Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #10131 7 września 2016, 8:59

duszka Fajna mama
Atomcia dziękuję , powiem Ci że jest bardzo ciężko a ja też bardzo to przeżywam co nie ułatwia mi życia

Zgłoś nadużycie #10132 7 września 2016, 9:05

Mika29 Fajna mama
Sofi kiedy idziesz na betę lub testujesz?

Zgłoś nadużycie #10133 7 września 2016, 9:11

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry.ja mam dziś wolne i od rana pranie sprzątanie i składane ogorkw na małosolne...zaraz spacer z cięcia i M
Miłego dnia
Wszystkiego naj dla solenizatek

Zgłoś nadużycie #10134 7 września 2016, 9:33

Sofi Fajna mama
Tandem najlepiej nie informuj wcześniej, tylko zapukaj do drzwi i kiedy Cię zobaczy to się dowie :)

Kamila i Vam 100 lat życia w zdrowiu, licznej rodziny i wielu wnuków Wam życzę :)

Zagubiona ci faceci to potrafią zepsuć ;) jakby kobieta się domyśliła, że będą zaręczyny to by chyba nie zapytała o to w przerwie między śniadaniem a myciem zębów ;) nawet jeśli się domyślał, mógł tez się tez domyślić, że planujesz mu to powiedzieć w uroczysty sposób :)

Nyna cieszę się, że u lekarza wszystko dobrze :) w internetach piszą, że podwyższony poziom białych krwinek i niski płytek, świadczy o chorobach nowotworowych, badałaś się pod tym kątem?

Duszka, nie ma się co martwić ;) moja mama się martwiła że nie lubię czytać (kierowniczka księgarni) aż natrafiłam na gazetkę dla dzieci i tak mnie wciągnęła że polubiłam czytać w jeden dzień, moja siostra to samo :) mówiła, że nigdy nie będzie czytać aż nartafiła na harrego pottera :D to przeczytała wszystkie części jednym tchem, aż schudła 4 kg od tego :D zobaczysz Duszka u dzieci upodobania do nauki mogą się zmienić jednego dnia, jak zobaczy oceny to od razu mu zacznie zależeć, to pewnie lepszy system niż ten co miałyśmy

Wczoraj miałam doła, że moje rośliny się nie sprzedają :( czułam się do niczego, że ani zarabianie pieniędzy ani rodzenie dzieci mi nie wychodzi, i jeszcze mieszkam z rodziną męża, która mnie wkurza, czuję się uwięziona w tej sytuacji :( ale przespałam się z tym i dziś mam nową wenę do projektowania ogrodów, bo jeśli sprzedaż nie idzie to trzeba spróbować przycisnąć w innym kierunku, i w końcu zawsze chciałam się tym zajmować, teraz już mam tyle doświadczenia z roślinami, że czuję się na siłach podjąć takiego zadania żeby to robić na większą skalę :)

dziś boli mnie podbrzusze ale nie jak na @ tylko tak kuje i ciągnie, oby to zdrowa ciąża była, własnie oddałam krew do badania bchg, wyniki o 13 :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10135 7 września 2016, 9:36

duszka Fajna mama
Sofi dzięki, mam nadzieję że po 13 będziesz tryskała radością :)

Zgłoś nadużycie #10136 7 września 2016, 10:28

annanikt919191 Początkująca
Ja odbiór wynikow dopiero jutro albo pojutrze :) i się okaże wkoncu wszystko :) jak nie będę tak nie będę się załamywać a starać się dalej :D Wszystkim kobietka życzę szczęśliwego zafasolkowania :D

Zgłoś nadużycie #10137 7 września 2016, 10:28

annanikt919191 Początkująca
Ja odbiór wynikow dopiero jutro albo pojutrze :) i się okaże wkoncu wszystko :) jak nie będę tak nie będę się załamywać a starać się dalej :D Wszystkim kobietka życzę szczęśliwego zafasolkowania :D

Zgłoś nadużycie #10138 7 września 2016, 10:31

kamila19880 Fajna mama
Ale jeżeli sie nie udało to nie odchodź od nas ;) jestes tu miłe widziana ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #10139 7 września 2016, 10:44

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny.

Vam i Kamila przyjmijcie i odemnie życzenia wszystkiego co najlepsze :) no i oczywiście z całego seduszka a nawet dwóch które we mnie bija życzę wam jak najszybciej dwóch kreseczek i pięknych zdrowych bobasow !!

Vam współczuję bólu zęba :/ mam nadzieję ze antybiotyk przyniesie ci trochę ulgi i poczujesz się lepiej. Trzymam kciuki. Ja po pierwszej ciąży i karmieniu też czuję że żeby nie te wyszło parę dziur i zamiast się za to zabrać czekałam. . Teraz przy ciepłym lub zimnym a nie raz przy słodkim czuję ból ale bez znieczulenia nic sobie nie pozwolę zrobić a chyba w ciąży nie wolno.

Kamila gratuluję 500 strony :) co do niskiej frekwencji ciężarnych na forum to staram się was czytać codziennie nie zawsze mam chwilę by napisać jak moja córka widzi telefon w zasięgu wzroku od razu chce Ci wyrwać. Ale zawsze wiem co u was i mocno wam kibicuje. Zaglądam tu Nie na ciążowy wątek :)

Tandem nie dawaj mezusiowi znać niech ma niespodziankę na całego ! Koniecznie daj znać jak zareagował :)

Duszka współczuję kłopotów z synkiem
Dobrze powiedziane małe dzieci mały kłopot... Ale może jeszcze żyje wakacjami też gdzies te trybiki muszą zaskoczyć po takiej przerwie. Trzymam kciuki za Miłosza by szybko ogarnął temat szkoły i miał dobre oceny na które mówisz że go stać.

Sofi Trzymam kciuki za pozytywny wynik bety. Na pewno wejdę tu koło 13 i mam nadzieję ze w wielkiej eufori podzielisz się z nami dobra nowina !!! I nie myśl o innej ciąży jak o zdrowej ! W twoim brzuszku musi być zdrowa fasoleczka :)

Nyna dobrze ze u lekarza w porządku. Ja też mam zawsze kłopot z białymi kriwnkamk. Byłam u hematologia swego czasu. I miałam zdiagnozowa z neutropenie. Ale to nic groźnego. A później wyniki same wracały do normy i tak w kółko. Nie miało to istotnego wpływu na moje samopoczucie. Jedyne co to często lala mi się krew z nosa.

Zagubiona ale mąż miał nosa !!! Hehe

Moja córka coś wczoraj miała gorączkę w nocy też dziś odpukac spokój wyszły trzy zabki może to to bo innych objawów nie ma na tez chora więc jednak ja orzebadam na 17 mamy lekarza. Kuzynka o której wam opowiadała urodziła wczoraj :) mimo problemów z określeniem ttygodnia ciąży i wszystkich innych zawirowań. Dziecko zdrowe. 3550 52 cm czarnula :) jessika. . Imię mi się osobiście nie podoba ale to rodzice nadaja :) mama czuję się średnio. . Pękła.. i bardzo ja bolało. Ponoć na twarzy strasznie popekaly jej naczynka.

Rozmawialyscir też o cesarkach. Ja amelke urodziłam przez cc ze względu na ciśnienie pod koniec ciąży ale przedewszystkim na spojenir które się mocno rozchodzilo
Już wiem że Emilka przyjdzie na świat tak samo.. niestety za krótki okres i ryzyko pęknięcia macicy po za tym czuję już ból spojenia. Miałam cc dokładnie w 39 tyg po odejcoi wód i pierwszych skurczacj. Nie wiem jak to będzie teraz.

Zgłoś nadużycie #10140 7 września 2016, 11:26

tandem Supermama
kamila dziękuję, tak zrobię :)

nyna dobrze,że bezpieczniejsze leki i generalnie ok, trzymam kciuki za pozostałe wyniki!

atomcia, madzia oki, dam znać :) póki co na pewno niczego się nie spodziewa

aaniaa owocnych zapraw :)

sofi hotel jest daleko od dworca i nie mam pewności, o której skończy pracę, będę improwizować, w zależności od sytuacji ;) szkoda, że mi czytanie nie pomaga w utracie wagi ;) a jak już zaprojektujesz komuś ogród to w pakiecie niech kupuje u Ciebie rośliny ;)

vam lek już masz, pomógł?

duszka syn się rozkręci, spokojnie :) sport też mu trochę poustawia priorytety, nauczy systematyczności, bedzie dobrze :)

madzia zdrowia dla córeczki! współczuję bólu, rzeczywiście masz dość małą przerwę miedzy porodami, więc cc na pewno. Ale to jeszcze trochę czasu :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10141 7 września 2016, 11:27

Vam Fajna mama
Madzia miałam podobnie cc w 39 tc pojechałam ze skurczami po paru godzinach decyzja o cięciu :) Syn tak czy siak był gotów.
Ja już w domu antybiotyk mam zaraz łyknę, choć nie cierpię takiej chemii ale cóż zrobić.

Zgłoś nadużycie #10142 7 września 2016, 11:46

Mika29 Fajna mama
A ja spędziłam 12 godz na porodówce i dopiero cc. A teraz zobaczymy co będzie jak uda mi się zajść i szczęśliwie donosić ciążę.

Dostałam bardzo głupie pytanie "... I co jesteś już w ciąży?" co ludzie mają w głowach :-S

Zgłoś nadużycie #10143 7 września 2016, 12:00

Taszka Gotowa na wszystko
Mika ludzie sa bezmyslni i najpierw cos palna, a dopiero potem pomysla. Szkoda gadac. Lepiej ich zbywac i olewac to co gadaja.

Sofi trzymam kciuki i czekam na wyniki.

Tandem daj znac jak niespodzinaka sie udala. Wykorzystajcie ten czas :)

Zgłoś nadużycie #10144 7 września 2016, 12:19

Vam Fajna mama
O masz Mika ludzie są niedelikatni często mówią i nie pomyslą. Mnie tez pytaja się czasem i co myślicie o drugim albo pytaja kiedy drugie? Zbywam ich wtedy jakąś głupotą, bo nikomu nic do tego.
Tandem mam nadzieję że niespodzianka się uda :) Pamiętam, jak chodziliśmy z m i też mi zrobił taka niespodziankę. Był wtedy w wojsku w zasadniczej służbie i powiedział, że nie dostał przepustki, zadzwonił do mnie ściemniał jakies głupoty, że na obiad idzie, a ja wracałam właśnie z miasta. Okazało się że czekał na mnie pod klatką w mundurze i z kwiatkami. aż miło mi się to wspomina hehe oby Twój m był równie zaskoczony i ucieszony.

Ja łyknęłam już antybiotyk na chwilę obecną czuję się po nim gorzej jest tak paskudnie obrzydliwie niedobry, że aż mi słabo. Ja to panikara jestem zawsze się doszukuję skutków ubocznych, ale wierze że raz dwa mi pomoże choć nie wiem jak ja go będę łykać skoro taki okropny.

Po cichu liczę też na ciążę, ale lepiej by było gdybym w tym cyklu nie zaszła. Teraz faszeruje się chemią, potem chciałabym zrobić ten ząb i rentgen, więc liczę na następny cykl.

Zgłoś nadużycie #10145 7 września 2016, 12:30

Sofi Fajna mama
ja tez dostaję niby normalne pytania, jeśli przypadkiem palnę przy klientach, albo nowo poznanych ludziach że z mężem prowadzę biznes, to od razu pytanie "Czy macie dzieci?" dlaczego oni muszą o to pytać?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #10146 7 września 2016, 12:42

tandem Supermama
vam też nie lubię antybiotyków ale trzymam kciuki, by pomogły i skutki uboczne minęły. Piękna historia :) mój też zrobił mi taką niespodziankę, ale gdy byłam na erasmusie ponad 1000km od domu, ściemniał, że nie ma internetu i nie może wejść na skype, dotarł pod drzwi pokoju w akademiku i wysłał sms: Oto stoję u drzwi i kołaczę (to z Biblii, jest też w piosence, którą znamy). I co miałam zrobić? Podeszłam i otworzyłam :) To było prawie 5 lat temu

mika współczuję pytania, a to ktoś zorientowany w waszej sytuacji,że takie pytanie? trzymam kciuki, by kolejny poród był lżejszy

Taszka dziękuję, dam znać :)

Sofi to dziwne, fakt, ale może chcą zagadać i to pierwsze co im przychodzi na myśl?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #10147 7 września 2016, 13:04

Vam Fajna mama
Widzisz Tandem faceci też sa jednak romantykami. U nas było to 8 lat temu, prawie dokładnie bo nie pamiętam dnia. Ah teraz już mnie mniej zaskakuje, ale nadal jest miło :)
Sofi czekamy na wyniki :)

Zgłoś nadużycie #10148 7 września 2016, 13:05

Vam Fajna mama
To Twój jechał aż 1000km? Zakochany :D

Zgłoś nadużycie #10149 7 września 2016, 13:39

Mika29 Fajna mama
Tandem wie tyle, że się staramy i długo czekaliśmy na zielone światło. A na koniec rozmowy dodała, że jak będę liczyć te hormony to nigdy nie będę w ciąży.

Super takie romantyczne akcje. Tandem oczywiście czekamy na opis reakcji M :-)

Zgłoś nadużycie #10150 7 września 2016, 13:40

paula1940 Zaprawiona w bojach
Hej. Wszystkiego najlepszego dla solenizantek,udanych staran :-) ja odebralam malego z przedszkola dalam mu chwilke i zaraz bede go scinac bo wlosy mu rosna exspresowo.