Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9731 2 września 2016, 19:41

Sofi Fajna mama
Mala Ala nie chcę Cię martwić, ale nie zdziwię się jeśli będą go wołać, żeby przyjechał na weekend porobić różne rzeczy gospodarcze :/ oby nie, ale jak będziesz tam tylko weekendami, to może zaczniecie się się lubić? :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9732 2 września 2016, 20:31

Nina1 Fajna mama
Dobry wieczór staraczki, właśnie wróciliśmy z kina. Jestem totalnie zresetowana i zadowolona.

Mały zbój zasypia już z butlą więc wolny wieczór :) .

Sofi - symboliczna ilość alko nie zaszkodzi :) , ja zawszę jadę autem jak nie chcę pić alko. Ale fakt 40 m nie pojedziesz :D .

Zgłoś nadużycie #9733 2 września 2016, 20:49

atomcia Fajna mama
Sofi myślę, że symboliczna ilość nie zaszkodzi :-) Kto wie czy to nie jest Twój ostatni łyk alkoholu na dłuższy czas hihi :-) Nina na czym byliście w kinie? My też chcieliśmy się dziś wybrać, ale jakoś nie wyszło. Stanęło na kawce w kawiarni :-) A teraz leżę wyłożona w wannie... Także dołączam do grona tych zrelaksowanych ;-)

Zgłoś nadużycie #9734 2 września 2016, 20:49

zagubiona Gotowa na wszystko
Duszka fajny cytat będzie dobrze.
Tandem szczęcie Wam sprzyja.Tyzymam kciuki.
Mała ale supre że udała sie z mieszkaniem,a rodziną się nie przejmuj dobrze piszesz zobaczą co stracili jak Was zabraknie.A ile km do domu rodzinnego męża?
Megan trzymam kciuki za poprawę wyników.
Sofi historia z testem niezła.
Kamila fajnie że już lepiej, ja też nie lubie pająków nie tyle się boję ci jakieś obrzydzenie mam do nich.
Sofi trzymam kciuki za pozytyw a ta choroba  przczół o której pisałaś można jaloś zapobice?
Robiłam rano test i  wyszedł mi cień cienia.Strasznie blada kreska ale jednak.Cieszę się ,tylko chodzą mi po głowie myśli czemu taka jasna.Wiem czemu niski poziom bety hcg dlatego radośc i niepokój .W poniedziałek ide robić betę chyba że zaskoczy mnie @.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #9735 2 września 2016, 20:56

Taszka to zaczynasz nowy rozdział w życiu.
Mika zapasy robisz na zimę czy na dłużej. Sporo tego robisz, tylko dla siebie czy rozdajesz?

Zgłoś nadużycie #9736 2 września 2016, 21:03

Sofi Fajna mama
ZAGUBIONA!! SUPER!! :D taka blada kreska to KRESKA! :D to będziesz miała o czym myśleć na urlopie :D nie warto się tym martwić, większość kobiet jak widzi słabą kreskę potem rodzi zdrowe bobaski :D jeśli masz możliwość wklej fotke testu :)

zgnilec pszczół - to choroba wirusowa, jej zapobieganie polega na utrzymywaniu higieny w pasiece, niestety jak niektórzy mają to gdzieś to potem zarażają się okoliczne pasieki, bo pszczoły sie odwiedzają
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9737 2 września 2016, 21:09

Taszka Gotowa na wszystko
Sofi my nadal zostajemy w Niemczech, tylko jak bedziemy do Polski na urlop jezdzic to bedziemy u siebie. Chcemy jeszcze odlozyc, zeby reszte wykonczyc, a w Polsce to byloby ciezko z tym odkladaniem. Za pare lat jak dom bedzie w 100% wykonczony to zjedziemy.
Moj dom rodzinny jest w poblizu, wiec mama mi doglada, otwiera okna i pilnuje. Do tej pory jak przyjezdzalismy na urlop to bylismy w moim domu rodzinnym i urzedowalismy w goscinnym na kanapie. Mojego meza to strasznie wkurzalo, ze codzienne musielismy kanape rozkladac i ze nie bylo prywatnosci. A teraz bedziemy miec cos swojego :)

Zagubiona wstaw zdjecie testu :)

Zgłoś nadużycie #9738 2 września 2016, 21:16

Sofi Fajna mama
Taszka czy nie boisz się, że za parę lat jak dom będzie wykończony to będzie Wam, żal zostawić te zagraniczne zarobki i już poznanych ludzi, i wrócić do Polski gdzie znajomych już nie ma i tym bardziej pracy? chyba, że przyjeżdżając na urlop pielęgnujecie znajomości :) i zawód macie taki, że z zagranicznym doświadczeniem jest szansa znaleźć coś z satysfakcjonującym wynagrodzeniem, mam na myśli to czy nie boicie się, że ten dom się tak jakby zmarnuje, bo jest ryzyko że i tak zostaniecie tam?

Zgłoś nadużycie #9739 2 września 2016, 21:21

Moj cien, cienia
Taszka co z awansem?Rozstrzygło się już coś?

Zgłoś nadużycie #9740 2 września 2016, 21:29

Mika29 Fajna mama
Zagubiona ja uwielbiam zaprawiać więc mam tego całą piwnicę. Zaprawiam prawie wszystko co się da :-) ale tak żeby w czasie zimy to zjeść. Mało kiedy wydaję bo u mnie to każdy coś robi. Czasem córki od brata dostają dżemy :-)

Gratuluję drugiej kreski. Ja też miałam taki cień cienia w pierwszej ciąży a teraz mam w domu 5 latkę :-) myśl pozytywnie.

Zgłoś nadużycie #9741 2 września 2016, 21:31

Taszka Gotowa na wszystko
Zagubiona widze cien cienia :) Powtorz jutro albo pojutrze test.

Sofi wiadomo, ze zawsze jest ryzyko, ale ja bym bardzo chciala kiedys wrocic. Nie wyobrazam sobie zyc w DE przez cale zycie. Jezeli chodzi o znajomych, to akurat na to nie bede zwracac uwagii. Dzis sie z kims kolegujemy, a jutro wszystko sie moze zmienic. Juz na tylu osobach sie zawiodlam, ze teraz staram sie ostroznie dobierac znajomych. Chce zeby to byla tylko i wylacznie nasza decyzja. Narazie jestem dobrej mysli :)

Zgłoś nadużycie #9742 2 września 2016, 21:48

kamila19880 Fajna mama
Zagubiona widze widze ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9743 2 września 2016, 21:53

atomcia Fajna mama
Zagubiona ja również widzę! Extra! :-)

Zgłoś nadużycie #9744 2 września 2016, 21:54

duszka Fajna mama
Sofi ta dieta wymaga kasy , fantazji i czasu . Kasy bo produkty są drogie , czasu bo musisz na początku dokładnie się z nią zapoznać, szukać przepisów które będą Ci smakowały . Mi już brakuje kasy i tego czasu. Ostatnio zrobiło się u nas bardzo ciężko :(

Zgłoś nadużycie #9745 2 września 2016, 21:59

Dzięki dziewczyny :)  jest tak jak pisałam cień cienia ale jest.
Duszka diety niestety są drogie bo produkty nietypowe to ceny zawsze wysokie.

Zgłoś nadużycie #9746 2 września 2016, 22:11

duszka Fajna mama
Zagubiona myślę że to właśnie to ;)

Zgłoś nadużycie #9747 2 września 2016, 22:38

werkaa Fajna mama
Zagubiona też widzę bladziocha :)
Mała ala gratuluję znalezienia mieszkania :) Trzymam kciuki za przeprowadzkę :)
Duszka jaką ty dietę stosujesz? Bezglutenową? :)

Zgłoś nadużycie #9748 3 września 2016, 4:14

mala_ala Gotowa na wszystko
Zagubiona, gratuluje!! Cień cienia, ale jest!! ;) od domu rodzinnego M. jakieś 30 km.

Sofi, mój M. Ma za dobre serce, ale ja nie pozwole go juz wykorzystać. Na weekendy będzieny jeździć, ale głównie di warsztatu męża, a ja do mojej mamy czy znajomch.

Zgłoś nadużycie #9749 3 września 2016, 6:06

duszka Fajna mama
Dzień dobry!
Werka tak bez glutenu , laktozy i wielu innych potraw ;)

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #9750 3 września 2016, 6:27

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry

Mała_ala myślę, że odległość bezpieczna żeby M często nie jeździł :-)

Miłego dnia :-)