Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9831 5 września 2016, 8:41

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem maz sie ucieszy, fajny pomysl zeby go odwiedzic.
Duszka a impreza udana? Tort wyglada smakowicie.Ile u Ciebie trwa faza luteralna? Jest zbyt krotka?, bo owu o ile pamietam dobrze masz ok w okolicy 14 dc.
Sofi sniadania do lozka zazdroszce, takie gesty sa naprawde wazne i oczywiscie zjedz wszystko co Ci przyniosl :) .Orzechy sa w cenne zdrowe i nie kazdy ma kolo domu wiec nie dziewie sie ze macie kupcow.
Aniaa trzymam kciuki zeby sie udalo.A Twoj m czesto tak wyjezdza na dlugo?.A jak relacje z synem?
Ja ok 11 jade na zakupy potem na bete.Ciegle jest mi niedobrze i czuje mrowienie w piersiach ale nie bola mnie jakos strasznie, jestem senna mam nadzieje ze beta bedzie dobra a srode ladnie przyrosnie.
Nadia przeziebiona i dzis jest ze mna w domu.Musze jeszcze kupic jakies witaminki dla siebie.
Sofi czulosc 10 kupione na allegro z testem owu.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #9832 5 września 2016, 8:46

Vam Fajna mama
Dzien dobry.
Sofi ojej ile orzechow! Sama bym kupila :-) i chyba tak zrobie bo uwielbiam. Oh i sniadanie do lozka jak milo! Ja nie pamietam kiedy w lozku jadlam hehe
Zagubiona trzymam kciuki!
Duszka tort bardzo fajny na pewno pyszny. Zamawialas czy robilas?
U nas dzis ciag dalszy durnej pogody na razie wcale nie mam checi wychodzic eh

Zgłoś nadużycie #9833 5 września 2016, 8:53

Sofi Fajna mama
no to ja mam dokładnie te same, skoro w 33 dc miałaś słabą kreskę, to może ja rzeczywiście za wcześnie robiłam?

mam orzechy zeszłoroczne, wyłuskane, które leżały w zamrażarce, więc mają wszystkie walory zachowane, mogę sprzedać za 20zł za kg, plus wysyłka 15zł :) kto pierwszy ten lepszy :) która chętna niech pisze na priv
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9834 5 września 2016, 9:05

Mika29 Fajna mama
Sofi super, że udało się odrazu sprzedać bo taką ilość to chyba ciężko przechować.
Zazdroszczę śniadania do łóżka :-)
Napisz po wizycie.

Tandem pomysł z niespodzianką dla M super. Powodzenia :-)

Duszka tort super. Mam nadzieję, że cała impreza się udała.

Zagubiona czekamy na wynik bety.

U nas też dziś pogoda taka dziwna. Od 6 była już mgła, słońce, chmury i deszcz. Chyba jesień się zbliża.

Zgłoś nadużycie #9835 5 września 2016, 9:07

tandem Supermama
duszka powodzenia w ogarnianiu :) jak druga zmiana, to do której?

zagubiona powodzenia na becie, kiedy będą wyniki?

vam, mika u mnie pogoda nielepsza, nie chciało się wstawać ;)

dziękuję dziewczyny za aprobatę mojego pomysłu :) żebym tylko wytrwała i utrzymała go w tajemnicy! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9836 5 września 2016, 9:14

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)  
Aniaaaa38 trzymam kciuki :) Mnie też starsznie piersi bolą że  dotknąć się nie mogę :)
Duszka piękny tort :)
Sofi ale romantyk z tego twojego męża :) Trzymam kciuki za lekarza :) Ale się napracowaliście z tymi orzechami, podziwiam :D
Tandem fajnie że weekend z mężem się udał :) Oby się udała Twoja niespodzianka, mąż na pewno będzie szczęśliwy :)
Vam u mnie też pogoda brzydka :( Od rana deszcz pada. 
Zagubiona trzymam kciuki za betę :)  
Ja chyba dzisiaj cały dzień w domku spędzę :) Trochę posprzątam :D  
Na obiad zaplanowałam placki ziemniaczane z cukinią :) Jeszcze muszę zapasteryzować keczup :)  A wieczorem idę na zumbę :)  
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #9837 5 września 2016, 9:17

Sofi Fajna mama
Zagubiona jak tam kaczka? jak mąż zareagował?

na odbiór orzecha był już umówiony odbiorca, więc nie było problemu, potem będzie druga tura zbioru i łuskanie i wystawianie na allegro, a dla Was będzie zniżka :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9838 5 września 2016, 9:23

staraczka33 Supermama
Tandem super pomysl z tym wyjazdem do meza szkoda tylko ze piątku nie masz wolnego a moze uda ci sie zalatwic
Duszka dobrze ze impreza udana tort super :-)
Sofi sniadanie i kawa do łóżka tylko pozazdroscic :-)

Zgłoś nadużycie #9839 5 września 2016, 9:27

duszka Fajna mama
Staraczka cieszę się ze wróciłaś ; )

Dom ogarnięty , a ze mnie pot się leje . Teraz muszę chwilę odpocząć , umyć się i do pracy

Zgłoś nadużycie #9840 5 września 2016, 9:35

kamila19880 Fajna mama
hejka :) duszka super tort :)
tandem zrobisz super niespodzianke jedź :)
zagubiona pochwal się betą :)
aniaa bolące piersi :) trzymamy kciuki a nuż owu ci sie przesuneła i miałas wczesnie ;)

https://www.neckermann.be/enavion/DetailSolr.aspx?Date=20160926&Duration=7&DepAi...
to nasza wycieczka jedziemy 26 wrzesia na majorke wyszło 530 e za osobę (bo bagarz trzeba doliczyc i ubezpieczenie wykupiliśmy w razie czego :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9841 5 września 2016, 9:39

werkaa Fajna mama
Kamila super wycieczka :) Jest czego pozazdrościć :D

Zgłoś nadużycie #9842 5 września 2016, 9:39

werkaa Fajna mama
Kamila super wycieczka :) Jest czego pozazdrościć :D

Zgłoś nadużycie #9843 5 września 2016, 9:39

tandem Supermama
duszka to miłego krótkiego odpoczynku!

staraczka póki co chcę w środę przesunąć tak, by wsiąść do pociągu o 14:41; będę wtedy na miejscu 2 godziny wcześniej :)

sofi nie wiedziałam,ze orzechy mozna kupić na allegro, jakoś nigdy o tym nie pomyślałam :)

werkaa powodzenia w sprzątaniu. Cukinię bardzo lubię. No i miłej zumby ;)

ja po pracy do domku, potem z siostrą umówiłam się na zakupy, potem pobiegam, do spania i kolejny dzień ;)
Ach, zapomniałam wspomnieć: temp rośnie, jest po owu (czyli idealnie w weekend było), nie wiem w sumie dlaczego się przesunęło. Ale test 19.09. w takim razie będzie pewnie.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9844 5 września 2016, 9:41

tandem Supermama
kamila ale fajnie się złozyło, Ty czekasz na wycieczkę a ja na powrót męża, w tym samym terminie :) zazdroszczę, że się jeszcze wygrzejesz :)

Zgłoś nadużycie #9845 5 września 2016, 9:51

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

duszka to miłego krótkiego odpoczynku!

staraczka póki co chcę w środę przesunąć tak, by wsiąść do pociągu o 14:41; będę wtedy na miejscu 2 godziny wcześniej :)

sofi nie wiedziałam,ze orzechy mozna kupić na allegro, jakoś nigdy o tym nie pomyślałam :)

werkaa powodzenia w sprzątaniu. Cukinię bardzo lubię. No i miłej zumby ;)

ja po pracy do domku, potem z siostrą umówiłam się na zakupy, potem pobiegam, do spania i kolejny dzień ;)
Ach, zapomniałam wspomnieć: temp rośnie, jest po owu (czyli idealnie w weekend było), nie wiem w sumie dlaczego się przesunęło. Ale test 19.09. w takim razie będzie pewnie.

Czyli super ze owu sie przesunelo i bylo w weekend ja chyba mialam podobnie chociaz u mnie juz jakos bez specjalnych staran byla ochota to byly serduszka wiec na nic nie licze

Zgłoś nadużycie #9846 5 września 2016, 9:53

staraczka33 Supermama
Kamila ale super Majorka !!! :-)

Zgłoś nadużycie #9847 5 września 2016, 9:56

kamila19880 Fajna mama
a co najlepsze jezeli moj cykl bedzie trwał 30 to kolejna owu wypada pod koniec wyjazdu z majorki :) czyli caly wyjazd bede miala dni płodne
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9848 5 września 2016, 9:58

staraczka33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

a co najlepsze jezeli moj cykl bedzie trwał 30 to kolejna owu wypada pod koniec wyjazdu z majorki :) czyli caly wyjazd bede miala dni płodne

No Kamila jesli sie uda to bedziesz maluszkowi opowiadac ze począł sie na Majorce :-)

Zgłoś nadużycie #9849 5 września 2016, 10:04

Mika29 Fajna mama
Kamila super ta wycieczka. Tylko pozazdrościć.
Czyli będą szaleństwa łóżkowe na wakacjach.

Tandem może to właśnie jest przeznaczenie.

Zgłoś nadużycie #9850 5 września 2016, 10:10

nyna Gotowa na wszystko
Witam sie po weekendzie wyjazd sie udał pogoda dopisała dziś zakwasy :) w sobote zrobiliśmy z chłopakami 6 km jednorazowo po gorskiej scieżce wieczorem jescze spacer a oni nadal niemieli dośc. w niedziele tor saneczkowy i park linowy bylo super a dziś mam taki bałagan ze niewiedzialam od czego zacząc wiezytałm c postanowiłam was nadrobić

Mała ala niemart sie przeprowadzka jakos to bedzie a samym napewno bedzie wam lepiej corcia napewno szybko znajdzie nowe koleżanki i da sobie rade w szkole :) TRzymam kciuki

Sofi @ nieprzyszła ? To może jeszcze jest naddzieja :)

wItam staraczke :)

MIłego dnia biore sie za pranie i sprzatanie :*