Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9431 31 sierpnia 2016, 8:33

duszka Fajna mama
W niedzielę postaram się zrobić aktualne na urodzinach Miłosza . Odstawie się i pstrykne fotkę ;) zmykam do swoich obowiązków

Zgłoś nadużycie #9432 31 sierpnia 2016, 8:34

tandem Supermama
Dzień dobry :)

Ojej, nie załapałam się na większość zdjęć... szkoda, że nie zostawiłyście do rana :(

Sofi bardzo ładne imiona Ci się podobają :) co ty, na pewno nie tak wyglądają wasze poranki ;) Wow, jakie zdjęcia! najpierw przeczytałam opis i myślałam,że Twój mąż ma na imię Korwin, hihi :) ule :) suknia ślubna super :) no i określenie 10kg temu mnie rozłożyło, też bym wolała tak się cofnąć ;)

Katrina to przyjemnego eksponowania brzuszka na przyjęciu życzę :) nieźle z tym patrzeniem najpierw na brzuch a potem na twarz ;) Szkoda, że nie załapałam się na zdjęcie..

madzia nie mówię,że Ty ale pewnie są osoby, które mają lub mają mieć drugie dziecko właśnie przez/dzięki 500+ ;) Nie przemęczaj się ani nie podczytuj smutnych artykułów.
powodzenia na usg! :) długie włosy masz ;) moje kręcone więc zawsze wyglądają na krótsze niż są ;)

duszka fajnie, że masz tak mało typów na imiona, nie będzie stresu z wybieraniem ;) dieta pomoże, na pewno, ale to są takie efekty długofalowe. Niby na sztywno a uśmiechnięta :) lubię taki kolor jak Twoja sukienka ;)

Taszka dziękuję ;) trzymam kciuki za weselną sukienkę ;)

my w tym roku dwa wesela i dwa razy poprawiny, została połowa, a w przyszłym roku na pewno jedno wesele, zobaczymy czy więcej ;)

mika dziękuję :) mam podobnie, dla chłopca nie wiem jakie imię. U nas też jeszcze kuzyni męża zostali, i chociaż starsi, po 30, to ślubów nie planują :/

kamila nie załapałam się na zdjęcia :( o, załapałam się na te dla vam :) miło widzieć Cię z bliska, bo kiedyś z Ardenów wstawiałaś całą siebie, pamietam :) ale fryzurka ładna :)

werkaa nie dziwię się, jak zabraliśmy Węgrów nad Bałtyk to bali się kąpać ;)

mala_ala koniecznie napisz jak tam oglądanie mieszkania :) paznokietki - fajne kolorki :) kurczę, na Twoje fotki też się nie załapałam :(

Vam nigdy nie słyszałam o pierogach z białą kiełbasą, ciekawe :) bardzo dobrze, że pokonałaś mężowskiego focha ;) włosy masz blond czy rude? synek mały śmieszek :)

werkaa jakie romantyczne foteczki :)

ja poszukam czy mam coś na tel, to moze też wstawię

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9433 31 sierpnia 2016, 8:42

Mika29 Fajna mama
Po zdjęciach sądzę, że wszystkie jesteśmy piękne i młode :-) ;-)
Wstawiam jeszcze na chwilę.

Zgłoś nadużycie #9434 31 sierpnia 2016, 8:45

tandem Supermama
Mika rzeczywiście opalona :) ja jako zodiakalny rak spiekam się na czerwono i tyle z mojej opalenizny :)
wrzucam na chwilę moje ulubione z sesji narzeczeńskiej, bo to mam przy sobie

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9435 31 sierpnia 2016, 8:48

Mika29 Fajna mama
Dziękuję :-)
Zdjęcie bardzo, bardzo ładne :-) no i oczywiście następna ładna :-)

Zgłoś nadużycie #9436 31 sierpnia 2016, 8:49

duszka Fajna mama
Kochane wszystkie jesteście piękne i każda z nas zasługuje na szczęście !

Zgłoś nadużycie #9437 31 sierpnia 2016, 8:49

kamila19880 Fajna mama
Duszka wyglądasz bardzo dobrze i nie widze tych kg ;) niektórym krótkie włosy pasują tak jak tobie ;) śliczna kobitka ;)
Wera super taka blondynka z cb ze hoho piękny uśmiech.
Tandem tak kiedyś wstawiłam z arden ;) hoho ale ty to przebiłaby wszystko a twoj M jaki przystojniak nie dziwie sie ze tęsknisz za nim ;D ma brata ?? ?? To w razie jak bym sie rozwodziła Hihi śliczna jestes jak każda ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9438 31 sierpnia 2016, 8:59

tandem Supermama
mika, duszka, kamila dziękuję :) wiadomo, że każda zasługuje na szczęście :)

kamila ma brata, hihi :) ale życzę Ci szczęścia z Twoim Mr :) to na miniaturce też jesteś Ty? :)

Zgłoś nadużycie #9439 31 sierpnia 2016, 8:59

Vam Fajna mama
Tandem włosy raczej ciemny blond, to mój naturalny. Piękna kobieta z Ciebie! Taka promienna :) Ja to blada jak ściana jestem i jak się opalę to na czerwono niestety. Przepisy na pierogi z białą kiełbasą są ale z tego co wiem ładuje się surową. Ja ugotowaną pokroiłam w kosteczkę z cebulką i chrzanem i tak ładowałam pierogi. Mniam.

Zgłoś nadużycie #9440 31 sierpnia 2016, 9:08

Sofi Fajna mama
Duszka przepieknie wyglądasz :) poekny kolor sukienki i ogolnie styl, nie wiem czemu sie krępowałaś dać fotkr, 3 kg to mała różnica, jesteś zdecydowanie chudsza odemnie, do wysokiego czoła może pasowala by Ci też grzywka i wlosy do ramion?

Tandem jakie włosy! :) to moje marzemie takie mieć, wygladasz jak slawna aktorka :) i mąż bardzo przystojny, ale moj mi sie lepiej podoba :P raki uciekają przed niebezpieczenstwami a Ty zdajesz sie być dość odważna :)

Werka wygladasz na bardzo sympatyczną dziewczynę :) masz bardzo ładną buzię :)

Mala ala przegapilam zdjecia :( ale nie wklejaj teraz bo musze sie zaraz spieszyć i pewnie popoludniu dopiero zajrze

Teraz mam doła ze jestem najgrubsza z was :/ same chude laski
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9441 31 sierpnia 2016, 9:09

mala_ala Gotowa na wszystko
Werka Duszka nie widziałam :-( poproszę raz jeszcze. :-)

Zgłoś nadużycie #9442 31 sierpnia 2016, 9:10

Tandem twoje tez chcę :-)

Zgłoś nadużycie #9443 31 sierpnia 2016, 9:11

werkaa Fajna mama

mala_ala napisał(a)

Werka Duszka nie widziałam :-( poproszę raz jeszcze. :-)

Ja nie usunęłam zdjęć :)

Zgłoś nadużycie #9444 31 sierpnia 2016, 9:12

Sofi Fajna mama
Vam też super laska, i jakie zgrabne nogi :) a syneczek słodki, zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, raczej jako wysoką ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9445 31 sierpnia 2016, 9:15

kamila19880 Fajna mama

tandem napisał(a)

mika, duszka, kamila dziękuję :) wiadomo, że każda zasługuje na szczęście :)

kamila ma brata, hihi :) ale życzę Ci szczęścia z Twoim Mr :) to na miniaturce też jesteś Ty? :)

Nie to nie jestem ja w necie znalazłam i mi sie spodobało ;) bo te słoneczko juz mnie denerwowało ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9446 31 sierpnia 2016, 9:17

tandem Supermama
Vam ja mam naturalny kolor ale jak kiedyś podpytałam fryzjerkę jaki mam kolor, to według wzornika farb mam... właśnie ciemny blond, hihi, ale nie wiem, w którym miejscu :) ja też się opalam na czerwono, więc witaj w klubie. Ewentualnie jeśli nie schodzi mi skóra z nosa, to wychodzą mi piegi :) dziękuję. Każda jest piękna i to dobrze, że każda inna bo co by to było, gdyby wszystkie były równe jak lalki - byłoby nudno ;)

Sofi hihi dziękuję, ja je lubię ale się z nimi męczę, bo ciężko je ogarnąć jakkolkwiek - zawsze mam siano na głowie i strasznie się plączą ;) teraz mam trochę dłuższe ;) Nie jesteś najgrubsza, zapewniam Cię! będzie dobrze

Zgłoś nadużycie #9447 31 sierpnia 2016, 9:17

Werka znalazłam i
Tandem Twoje tez :-) na telefonie siedzę i cosmi zacielo.

Zgłoś nadużycie #9448 31 sierpnia 2016, 9:18

tandem Supermama
mala_ala ja też jeszcze zostawiłam ;)

kamila dobra decyzja, ta jest taka bojowa :) ale pasuje mi do Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #9449 31 sierpnia 2016, 9:21

Wszystkie jesteście piękne :-) bez wyjątku :-)

Zgłoś nadużycie #9450 31 sierpnia 2016, 9:22

Vam Fajna mama
Sofi dziękuję! Nogi zgrabne? hehe Średnio je lubie, ale to każda baba chyba tak ma że wymyśla. Dziekuje! I ja z metra cięta mam niecałe 160 cm :P

Tandem no nie wiem właśnie co z tymi kolorami. Wiem na pewno że nie jest rudy a jak się fachowo nazywa to też teraz już nie wiem w takim razie :D

Mała Ala bardzo ładna jesteś!! :)