Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9491 31 sierpnia 2016, 13:47

Taszka Gotowa na wszystko
Sofi wrzuce jeszcze raz wieczorem, bo teraz do pracy zmykam ;)

Zgłoś nadużycie #9492 31 sierpnia 2016, 14:22

mala_ala Gotowa na wszystko
Sofi oj tam Piękność to tylko zdjęcie na żywo na codzień jest inaczej bez makijażu i z kokiem na glowie. Hihi :-) moj M. Nie lubi zdjęć dlatego mamy bardzo malo wspólnych zdjęć :-)

Zgłoś nadużycie #9493 31 sierpnia 2016, 14:30

Mika29 Fajna mama
Ja się postaram narazie zrobić zdjęcie zdjęcia i coś wstawić. Bo w tel bieda że zdjęciami.

Kamila twojego M z opisu sobie wyobrażałam dużo gorzej a jest dobrze.

Tak naprawdę mało ważne jest kto jak wyglada tylko co ma w sercu :-)

My dziś idziemy na tort bo brata córki mają urodzinki qiec moja mała szczęśliwa :-)

Zgłoś nadużycie #9494 31 sierpnia 2016, 14:45

Mika29 Fajna mama
Narazie wstawiam zdjęcie zdjęcia z sesji ślubnej jak byliśmy piękni i młodzi ;-) a później M ma mi przysłać jakieś aktualne.

Zgłoś nadużycie #9495 31 sierpnia 2016, 14:46

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry :)
ale mam do nadrabiania :D mam wolne a jak mam wolne to ciągle coś mi wyskakuje doba jest za krótka :P

lecę Was ponadrabiać :*

Zgłoś nadużycie #9496 31 sierpnia 2016, 14:46

kamila19880 Fajna mama
Cukiereczki ;) bardzo ładne zdjecie ;) jak osoby na nim ;) podobają mi sie łysi a szczególne van diesel ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9497 31 sierpnia 2016, 14:50

Mika29 Fajna mama
No ja też uwielbiam łysych facetów :-)

Zgłoś nadużycie #9498 31 sierpnia 2016, 15:19

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
ogarnięte :D
wszystkie jesteśmy piękne i zasługujemy na szczęście !
Kamila piękna z Was para :)
Sofi gdzie Ty masz te nadprogramowe kilogramy? bo ja chyba ślepa jestem :P waga podobna do mojej, jaki masz wzrost?
Vam cudowna z Was rodzinka :) widać, że jesteście baardzo szczęśliwi :)
Madzia gratuluję córeczki!!
Mika wow, ślicznie :)

Zgłoś nadużycie #9499 31 sierpnia 2016, 15:35

Mika29 Fajna mama
Dziękuję Kasiulek i czekamy na Wasze foto :-)

Zgłoś nadużycie #9500 31 sierpnia 2016, 15:41

madzia90krk Fajna mama
No w końcu znalazłam chwilę by tu wejść i podziekowac za wasze kciuki !!! Na pewno też dzięki waszej wierzę w nas było mi dużo łatwiej dziś pokonać ( jakolwiek durnie to nie brzmi) strach przed usg. Teraz każde następne będzie tak jak powinno być przyjemnością :)

Zwolnienia serduszka ponoć były były tamtym czasie normalne szkoda mi lekarz tego wtedy nie w ytlumaczyla. Tak szczegółowo jak zrobiła to dziś przy mojej znajomej lekarce. No nic. Czasu się nie cofnie nie chce już rozpamietywac i mimo iz dowiedziałam się dzisiaj o lekarzy tam ze śmiało mogę złożyć skargę nie zrobię tego. Wszyscy jesteśmy ludźmi może ta lekarka postapila źle tak mnie zostawiając z problemem bez wytłumaczenia zrozumienia czegokolwiek ale nie chce już tym żyć. Ona była dziś przy usg bo znajoma lekarka poprosiła o jej obecność i widziałam że jest jej przykro.

W każdym razie serduszko bije tak pięknie ze lepiej nie może być. Wszystkie wymiary prawidłowe :) dzidzia waży już 220 gram . Dostałam skierowanie na beplatne badanie genetyczne więc cieszę się bardzo. Torbiel to obserwacji nic nie powinno się dziać.

Oglądałam wasze zdjęcia kurczę wszystkie takie ładne naprawdę można wpaść w kompleksy. Nie zdążyłam tylko duszki zobaczyć mam nadzieję ze będzie jeszcze okazja.

Vam piękna z was rodzinka synuś kochany :)

Sofi figurę masz ok nie wiem gdzie Ty widzisz za dużo kg :) fajna ma mąż brudke.
tandem wyglądać je jak z okładki jakiegoś magazynu ! Idealni !
Kamila super z was para !

Mika śliczne zdjęcie piękni Wy!

Też wam później pokaż nas przed dwóch lat kiedy to slubowalismy sobie miłość :)

Ależ jestem szczęśliwa nic mi już do szczęścia nie potrzebna ! Będę was tu od dziś zarażać ciąża codziennie !!!

Zgłoś nadużycie #9501 31 sierpnia 2016, 15:42

werkaa Fajna mama
Ja już po siłowni :) Zdążyłam ogarnąć mieszkanko i zrobić obiad :)
Ale macie przystojnych mężów :)

Zgłoś nadużycie #9502 31 sierpnia 2016, 15:52

Vam Fajna mama
Kamila to nie ja chyba wspomnialam o tym zeby isc z m :-) wiec mamy razem urodziny ja tez 7 pisalysmy kiedys o tym.
Madzia super ze wszystko dobrze! Teraz zostaje tylko cieszyc sie ciaza :-)

Zgłoś nadużycie #9503 31 sierpnia 2016, 16:40

Mika29 Fajna mama
Madzia bardzo sie cieszę. Teraz w nagrodę dla nas za te kciuki proszę wiruski ciążowe :-) ;-)

Zgłoś nadużycie #9504 31 sierpnia 2016, 16:50

tandem Supermama
werkaa nie ma za co, jak tam zumba, siłownia - przyjemnie? :) często chodzisz? Ja mieszkanie ogarniałam poważniej wczoraj, bo dziś 18:30 wpadają koleżanki ze studiów, na babski wieczór :)

mój mąż po ślubie przytył (hihi), ale to głównie dlatego, że oboje z życia studenckiego w biegu, przesiedliśmy się na tryb siedzący :/ bmi ma na pograniczu, ale nie widać po nim (jeszcze :) ), kibicuję mu w zdrowym żywieniu (gotując, ale teraz nie mam jak... ), był ze mną na diecie owocowo-warzywnej, bardziej restrykcyjny był ode mnie :D myślę, że grunt by w nowej pracy znalazł czas na ruch np basen, biegi, rower i będzie dobrze. No i bez słodyczy co dzień ;)

Taszka, kamila, mala_ala nie załapałam się na fotkę :( o kamila jednak wstawiłaś jeszcze, mówiłam, że Ty bojowa dziewczyna jesteś :) i nie wymieniaj, tak jak sofi pisze ;) taszka liczę, że rano fotka jeszcze będzie ;)

kamila mój nie ma brody, ale zwykle 2-3 dniowy zarost, potem goli bo mowi, że go drapie ;) wszystkiego najlepszego dla męża :) mój w tym roku miał 25, jeszcze mamy w mieszkaniu balony takie złote z helem :)
szkoda, że tak osobno świetujecie, że nie mogłaś przygotować niespodzianki :( ja w zeszłym roku zrobiłam mu niespodziankowe przyjęcie ;)
A może powiedz mu wprost przed urodzinami, że chcesz dostać prezent? może potrzebuje tak wprost :)

Vam super fotki, ta sesja szczególnie, pięknie tam wyszłaś :) a synek podobny do taty chyba? mąż taki przytulaśny :) urodziny razem z kamilą, fajnie, jeśli nie w realu to tu możecie świętować :)

Sofi super wyglądasz na tej fotce, dobrze jest mieć jasno wytyczony cel :) a jaki masz wzrost? mężowi rzeczyiście bródka pasuje, taki leśny człowiek, po drzewach skacze, to pasuje bardzo :) ciekawe, skąd tyle rudych bród :) co to za ogród?

mala_ala bardzo dobrze, kochać trzeba za nic właściwie, bo nie na tym polega miłość, hihi :)
motywuj do zdjęć bo to piękna pamiątka :) mój się wprawił w robieniu selfie i mamy taki przegląd z kilku lat, fotek nie do wglądu dla rodzinki i znajomych, tylko prywatne :)

mika przyjemnego przyjęcia :) fotka ślubna - piękna stylizacja, taka delikatna :)

kasiulek powodzenia w nadrabianiu :)

madzia wspaniale, że wszystko jest dobrze i dzidzia rośnie zdrowo :) szkoda, że było tak a nie inaczej, ale teraz to rzeczywiście tylko spokojnie i radosnie rośnijcie dalej :) wirusków ślij dużo :) dziękuję, fotka wyjątkowa,
sama mówiłam, jak fotograf ma dobre oko, to coś tam może pstryknąć ciekawego :) czekam na waszą ;)

dobrego wieczoru i do jutra! /bo dziś mam jeszcze gości i nie będę miała kiedy zaglądać/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9505 31 sierpnia 2016, 17:14

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

werkaa nie ma za co, jak tam zumba, siłownia - przyjemnie? :) często chodzisz? Ja mieszkanie ogarniałam poważniej wczoraj, bo dziś 18:30 wpadają koleżanki ze studiów, na babski wieczór :)

Na zumbę 4 razy w tygodniu :) Czasami 5 :) Korzystam póki nie mam jeszcze zajęć w szkole :)
Na zumbie mi się strasznie podoba, czas strasznie szybko leci :)

Zgłoś nadużycie #9506 31 sierpnia 2016, 17:21

nyna Gotowa na wszystko
witam was znów wypadłam z rytmu ale od jutra chłopaki ida do przedszkola wiec mam nadzzieje ze bede miala troche wiecej czasu dla was :)
ogladajac wasze zdjecia powiem że czasem wyobrażenia odbiegaja od rzeczywistości :) to i ja na chliwe podziele sie moja rodzinka :)

Zgłoś nadużycie #9507 31 sierpnia 2016, 17:28

nyna Gotowa na wszystko
:)

Zgłoś nadużycie #9508 31 sierpnia 2016, 17:30

nyna Gotowa na wszystko
Eh zdjęcie się niezalaczyly

Zgłoś nadużycie #9509 31 sierpnia 2016, 17:33

nyna Gotowa na wszystko
A to mój mały przedszkolak

Zgłoś nadużycie #9510 31 sierpnia 2016, 17:51

kamila19880 Fajna mama
Mina super śliczna rodzinka ;) ;) pasuje ci grzywka super ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...