Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10511 11 września 2016, 17:51

paula1940 Zaprawiona w bojach
A moze dzisiaj zrobie jeszcze? Myslicie ze jest sens?

Zgłoś nadużycie #10512 11 września 2016, 17:52

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
ja chyba jestem tak samo niecierpliwa jak paula ahaha ;) właśnie test zrobiłam, mimo, że owu miałam w zeszłą ndz :P ale nie wiem po co ... chyba, aby zobaczyć 1 kreskę ...
Sofi nie jesteś irytująca :) dobrze, że masz takie podejście :)

Zgłoś nadużycie #10513 11 września 2016, 17:58

paula1940 Zaprawiona w bojach
Ania trzymam kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #10514 11 września 2016, 17:58

Mika29 Fajna mama
My już w domku. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :-)
Zastanawiam się czy test zrobić teraz czy jutro rano. Jak myślicie wyjdzie coś popołudniu?

Mala_ala ala mam nadzieję, że popierasz decyzję męża o zostaniu. Życzę Wam żeby teściowa się zmieniła.

Sofi super, że jesteś taką optymistą. :-)

Co do testów to ja myślę, że najlepiej test robić od 12dpo ale to wiadomo, że kusi wcześniej.

Zgłoś nadużycie #10515 11 września 2016, 18:00

nie no, u mnie jedna gruba krecha i nic więcej :P wiedziałam :)

Zgłoś nadużycie #10516 11 września 2016, 18:21

duszka Fajna mama
Dzisiejszy wypad na kije ;)

Zgłoś nadużycie #10517 11 września 2016, 18:24

duszka super :) ja do 19 siedzę w robocie ... ale jutro sobie to odbiję :D

Zgłoś nadużycie #10518 11 września 2016, 18:33

Mika29 Fajna mama
Duszka gratuluję wytrwałości.

Zgłoś nadużycie #10519 11 września 2016, 18:43

Sofi Fajna mama
Duszka świetnie wyglądasz i masz super trasę do chodzenia w lesie! też tak chcę :)

dziewczyny wcale Wam się nie dziwię że jesteście niecierpliwe :) ja też testowała częściej niż Wam pisałam ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10520 11 września 2016, 18:53

werkaa Fajna mama

duszka napisał(a)

Dzisiejszy wypad na kije ;)

Duszka wyglądasz rewelacyjnie :) Z czego Ty chcesz się odchudzać? :)

Zgłoś nadużycie #10521 11 września 2016, 18:55

duszka Fajna mama
Mika a co mam robić innego ? Dzieci mi w domu nie płaczą ,a Miłosz nie chce z nami chodzić na spacery ;)
Sofi nie zawsze chodzę po lesie a chciałabym bo uwielbiam las.
Werka z czego ? Z brzucha ;)

Zgłoś nadużycie #10522 11 września 2016, 18:59

werkaa Fajna mama

duszka napisał(a)

Mika a co mam robić innego ? Dzieci mi w domu nie płaczą ,a Miłosz nie chce z nami chodzić na spacery ;)
Sofi nie zawsze chodzę po lesie a chciałabym bo uwielbiam las.
Werka z czego ? Z brzucha ;)

Ja tam nie widzę tego brzucha :D
Ja mam większy :) Stosuję hula hop z masażerem :D

Zgłoś nadużycie #10523 11 września 2016, 19:06

duszka Fajna mama
Werka ja próbowałam kręcić takim hula hop ale nie dawalam rady . Cały czas przymierzam się do brzuszków i nie mogę zacząć

Zgłoś nadużycie #10524 11 września 2016, 19:21

Vam Fajna mama
Duszka super wygladasz nogi zgrabne ;-)

Sofi uwielbiam Twoje nastawienie jestes taka pozytywna :-)

Ania wiem ze kusi ale ja zwykle czekam hehe

Mika jesli jest ciaza to i po poludniu wykarze. Juz w Twoim dniu cyklu mogloby byc :-)

A moj mlody pospal w dzien i teraz wariuje. Zgarniam go zaraz z ogrodu bo sie sciemnia i komary wyszly. M na poligonie wiec ja u mamy od srody juz i nie wiem kiedy wroce do domu.

Zgłoś nadużycie #10525 11 września 2016, 19:22

duszka Fajna mama
Dziś miałam okropny dzień. Mieszkamy z moją mamą . Dziś obrazila się niewiadomo o co. Poszła do kościoła i nie przyszła na obiad . Ja już nie wytrzymuje takiej sytuacji bo ją bardzo łatwo obrazić . Obie mamy taki wredny charakter i głośno mówimy. To co dziś odwalila to szok. W życiu się nie spodziewałam ze tak się zachowa. Nic jej nie powiedziałam takiego co mogło ją obrazić . Ja ostatnio muszę zastanawiać się nad każdym słowem , przecież tak się nie daje żyć . Jak się nie odzywam i zaciskam zęby to jest ok ale ile tak można ? Od razu mówię że o przeprowadzce nie ma mowy tzn ona cały czas nas straszy że wyprowadzi się do babci i jakoś nie może tego zrobić . Nikt ją z domu nie wygania , dużo nam pomaga , szczególnie przy Miłoszu . Ale to jej zachowanie czasem wyprowadza mnie z równowagi!!!!

Zgłoś nadużycie #10526 11 września 2016, 20:51

Sofi Fajna mama
Duszka może w kościele spotkała koleżankę i poszła do niej na herbatę? i dlatego na obiad nie przyszła, mam trochę podobnie z moją teściową, jak ma jakieś wonty to nic nie powie, tylko powie smacznego takim tonem, jakby mówiła udław się, to ja juz wiem że o cos jest zła, i juz nauczyłam się ją o to pytać, o to co sie dzieje, jak się dowiem to wytłumaczę sytuację, ale najczęściej jest zła na sytuację w swojej pracy i chodzi taka jakby obrażona po domu i mi sie wydaje że ma mnie jest zła, a wcale nie na mnie, najważniejsze to rozmawiać
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10527 11 września 2016, 21:21

duszka Fajna mama
Sofi ciężko to przeżyć ale jakoś musimy

Zgłoś nadużycie #10528 11 września 2016, 21:23

mala_ala Gotowa na wszystko
Dziewczyny, nie wiem czy jestem zadowolona, decyzję podjął mąż, ja mu powiedziałam że tam gdzie on to i ja więc powiedzmy ze jest ok. :-) córka na pewno jest szczęśliwa, jak powiedziałam jej po szkole ze zostajemy to strasznie płakała ze szczęścia.

Duszka swietna babka z Ciebie. Po tym jak narzekałas na siebie swój wyglad myslalan ze jest inaczej a jest SUPER. :-) czasem starsze osoby mają takie humory i obrażają sie o byle co, widzę po mojej tesciowej hihi :-) minie ;-) wystarczy mniej sie tym wszystkim przejmować :-)
Gratuluję wytrwałości w diecie :-) ja przez tydzień dopuściłam ale tylko cwiczenia, od jutra wracam do ćwiczeń :-) nie dlugo 2 miesiące, regularnosci i ćwiczeń :-) czas na pomiary :-) napewno się pochwalę :-) !!

Mika! Testuj i dawaj zaraz znać ;-) i dziękuję, mam nadzieję że kiedys przejrzy na oczy :-)

Witam wszystkie nowe kolezanki :-) nie ogarniam jeszcze Was wszystkich :-) prościej mi jest jak ma sie jakies zdjęcie to rozpoznaje :-)

Tandem, niespodzianka dla męża, super :-) daj znać jak po weselu. Może wkleisz jakieś zdjęcie ??

Vam, współczuję bólu zęba, ale najważniejsze ze juz wszystko jest dobrze ;-) widzę ze nie lubisz zostawać sama w domu bez M ;-)

Kamila, super ze podejście zmienilas do kobiet z dzieckiem czy ciężarnych. Ja zawsze patrzę na nie i zawsze myślę zazdroszczę tego pieknego brzuszka czy tego slodkiegi bobasa w wózku :-) ale i na nas przyjdzie pora :-) chodź u mnie starania poszły na drugi plan teraz :-)

Werka, przykro mi z powodu @ :-(

Sofi, zazdroszczę optymizmu :-) takie podejście jest najlepsze inaczej człowiek by zwariował :-) miodek, pamiętaj ze czekam na miodek kiedy będzie większy zbiór :-)

Trzymam kciuki za wszystkie testujace!! :-) życzę dużo cierpliwości ;-) chodź wiem ze z tym ciężko :-) więc podziwiam Cię Mika za ta wytrwałość!! ;-)

Zgłoś nadużycie #10529 11 września 2016, 21:24

zagubiona Gotowa na wszystko
Vam kurczę ale masz z tym zębem przygód. Już blisko wtorku to jakoś prładna trasa zetrzymasz. Dobrze że u mamy jesteś pomoże Ci.
Duszka trasa fajna i nogi zgrabne.
Mała ala fajnie że odezwałaś się :) .Zadowolona jesteś że zostajecie? Na jak długo planujesz przerwę? Remont duży planujecie?
Mika trzymam kciuki za teścik :)
Sofi dobrze że @ przyszła, ja bardzo lubię Twoje nastawienie do życia i powiem Ci ze po tym jak beta wyszła negatywna a Ty plusy napisałaś to tak pomyślałam że też tak będę robić i jak spotka mnie jakieś niepowodzenie to napisz sobie i minusy i plusy danej sytuacji.
Ja jutro do pracy i powiem Wam że codziennie gorzej się czuję, mdłości coraz większe, wieczorami boli mnie brzuch nie zawsze ale często, a najgorsze ze słabo mi się robi jak jadę autem. Jutro jadę do pracy ok 30 min w jedną stronę mam po drodze przedszkole Nadii i trochę mam stracha.
Dziś piękna pogoda, trochę spacer trochę odpoczynek bierny i tak zleciało. Dobranoc
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10530 11 września 2016, 21:28

mala_ala Gotowa na wszystko
Taszka, trzymam kciuki by awans byl Twoj!! Pochwal sie odrazu jak wszystko sie rozstrzygnie. :-)

Nadrobione!! ;-)