Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9771 3 września 2016, 17:08

duszka Fajna mama
Hejka! Sprzątam , gotuje i końca nie widać ;)

Zgłoś nadużycie #9772 3 września 2016, 17:24

mala_ala Gotowa na wszystko
Hej, ja zaczęłam ogarniac dom, pakować niektóre rzeczy :-( nie mam sił strasznie ciężko...

Zgłoś nadużycie #9773 3 września 2016, 17:25

duszka Fajna mama
Mała a gdzie się wybierasz ? Przepraszam jeśli pisałaś a ja niedoczytalam

Zgłoś nadużycie #9774 3 września 2016, 18:23

mala_ala Gotowa na wszystko
Duszka, wyprowadzam sie z domu rodzinnego M. :-(

Zgłoś nadużycie #9775 3 września 2016, 20:01

duszka Fajna mama
A gdzie się przeprowadzacie? Powodzenia Wam życzę

Zgłoś nadużycie #9776 3 września 2016, 20:22

Vam Fajna mama
Mala Ala wiec decyzja podjeta. Trzymam kciuki! Pakowac sie ciezko i przeprowadzki nie zazdroszcze ale dasz rade :-) ja co przeprowadzka to gorzej.szlismy z m na stancje na kawalerke to spakowana w torbe bylam a potem co jakis czas od mamy cos zwozilam. Potem poszlismy na dwa pokoje to tam kilka mebli zorganizowalismy kuchenke pralke i wiecej rzeczy. Rok po slubie przeprowadzalismy sie na juz wlasne obecne mieszkanko. To bylo w grudniu w ciazy juz bylam. Meble m skladal na raty karnisze wieszal. Pierwszej nocy zlozoba byla tylko rogowka a wszedzie torby i kartony hehe bylo pieknie balam sie o ciaze bo tak sie narobilamze brzuch ciagnal.
Dzis u nas fajny dzien u mamy w ogrodzie piekna pogoda gralismy z m w badmingtona bylam z synem na spacerze uczylam go jezdzic na rowerze i prawi prawie zalapal :-) zrobilam salatke wykapalam go nakarmilam a teraz spi a ja relaksuje sie wykapana z piwkiem ahhh

Zgłoś nadużycie #9777 3 września 2016, 20:31

zagubiona Gotowa na wszystko
Vam test robiłam w 33 dniu cyklu. Owulacja była 20 albo 21.08.W poniedziałek idę zrobić betę a potem w środę powtórzę i potem umówię się do gina.
W dobry momencie wzięłam kilka dni urlopu bo jeżeli się udało muszę pomyśleć jak to z pracą dalej będzie. Ja głównie przy komputerze i jeszcze wyjazdy. Poczytam jakie są przepisy dotyczące kobiet ciężarnych żeby wiedzieć jak rozmawiać z szefem.
Madzia współczuje problemów z zus-em nie daj się, niech wypłacają w końcu człowiek płaci składki to właśnie po to aby w takich sytuacjach mieć zabezpieczenie,
Mała ala a konkretnie kiedy przeprowadzka.
Sofi rzeczywiście nie funkcjonujesz dobrze, fajnie że masz wizytę, dowiesz się co i jak.
Duszka współczuje bólów, waleczna jesteś z dietą na pewno wszystko się unormuje. Jak układy z mężem, syn chodzi na koszykówkę? Jak sobie radzi?
Mika a jak tam noga m? Wrócił już do pracy czy nadal odpoczywa?
Mój m jeszcze nic nie wie jak wyjdzie dobra beta to w srodę chcę kolację zrobić i mu powiedzieć. Myślę o kaczce albo łososiu. Kaczki nie robiłam nigdy i raz jadłam i była pycha tylko nie wiem czy mi wyjdzie.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #9778 3 września 2016, 20:34

Vam zdolny syn moja Nadia nie chciała się uczyć dopiero w tym roku na wiosnę nauczyła się i teraz uwielbia rower.

Zgłoś nadużycie #9779 3 września 2016, 20:42

Vam Fajna mama
Wiesz my z bocznymi kolkami i troche go popycham. Nie czai za dobrze ze ja nie pedaluje to nie jedzie hehe ale jak ruszy to pare m przejechal. Wczoraj i dzis pierwszy raz. A kuzynka lat 12 do tej pory nie umie ;-)

Zgłoś nadużycie #9780 3 września 2016, 20:47

duszka Fajna mama
Zagubiona , cierpię drugi dzień. Z mężem bez zmian , ten cykl odpuszczam , 17 idę do ginekologa , tyle już razy się nie udało więc ten jeden cykl mnie nie uratuje . Miłosz pół wakacji chodził na tą koszykówkę i jest bardzo zadowolony. Od poniedziałku zaczynają się prawdziwe treningi . Rozmawiałam z trenerem i chwalił go że dobrze gra , pytał dlaczego wcześniej się nie zapisał. Jutro tort będzie z koszykarzem. Nie wiem nawet jak wyszedł bo mąż go odebrał i zawiózł do babci , my mamy małą lodówkę . Jutro się okaże. Miłego wieczorku

Zgłoś nadużycie #9781 3 września 2016, 20:57

Mika29 Fajna mama
Zagubiona dziękuję za pamięć :-) Noga M jeszcze się goi ale już musiał iść do pracy.
Kaczka jest dość trudna do zrobienia ale na taką okazję to napewno będzie pyszna.

My dziś śpimy u moich rodziców to mała szczęśliwa.

Duszka napewno tort będzie super :-) Miłej imprezy.

Zgłoś nadużycie #9782 3 września 2016, 21:16

atomcia Fajna mama
Madzia90krk - nic mi nie mów na temat tych darmozjadów zwanych zusem!!! Też mam z nimi "przygody" :-(
mala_ala - nie za bardzo jestem w temacie, ale życzę sił... i sprawnej przeprowadzki.
zagubiona - z niecierpliwością czekam na wynik bety :-) Ale wiadomo, że musi być duża, nie ma innej opcji.
vam - brawa dla synka! :-)
duszka - ja również życzę miłej imprezy :-)

Zgłoś nadużycie #9783 3 września 2016, 21:25

duszka Fajna mama
Atomcia dziękuję ;)
Postaram się wstawić jakąś fotkę

Zgłoś nadużycie #9784 3 września 2016, 22:07

duszka Fajna mama
Dobranoc ☆

Jutro muszę wstać rano, bo dużo mam przygotowań do imprezki . Na 7 do kościoła a potem do roboty ;)

Zgłoś nadużycie #9785 3 września 2016, 22:14

staraczka33 Supermama
Hej dziewczyny pewnie mnie nie pamietacie Duszka pamieta bo napisala na staraczkach 2016 ze sie tu nie odzywam,

Zgłoś nadużycie #9786 3 września 2016, 22:36

duszka Fajna mama
Staraczka pamiętamy Cię bardzo dobrze i czekamy tu na Ciebie ;) napisz co słychać a ja już zmykam
Do jutra

Zgłoś nadużycie #9787 3 września 2016, 22:41

staraczka33 Supermama

duszka napisał(a)

Staraczka pamiętamy Cię bardzo dobrze i czekamy tu na Ciebie ;) napisz co słychać a ja już zmykam
Do jutra

Ja zrobilam sobie przerwę od staran po tym jak sie dowiedzialam w klinice.od doktora ze tylko invitro i tak jakos brak ocjoty bylo na pisanie no ale jesli zechcecie to zaczne sie udzielac

Zgłoś nadużycie #9788 3 września 2016, 22:54

Duszka czeka Cie intensywny dzien :)
Staraczka pewnie ze sie udzielaj, zdecydolaliscie sie na in vitro czy jednak probujecie naturalnie? I jezeli in vitro zaczeliscie juz jakies procedury? Na jakim etapie jestescie?

Zgłoś nadużycie #9789 3 września 2016, 22:58

staraczka33 Supermama

zagubiona napisał(a)

Duszka czeka Cie intensywny dzien :)
Staraczka pewnie ze sie udzielaj, zdecydolaliscie sie na in vitro czy jednak probujecie naturalnie? I jezeli in vitro zaczeliscie juz jakies procedury? Na jakim etapie jestescie?

Na invitro jestem zdecydowana na juz tylko ze poki co.jestesmy na etapie skad wziasc taka kwote

Zgłoś nadużycie #9790 4 września 2016, 5:55

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Staraczka oczywiście że tu zagladaj i pisz. Wydawało mi się ze invitro jest trochę refundowane , ale teraz jak rządzi PiS to nie wiem czy coś się właśnie nie zmieniło. Powodzenia kochana .

U mnie już zaczął się dzień ;) idę myć głowę i lecę do kościoła. Miłego dnia