Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8991 26 sierpnia 2016, 17:07

mala_ala Gotowa na wszystko
Tandem, wspaniałego weekendu :-)

Nyna ja sama jakos nie lecze tych płytek, bylam tez u najlepszego specjalisty i g... mi pomógł, kasę wziął i tyle zostałam z niczym.nastepny zas powiedzial mi ze to musi być błąd w laboratorium!! Nosz kurde pokazuj gościowi rozne badania z niskimi plt a ten no ze błąd. Wiecej nie poszłam, postanowilam żyć z tym fantem.

Bylam u tej kolezanki z ta miesięczną dziewczynką :-) jakos specjalnie nic mi sie nie dzialo, myślałam ze bede smutna czy coś ale niee. Mała cudna :-)

Duszka, trzeba iść do przodu nie mozna stać w miejscu!! Ginekolog to krok w przód!! Super!! :-) oby okazał sie dobrym lekarzem i byl tym co naprawdę będzie chciał Ci pomóc. Trzymam mocno kciuki, wizyta tuz tuz :-)

Zgłoś nadużycie #8992 26 sierpnia 2016, 18:02

Sofi Fajna mama
forum przycicha, wieje weekendem
czas na moje tęczowe szczęście :)
https://parenting.pl/portal/niezwykla-sesja-w-holdzie-dla-zmarlej-corki
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8993 26 sierpnia 2016, 18:03

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Duszka , więc skoro takie zmiany to i czas na zmiany ;) no proszę jak ładnie poradziłaś sobie z doktorkiem , brawo
Oj Sofi horrory opowiadasz sny z pewnością są odzwierciedleniem codziennych trosk i zmartwień jednak może znajdziesz optymistyczną interpretację ? Czasem sny są przeciwieństwem tego co jest, będzie lub było.
nyna w każdej ciąży miałam anemię więc nie martw się i tak jak piszę Sofi wspomagaj się dietą i suplementami
MIka zazdroszczę dzisiaj i jutra z Córką porządkujemy mieszkanie bo w końcu same to po babsku zrobimy porządek

Zgłoś nadużycie #8994 26 sierpnia 2016, 20:43

Mika29 Fajna mama
Sofi wzruszyłam się 😢

Zgłoś nadużycie #8995 26 sierpnia 2016, 21:14

Katrina13 Gotowa na wszystko
Sofi poryczałam się właśnie jak przeczytałam artykuł, piękny! Czeka Cię tęczowe dziecko, na pewno:* Ogólnie to jestem beksa i tyle:*
Tandem owocnego weekendu :)
Duszka 3mię kciuki by ginekolog okazał się profesjonalistą:*
Vam i jak plac zabaw?
Nyna mojej kuzynce gin zakazał drugiej ciąży bo ma 100tys. płytek :/ że to niebezpieczne dla kobiety i dziecka .
Mała ala fajnie że odwiedziny się udały, myślę, że niedługo doświadczysz ponownie tego cudu i będziesz mamusią kolejnego dzieciątka:*

Zgłoś nadużycie #8996 26 sierpnia 2016, 21:19

nyna Gotowa na wszystko
Wyslałam smsa do mojego gina niedawno oddzwonił. wiec tak płytki sa za niskie musze właczyć leczenie sterydami niestety po miesiacu powinna być poprawa 6 wrzesnia mam wizyte

Zgłoś nadużycie #8997 26 sierpnia 2016, 21:26

Muszę Wam o tym napisać, koleżanka opowiadała mi dzisiaj że jakas jej znajoma w dni prawowitego okreu typowej @ przytulała się z ojcem swoich dzieci i owocem były bliźniaki. Nie wiarygodne jednak może o to chodzi o czym czesto piszemy/ Na żywioł i kiedy may ochotę czy sie gniewamy czy nie.

Mam pomysł każda z Nas przejmuje w tym miesiącu inicjatywe nie ważne w ktorym dniu cyklu jest chyba że się nie przyłącza? więc efekty mierzymy za miesiąc

Zgłoś nadużycie #8998 26 sierpnia 2016, 21:34

Katrina13 Gotowa na wszystko
Nyna przykro mi, ale lekarz chyba wie lepiej, ważne jest Twoje zdrowie:*

Zgłoś nadużycie #8999 26 sierpnia 2016, 21:34

Mika29 Fajna mama
Nyna głowa do góry.  Musi być dobrze. Ważne żeby zdrowie było a reszta napewno się uda. 

Aniaaa my z M właśnie tak robimy. Kochamy się jak jest ochota. W pierwszej ciąży też tak było i szybko się udało a teraz zobaczymy co będzie.

Zgłoś nadużycie #9000 26 sierpnia 2016, 21:54

Sofi Fajna mama
Nyna, lepiej nie ryzykować, dobrze, że wiesz co sie dzieje i jak temu przeciwdziałać, może Cię zaskoczy to jak szybko przybędzie płytek :)

Aniaa fajny pomysł, ale u nas jest tak, że i tak mamy ochotę co drugi dzień, dlatego nie szukam tak dokładnie kiedy jest owu, ale ciekawe jest to co piszesz, bo największą ochotę mam między 2 a 8 dniem cyklu tak około, zawsze mnie to dziwiło, i jakaś dziewczyna tez pisała że tak ma, i w czasie @ nam się zdarza, bo każda frytka potrzebuje odrobiny ketchupu :D :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9001 26 sierpnia 2016, 22:47

Mika29 Fajna mama
Sofi z tą frytką max :-D uśmiałam się na noc :-)

Miłych snów kobietki.

Zgłoś nadużycie #9002 27 sierpnia 2016, 5:05

Dzień dobry wszystkim więc do dzieła Kobietki bierzcie się za swoich m kiedy chcecie , gdzie chcecie i jak chcecie zakaz mierzenia temperatury heheh czas na frytki ;) z ketchupem czy bez ;) bez zbędnej pruderii

Trzymam za Was kciuki i zazdroszczę bo mojego nie ma przez bankowe 4 tygodnie ;(

Więc od dzisiaj START i opowiadajcie jak się dopadłyście co m na to, myślę, że wielu przypadkach będą mieli nie lada niezapomniana niespodziewankę

Sofi posikałam się ze śmiechu hehehhe

Zgłoś nadużycie #9003 27 sierpnia 2016, 6:00

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry. Weekend nie weekend a ja wstac musiałam bardzo wczesno,bo jedziemy z siostrami na zakupy. Ogolnie to na szmateks bo musimy pokupic cos naszemu małemu bąbelkowi :-) 6mies. U nas same dziewczyny do okola to nawet nie ma od kogo ubrań dostać wiec co raz to staramy sie mu cos kupic. Musi byc maly przystojniacha ;-)

Nyna, musi być dobrze trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji :-) moze raz dwa płytki po leczeniu wrócą i szybko wrócicie do starań. Jestem dobrej myśli!!

Ania, ja dopuściłam jakis czas temu bie mysle o tym w ogole kochamy sie non stop ciągle,i ze tak powiem jak widac g... z tego. 3 cykl jak dalam sobie na wstrzymanie. Nic to nie daję jednak.

Sofi hihi :-) z ta frytka hahhahah :-) mega :-)

Milego dnia kobiety kochane :-)

Zgłoś nadużycie #9004 27 sierpnia 2016, 6:15

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Ja też już na nogach . Dziś pracuje , w domu też mam dużo roboty . Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #9005 27 sierpnia 2016, 6:56

Sofi Fajna mama
Hej też miałam pobudke bo mialam z jechać wiązać drzewa, a rano sie okazało ze inny pomocnikbjuz w drodze, wiec dwoch to za dużo więc zostalam w łóżku, ale juz nie zasne, a zupelnie sie nie wysłałam,

Zgłoś nadużycie #9006 27 sierpnia 2016, 7:21

Sofi Fajna mama
Od kidy piję wodę z jodyną mam troche mniejszy apetyt :) moze tarczyca juz leiej działa :) moj m raz se pomylił i napił sie tej wody, to straszna panika była, myślał ze zaraz umrze :D

Zgłoś nadużycie #9007 27 sierpnia 2016, 7:25

duszka Fajna mama
Sofi :)
Ja od wczoraj źle się czuję . Niedobrze mi strasznie ; ( może to przez zmianę Metformaxu na Glucophage ? Nie wiem jak pójdę dziś do pracy ...

Zgłoś nadużycie #9008 27 sierpnia 2016, 7:44

Sofi Fajna mama
Jeszcze do tego co Aniaa pisala to moze plemniki w nas mogą przeżyć dłużej niz w labolatorium, i moze wcale nie pływają tak szybko ze byz dążyć na czas owu, wiec moze muszą znaleźć sie w nas wcześniej, czyli akieś 10 przed owu?

Zgłoś nadużycie #9009 27 sierpnia 2016, 7:46

Sofi Fajna mama
Bo przecież nikt nie dawal kamerki mikroskopowej do macicy i nie śledził tej drogi plemników, ani drogi komorki jajowej

Zgłoś nadużycie #9010 27 sierpnia 2016, 7:51

Sofi Fajna mama
Z przypadkowego spotkania na imprezie, albo z gwałtu powstają dzieci, więc jak to mozliwe, skoro jest taki krótki czas plodny, a może owu sie troche dostosowuje do tego kiedy byl stosunek?