Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9791 4 września 2016, 7:53

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry.

Duszka czekamy na jakieś zdjęcie :-)

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #9792 4 września 2016, 8:47

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry :-) Miłej słonecznej niedzieli :-) u nas ciąg dalszy pakowania sprzatania i pożegnań. :-) przestałam ćwiczyć ostatnio przez to wszystko, ale musze po malu wrócić do ćwiczeń, bo chudne przez stres (razem -7kg) i skóra na brzuchu nie ładna.

Duszka, udanej imprezy :-) czekam na zdjęcie, tylko nie usuwaj od razu bo czasem zagladne tu dzis :-)

Sraraczka, jasne odzywak się kiedy chcesz i pisz co u Ciebie :-)

Jeszcze raz miłego dnia. :-)

Zgłoś nadużycie #9793 4 września 2016, 9:27

Mika29 Fajna mama
Mala_ala 7 kg niezły wynik. Będziecie już na swoim to będzie dobrze.
A teściowa co mówi o tym że się wyprowadzacie?

Zgłoś nadużycie #9794 4 września 2016, 9:41

Mika, wydaje mi sie ze ona jest jeszcze nie świadoma tego wszystkiego. Mąż jest wykonczony, próbuje go przestawić przeciwko mnie ludziom opowiadaja z siostra M. przeróżne historię zebysmy wyszli jak najgorzej w ich oczach, przynajmniej z dnia na dzień wiemy że to dobra decyzja. Chcieliśmy tylki remont dla wszystkich, ale wyszlo jak zwykle źle. :-)

Zgłoś nadużycie #9795 4 września 2016, 10:19

Vam Fajna mama
Dzien dobry :-)
Wczoraj moj m mnie zaskoczyl. Romantycznymi wyznaniami serduszkowaniem wieczorem i rano jak nastolatki :-) zachwycona jestem ze to On mnie napadl a nie znow ja Jego :-) ale po pieknych przezyciach wrocilam na ziemie. Syn dzi ma himery fochy sniadania nie chcial jesc sprzatac tez do kazdego krzyczy ah

Zgłoś nadużycie #9796 4 września 2016, 10:26

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Hej dziewczyny pewnie mnie nie pamietacie Duszka pamieta bo napisala na staraczkach 2016 ze sie tu nie odzywam,

Staraczka pewnie że pamiętamy :)
Ja tu cały czas na Ciebie czekałam :)

Zgłoś nadużycie #9797 4 września 2016, 10:26

duszka Fajna mama
Hejka! Ja w wirze przygotowań , pozdrawiam ♡

Zgłoś nadużycie #9798 4 września 2016, 11:47

Sofi Fajna mama
Tandem twoja dieta owocowo warzywna + mięso i + kasze i ziarna, to będzie idealne połączenie ;) to beznadziejnie, że od dawna tak się czujesz, ostatnio byłam chwilę załamana jak pomyślałam, że miałabym się tak całe życie czuć, od kiedy zdiagnozowano i mnie tą tarczyce, i zaczęłam brać eutyrox to czułam się bardzo dobrze, muusze znaleźć sposób, żeby to wyleczyć, wiem, że teoretycznie się nie da, ale i tak będę szukać ;)

Madzia nawet mnie nie strasz tym ZUSem, jak narazie nie miałam problemów z uzyskaniem zasiłku chorobowego i pogrzebowego, bardzo liczę na ten macierzyński kiedyś, bez tego to będzie klęska, nie utrzymam się :(

Vam super wspomnienia z przeprowadzki :) fajnie, że mąż tak zaskakuje a Ty dajesz się pozytywnie zaskoczyć :)

Zagubiona w ciąży łatwiej pracować przy komputerze niż np stać za ladą, albo wykładać towar ;) to super, że mąż jeszcze nic nie wie, to bardzo ekscytujące :) kaczka jest łatwa, tylko są dwie zasady: trzeba dodać dużo majeranku, nawet pół paczki, plus inne Twoje ulubione przyprawy, i druga zasada to piec naprawdę bardzo długo, przynajmniej 3 godziny, można tez wkroić ćwiartki z jabłka, smaku kaczki to nie zmienia, ale te jabłka są potem pyszne ;)

Duszka to super że syn taki sportowiec, teraz większość dzieci gra w gry komputerowe i potem rosną takie pulpety ;)

Staraczka i jak teraz nastawienie do dalszych starań, w sensie czy jest determinacja w Was?

Mala ala to bardzo przykra reakcja rodziny, ale widzę że wklejasz dużo uśmiechów to chyba się tym nie przejmujesz? :) i ogólnie bardzo cieszysz? czy córcia się już z tym pogodziła?

ja wczoraj cały dzień zbierałam orzechy włoskie i mam zakwasy na całym ciele, a wieczorem poszłam na imprezę, wcześniej zrobiłam test i był negatyw więc wypiłam jedno piwko, 5 testów nie może się mylić, czekam na @, już nie będę polegać na moich przeczuciach, bo jak widać wyprowadzają mnie w pole :/ a zaraz idę z m szukać zgnilca w ulach
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9799 4 września 2016, 11:54

Sofi Fajna mama
miłej niedzieli wszystkim! :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9800 4 września 2016, 12:08

atomcia Fajna mama
I ja również wpadłam na moment życzyć miłej niedzieli :-)

Zgłoś nadużycie #9801 4 września 2016, 12:34

Vam Fajna mama
Oj Sofi przykro mi ze negatyw ale moze jest wczesnie po prostu? Super sprawa te wloskie orzechy. Uwielbiam. Mama kiedys zasadzila drzewko ale nie przyjelo sie eh
Pogoda dzis dupna. Rano na balkon wyszlam i powietrze takie rzeskie chcialam na spacer isc ale pada caly czas ciemno i spac sie chce. Po obiedzie zegnamy sie z kuzynka i wracamy do domu.

Zgłoś nadużycie #9802 4 września 2016, 12:52

Sofi, wkoncu nsjwyzsza pora przestac sie przejmować. Tesciowa wlasnie rozmawia z moim M.i nie wiem co z tej rozmowy wyniknie, ale jedyne co wiem ze chyba zrozumiała co traci. :-)

Zgłoś nadużycie #9803 4 września 2016, 13:26

Mika29 Fajna mama
Vam tylko pozazdrościć bo brzmi bardzo romantycznie a niestety powrót do rzeczywistości zawsze jest ciężki. :-)

Mala_ala może wkońcu coś zrozumie. Niestety moi teście nawet po braku kontaktów nie wyciągnęli wniosków i dalej są pojawiali ale już bez nas.

Zgłoś nadużycie #9804 4 września 2016, 14:03

staraczka33 Supermama

duszka napisał(a)

Dzień dobry !

Staraczka oczywiście że tu zagladaj i pisz. Wydawało mi się ze invitro jest trochę refundowane , ale teraz jak rządzi PiS to nie wiem czy coś się właśnie nie zmieniło. Powodzenia kochana .

U mnie już zaczął się dzień ;) idę myć głowę i lecę do kościoła. Miłego dnia

Hej
No niestety Duszka invitro juz nie jest refundowane nad czym ubolewam ale mysle ze damy rade :-)

Zgłoś nadużycie #9805 4 września 2016, 14:04

staraczka33 Supermama

Sofi napisał(a)

Tandem twoja dieta owocowo warzywna + mięso i + kasze i ziarna, to będzie idealne połączenie ;) to beznadziejnie, że od dawna tak się czujesz, ostatnio byłam chwilę załamana jak pomyślałam, że miałabym się tak całe życie czuć, od kiedy zdiagnozowano i mnie tą tarczyce, i zaczęłam brać eutyrox to czułam się bardzo dobrze, muusze znaleźć sposób, żeby to wyleczyć, wiem, że teoretycznie się nie da, ale i tak będę szukać ;)

Madzia nawet mnie nie strasz tym ZUSem, jak narazie nie miałam problemów z uzyskaniem zasiłku chorobowego i pogrzebowego, bardzo liczę na ten macierzyński kiedyś, bez tego to będzie klęska, nie utrzymam się :(

Vam super wspomnienia z przeprowadzki :) fajnie, że mąż tak zaskakuje a Ty dajesz się pozytywnie zaskoczyć :)

Zagubiona w ciąży łatwiej pracować przy komputerze niż np stać za ladą, albo wykładać towar ;) to super, że mąż jeszcze nic nie wie, to bardzo ekscytujące :) kaczka jest łatwa, tylko są dwie zasady: trzeba dodać dużo majeranku, nawet pół paczki, plus inne Twoje ulubione przyprawy, i druga zasada to piec naprawdę bardzo długo, przynajmniej 3 godziny, można tez wkroić ćwiartki z jabłka, smaku kaczki to nie zmienia, ale te jabłka są potem pyszne ;)

Duszka to super że syn taki sportowiec, teraz większość dzieci gra w gry komputerowe i potem rosną takie pulpety ;)

Staraczka i jak teraz nastawienie do dalszych starań, w sensie czy jest determinacja w Was?

Mala ala to bardzo przykra reakcja rodziny, ale widzę że wklejasz dużo uśmiechów to chyba się tym nie przejmujesz? :) i ogólnie bardzo cieszysz? czy córcia się już z tym pogodziła?

ja wczoraj cały dzień zbierałam orzechy włoskie i mam zakwasy na całym ciele, a wieczorem poszłam na imprezę, wcześniej zrobiłam test i był negatyw więc wypiłam jedno piwko, 5 testów nie może się mylić, czekam na @, już nie będę polegać na moich przeczuciach, bo jak widać wyprowadzają mnie w pole :/ a zaraz idę z m szukać zgnilca w ulach

Oj tak Sofi determinacja jest,musze zostac mamą :-)

Zgłoś nadużycie #9806 4 września 2016, 14:06

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

Staraczka pewnie że pamiętamy :)
Ja tu cały czas na Ciebie czekałam :)

Czekalas i się doczekalas :-) milej niedzieli
Vam tylko pozazdroscic u nas z rana tez serduszka :-)

Zgłoś nadużycie #9807 4 września 2016, 15:27

Nina1 Fajna mama
Hej staraczki :) byliśmy u rodziców wczoraj. Dziś w południe wróciliśmy. Junior śpi, a ja zrobiłam ciacho z przepisu Vam. Właśnie siedzi w piekarniku mam nadzieje że się uda :) . Idę was poczt
ytać.

Zgłoś nadużycie #9808 4 września 2016, 15:32

Sofi Fajna mama
Staraczka33 cieszę sie masz teraz takie podejście pomimo takich utrudnień :) to ile teraz kosztuje invitro? 10tyś? moja znajoma robiła dwa podejścia, wydali około 30 tyś, w pierwszym podejściu nie przeżył żaden zarodek, a w drugim były dwa żywe zarodki, i stwierdziła, że chce najpierw jedno a potem drugie, a nie oba na raz, ale niestety ten drugi po roku zamrożenia umarł, więc ma teraz jedno dziecko i żałuje tamtej decyzji, że nie wzięła obu na raz

Vam mam jeszcze cień nadziei, że może było za wcześnie, więc przed wizytą u endo będę jeszcze raz testować

Zgłoś nadużycie #9809 4 września 2016, 16:08

Sofi Fajna mama
w tą niedzielę, jak są takie pustki na forum, to napisze Wam o pisaniu, mówieniu, i o moim magicznym pamiętniku z dzieciństwa :D
jak byłam w podstawówce zaczęłam pisać pamiętnik, pisałam go aż do połowy liceum, i ostatecznie spaliłam w piecu :D bo nie chciałam, żeby ktoś się dowiedział jaka byłam głupia za młodu :D opisywałam tam, różne rzeczy i tez moje marzenia, to co bym chciała i życzenia dla innych, dzięki temu, że miałam to zapisane, to wiedziałam co wcześniej chciałam, bo bez tego bym o tym zapomniała :) i po pewnym czasie odkryłam, że te rzeczy się dzieją! :D ale na początek podeszłam do tego sceptycznie i chciałam zrobić test, więc zapisałam coś co chciałam żeby się wydarzyło i wymyśliłam takie coś bo było niezależne ode mnie, chciałam, żeby mój tato miał nowy samochód i czekałam czy się to wydarzy, no i miał nowy po kilku miesiącach! :D pewnie to był akurat zbieg okoliczności, ale naprawdę uwierzyłam w magiczną siłę pamiętnika! :D i to była moja tajemnica :] miałam może 10 lat :) i następnie zaczęłam pisał wiele rzeczy, które chciałam, żeby się wydarzyły, ale już bardziej dotyczących mnie, i większość z nich się zadziało naprawdę :)

dziś jak jestem dorosła tłumacze sobie to w ten sposób, że tak działa nasza podświadomość, że tak coś powiemy albo napiszemy to to się w niej utrwala i ona nas do tego podświadomie doprowadza, poprzez nasze spontaniczne decyzje i wybory :) dlatego warto być nastawionym optymistycznie a następnie kierować się "sercem" :)

Zgłoś nadużycie #9810 4 września 2016, 16:33

Nina1 Fajna mama
Vam - ciasto pyszne, właśnie zjedliśmy po kawałku takiego cieplutkiego :)

Sofi - kiedyś też miałam taki pamiętnik, opisywałam w nim wszystko :) ) a znalazłam jak przeprowadzalismy się do nowego mieszkania i zaczytywałam się z płaczem. Mam go nadal w kartonie na samym dnie szafy ze wszystkim ważnymi dla mnie rzeczami. Pierwszym roboczym egzemplarzem pracy mgr, pierwszym smoczkiem Alcia, opaskami ze szpitala, ubraniem które miał na sobie jak wracaliśmy do domu :) ). Jak mnie bierze smutek to wyciągam :)