Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1071 17 kwietnia 2016, 20:05

staraczka33 Supermama

dana32 napisał(a)

Taka praca w hotelu pracuje i takie mamy zmiany,ale na szczęscie lubę tą pracę :) .                                                                                                                                  U mnie też zbliża się owu.,ale pechowo ja mam dziś noc a mąż potem jedzie w trase i nie wraca na noc, a właściewie na dwie :( . No coż pech także ten cykl pewnie będzie stracony.Ale jeczsze nadzieję mam.

Spokojnie my tez z m sie mijamy dzis 19 dc owu moze byc w tym tygodniu a maz wyjezdza na tydzien :-( dzis musimy sie pożegnać :-)

Zgłoś nadużycie #1072 18 kwietnia 2016, 9:16

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Cześć !
Jak Wam minął weekend, jaki poniedziałek u Was :)
U mnie weekend udany i sloneczna piekna niedziela :)
dzis juz pochmurnie i co jakis czas pada ;/
jutro wielki dzien u gin. juz sie stresuje wizytą...oh oby bylo dobrze :)
Miłego poniedziałku !!

Zgłoś nadużycie #1073 18 kwietnia 2016, 10:27

kamila19880 Fajna mama
weekend spokojnie :) bylismy u znajomych wczoraj rodzi ona za 3 tyg ipokazywali fure dzieciecą heeh wlasnie byłam w banku po kredyt na samochod i dostaniemy i własnie mąż przyjechał i idziemy razem do banku juz po kredyt bo samochod znalezliśmy :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1074 18 kwietnia 2016, 10:48

To super Kamila, oby autko sie spisało i nigdy nie zawiodło :)
ja pije kawke i patrze na dzien dobry tvn :) mąż w pracy, zaraz sie za obiadek wezme i jakos zleci kolejny dzien :)

Zgłoś nadużycie #1075 18 kwietnia 2016, 11:36

madzia90krk Fajna mama
Hej :) u nas wekend cieplutko cała rodzinka cały dzień na dworZe :) fajnie było :) uwielbiam takie dni. Dziś za to brzydko szaro ponuro.. ja na 16 do ginekologa pierwszy raz córkę zostawiam z przyjaciółką u niej i boję się jak ta moja przylepa da radę.. eh
U nas z serduszkowania lipa.. mała antykoncepcja w postaci amelki co chcieliśmy to się budziła .. ząbki..eh :( a dziś pozytywny test owu może dziś się uda.. czy jak już jest pozytywny to jest za późno ?? Bo Zielona jestem heh ile czasu od pozytywnego powinno być zblizenie?

Zgłoś nadużycie #1076 18 kwietnia 2016, 11:49

Madzia tez uwielbiam jak jest ciepło i można posiedziec na dworze :)
ja mam jutro na 12.30 gin ehhh boje sie :/ mąz już wolne załatwił i idziemy razem,
madzia daj znac co u gin.. ja od jutra dni płodne i ciekawe czy gin zobaczy owu. musze kupic tez te testy owu :)

Zgłoś nadużycie #1077 18 kwietnia 2016, 12:11

dana32 Zaprawiona w bojach

madzia90krk napisał(a)

Hej :) u nas wekend cieplutko cała rodzinka cały dzień na dworZe :) fajnie było :) uwielbiam takie dni. Dziś za to brzydko szaro ponuro.. ja na 16 do ginekologa pierwszy raz córkę zostawiam z przyjaciółką u niej i boję się jak ta moja przylepa da radę.. eh
U nas z serduszkowania lipa.. mała antykoncepcja w postaci amelki co chcieliśmy to się budziła .. ząbki..eh :( a dziś pozytywny test owu może dziś się uda.. czy jak już jest pozytywny to jest za późno ?? Bo Zielona jestem heh ile czasu od pozytywnego powinno być zblizenie?

Z tego co ja czytalm to po wyniku pozytywnym w ciągu 24-36 pojawi się owu.

Zgłoś nadużycie #1078 18 kwietnia 2016, 12:16

Taszka Gotowa na wszystko
Madzia jak test owu wyszedl pozytywny, to do 36h bedzie owulacja, takze mozesz dzialac ;)

Pelna nadziei trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte. Daj znac po wszystkim.

Zgłoś nadużycie #1079 18 kwietnia 2016, 12:19

Wyczytalam że testy przewidują ale nie potwierdzają wystąpienia owu :( .I w sumie to nie ma możliwości wykrycia owu jakimś innym sposobem?No bo tak test pozytwwny a cykl może być bezowulacyjny tak przeczytałam prawda to?

Zgłoś nadużycie #1080 18 kwietnia 2016, 12:51

madzia90krk Fajna mama
Mam nadzieję ze gin potwierdzi pozytywny test po usg :) też słyszałam że test może być pozytywny a owulacji nie być bo pecherzyk nie pęknie ale trzeba myśleć pozytywnie :) mam nadzieję ze wyjdę zadowolona od gin a dziecko tej nocy ładnie pospi hihi

Zgłoś nadużycie #1081 18 kwietnia 2016, 13:27

kamila19880 Fajna mama

madzia90krk napisał(a)

od pozytywnego testu pierwszego od 12-36 h nastepuje owulacja najlepiej se miez temp wtedy bedziesz wiedziala kiedy była
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1082 18 kwietnia 2016, 13:29

kamila19880 Fajna mama

dana32 napisał(a)

Wyczytalam że testy przewidują ale nie potwierdzają wystąpienia owu :( .I w sumie to nie ma możliwości wykrycia owu jakimś innym sposobem?No bo tak test pozytwwny a cykl może być bezowulacyjny tak przeczytałam prawda to?

miezenie temperatury potwierdza owulacje, testy owulacyjne wykrywaja ten hormon jakis czy cos takiego i moze pokazywac owu a pecherzyk np nie peknie i wtedy bez owu jest

Zgłoś nadużycie #1083 18 kwietnia 2016, 13:30

Kowy Fajna mama
Madzia trzymam kciuki za Wasze starania ! :D Nie ma co się zastanawiać, czy owu była, trzeba działać, to idealny moment :D

Zgłoś nadużycie #1084 18 kwietnia 2016, 15:18

Kamila dzięki!W sumie to nie wiedziałam że mierzenie temp.jest takie istotne i konkretnie pokazuje co i jak.Dobrze wiedziec.Poczytam sobie o tym i włączeniu termometr do obserwacji cyklow.

Zgłoś nadużycie #1085 18 kwietnia 2016, 16:59

kamila19880 Fajna mama

dana32 napisał(a)

Kamila dzięki!W sumie to nie wiedziałam że mierzenie temp.jest takie istotne i konkretnie pokazuje co i jak.Dobrze wiedziec.Poczytam sobie o tym i włączeniu termometr do obserwacji cyklow.

ma i to duzy patz mój wykres :) i bedziesz wiedziala kiedy owu

Zgłoś nadużycie #1086 18 kwietnia 2016, 17:52

Dzięki no rzeczywiście wyraźnie wskazuje mnment owu .Zrobię sobie taki wykresik to nam nic nie umknie.

Zgłoś nadużycie #1087 18 kwietnia 2016, 17:56

kamila19880 Fajna mama
Jest strona ovufroends na necie logujesz sie tam i wprowadzasz temp i samo ci wyznacza owulacje

Zgłoś nadużycie #1088 19 kwietnia 2016, 14:27

Cześć!!
jak Wam mija dzien?
my juz po wizycie u gin...i hmm szczerze nie wiem co mam napisać.. mówił tak ogólnikowo że troche nie czaje.. dał nam skierowanie do Centrum leczenia niepłodności i nie dał za wiele nadziei.. powiedział ze najprawdopodobniej tylko inseminacja lub invitro..ale zobaczymy co powiedzą w tym centrum...ja niestety w maju wyjezdzam do pracy do niemiec na 6 tyg. więc zaczniemy kolejną walke dopiero jak wróce.. troszke trzeba bedzie pojezdzic bo najbliższe takie centum jest od nas 50km..
była któraś z Was w takim centrum? jak tak to opiszcie co i jak...jak cenowo...od czego zacząć..itp..
u mnie owu super..pecherzyki sa jest dobrze powiedział..ale co ztego :( ehh
pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Zgłoś nadużycie #1089 19 kwietnia 2016, 17:39

Taszka Gotowa na wszystko
Pełna nadziei, to dobrze, że nie siedzicie z założonymi rękami, tylko działacie. Ja nie byłam w takiej klinice, więc nie pomogę. Szkoda, że musisz wyjechać do pracy, ale może będziesz miała wtedy czas żeby nabrać dystansu do sytuacji. Trzymam za was kciuki i wierzę, że doczekacie się tego wymarzonego dnia i zobaczycie dwie kreseczki.

Zgłoś nadużycie #1090 19 kwietnia 2016, 18:34

Pelna.nadziei napisał(a)

Cześć!!
jak Wam mija dzien?
my juz po wizycie u gin...i hmm szczerze nie wiem co mam napisać.. mówił tak ogólnikowo że troche nie czaje.. dał nam skierowanie do Centrum leczenia niepłodności i nie dał za wiele nadziei.. powiedział ze najprawdopodobniej tylko inseminacja lub invitro..ale zobaczymy co powiedzą w tym centrum...ja niestety w maju wyjezdzam do pracy do niemiec na 6 tyg. więc zaczniemy kolejną walke dopiero jak wróce.. troszke trzeba bedzie pojezdzic bo najbliższe takie centum jest od nas 50km..
była któraś z Was w takim centrum? jak tak to opiszcie co i jak...jak cenowo...od czego zacząć..itp..
u mnie owu super..pecherzyki sa jest dobrze powiedział..ale co ztego :( ehh
pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Ja mam bliską osobę która korzystała z klinik i u nich zakończyło się in vitro.Zapytam jak się spotkamy ale ja myślę że jeżeli masz skierowanie do centrum to raczej wizyta j badania powinny być bezpłatne.U nich to wiem wszystkie badanie i co tam związane z in vitro było płatne ale to było no najmłodszyna ma prawie 6 lat.
Ja bym proponowała Wam jak znajdziecie klinikę to wejść na ich stronę internetową(teraz to chyba wszystkie szpitale mają)i poczytać no i zadzwonić zeby umówić wizytę  może przez tel udzielą jakiś info.
Trzymam kciuki i dam znać jak coś bebde wiedzieć.