy z której wrócę wieczorem

Zgłoś nadużycie #10821 15 września 2016, 8:30

Mika29 Fajna mama
Witam :-)

My dopiero wstałyśmy i robię śniadanie.

Paula napisz jaki wynik.

Werkaa powodzenia w szkole.

Vam super pomysł żeby jechać autobusem. Moja mała prosi nas żeby jechać gdzieś pociągiem bo nigdy nie jechała.

Plan na dziś to sprzątanie i obiad. Jak zaprowadze córkę do przedszkola to spotkanie na plotki z koleżanką a o 14.40 lekarz.

Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #10822 15 września 2016, 8:40

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
hej hej ... my juz nie spimy od 6.20...wczoraj testowalam i 1 kreska...dzis tego nie robie... owu mialam w ndz zeszla,wiec moze do sob jeszcze poczekam,ale i tak mam wrazenie, ze nic z tego nie b w strone bedzie niestety :(
my za godzinke ruszamy w strone lodzi, bo mamy kardiologa z corka w Matce Polce... tzn. ja jade sama z Nia,bo M w pracy do 14 ....ma wade gentyczna po mnie-wade VSD - dziurke miedzykomorowa ... ale na szczescie sama sie powoli zarasta :)
ale kontrola najwazniejsza !

Zgłoś nadużycie #10823 15 września 2016, 8:47

megan33 Zaprawiona w bojach
witam się i ja :)
dziewczyny już odprowadzone , ja piję kawkę i zaraz się biorę za sprzatnie i obiad :)
czekam na @, ma jutro przyjść
a po południu dzwonię po wyniki - trochę się boje co znów usłyszę :(
miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #10824 15 września 2016, 9:04

tandem Supermama
Hej, bardzo trudno było mi nadrobić, tyle pisałyście :) Ja aktywny weekend i dużo pracy po nim (po 12 h), dopiero zaczynam wracac do żywych. Więc niestety nie chodzi o objawy, na które czekam (a test za kilka dni dopiero).
Dziękuję wszystkie, które pytały i przyzywały! :* Trzymam się myślą o wolnym weekendzie i poniedziałku, niestety w kolejny weekend do pracy :/

Po pierwsze: Mika gratuluję! wspaniale, że się udało :) pięknie mąż zareagował :) wszystkiego dobrego dla córeczki!

mala_ala gratuluję remontu, czekam na kolejne relacje. Najważniejsze, że córka się cieszy :) Efekty zmian super! Trzymam kciuki za dalszą wytrwałość!

sofi świeży miód z mrożonymi orzechami brzmi bardzo dobrze :) Twoje pozytywne podejście jest bardzo pozytywne, na pewno nie irytujące :)
życzę by remonty też podniosły Cię niedługo na duchu :) autko widzę biznesowe Ci się marzy, trzymam kciuki!halka super i zdjęcie ślubne super, widać, że rozgrzewała Was miłość :)
zazdroszczę Bieszczad!

atomcia ja nie mam bolesnych owu, ledwo je wyczuwam

duszka nie załapałam się na zdjęcie, ale fajnie, że wciąż chodzisz z kijami :) a trafiłaś już do jakiegoś lekarza napro? bo piszesz,że wszystkie naturalne sposoby zostały wykorzystane.
trzymam kciuki za sobotnią wizytę! (ps - my też nie podejmiemy się inseminacji lub in vitro)

zagubiona a musisz jeszcze długo pracować? Chyba, że chcesz :) ja testuję w niedzielę lub poniedziałek, testy mam kupione :) wszystkiego dobrego z okazji urodzin!
Rozgryzłaś mnie, nadrabianie w moim wykonaniu trochę trwa! :) a co do aparatu, może lepiej szybciej i będzie miała z głowy ;)

Monia bardzo ładny tort :)

aniaaa fajnie, że mogliście porozmawiać przez skype ;) u nas jeszcze tylko przyszły tydzień rozłąki, więc już z górki :)

Taszka gratuluję awansu!! jak przygotowania do wesela?

kamila kanapa wygląda super, te regulowane zagłówki :) wstaw potem jeszcze zdjęcie z tymi poduszkami :) chętnie się pochwalę krechami, jak je w końcu zobaczę :D
Bardzo smutna ta historia Twojej pierwszej ciąży.

megan trzymam kciuki za wyniki! gratuluję córce funkcji łącznika z biblioteką :) i gratuluję porządków w pokoju dziecięcym, to musi być wyzwanie :)

katrina wspaniale,że wesele i poprawiny takie udane :) trzymam kciuki za poznanie płci i zakupy później :)

nyna super,że wyniki coraz lepsze :)

madzia trzymam kciuki za termin echa serduszka! Nie słuchaj co mówią inni o imionach, spokojnie pomyślcie :) i z wózkiem itp. na pewno się wszystko ułoży, ta dostawka brzmi dobrze.

Vam do końca miesiąca czas szybko przeleci! :)

Sander miło,że się odzywasz, oby kłótnie to był efekt burzy hormonów. Wiruski nam ślij! A kto to tam siedzi Ci w brzuszku? Już wiadomo?

staraczka cóż to za zakupy, chyba będzie się działo :)

werkaa my też mieliśmy apartament gratis, fajna sprawa, bo można w sukni korzystać z prywatnej łazienki ;) no i w zmęczeniu po nie trzeba daleko jechać. Czekam na fotki sukni :)
Ja kupiłam używaną za 1600, ale leżała idealnie :)

paula powodzenia z tsh!

My w podróży poślubnej byliśmy w Toskanii i w Bieszczadach :D My mieliśmy gości poukładanych tak, że kilkoro wychodziło w trakcie a inni przyszli na ich miejsce, hihi :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10825 15 września 2016, 9:35

Mika29 Fajna mama
Tandem dziękuję. Super, że się odezwałaś :-) takie długie przerwy bez uprzedzenia są zakazane ;-) ;-)

Zgłoś nadużycie #10826 15 września 2016, 9:40

Tandem nareszcze :)
Jak po weselu? Pracujesz po 12 h czyli w systemie rownowaznym? Weekend w pracy wspolczuje.
To konkretnie kiedy tescik?
Ja nie musze pracowac chodze prywatnie do lekarza i jakbym chciala to dalby mi l4 od razu ale jak wszystko bedzie ok to nie mam powodu zeby nie pracowac, co ja bym robila tyle miesiecy?
Megan dej znac po wizycie.
Aaniaa trzymam kciuki aby bylo dobrze z dzieckiem.Wade widac bylo na usg, czy robilas dodatkowe badania serduszka dziecka z racji swojej wady?Super ze samo die zrasta i nie trzeba bylo operacji.Na testowanie poczekaj za wczas testujesz.
Werka powodzenia w nauce.
Mika trzymam kciuki za wizyte i dej znac po.

Zgłoś nadużycie #10827 15 września 2016, 9:54

Vam Fajna mama
Super Tandem ze sie odezwalas :-) tydzien raz dwa zleci i fajnie ze bedzie m juz w domu. Ja z moim zobacze sie w sobote i juz nie moge sie doczekac.

Mika no tak dzieciaki niewiele chca tak naprawde. Rok temu jechalam z malym autobusem do kolezanki ale byl malutki i krotsza trasa. Teraz 2h w jedna str ale mysle ze damy rade :-) na Jego urodziny pojechalismy waskotorowka wspomina do tej pory :-D

Zgłoś nadużycie #10828 15 września 2016, 9:56

Vam Fajna mama
Aniaaa ta wada chyba jest dosc powszechna tzn. znam osobiscie trzy takie przypadki a to chyba nie malo. Czy sa jakies ograniczenia? Czy tylko kontrola? Jak sie Ty z corka czujecie?

Zgłoś nadużycie #10829 15 września 2016, 11:07

tandem Supermama
Mika obiecuję już więcej tak nie robić, przepraszam szczególnie Ciebie- świeżo upieczoną ciężarówkę za takie zbędne stresy :D

zagubiona dokładnie tak, dlatego mogłam mężowi zrobić niespodziankę, bo miałam wolny czwartek, a w najbliższy poniedziałek zostanę z nim chwilę dłużej :) niestety czasami są to zajęte weekendy, nawet po 12h, więc bywa ciężko i wiem, że pani doktor da mi od razu l4, bo mam tu dużo stresów i nieregularny tryb pracy. A plany mam co będę robić :D Wesele super, choć po nocnej podróży od męża i pracy do godziny przed weselem, byłam straaasznie zmęczona, i dwa razy zrobiłam sobie pół godzinną drzemkę (mieliśmy pokój przy sali). Testuję chyba w niedzielę. owu mi się przesunęła ze środka tygodnia na weekend (czekała na męża), dlatego tak w tabelce jest inaczej.

Vam doskonale Cię rozumiem, mój wraca jutro wieczorem, a w niedzielę rano pojedziemy razem :) tak, ostatni tydzień to już zupełnie inna perspektywa niż 6!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10830 15 września 2016, 11:13

tandem Supermama
Załączyłam zdjęcie słodkiego stołu z wesela i części prezentu. Wiem, że PM chciała coś takiego, więc sama napisałam co trzeba :) poza tym robiłam im wszystkie zaproszenia, zawiadomienia, winietki, zawieszki na alkohol i podziękowania dla gości.