Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10731 13 września 2016, 19:01

Monia8910 Zadomowiona
dzieki Paola :)

Zgłoś nadużycie #10732 13 września 2016, 19:16

Vam Fajna mama
Zagubiona dzieki zab juz super nic nie boli ale przeszlam troche przebojow z nim. Dopiero dzis bym miala wizyte gdyby sie ten jeden lekarz nie zlitowal.

Duszka juz kilka razy pisalas ze sie poddajesz. Rozumiem ze jest sporo przeszkod. To ze m nie dal rady nie znaczy ze sie nie uda. Moj m tez kilka razy mial takie akcje tylko zwykle dzialal a skonczyc nie mogl wiec tez lipa. No ale nie ma juz 20 zeby to robic zawsze i wszedzie po kilka razy poza tym jak raz sie nie uda to relaks i kolejnym jest lepiej. Potrzeba troche wyrozumialosci wg mnie. Mowisz ze go nienawidzisz a to coz na pewno nie ma pozytywnego wplywu na to zeby poczac.

Zgłoś nadużycie #10733 13 września 2016, 19:28

kamila19880 Fajna mama
duszka ja juz nawet nie skomentuje bo za kazdym razem komentowałam zdania swego nie zmieniłam :) mojemu tez sie zdarzyło ze nie mógł i to w dzień owu w 2 cyklach stres robi swoje.
Jeżeli będzie ci lepiej odejdź, nikt nie trzyma cb na siłe twoja decyzja jezeli tylko zamierzasz wrócić po kilku h jak zawsze następnym razem nie pisz ze odchodzisz tylko odpoczywasz od forum jak kazdej z nas sie zdarza :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10734 13 września 2016, 20:06

Mika29 Fajna mama
Zagubiona w pierwszej ciąży mieliśmy zakaz bo plamiłam i do końca nie było wiadomo jaki jest tego powód.
Do lekarza idę teraz w czwartek. Wiem, że jeszcze nie będzie widać ale po dość ciężkiej pierwszej ciąży i przez to ze teraz też plamiłam to gin mówiła żebym lepiej przyszła. Ja też będę spokojniejsza. Pewnie będę znowu na luteinie.

Duszka pewnie jak znowu trochę się uspokoisz to stwierdzisz, że się starcie dalej.

Zgłoś nadużycie #10735 13 września 2016, 20:06

werkaa Fajna mama

zagubiona napisał(a)

A gdzie macie w restauracji, hotelu, domu weselnym?Suknia szyje sie czy juz masz? Troche zazdrosze fajne sa przygotowania choc duzo tego jest :) Duze wesele robicie?
Sofi fajna ta haleczka, wiadomo ze pomieta musi byc :)
Ja mam tez takie specjalne stroje na pokuszenie m ;)

W restauracji hotelowej :) Na noc poślubną mamy apartament gratis :D
Sukienkę kupiłam u krawcowej :) Byłam popytać o ceny i krawcowa powiedziała że ma sukienkę która idealnie będzie na mnie pasowała :D No i rzeczywiście :D Udało się za 800zł :) Niedługo ją odbieram od krawcowej to na przymiarce zrobię zdjęcie i Wam pokażę :) Wesele tak na 80 osób max :)

Zgłoś nadużycie #10736 13 września 2016, 20:12

kamila19880 Fajna mama

werkaa napisał(a)

W restauracji hotelowej :) Na noc poślubną mamy apartament gratis :D
Sukienkę kupiłam u krawcowej :) Byłam popytać o ceny i krawcowa powiedziała że ma sukienkę która idealnie będzie na mnie pasowała :D No i rzeczywiście :D Udało się za 800zł :) Niedługo ją odbieram od krawcowej to na przymiarce zrobię zdjęcie i Wam pokażę :) Wesele tak na 80 osób max :)

my tez mielismy gratis apartament :) i jeszcze dodatkowy dla swiadków dawali :) nie przydał sie zabardzo o 7 poszlismy spac o 11 juz na nogach bo poprawiny na 13 :) :) u nas bylo 100 osób ,
super ze ci sie udało tanio sukienke ja za wypożyczenie swojej dałam 2100
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10737 13 września 2016, 20:14

zagubiona Gotowa na wszystko
Werka koniecznie się pokaż :) Rzeczywiście cena okazyjna za ślubną suknię.
Mika to rzeczywiśćie  lepiej iśc wcześniej do lekarza, może teraz będzie łatwiej,poszłaś do razu na l 4 z powodu plamień?
Paola szef jest ok  myśle ze liczył się z tym że taka sytuacja możę  nastąpić i będę w ciązy.
Ciekawe co tam u Tandem jurto powinna testować.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10738 13 września 2016, 20:21

Kamila tak to już jest że młodzi chodzą ostatni spać ja też ze swojego wesela wyszłam po 6 ale na szczęście poprawiny były o 17, skończyły się ok 3 i tydzień wolnego bo my mieliśmy na strażnicy i trzeba było posprzątać i jedzenie zabrać. Potem dwa tyg pracy i dopiero podróż poślubna.
A najbardziej śmialiśmy się z nocy poślubnej, bo żeby się odbyła to pasował by wymknąć się ze swojego wesela. :)
Werka a Wy macie już zaplanowaną podróż poślubną?

Zgłoś nadużycie #10739 13 września 2016, 20:25

kamila19880 Fajna mama
a co z aniaaa38 ?? ?? tandem nam jutro 2 krechami sie pochwali

Zgłoś nadużycie #10740 13 września 2016, 20:35

kamila19880 Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Kamila tak to już jest że młodzi chodzą ostatni spać ja też ze swojego wesela wyszłam po 6 ale na szczęście poprawiny były o 17, skończyły się ok 3 i tydzień wolnego bo my mieliśmy na strażnicy i trzeba było posprzątać i jedzenie zabrać. Potem dwa tyg pracy i dopiero podróż poślubna.
A najbardziej śmialiśmy się z nocy poślubnej, bo żeby się odbyła to pasował by wymknąć się ze swojego wesela. :)

u nas troche inaczej było wesele sie skonczylo o godzinie 3 sprzatnelismy ok 4 ja sie przebralam w spodenki i poszlismy pic ze znajomymi ktozy zostali i czekali to sami młodzi byli nasze wesele głównie sie z młodych składało 70 % 13 osob było samych (koledzy mego M) i bylo super taka zalewa byla ze do konca nie zapomne tego i siedzielismy pod sala do 7 godziny oczywiscie z alkoholami i nawet zagrycha bo kiełbase pobrali hehehe nocy poslubnej nie bylo próbowalismy ale nie wyszło hehehe zbyt zawiani bylismy juz (na weselu ja nie piłam) poprawiny oficjalne od 13 do 18 goscie byli rodzinka itp i w miedzyczasie znajomi poprzychodzilii ale tez juz pic zaczelismy i po 18 ze znajomymi sie przenieśliśmy na podwórko do mego rodzinnego domu i tak z kolegami do 1 w nocy (moj m padł o 24.30 zostal jeden kolega z ktory,m zostalam i skonczylismy botelke i powiedziałam ze ja tez ide) co najlepsze nigdy nie pije wódki a piłam razem z chłopakami każdy kieliszek równo (nie wiem jakim cudem) no a podróż poślubną mamy za 2 tyg w hiszpani wiec troche po czasie :)

Zgłoś nadużycie #10741 13 września 2016, 20:38

Mika29 Fajna mama
Zagubiona tak byłam na l 4. Ale miałam tak genialną szefową, że do dziś mamy bardzo dobry kontakt.

My po naszym weselu byliśmy tak zmęczeni, że poszliśmy spać a noc poślubna była noc później.

Zgłoś nadużycie #10742 13 września 2016, 20:41

Aniaaaa38 napisał(a)

Dzień dobry Wszystkim
Witam nowe koleżani i Staraczki, które powróciły do starań

Mika przesuperowa wiadomość od poniedziałku jak dla mnie, mega gratulacje, aż mi się łezka zakręciła
Zdrówka życzę dla Ciebie i fasolki

Mój M wczoraj zainstalował skype, widzieliśmy się po raz pierwszy od 3 tygodni i bardziej mi go teraz brakuje niż wcześniej, może za dwa tygodnie przyjedzie to go nawyprzytulam.
Cykl poświęcony na dbaniu o siebie, myślałam żeby kupić testy owulacyjne puki go nie ,ma poobserwować się rzetelnie tym bardziej, że kiedy przyjedzie to będzie mój 17-18 dc od 16-tego dc mam brać znów luteinę więc może się uda.

Jakoś mnie korci i myślę o oleju z wiesiołka aby się wspomóc prawdopodobnie wspomaga śluz płodny?

Miałam mieć więcej czasu na formum i jakoś się nie udaje czytam Was prawie codziennie, ciężko czasem coś napisać. Mój nowy cykl zaczął się w moim 25 dc ,08.09 termin kolejnej @ max 06.10 to będzie 28 dc

Życzę Wszystkim Miłego dnia

Wczoraj tak pisała Aniaaa38

Zgłoś nadużycie #10743 13 września 2016, 20:44

Vam Fajna mama
Hehe piekne wasze weselne przygody :-) milo sie potem wspomina.ja mialam tylko 60 sporo osob odmowilo niestety ale wybawilam sie o tak super. Bardzo dobrze wspominam. Wesele bylo w takim gospodarstwie agroturystycznym piekna sala domowe ale wymyslne jedzenie i kilka pokoi my dostalismy pokoj w cenie :-) zabawa trwala do 6 poranek poslubny zaliczony spalam 2h obudzilam sie z mega bolem glowy a o 11 zaczeli zjezdzac goscie na sniadanie i poprawiny. Wlasciciel ekstra rozwozil gosci i moglismy siedziec ile chcemy. Piekna pogoda siedzielismy w altance obok plac zabaw dla dzieci bawilismy na poprawinach do 22 i w domu jeszcze do polnocy siwdzielismy padnieta bylam po calym weekendzie na nogach ale warto bylo :-D

Zgłoś nadużycie #10744 13 września 2016, 20:47

kamila19880 Fajna mama

Vam napisał(a)

Hehe piekne wasze weselne przygody :-) milo sie potem wspomina.ja mialam tylko 60 sporo osob odmowilo niestety ale wybawilam sie o tak super. Bardzo dobrze wspominam. Wesele bylo w takim gospodarstwie agroturystycznym piekna sala domowe ale wymyslne jedzenie i kilka pokoi my dostalismy pokoj w cenie :-) zabawa trwala do 6 poranek poslubny zaliczony spalam 2h obudzilam sie z mega bolem glowy a o 11 zaczeli zjezdzac goscie na sniadanie i poprawiny. Wlasciciel ekstra rozwozil gosci i moglismy siedziec ile chcemy. Piekna pogoda siedzielismy w altance obok plac zabaw dla dzieci bawilismy na poprawinach do 22 i w domu jeszcze do polnocy siwdzielismy padnieta bylam po calym weekendzie na nogach ale warto bylo :-D

no niestety duzo odmawia gosci u nas z 240 bylo na 100 wesele z tego 4 osoby nawet nie poinformowały o tym ze jednak nie będzie ich czyli 96 bylo (4 miejsca pry stole wolne) nie lubie takich osob :/ bo kasa zapłacona, do dzis sie nie odzywam z nimi

Zgłoś nadużycie #10745 13 września 2016, 20:52

Kamila poszaleliście , pewnie hormony szczęścia tak sprawiły że głowa taka mocna była :)
Vam u Ciebie też ciekawie było i nie typowe miejsce, przynajmniej w moich stronach nie słyszę o weselach w gospodarstwie agroturystycznym . Fajnie że żyjemy w czasach aparatów i kamer :)
U nas też odmówili niektórzy do razu a 3 pary nie przyszły i też nie powiedzały wcześniej.Też przykro mna było a koleżanka przyszła z tygodniowym dzieckiem na sluba a miało jej nie być także wystarczy chciec albo przynajmniej mieć odwagę zadzwonić ze sie nie będzie.

Zgłoś nadużycie #10746 13 września 2016, 21:06

werkaa Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Jeszcze nie :) Może Węgry albo Rumunia :) Chyba że w jakimś biurze trafi się okazja :)

Zgłoś nadużycie #10747 13 września 2016, 21:10

nyna Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny fajnie sie czyta takie perypetie slubne. U nas też wesele miała być na 100 os ale zostało 65 najbliższa rodzina i znajomi i było super chociąż ja zasypiałam na stojąco byłam w 12 tyg ciązy nikt niewiedziął o ciązy :) rodzice przez przypadek dowiedzieli sie tydzien przed weselem :D bo niewiem czy wam sie chwaliłam ze nasz Wiki jest walentynkowy ;) pozatym pierwsza data była ustalona na 6 luty tyle ze nasi rodzice strasznie panikowali ze to zima bedzie zimno itp. wiec przesuneliśmy na 17 kwiecien i do dziś sie smiejemy ze wszystko bylo przełożone aby nie bocian :D

Zgłoś nadużycie #10748 13 września 2016, 21:22

staraczka33 Supermama

Sofi napisał(a)

Duszka podobno dla facetów seks jest najważniejszy, nawet ważniejszy od tego żeby sie wyspać po pracy, ile go nie będzie w domu? 9-10 godzin? do owulacji masz więcej czasu, pewnie dwa dni, myślę że znajdziesz chwilę żeby się wypięknić i go skusić ;)
a to moja halka płodności którą kiedyś upolowałam na szmatach za 4zł :D :D jest trochę pomięta, ale to dobrze, tak ma być ;)

Firanka jak ta lala fiu fiu :-) ja swoja wlozylam ale...maz jeszczebz pracy nie wrocil i wątpię zeby mial sile

Zgłoś nadużycie #10749 13 września 2016, 21:26

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Firanka jak ta lala fiu fiu :-) ja swoja wlozylam ale...maz jeszczebz pracy nie wrocil i wątpię zeby mial sile

Właśnie miałam pytać co Ty tutaj robisz :D ??
Ale jak męża nie ma to jesteś usprawiedliwiona :)

Zgłoś nadużycie #10750 13 września 2016, 21:26

Monia8910 Zadomowiona
dziewczyny prosze doradzcie mi bo nie mam pojecia ile trzeba mierzyć temperature dopochwowo takim termomterem (foto) bo one same alarmuja kiedy koniec mierzenia ale on po 20 sekundach juz pipie ze koniec :D a jak przytrzymam dluzej to mierzy dalej i nie mam pojecia...