Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10711 13 września 2016, 15:12

duszka Fajna mama
Strasznie mi smutno . Dziś mój ma noc to wiedziałam ale nie spodziewałam się ze i jutro . Kolejny cykl do dupy. Ja mam dość. Czuję że owu będzie na dniach , dlaczego ja mam tak pod górkę ? W dzień nie ma jak zrobić :(

Zgłoś nadużycie #10712 13 września 2016, 15:16

Sofi Fajna mama
Duszka własnie chciałam Cię namówić do zapuszczania ;) ale 5 lat to przesada, wystarczy do ramion

Staraczka fiu fiu ;) ładna halka płodności ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10713 13 września 2016, 15:17

duszka Fajna mama
Mało tego ze jest jakiś problem ze się nie udaje to jeszcze nie ma kur...wa jak próbować :(

Zgłoś nadużycie #10714 13 września 2016, 15:36

Monia8910 Zadomowiona
duszka spokojnie nerwy tu nic nie daja sprobuj wyluzowac mój tez ma taki zawod ze nie zawsze jest w domu staram sie podchodzic do tego z dystansem jak jest to sie kochamy jak go nie ma to trudno nic nie zrobimy a takie stresowanie sie i denerwowanie wg mnie tylko wzystko jeszcze bardziej blokuje... takze spokojnie kochana :)
Mika a jaka jest szyjka w ciazy ? zamknieta miekka?

Zgłoś nadużycie #10715 13 września 2016, 15:40

kamila19880 Fajna mama
co za firanka staraczka :) :) :) : :) oj dopadniesz dzis do M to przez tydzien nie wyjdzieciie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10716 13 września 2016, 15:52

Sofi Fajna mama
Duszka podobno dla facetów seks jest najważniejszy, nawet ważniejszy od tego żeby sie wyspać po pracy, ile go nie będzie w domu? 9-10 godzin? do owulacji masz więcej czasu, pewnie dwa dni, myślę że znajdziesz chwilę żeby się wypięknić i go skusić ;)
a to moja halka płodności którą kiedyś upolowałam na szmatach za 4zł :D :D jest trochę pomięta, ale to dobrze, tak ma być ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10717 13 września 2016, 15:53

zagubiona Gotowa na wszystko
Duszka ale przecież ten cykl miałaś odpuścić?Chciałaś skupić się na obserwacji cyklu. Ja myślę że powinnaś tak właśnie zrobić odpuścić, prawie masz wizytę dużo się wyjaśni. Głowa do góry.
Staraczka jaka to okazję, świetna sukienka.
Monia u mnie zdarzały się bóle po owulacji, ale nie w każdym cyklu.
Werka jak tak przygotowania do ślubu?
Co do szpitali ja wybieram się tam gdzie mój gin pracuje, bo to jest dla mnie ważnie w końcu to on ma mi cesarkę robić :)
Sander fajnie że u Ciebie z dzieckiem dobrze a kiedy masz następne USG?
Ja w pracy powiedziałam szefowi o ciąży taka sytuacja była że chciał mnie na delegację daleką wysłać za 2 tyg więc mu powiedziałam że tam nie pojadę bo w ciązy jestem . Poza tym w grudniu jadę na 10 dni do Szwajcarii to by za dużo było.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10718 13 września 2016, 15:53

kamila19880 Fajna mama
fajna sofi oby swoja role spełniła :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10719 13 września 2016, 15:56

Sofi Fajna mama
Duszka w dodatku podobno w tym cyklu miałaś odpuszczać i mierzyć temp

Zgłoś nadużycie #10720 13 września 2016, 16:07

werkaa Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Duszka ale przecież ten cykl miałaś odpuścić?Chciałaś skupić się na obserwacji cyklu. Ja myślę że powinnaś tak właśnie zrobić odpuścić, prawie masz wizytę dużo się wyjaśni. Głowa do góry.
Staraczka jaka to okazję, świetna sukienka.
Monia u mnie zdarzały się bóle po owulacji, ale nie w każdym cyklu.
Werka jak tak przygotowania do ślubu?
Co do szpitali ja wybieram się tam gdzie mój gin pracuje, bo to jest dla mnie ważnie w końcu to on ma mi cesarkę robić :)
Sander fajnie że u Ciebie z dzieckiem dobrze a kiedy masz następne USG?
Ja w pracy powiedziałam szefowi o ciąży taka sytuacja była że chciał mnie na delegację daleką wysłać za 2 tyg więc mu powiedziałam że tam nie pojadę bo w ciązy jestem . Poza tym w grudniu jadę na 10 dni do Szwajcarii to by za dużo było.

A dobrze :) Wczoraj podpisaliśmy umowę z fotografem :) Jeszcze tylko kamerzysta nam został ale dostaliśmy namiar od fotografa :)

Zgłoś nadużycie #10721 13 września 2016, 16:11

kamila19880 Fajna mama
zobaczysz werka jak szybko minie :) zanim się obejrzysz :)

Zgłoś nadużycie #10722 13 września 2016, 16:15

werkaa Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

zobaczysz werka jak szybko minie :) zanim się obejrzysz :)

Aż się boję że za szybko :D

Zgłoś nadużycie #10723 13 września 2016, 17:05

A gdzie macie w restauracji, hotelu, domu weselnym?Suknia szyje sie czy juz masz? Troche zazdrosze fajne sa przygotowania choc duzo tego jest :) Duze wesele robicie?
Sofi fajna ta haleczka, wiadomo ze pomieta musi byc :)
Ja mam tez takie specjalne stroje na pokuszenie m ;)

Zgłoś nadużycie #10724 13 września 2016, 17:47

Mika29 Fajna mama
Monia w ciąży ma być twarda i zamknięta ale taka też jest w dni niepłodne więc to raczej ciężko odróżnić.

Sofi halka płodności. Padłam. Super :-)

Zagubiona jak szef zareagował na wiadomość o ciąży?

Ja też mam taką koszulkę na kuszenie M. Tylko mój to ma energi tyle, że nawet po 12 godz w pracy ma ochotę.
Biedny będzie jak znowu będziemy mieli zakaz w ciąży bo tak było w pierwszej.

Zgłoś nadużycie #10725 13 września 2016, 17:52

Vam Fajna mama
U nas to ja jestem bardziej ognista i mam dwie halki plodnosci haha ale w ciazy libido mialam bliskie zeru do tego gin tez odradzala i to on mnie zaczepial :-D

Zgłoś nadużycie #10726 13 września 2016, 18:00

Mika zaskoczony byl troche ale pogratulowal i zapytal kiedy porod i do kiedy chce pracowac i kazal do piatku raport z przygotowac z obecnych projektow.
Powiedzialam ze w srode mam lekarza i zeby nikomu na razie nie mowil.Jezeli wszystko bedzie ok to do 7 -8 miesiac bede pracowac ale poza tymi dwoma delegacjami ktore mam juz zaplanowane to nie bede jezdzic nigdzie.W sumie to ucieszyl sie ze nie chce na L4.
Czemu mialas zakaz w ciazy? Nam tak w 8 powiedzial zeby sie nie kochac bo mialam bardzo nisko szyjke.Kiedy masz gina?
Vam a jak tam zab? Wyleczony?

Zgłoś nadużycie #10727 13 września 2016, 18:09

duszka Fajna mama
Ja żegnam się z Wami , tym razem już na zawsze . Właśnie rozmowa z moim mężem skończyła się na tym że widocznie tak ma być... Była chwila żeby coś zrobić to normalnie w świecie nie mógł , stwierdził że się starzeje. Może ma racje. W sobotę idę do lekarza ale w zupełnie innym celu. Niech zajmie się moimi bolesnymi @ bo tak nie daje się żyć i jakoś będę musiała to wszystko przeżyć... Bo co ja będę chodziła do lekarza płaciła kasę a on nie bedzie mógł ?? Po co mi to ? Nienawidzę go za to!
Życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego, ja dłużej już nie dam rady tak żyć :(

Zgłoś nadużycie #10728 13 września 2016, 18:22

Duszka rozumiem ze Twoj m maia dziś problem z potenca, ale to czasem się każdemu facetowi zdarza.Idz do gina , odpocznij widac ze starania zbyt duzo Cie kosztuja, ciesz sie zyciem bo masz czym i z kim.Do staran zawsze mozesz wrocic ale mysle ze potrzebujesz odpoczac.
a

Zgłoś nadużycie #10729 13 września 2016, 18:40

Paola_33 Supermama
Mika - GRATULUJĘ CIĄŻY !!!!!!!!!! Zdrowia dla Was, Ciebie i Skarba !!!!!!!!!!!!!! ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Monia - torcik super apetyczny !!

Staraczka - niech halka zapoczątkuje nowe życie !!

Werkaa - udanych wszystkich przygotowań, na razie świetnie Ci idzie :-)

Sofi - na Tobie halka będzie super wyglądać, i najważniejsze, by zadziałała !!

Zagubiona - fajny chyba ten szef. I zyczę, byś miała lekką ciążę, mogła się nią nacieszyć.

Tobie Mika też tego zyczę !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10730 13 września 2016, 18:48

Monia8910 Zadomowiona
Duszka spokojnie... odpocznijcie troche zajmijcie sie czym innym i po prostu kochajcie sie jak macie ochote i okazje :) ja z moim mezem wlasnie tak zaszlam w 1 ciaze powiedzielismy jak sie uda to sie uda jak nie to uda sie w innym cyklu pełen spontan nic nie liczyłam po prostu przytulałam sie z moim mezem czerpałam z tego przyjemnosc a nie skupialam sie na tym ze musze zajsc po prostu cieszylismy sie soba i sie udalo... Kolezanka mojej mamy urodzna piersze dziecko potem chciała 2 i nie umiała zajsc chodzila do lekaarza badania za badaniami i tabletki w koncu po jakichs 2 latach brania tabletek zrezygnowała odstawiła tabletki i po 2 miesiacach zaszła w ciaze :) Duzo z nas same sie blokuje bo ciagle o tym myslimy ze musi sie juz udac i koniec a tak naprawde powinnismy sie rozkoszowac swoim partnerem i tyle :) Wiem duszka ze Ci ciezko ale odpusc przestancie latac po lekarzach i liczyc po prostu kochajcie sie jak macie ochote i nie z mysla zeby zajsc tylko po prostu od tak :)