Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10291 8 września 2016, 17:20

zagubiona Gotowa na wszystko
Mika dzieki ziemniaki i boczek dodam na pewno smak sie troche zmieni :)
Annanikt udanej imprezy.Prezent mysle ze fajny pomysl z jazda konna tez swietny..Powodzenia w poszukiwaniu auta.
Sofi zrobilas mi smaka na te buraki z jablkami tylko miodu nie mam ale dopisalam do listy zakupow.
Kamila zycze aby pobyt na Majorce zaowocowal potrojnym szczesciem :) .
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #10292 8 września 2016, 17:23

Kamila a czego sie uczysz?
Ja na ten hiszpanski sie zapisalam mam w srody o 17.30. :)

Zgłoś nadużycie #10293 8 września 2016, 17:23

kamila19880 Fajna mama
francuskiego
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10294 8 września 2016, 18:41

werkaa Fajna mama
Ja 14 wracam do szkoły :) Jak sobie pomyślę to też mi się nie chce, zwłaszcza że wiem jak dużo nauki mnie czeka :D

Zgłoś nadużycie #10295 8 września 2016, 19:06

A Ty Werka studiujesz?
Kamila a ile razy w tygodniu chodzisz i na ile godz?
Ciekawe co tam u Małej Ali.Nic nie pisze ostatnio,pewnie jest w trakcie przeprowadzki i czasu brak.Mam nadzieję że sie niedługo odezwie.

Zgłoś nadużycie #10296 8 września 2016, 19:10

werkaa Fajna mama

zagubiona napisał(a)

A Ty Werka studiujesz?
Kamila a ile razy w tygodniu chodzisz i na ile godz?

Ja się uczę w szkole dziennej na farmacji :)

Zgłoś nadużycie #10297 8 września 2016, 19:11

Paola_33 Supermama
Atomcia - wszystkiego naj ! dla Jędrusia za 11 skończonych miesięcy !!

Kamila gratuluję rozpoczęcia 500 strony !!

A Tobie, Staraczko, 501 :-)

Werka, mam nadzieję, ze już się nie powtórzyło zasłabnięcie, pewnie na maxa trenowałaś :-)

Zagubiona - gratuluję ciąży !!!!!!!!!!!! ALE SUPER, to teraz pociągnij za sobą resztę dziewczyn !!!

Tandem - fajną niespodziankę przyszykowałaś Mężowi :-) Fajna z Was para :-)

Nyna - powodzenia z badaniami, moze się szybciej też doczekasz !
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10298 8 września 2016, 19:14

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Atomcia - wszystkiego naj ! dla Jędrusia za 11 skończonych miesięcy !!

Kamila gratuluję rozpoczęcia 500 strony !!

A Tobie, Staraczko, 501 :-)

Werka, mam nadzieję, ze już się nie powtórzyło zasłabnięcie, pewnie na maxa trenowałaś :-)

Zagubiona - gratuluję ciąży !!!!!!!!!!!! ALE SUPER, to teraz pociągnij za sobą resztę dziewczyn !!!

Tandem - fajną niespodziankę przyszykowałaś Mężowi :-) Fajna z Was para :-)

Nyna - powodzenia z badaniami, moze się szybciej też doczekasz !

Dzisiaj byłam na zumbie trochę się bałam ale nic mi nie było. Tak sobie dzisiaj pomyślałam że w tej szatni strasznie duszno było bo nie dość że tam jest sauna to jeszcze prysznice no i dziewczyny suszarkami włosy suszą. Więc może dlatego :)

Zgłoś nadużycie #10299 8 września 2016, 19:25

Werka to chyba trudne studia mi się jakoś z chemią kojarzą? Dobrze myślę.
Paola dziękuję.Patrzac na tabelkę to na luty Madzia,Katarina i Sander mają termin , a na kwiecień  Małgosia,Imagine i Sangmama a na maj ja ale myślę że ze dwie co najmniej dołączą do mnie :)

Zgłoś nadużycie #10300 8 września 2016, 19:26

duszka Fajna mama
Miłego wieczorku ♡

Zgłoś nadużycie #10301 8 września 2016, 19:27

werkaa Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Werka to chyba trudne studia mi się jakoś z chemią kojarzą? Dobrze myślę.
Paola dziękuję.Patrzac na tabelkę to na luty Madzia,Katarina i Sander mają termin na luty a na kwiecień  Małgosia,Imagine i Sangmama a na maj ja ale myślę że ze dwie co najmniej dołączą do mnie :)

Chemii jest multum o łacinie nie wspomnę :)

Zgłoś nadużycie #10302 8 września 2016, 19:29

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Tandem to nie tak do końca chyba nie zrozumiałaś? Kiedys było tak że wydzwaniał co godzinę :) będąc w kraju ale to nie o to przecież chodzi aby być jak pies na smyczy. Po naszym powrocie do siebie podjęłam pracę i niby mogę spokojnie odebrać ewentualnie po chwili oddzwonić jednak wychowałam go sobie że jestem zbyt zajęta aby rozmawiac w pracy przez tel. Chodziło o to że nie oddzywał się 5 dni , a za powód podał że przy ostatniej rozmowie stwierdził że nie dzwoni bo nie chce mi przeszkadzać bo powiedziałam że jestem zmęczona :)

Podziwiam z niespodzianką super, że się udała, miałam podobny pomysł pojechać do mojego M do Dani gdyby okazało się że się udało jednak dzisiaj powoli nadchodzi @ więc znów cykl 25 dni :( chyba musze się wybrac na badania hormonalne i nie ufać ślepo, że jest ok

Vam życzę zdrowych ząbków

aaniaa86 mega pomysł juz widzę jego minę nie mogę doczekac sie wyników jakby były moje :)

Sofii te buraki i soki ze świerzych warzyw i owoców pozazdrościć że masz do tego cuda dostęp, a no i miodziuś swój osobisty

Zgłoś nadużycie #10303 8 września 2016, 19:29

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Tandem to nie tak do końca chyba nie zrozumiałaś? Kiedys było tak że wydzwaniał co godzinę :) będąc w kraju ale to nie o to przecież chodzi aby być jak pies na smyczy. Po naszym powrocie do siebie podjęłam pracę i niby mogę spokojnie odebrać ewentualnie po chwili oddzwonić jednak wychowałam go sobie że jestem zbyt zajęta aby rozmawiac w pracy przez tel. Chodziło o to że nie oddzywał się 5 dni , a za powód podał że przy ostatniej rozmowie stwierdził że nie dzwoni bo nie chce mi przeszkadzać bo powiedziałam że jestem zmęczona :)

Podziwiam z niespodzianką super, że się udała, miałam podobny pomysł pojechać do mojego M do Dani gdyby okazało się że się udało jednak dzisiaj powoli nadchodzi @ więc znów cykl 25 dni :( chyba musze się wybrac na badania hormonalne i nie ufać ślepo, że jest ok

Vam życzę zdrowych ząbków

aaniaa86 mega pomysł juz widzę jego minę nie mogę doczekac sie wyników jakby były moje :)

Sofii te buraki i soki ze świerzych warzyw i owoców pozazdrościć że masz do tego cuda dostęp, a no i miodziuś swój osobisty

Zgłoś nadużycie #10304 8 września 2016, 19:35

Vam Fajna mama
Z tym zebem to porazka dalej boli. Jak jutro nie zobacze poprawy to znow do lekarza pojde.

Zgłoś nadużycie #10305 8 września 2016, 19:37

kamila19880 Fajna mama
no i po szkole zaszłam okazało się ze zajecia przełozyli na pon i srode:/
zagubiona 2 razy w tyg po 3 h
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10306 8 września 2016, 20:01

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
ja z moim super grafikiem nie mogę sobie prawie na nic pozwolić ... jedynie raz na 2 tygodnie staram się jeździć konno - ale czasem jest też rzadziej, nad czym ubolewam strasznie :(
na szczęście za godzinkę wychodzę z tej nudnej pracy ... masakra :/
jak mialam owu ndz/pon, to kiedy wg Was mogę startować z testem? w przyszły piątek ? :D

Zgłoś nadużycie #10307 8 września 2016, 20:05

Kamila to jeszcze kilka dni odpoczynku a potem Majorka i wrzesień minie :) To dużo tego masz ja raz w tyg po 2 h i myślę ze spokojnie mi wystarczy.
Werka a na którym roku jesteś? Podziwiam mi to chemii nie szła a łacine miałam na biologi i dziękuję bardzo za łacine.A wogółe ta łacina to przydatna później jest?
Paola a co tam u Ciebie? Starsze dziewczyny w przedszkolach a Róża z Tobą czy do żłobka?
Aniaaa a kiedy m wraca?
Vam pewnie za słaby antybiotyk, musisz iść raz jeszcze.

Zgłoś nadużycie #10308 8 września 2016, 20:16

Vam Fajna mama
Musze bo nie wytrzymam.mlody spi ja tez a o 22 antybiotyk.dobranoc

Zgłoś nadużycie #10309 8 września 2016, 20:20

aaniaa86 ja mysle ze 10 dpo najwcześniej ale jak pokaze negatyw to jeszcze za dwa albo 4 dni poinnaś powtórzyć. Najlepiej wytrzymać 14 dni. Wiesz jak praca nudna i przeszkadza w spełnianiu się powinnaś zmienić ją. Tyle czasu spędza się w pracy że fajnie jak się ją lubi.
Vam współczuje.

Zgłoś nadużycie #10310 8 września 2016, 20:23

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
ogólnie lubię swoją pracę, ale teraz jest już raczej po sezonie wycieczkowym, dlatego wieje nudą :P
a uwielbiam podróżować :)
pracy nie zmienię, bo mam umowę do 06.2018, więc chciałabym w tym okresie zajść w ciążę....bo wiadomo jak to jest z pracą i umową o pracę...