Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #911 1 kwietnia 2016, 14:50

madzia90krk Fajna mama
W poniedziałek mam wizytę u ginekologa więc dowiem się ze źródła :) przeglądając właśnie dużo temtow w Internecie na temat ciąży biochemicznej często dziewczyny piszą że w kolejnym cyklu od razu się udało co potwierdziło by twoje słowa ze organizm nastawil się na ciążę :) jestem dobrej myśli :) co do dupka to ja jakieś doświadczenie z nim mam niekoniecznie za dobre w pierwszą ciążę zaszlam w pierwszym cyklu staran i tak się cieszyłam że pierwsze co ginekolog jeszcze nic nie było widać w macicy teraz już wiem że to było za wcześnie natomiast były torbiele w jajniku które później okazały się poowulacyjnymi. No ale na wszelki wypadek dostałam trzy razy dziennie dufaston do skończenia 12 tygodnia tak jak ja się po nim czułam to do dziś pamiętam wymiotowalam strasznie buzie miałam wysypana jak nastolatka po odstawieniu minęło jak ręka odjal

Zgłoś nadużycie #912 1 kwietnia 2016, 16:31

kamila19880 Fajna mama

Kowy napisał(a)

Kamila proszę bez czarnych wizji! Rok 2017 będzie szczęśliwy dla wszystkich i kropka! A jak będziesz tak gadać to wyślę Cię do Gusiowej krewety po reprymendę ;)

no własnie ta gusiowa kreweta jak dla mnie jest czasami zbyt optymistycznie nastawiona.

madzia90krk napisał(a)

Kowy u mnie beta była niska od samego początku bo zaczęło się od 5 na dwa dni przed miesiaczka więc na normy mojego labo ciaza ale najniższa wartość miałam wskazania potworzyc czy rośnie po 48 godzinach w dniu spodziewane miesiączki urosła 3 krotnie.. Ale powtórzyła dwa dni po dacie gdzie miałam dostać okres spadła.. zadzwoniłam do lekarza ciąża biochemiczna czekać na krwawienie. No i wczoraj przyszło. Trzy dni po tym jak miałam dostać miesiaczke.

u mnie test wyszedl dopiero 3 dni po spodziewanej, plamilam od poczatku ale zlekarz mowil ze sie zdarza ze wszystko ok beta mialam wted 99, 2 dni puzniej (we wtorek) 156 ale plamilam podejrzewali odpoczatku pozamaciczna przez plamiena i endomedioze, w srode zaczelam krwawic pojechalam na pogotowie beta 55 za tydzien kolejny 00, i plamiłam 14 dni.

madzia90krk napisał(a)

W poniedziałek mam wizytę u ginekologa więc dowiem się ze źródła :) przeglądając właśnie dużo temtow w Internecie na temat ciąży biochemicznej często dziewczyny piszą że w kolejnym cyklu od razu się udało co potwierdziło by twoje słowa ze organizm nastawil się na ciążę :) jestem dobrej myśli :)

tez o tym słyszałam i tez bardzo sie nastawiałam, niechcem byc brana za pesymistkę ale u mnie niestety nie zaszłam, juz zacza sie 3 cykl i dalej nic. oby tobie spe poszczesciło
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #913 1 kwietnia 2016, 16:43

madzia90krk Fajna mama
Ja dostałam krwawienia jak beta całkiem spadła dopiero. To sa bardzo smutne sytuację. Ale i z takimi życie chciało byśmy sprostaly. I teraz musimy być dobrej myśli !! My za tydzień bierzemy się w garść. Myślę o testach owu żeby wpasować się w termin owulacji. Temp mierzyć itp nie potrafię tych wszystkich wykresów. Trzymam kciuki za Ciebie też :* nie możesz być pesymistyka :* u każdej z nas inaczej wszystko działa możemy się wymieniać doświadczeniami a każdej oraganizm jest inny. A o pierwsze dziecko długo się staralas? Życzę  by 4 cykl był tym !

Zgłoś nadużycie #914 1 kwietnia 2016, 17:31

Kowy Fajna mama
Madzia ja miałam testy owu z rossmanna i były ok. Nie są też tak drogie jak w aptece.

Zgłoś nadużycie #915 1 kwietnia 2016, 17:51

madzia90krk Fajna mama
O uzywalas! I co polecasz? To działa tak że jak aa dwie kreski to za jeden dzień trzeba podjąć starania czy w tym samym dniu ?

Zgłoś nadużycie #916 1 kwietnia 2016, 19:25

Kowy Fajna mama
Wiesz co my staraliśmy się w sumie tego samego dnia i mniej więcej dwa- trzy kolejne w zależności od chęci ;) Tylko musisz pamiętać że ta kreska testowa musi być tak ciemna jak ta druga.

Zgłoś nadużycie #917 1 kwietnia 2016, 21:12

madzia90krk Fajna mama
:) a jest jakaś zależność co do godziny wykonywania czy to obojętne ? Chyba testy będę robić w tajemnicy przed mężem hehe bo pomysłu ze całkiem zeswirowalam :) Ale my kobitki inaczej na to patrzymy niż faceci chyba bardziej niecierpliwie jesteśmy tak na swoim przykładzie widzę hihi

Zgłoś nadużycie #918 2 kwietnia 2016, 6:18

duszka Fajna mama
Dzień dobry!
Jak mas dużo się robi. Nie mogę się tu jakoś ostatnio odnaleźć i brakuje coś czasu na pisanie . Ale od dziś się poprawię :)
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #919 2 kwietnia 2016, 7:33

Magnolia Gotowa na wszystko
Witajcie,
weekend się zaczął to i tak pewnie będzie mało postów. Ja już spać nie mogę bo koleżanka jest w szpitalu i zaraz będą jej poród wywoływać.
Ja to jeszcze bety nigdy nie robiłam. Z synem jak zaszłam w ciążę to tylko ten zwykły test zrobiłam a na drugi dzień już byłam u lekarza i potwierdził.

Zgłoś nadużycie #920 2 kwietnia 2016, 8:19

kamila19880 Fajna mama

madzia90krk napisał(a)

:) a jest jakaś zależność co do godziny wykonywania czy to obojętne ? Chyba testy będę robić w tajemnicy przed mężem hehe bo pomysłu ze całkiem zeswirowalam :) Ale my kobitki inaczej na to patrzymy niż faceci chyba bardziej niecierpliwie jesteśmy tak na swoim przykładzie widzę hihi

do 10 rano nie można niby bo wieksze sterzenie wtedy jest, 2 h nie mozesz nic pic przed robieniem, u mnie wypada ze jak test wyjdzie pozytywny to na drugi dzien mam owu, potwierdzone miezeniem temp
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #921 2 kwietnia 2016, 8:58

madzia90krk Fajna mama
Czyli działają te testy bo z tego co czytałam go właśnie po 12-36 h po pozytywnym teście powinna wystąpić owulacja :) także zaopatrze się w nie i mam nadzieję ze ten cykl będzie szczęśliwy :) a dziś u nas taka piękna pogoda szykuje się dzień na dworze z córeczką przy okazji musimy gdzieś buciki kupić bo nasze pierwsze już robią się malutkie :)

Zgłoś nadużycie #922 2 kwietnia 2016, 11:30

Kowy Fajna mama
Działają, u mnie też się pokrywały z temperatura, a chciałam się upewnić czy dobrze liczę owu, bo nigdy nie mierzylam tempki etc.

Zgłoś nadużycie #923 2 kwietnia 2016, 13:42

mamaAleksandry Świeżo upieczona
Magnolia ja też nigdy bety nie robiłam. Przy Córce tak jak Ty - test, a potem chyba po tygodniu dopiero wizyta.

Zgłoś nadużycie #924 2 kwietnia 2016, 20:57

kamila19880 Fajna mama
Moje dzisiejsze dzieło batoniki zbożowe ;)

Zgłoś nadużycie #925 3 kwietnia 2016, 15:28

duszka Fajna mama
Nie chce odejść bez pożegnania. Kochane kończę ze staraniami. Nie mogę dogadać się z mężem już od dłuższego czasu. Dziś przesadził na całego. Nie mam w nim wsparcia w żadnej sprawie. Zachowuje się okropnie i tak samo mnie traktuje. Żadnego problemu nie możemy rozwiazac bez krzyku w domu. Koniec z tym. Jak z takim kimś planować dziecko ?? Tym bardziej że się nie udaje ...

Zgłoś nadużycie #926 3 kwietnia 2016, 16:01

kamila19880 Fajna mama
Duszka no co ty. Co maz zrobiła? Niestety faceci tacy sa moj tez mnie dzis wkurzył, siedzę sama w parku. No ale co zrobisz.

Zgłoś nadużycie #927 3 kwietnia 2016, 18:07

madzia90krk Fajna mama
Duszka.. współczuję :* i przesyłam buziaki pocieszenia :) często pary przechodzą kryzysy sa kłótnie problemy i frustrację ale jeśli jest i miłość to jest szansa to zazegnac czego ci życzę :) my też mamy za sobą poważniejsze kryzysy jesteśmy razem 10 lat w kwietniu będzie dwa po ślubie ale zawsze mimo dużych awantur ( mamy sobie oboje charakterki ) wszystko się układało :) głowa do góry :*

Zgłoś nadużycie #928 3 kwietnia 2016, 20:29

mamaAleksandry Świeżo upieczona
Duszka, my mieliśmy już 2 meeega kryzysy, bywały momenty że obrączki lądowały w szufladach i już bałam się czy wytrwamy...... :( ale wciaz jesteśmy razem... Spokojnie. Ochłońcie. Przecież sie kochacie. Macie Miłoszka-jest owocem Waszej miłości i to on jest teraz najważniejszy. Może potrzebujecie kilku dni przerwy, milczenia.....trzymaj się:*

Zgłoś nadużycie #929 3 kwietnia 2016, 22:22

Taszka Gotowa na wszystko
Duszka trzymaj się. Czasami trzeba się pokłócić, żeby się znowu pogodzić ;)
Ja mam znowu małego doła, bo za parę dni ma przyjść @

Zgłoś nadużycie #930 5 kwietnia 2016, 9:07

madzia90krk Fajna mama
Ale tu cicho ostatnio .. :) Ale co się dziwić pogoda taka piękna to wszyscy korzystaja :) my dzisiaj mam tatę więc pojedziemy pewnie gdzieś za miasto odpocząć bo planowo 24 stoonie więc lato :) wczorajsza wizyta i lekarza bardzo dobrze dał zielone światło na robienie dzieci hehe plus umowil mnie na usg mniej więcej w termin owu więc może się wstrzelimy po jego potwierdzeniu :) dziewczyny czy któraś z was posiada działalność ? I orientuje się jak jest z jej zawieszeniem a później ewentualnym wznowieniem w ciazy ?