Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9811 4 września 2016, 17:06

Vam Fajna mama
A my juz w domu. Ciesze sie ze ciacho smakuje!! Sama chyba jutro zrobie albo paczki.

Zgłoś nadużycie #9812 4 września 2016, 19:05

staraczka33 Supermama

Sofi napisał(a)

Staraczka33 cieszę sie masz teraz takie podejście pomimo takich utrudnień :) to ile teraz kosztuje invitro? 10tyś? moja znajoma robiła dwa podejścia, wydali około 30 tyś, w pierwszym podejściu nie przeżył żaden zarodek, a w drugim były dwa żywe zarodki, i stwierdziła, że chce najpierw jedno a potem drugie, a nie oba na raz, ale niestety ten drugi po roku zamrożenia umarł, więc ma teraz jedno dziecko i żałuje tamtej decyzji, że nie wzięła obu na raz

Vam mam jeszcze cień nadziei, że może było za wcześnie, więc przed wizytą u endo będę jeszcze raz testować

No powiem ci ze zależy od tego ile wyjazdów jaka stymulacja ale tak ok 12 tys licze ze trzeba wydac

Zgłoś nadużycie #9813 4 września 2016, 21:24

zagubiona Gotowa na wszystko
Ja pisałam wiersze jak było mi źle i nadal zeszyt mam e szufladze :)
Vam u mnie pogoda super była ciepło i słonecznie, ciekawe co jutro będzie.
Sofi dzięki za radę w sprawie kaczki :)
Staraczka sporo pieniędzy potrzeba życzę aby Wam szybko się udało nazbierac.Macie jakąś już klinkię może jakieś daty kiedy chcielibyście zacząć procedurę?
dobranoc
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #9814 4 września 2016, 21:30

duszka Fajna mama
Żyje , fotek brak . Mąż zrobił mi takie beznadziejne więc nie będę się chwalić . Innym razem

Zgłoś nadużycie #9815 4 września 2016, 22:13

Vam Fajna mama
Duszka no co Ty :-) chyba nie bylo tak zle?
Zagubiona oby od jutra u nas ladnie. M na poligon a my z synem chociaz spacery ale jak padac bwdzie to nie wiem.
Wlasnie mlody stara sie zasnac a m o 4.30 wstaje.
Dobranoc wszystkim zycze.

Zgłoś nadużycie #9816 4 września 2016, 22:16

staraczka33 Supermama

zagubiona napisał(a)

Ja pisałam wiersze jak było mi źle i nadal zeszyt mam e szufladze :)
Vam u mnie pogoda super była ciepło i słonecznie, ciekawe co jutro będzie.
Sofi dzięki za radę w sprawie kaczki :)
Staraczka sporo pieniędzy potrzeba życzę aby Wam szybko się udało nazbierac.Macie jakąś już klinkię może jakieś daty kiedy chcielibyście zacząć procedurę?
dobranoc

Tak klinike wybralismy w Poznaniu a kiedy zaczniemy jeszcze nie wiem ale w razie czego gdybym zaczynali napewno napisze

Zgłoś nadużycie #9817 4 września 2016, 23:32

tandem Supermama
mala_ala życzę sił w pakowaniu, wiem jak to ciężko. A kiedy przeprowadzka?

vam gratuluję rowerowych przygód syna!

zagubiona życzę powodzenia z kaczką :) w ciąży w pracy na pewno bez nadgodzin a przy komputerze maks 4h. Może pochwalisz się jednym wierszu? :)

duszka fajnie, że syn znalazł nową pasję :) wstawisz zdjęciu tortu?

staraczka, miło, że i tu wróciłaś ;) a jaką klinikę wybraliście? już na pewno nie konsultujecie z innym lekarzem?

sofi dziękuję. I co planujesz z orzechami? przykro mi z powodu negatywów. Historia o pamiętniku super, siła marzeń :) ja też pisałam pamiętniki.
W sumie nadal piszę. Np. po oświadczynach mąż mi wpisał tam swoje słowa, które mi zadał tego dnia :)

mika dokładnie, powrót do rzeczywistości jest rzeczywiście cięzki. Mąż w drodze, ciężko nawet zasnąć, martwię się.

dobranoc dziewczyny!
powiem Wam, że weekend z mężem kolejny uważam za bardzo udany; nie chciał wyjeżdżać ale cóż poradzić...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9818 5 września 2016, 6:56

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry Wszystkim
Miało mnie być więcej na forum, a się okazuje, że czasu wcale nie mam więcej. Nadrabiam sprzątanie mieszkania po wakacjach :) czy do świąt zdążę ? hehhe sama sobie trzymam kciuki

Duszka przykra sprawa też mam takie krótkie cykle 24, 26 ostatnio tylko zdarzył się 28
zagubiona gratuluję widać , widać nie taka blada jak wszystkie widzimy :)
Sofi jeszcze nic straconego skoro nie ma @ ;)

Ja mam ostatnio dziwne myśli... ale byłby nr gdyby się udało hehhe
przed wyjazdem M do Danii przytulaliśmy się raz po @ i to był 9 dc oczywiście naczytałam się że przy 26 dc to pierwsze dni płodne po raz pierwszy nie plamiłam w 10 dc od ostatnich razów, w ubiegłym cyklu w ogóle nie bolały mnie piersi, a teraz weekend bez stanika, bo dużo ich i bolą. 28 dc przypada na niedzielę czyli 11 września. W 21 dc bólgotało mi w lewym jajniku jak w kanalizie aż pies mi się przyglądał kiedy leżał obok.

Od piątku nie rozmawiałam z M, bo wkurza mnie kiedy rozmawiamy, a On w trakcie dyskutuje z kolegami.
Tęsknie za nim jak nie wiem co. Zła jestem na niego, że wyjechał. Tym bardziej,że będzie za jakieś 4 tygodnie.

Życzę Wszystkim Miłego Dnia

Zgłoś nadużycie #9819 5 września 2016, 7:11

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Wstawiam zdjęcie torta , zrobione tak na szybko w kuchni po odtworzeniu pudełka

Zgłoś nadużycie #9820 5 września 2016, 7:18

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Piękny Duszka tort i wiek Miłosza, za dwa tygodnie jadę na pierwsze urodziny Miłoszka z Drawska przyszywany wnusio ;)

Zgłoś nadużycie #9821 5 września 2016, 7:39

duszka Fajna mama
Ania z tymi cyklami masakra mam je coraz krótsze .

Zgłoś nadużycie #9822 5 września 2016, 7:49

Sofi Fajna mama
Duszka fajny tort, pozwoliłaś sobie na kawałek?

Aniaaa czyli testujesz za tydzień? czy kiedyś bolały Cię tak piersi? kiedy ostatnio?

Chciałabym mieć takie krótkie cykle, bo od razu wiadomo, i nie trzeba czekać i dłużej sobie robić nadzieii, ale ostatnio mi się nawet skróciły trochę :)

mój ukochany przyniósł mi na pobudkę do łóżna kawę i ciastka, które wczoraj zrobiłam dla niego, z jednej strony siper, ale jak mu powiedziałam, że chcę unikac takich słodyczy to się obraził, że wzgardziłam :/ a co jeśli przez to już nigdy mi nie przyniesie nic do łóżka?więc chyba jednak zjem :) miłość mojego mężusia jest ważniejsza niż dieta :)

lekarz na 15 :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9823 5 września 2016, 8:06

Sofi Fajna mama
Tandem zebraliśmy ponad 600kg orzechów, w 3 osoby, i od razu sprzedaliśmy :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9824 5 września 2016, 8:16

tandem Supermama
Sofi to super, że tak się wam to zbieranie opłaciło. Ze śniadaniem do łóżka dobrze kombinujesz, nie ma co zrażać męża :)

duszka jaki smak tortu?

aniaa trzymam kciuki, by się udało

Mam pomysł by zrobić mężowi niespodziankę i w środę po pracy pojechać pociągiem do niego :) bo czwartek mam wolny, o czym nie wie.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9825 5 września 2016, 8:25

Sofi Fajna mama
Zagubiona ciekawi mnie jaką czułość miał test, który użyłaś, masz takich więcej? możesz to sprawdzić?

Zgłoś nadużycie #9826 5 września 2016, 8:26

Sofi Fajna mama
Tandem super pomysł na niespodziankę :) to ile to km? a w piątek idziesz do pracy?

Zgłoś nadużycie #9827 5 września 2016, 8:28

tandem Supermama

Sofi napisał(a)

Tandem super pomysł na niespodziankę :) to ile to km? a w piątek idziesz do pracy?

Niestety tak, a pociągi jeżdżą tak, że będę musiała wracać wieczorem. 3,5h pociągiem w jedną stronę

Zgłoś nadużycie #9828 5 września 2016, 8:31

duszka Fajna mama
Kochane tortu nie jadłam a smak był cappuccino. Dziś mam drugą zmianę . Zaczęłam ogarniac dom

Zgłoś nadużycie #9829 5 września 2016, 8:36

Tandem maz sie ucieszy, fajny pomysl zeby go odwiedzic.
Duszka a impreza udana? Tort wyglada smakowicie.Ile u Ciebie trwa faza luteralna? Jest zbyt krotka?, bo owu o ile pamietam dobrze masz ok w okolicy 14 dc.
Sofi sniadania do lozka zazdroszce, masz takie gesty sa naprade wazne i oczywiscie zjedz wszystko co Ci przyniosl :) .Orzechy sa w cenne zdrowr i nie kazdy ma kolo domu wiec nie dziewie sie ze macie kupcow.
Aniaa trzymam kciuki zeby sie udalo.A Twoj m czesto tak wyjezdza na dlugo?.A jak relacje z synem?
Ja ok 11 jade na zakupy potem na bete.Ciegle jest mi niedobrze i czuje mrowienie w piersiach ale nie bola mnie jakos strasznie, jestem senna mam nadzieje ze beta bedzie dobra a srode ladnie przyrosnie.
Nadia przeziebiona i dzis jest ze mna w domu.Musze jeszcze kupic jakies witaminki dla siebie.

Zgłoś nadużycie #9830 5 września 2016, 8:40

Sofi czulosc 10 kupiony na allegro z testemi owu.Odlanczam zdjecie