Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9651 1 września 2016, 20:59

zagubiona Gotowa na wszystko
Duszka przykro mi. Ja Cię rozumiem jak starał się o Nadię to dwa razy robiłam przerwę w staraniach bo wszystko, dosłownie wszystko tak mnie denerwowało że obrywało się każdemu za nic. Musiałam odpocząć zregenerować się . Ja tak mam że jeżeli na czymś mi zależy wszystko kręci się wokół dążenia do celu. Może odpuść cykl czy dwa ale z lekarza nie rezygnuj.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #9652 1 września 2016, 21:07

duszka Fajna mama
Zagubiona dziękuję . U mnie już od dłuższego czasu nic się nie udaje . Nic praktycznie nie mogę sobie zaplanować bo wszystko wychodzi odwrotnie .

Zgłoś nadużycie #9653 1 września 2016, 21:26

Sofi Fajna mama
Duszka rozumiem, że jesteś załamana i wszystko idzie nie w tą stronę co powinno, tez tak mam jak mam okres, szczególnie pierwszy dzień :( chce mi się płakać i cały świat jest beznadziejny :( u kobiet już tak jest, najlepiej weź sobie gorący prysznic, a potem zrób sobie pyszną herbatę taka jaką lubisz, i najlepiej jeszcze obejrzyj miły film, albo lepiej taki w którym wszyscy giną, albo rozwala się cały świat :) najlepiej problemy zostaw do jutra, dzis o nich nie myśl, to nie jest zbyt dobry dzień na trawienie problemów :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9654 1 września 2016, 21:29

duszka Fajna mama
Sofi wiem o czym piszesz ale dziś nawet w szkole wyszła głupia sytuacja i o przykro mi bardzo bo takiego czegoś się w życiu nie spodziewałam . Kochana nie muszę mieć @ żeby wszytko się pieprzyło ale może u mnie tak właśnie ma być żeby ktoś miał lepiej . Równowaga musi być ;)

Zgłoś nadużycie #9655 1 września 2016, 21:41

Sofi Fajna mama
Kamila dobrze, że maż się ucieszył, dobrze go znasz :)

własnie wróciłam ze spotkania pszczelarskiego :( rozpanoszyła się w okolicy choroba wirusowa pszczół :( zgnilec :( jest duże ryzyko, że stracę część rodzin :( będą zagazowane, a potem spalone komisyjnie :( bo chyba jest u mnie ten zgnilec :( pszczelarze ostro dyskutowali, jak rozwiązać ten problem, jeden z nich stracił już 60 uli :( a z nich się utrzymywał :( a najgorsze jest to że część z nich ma to w dupie, i choroba będzie się dalej roznosiła :/ pszczoły są dla mnie tak samo bliskie jak domowy pies, teraz mam 9 rodzin

a szwagierka już się pogodziła z lubym :) ale powinien za coś takiego dostać w nos, i mój m powiedział po łacinie, że tak go przywita ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9656 1 września 2016, 21:46

Sofi Fajna mama
Kamila pilnuj sobie, jeszcze 17 stron, myślę, że 500 będzie pojutrze :)

Zgłoś nadużycie #9657 1 września 2016, 21:47

atomcia Fajna mama
Dziękuję za miłe i takie liczne przyjęcie :-)
Sofi, ja zupełnie na początku nie miałam żadnych objawów. Test robiłam jak zawsze w dniu spodziewanej miesiączki. Robiłam test co miesiąc w razie gdybym była w ciąży ;-) Żeby wiedzieć i np. zrezygnować z jakiegoś winka wieczorem :-) Objawy zaczęły się około 9-10 tc - rzygałam dalej niż widziałam :-P I w ogóle była masakra - cały 1 trymestr byłam nie do życia :-)
Duszka uszy do góry, na pewno niebawem się uda :-*
Nina, rodzilaś naturalnie, czy CC? Ja mialam CC i dopiero dostałam zielone światło od gina, jeśli chodzi o starania. Normalnie mój gin zaleca odczekać półtora roku, ale u mnie podobno tak się wszystko ładnie zagoiło, że nie widać, że stosunkowo niedawno miałam CC :-)

Zgłoś nadużycie #9658 1 września 2016, 22:03

duszka Fajna mama
Atomcia witaj ! Powodzenia
Jutro będę miała ser kozi , zamówiłam sobie . Nie powinnam go jeść tak jak takiego krowiego ale ten kozi od czasu do czasu można . W sobotę upiekę sobie chleb i będę miała wyzerke ;)

Zgłoś nadużycie #9659 1 września 2016, 22:04

Nina1 Fajna mama
Atomcia - naturalnie i szybko, Aleksander wziął ojca z zaskoku ;) . Mój P rano wyjeżdżał służbowo i kazał mu siedzieć w brzuchu na co Alu postanowił się urodzić w nocy.

Zgłoś nadużycie #9660 1 września 2016, 22:06

Nina1 Fajna mama
Dziewczyny! Potrzebuję prosty przepis na ciasto drożdżowe. Bo teściowa mi przyniosła rabarbar. A w niedziele będę miała czas to bym upiekła. Nigdy jeszcze nie robiłam i nic sensownego nie widzę w internecie.

Zgłoś nadużycie #9661 1 września 2016, 22:19

Sofi Fajna mama
Nina z ciastem drożdżowym niestety nie pomogę, znam tylko na pizzę

dziś się pokłóciłam m pierwszy raz od ślubu :D i to było tak: coś tam, mówię, na co m odpowiada, że ma to w dupie, za 30 min m coś mówi, i mu odpowiedziałam, że mam to w dupie, po kolejnych 20 minutach zaczął do mnie mówić coś tam innego i już zapomnieliśmy o pokłóceniu :D rok temu jak byłam na początku ciąży tak strasznie się pokłóciliśmy, że poważnie chciałam go zostawić, wtedy poprosiłam pewną grupę modlitewną o modlitwę o zgodę w między nami, szczególnie mi na tym zależało bo już wiedziałam o ciąży, i od tamtej pory dziś pokłóciliśmy się pierwszy raz, i w dodatku w między czasie się pobraliśmy :D chociaż nie planowaliśmy tego wcześniej :) (baliśmy się że ślub, dziecko i początek firmy to za dużo na raz)

Zgłoś nadużycie #9662 1 września 2016, 22:27

Mika29 Fajna mama
Nina wstawię zdjecie przepisu. Dostałam go bardzo dawno i zawsze mi wychodzi. Kartka trochę już zużyta ale mam nadzieję, że dasz radę odczytać. Jeśli nie to jutro napiszę :-)

Zgłoś nadużycie #9663 1 września 2016, 22:28

Vam Fajna mama
Przepis na drozdzak. W przepisie 5g ja daje ba oko pol kostki drozdzy. Na ciasto owoce na owoce kruszonka. Przepis uniwersalny modyfikowalam setki razy teraz robie na oko.

Zgłoś nadużycie #9664 1 września 2016, 22:32

Vam Fajna mama
A i kruszonki nie tre czasem daje wiecej maki.

Syn drzemal w dzien a teraz nie chce spac.kladziemy sie i moze sie uda. Dobranoc

Zgłoś nadużycie #9665 1 września 2016, 22:45

Nina1 Fajna mama
Dziewczyny, zostawcie proszę to zdjęcia do jutra :) . Nie umiem ściągnąć na telefon (chyba się nie da). Jutro sobie zapiszę :) . Dziękuję bardzo :) .

Zgłoś nadużycie #9666 2 września 2016, 4:15

Sofi Fajna mama
Hej :D nie przeczytalam instrukcji i źle użyłam test :D haha ten z rossmana zdziwiło mnie trochę ze ma takie male okienko do sikania na nie, bo jakoś nie wpadlam na to że tą różową część trzeba odczepic, i sikalam na tą białą stronę :D :D i myślę ze chyba coś nie działa, więc dopiero wzielam instrukcję, a tam pisze ze zdjąć nasadke!! :D No to juz bylo po ptokach, wiecej nie mialam sikow ani kropli, wiec teraz ide spać i nie wiem czy za 2-3 godziny jak wstane próbować jeszcze raz ? Bedzie to miało sens?

Zgłoś nadużycie #9667 2 września 2016, 6:24

Mika29 Fajna mama
Sofi myślę, że tak. Zobacz co piszą na teście bo niektórych  nie trzeba robić z pierwszego moczu :-) trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #9668 2 września 2016, 6:56

kamila19880 Fajna mama

Sofi napisał(a)

Hej :D nie przeczytalam instrukcji i źle użyłam test :D haha ten z rossmana zdziwiło mnie trochę ze ma takie male okienko do sikania na nie, bo jakoś nie wpadlam na to że tą różową część trzeba odczepic, i sikalam na tą białą stronę :D :D i myślę ze chyba coś nie działa, więc dopiero wzielam instrukcję, a tam pisze ze zdjąć nasadke!! :D No to juz bylo po ptokach, wiecej nie mialam sikow ani kropli, wiec teraz ide spać i nie wiem czy za 2-3 godziny jak wstane próbować jeszcze raz ? Bedzie to miało sens?

hahah sofi dobra jestes :) :) nie widzialas nasatki, ja to bym zrobła tak ze nic nie piła jak najdłuzej (jak to w nocy jest) wkoncu sie zeche siku i wtedy :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9669 2 września 2016, 7:28

Vam Fajna mama
Hahaha Sofi usmialam sie :-) mysle ze jesli jest ciaza to mozna probowac i twst pokaze. Pierwszy kocz ma najwiecej tych hormonow. Ake ja w pierszej ciazy robilam rano a potem hehe po poludniu jwszcze raz bo nie wierzylam i wyszlo to samo :-) chyba ze chcesz czekac do jutra ;-)
Syn juz mnie obudzil. Dzis jedziwmy do mojej mamy pozegnac sie z ciocia i kuzynka bo w poniedzialek wylatuja juz.

Zgłoś nadużycie #9670 2 września 2016, 7:38

tandem Supermama
Dzień dobry :)

Sofi każdy mąż jest inny i za to ich kochamy :) objawów sporo! trzymam kciuki. Ogród ze zdjęć ja pytałam ;) Jak tam pszczelarze? No nieźle z tym testem!

kamila dziękuję za fotki! czyli widzę, że na sportowo :) ja od roku staram się dokupywać eleganckie rzeczy, żeby mieć wybór do pracy ;) super, że mąż zaakceptował prezent, hihi - czyli dobrze go znasz i umiesz podejść :) ja na imieniny dostałam ostatnio.. hamak :) tylko jeszcze nie mam go gdzie zawiesić

mika to super, że córeczka cieszy się z powrotu do koleżanek ;) amica rzeczywiście jest dobra, rodzice mają jeszcze taką co ma 23 lata (!) i choć wszystkie sprzęty wymieniali, to kuchenki nie musieli (to było 3 lata temu).

Vam wczoraj był taki senny dzień, takie bywają. I co tam mąż, miłe smsy kontynuował? :) miłego pożegnania

Nina super, że wszystko ok, jakie badania masz zrobić? Super zakupy, na jesień idealne

duszka przykro mi. To więcej szans, ja się tak pocieszałam. Jak to wszystko nie wychodzi, a Miłosz tak Ci pięknie "wyszedł"! :) co ja mam powiedzieć? ech. Głowa do góry!

katrina niezłe te objawy, że zupełnie inne! :) powodzenia w pakowaniu :)

atomcia współczuję objawów ciążowych i życzę, by kolejny raz był lżejszy. No i fajnie,że dostaliście zielone światło wcześniej ;) a cc miałaś planowane z jakiegoś powodu czy nagłe?
Chodzi mi o to, czy będziesz miała kolejne porody też cc?

Mąż dziś wraca. Według wcześniejszych cykli powinnam mieć owu we wtorek-środę. A od wczoraj piękny śluz, wygląda na to, że owu szykuje się na weekend. Nasuwa mi się zdanie: "Przypadek? Nie sądzę" :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0