Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10571 12 września 2016, 11:52

Mika29 Fajna mama
Paula pierwszy test robiłam w 13 lub14 dpo i wyszedł cień cienia ( test z allegro) a powtórzyłam 16 dpo wieczorem i już była ładna krecha ( test z apteki).

Zgłoś nadużycie #10572 12 września 2016, 11:52

paula1940 Zaprawiona w bojach
Wszystko jest tak jak na @ jestem nerwowa,nie mam ochoty sie przytulac. Jedyne co sie zmienilo i mnie zastanawia to ze wstaje w nocy do wc.

Zgłoś nadużycie #10573 12 września 2016, 11:54

megan33 Zaprawiona w bojach
Mika gratulacje :)
taszka gratuluje awansu :)

ja w czwartek będę miała wyniki posiewu - i liczę w końcu na zielone światło, ostatnie pół roku odliczam tylko tabletkami :( i mam już dość - ale powiem wam że do tej pory jakoś tak miałam ciśnienie żeby było już ok a teraz już chyba jestem zmęczona, po prostu czekam spokojnie co ma być to będzie
w piątek powinnam dostać @ a potem zobaczymy
początek roku w szkole i w przedszkolu to też dużo latania, zebrania, latanie po sklepach, do tego jeszcze okulista, jeszcze usg tarczycy mnie czeka - więc nawet nie mam za bardzo czasu myśleć i to jest dobre :)
psychika odpocznie , ciśnienie opadnie i potem może łatwiej pójdzie :)

Zgłoś nadużycie #10574 12 września 2016, 11:59

paula1940 Zaprawiona w bojach
Dzisiaj jeszcze musze isc do pracy pozniej na chwile,a tak mi sie nie chce zla jestem na calt swiat wkurzylam sie tym testem na nic nie mam ochoty a zwlaszcza na pojscie do tej durnej pracy i sciananie kudlow. Masakra dzisiaj jest dol nad dolami

Zgłoś nadużycie #10575 12 września 2016, 12:00

megan33 Zaprawiona w bojach
świetna kanapa :) bardzo ładne kolory :)

któraś pytała o bolesne owu - mam bolesne ,ale nie zawsze ( i podejrzewam że wtedy jest akurat cykl bez owu) , co do @ to przed porodami miałam bardzo bolesne, za to po porodzie nie boli wcale :)

Zgłoś nadużycie #10576 12 września 2016, 12:02

Taszka Gotowa na wszystko
Dziekuje Wam za gratulacje :)
Werka pracuje w firmie wysylkowej jako analista na dziale kontrolii jakosci. A teraz bede team liderem :) Mam nadzieje, ze szybko odnajde sie na nowym stanowisku.

Zgłoś nadużycie #10577 12 września 2016, 12:14

staraczka33 Supermama
Kamila swietna kanapa w podobnym kolorze mam naroznik :-)
A co do snow to mialam dziwne najpierw dwie kresli mi sie snily a potem krew ze dostalam @ obudzilam sie wystraszona pewnie to nic dobrego

Zgłoś nadużycie #10578 12 września 2016, 12:33

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć Kochane !!! Niestety nie nadrobię tygodniowej nieobecności :( pranie i sprzątanie po urlopie pochłania dużo czasu ;p ale coś tam poczytałam, więc:
Zagubiona i Mika gratuluję Wam z całego serca!!!! Dobra passa trwa! Trzymam kciuki za pozostałe staraczki!
Taszka gratuluję awansu!
Mała ala super , że udało się Wam zostać w domu rodzinnym, córcia na pewno szczęśliwa!
Kamila b. fajna rogówka , wydaje się na foto bardzo solidna:*
Witam też nowe forumowiczki :)

A co u mnie, wesele udane, bawiliśmy się z mężem świetnie, tańcząc nie czułam że jestem w ciąży ;p Na poprawiny zabraliśmy córcię, była grzeczna i bardzo jej się podobało, tańczyła ciągle, a swoją białą sukienką wytarła chyba cały parkiet :D
Brzuszek urósł i już są pytania ze strony znajomych, czy dobrze widzą ;p Na razie kg idą w brzuszek, oby tak pozostało :)

Zgłoś nadużycie #10579 12 września 2016, 12:51

niebieska88 Fajna mama
Mika piękna kreska i to jeszcze tyle przed @, ja takie kreski miałam dopiero w dniu spodziewanej
super gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #10580 12 września 2016, 12:55

Sofi Fajna mama
Monia fajny awatar :)

Taszka to nieoficjalne gratulacje :)

Mala Ala powodzenia w zrzucanie jeszcze 2,5 kg :)

Zagubiona wzięłam z ula dwie ramki na których było widać chorobę i zaniosłam do powiatowego weterynarza, a oni wyślą do analizy i pocztą przyjdą do mnie wyniki, to jest takie trochę dmuchanie za zimne, myślę, że tam nie ma tej choroby, ale zobaczymy

Paula i co to ten test? przecież jak wyjdzie negatyw tak wcześnie robiony to nic to nie znaczy, Zagubiona pisała, że w 33 dc zrobiła, a miała bardzo bardzo słaba kreskę, bez sensu tak wcześnie robić test i się potem dołować, ja tez robiłam wcześniej testy, jak wychodziły negatywy to cierpliwie czekałam, dopiero jak w dzień @ był negatyw to mi trochę zepsuł humor

Kamila fajna kanapa :) chciałabym miec w domu tak nowocześnie, w ogóle przydał by sie remont kuchni i łazienki, albo najlepiej całego domu, albo najlepiej kupić nowy dom :) w pierwszej kolejności większych wydatków i tak jest nowy samochód i komputer, bo już mnie wkurzają, a łazienka dołuje :/ na to nie umiem znaleźć plusów :/
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10581 12 września 2016, 13:11

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila swietna kanapa :-) mi marzy sie jakiś narożnik z funkcją spania :-) ale wszystko po malu :-)

Zgłoś nadużycie #10582 12 września 2016, 13:18

zagubiona Gotowa na wszystko
Megan czekam z Toba na wyniki ,po odebranu do razu masz termin i gina?
Sofi a ile bedziesz czekac na wynik z analizy ramki?Szukacie juz nowego auta, czy jeszcze nie rozglodaliscie sie?.
Aniaa38 ja tez bralam olejek z wiesiolka na poprawe sluzu i tak mi sie wydaje ze w pierwszym cyklu juz wiecej go mialam.Mysle ze warto go brac.Dwa tyg zleci i bedziesz miala m spowrotem potem zostaje w Pl czy znowu wyjazd?
Paula ja mysle ze za wczas zrobilas i niepotrzebnie sie stresujesz masz jeszcze tyle dni do @ ze mozliwe ze jestes w ciazy tylko nie doszlo jeszcze do zagniezdzenia.Nie obraz sie ale nie chcialabym bym dzis na miejscu Twioch klientek.Wiecej optymizmu , kazda ma dola po negatywie, a u Ciebie sprawa jest otwarta.
Katarina super ze wesele udane.
Kamila super kanapa.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10583 12 września 2016, 13:29

Monia8910 Zadomowiona
Kamila fajniutka ta kanapa :)
Sofi dzieki a niech się śmieje do was :D
moj mały spi a ja ogarniam mieszkanko ;) mezuś w pracy dzwonil ze mandat wlasnie dostał 75 e :D oczywiscie zalamany bo musi wydac teraz kase a chciał tylko zdazyc do domu :D Zawsze w takich sytuacjach musze go ochrzanic zeby skonczyl maudzic i dał spokoj ze sie zdaza i tyle czasu nie cofnie bo tak by se tego przez caly miesiac nie wybaczył :D bo jak on to mowi pieniadze sie przynosi do domu a nie wyrzuca :D

Zgłoś nadużycie #10584 12 września 2016, 14:07

nyna Gotowa na wszystko
Mika gratuluje piekna krecha :)
Taszka tobie rownież gratuluje awansu :)
Kamila dzieki , kanapa super ładny kolor
Vam jak tam ząb ?

Byłam dziś w mieście odebrać moje wyniki crp i ob w normie pozatym moje płytki podskoczyły na 71 tyś :D i tak sobie mysle ze zadzwonie wieczorem do mojego gina czy niemogłabym zaczać brać leków jak wyniki te sa dobre bo te jedno badnie wynik najwcześniej w piatek

Zgłoś nadużycie #10585 12 września 2016, 14:28

Monia8910 Zadomowiona
Dziewczyny kupujecie testy owulacyjne przez internet ? np na allegro? jesli tak to sa wiarygodne?

Zgłoś nadużycie #10586 12 września 2016, 14:39

Mika29 Fajna mama
Kamila super kanapa. Kolor w moim guście.

Megan wiem co czujesz tak czekając. Ja też czekałam chyba od lutego czy marca na zielone światło. Mam nadzieję, że wyniki będą dobre.

Katrina super, że wesele udane. Domyślam się z twojego postu, że czujesz się bardzo dobrze. Super :)

Niebieska ja test robiłam w 16 dniu po owu czyli 4 dni po spodziewanej @.

Nyna super, że wyniki lepsze.

Zgłoś nadużycie #10587 12 września 2016, 14:41

Mika29 Fajna mama
Monia ja kupiłam. Chciałam sprawdzić czy mam owu po antykoncepcji i u mnie pokazywały dobrze. Jak miałam test pozytywny to był też skok tempki.

Zgłoś nadużycie #10588 12 września 2016, 14:48

Mika29 Fajna mama
Kamila widziałam, że już zadziałałaś w tabelce. Dziękuję. Zmień tylko jak możesz ilość cykli bo poprzedni jeszcze odpuściliśmy sobie a zaczęliśmy od tego czyli powinno być 1. Dzięki bardzo :)

Zgłoś nadużycie #10589 12 września 2016, 14:53

duszka Fajna mama
Ja chyba nie doczekam się tego skoku :( bo cykl szykuje się dziwny . Zawsze o tą porę już miałam śluz plodny a teraz susza jak na pustyni . Temperatura niska strasznie

Zgłoś nadużycie #10590 12 września 2016, 15:10

kamila19880 Fajna mama

Monia8910 napisał(a)

Dziewczyny kupujecie testy owulacyjne przez internet ? np na allegro? jesli tak to sa wiarygodne?

kupuje zawsze na all, 50 testow za 30 zł zawsze pokazuje dobrze razem zeskokiem temp
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...