Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8911 25 sierpnia 2016, 13:39

kamila19880 Fajna mama
Ale ci dobrze duszka ;) ja to 18 jestem padnięta jest ponad 30 st ani jednej chmurki w domu jest 28 st ja w dresach i w sweterku zaraz padnę ;(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8912 25 sierpnia 2016, 13:43

tandem Supermama
kamila a u mnie klimatyzacja i mi za zimno :)

duszka bezpiecznej drogi!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8913 25 sierpnia 2016, 13:44

Mika29 Fajna mama
Tandem a co to jest?

U nas też bardzo gorąco a ma być jeszcze bardziej. Trzeba uciekać nad wodę.

Właśnie siedzę z małą w kolejce do alergologa.

Zgłoś nadużycie #8914 25 sierpnia 2016, 13:46

Mika29 Fajna mama
Aaniaa gratuluję wyniku a co do torbieli to skonsultuj to z lekarzem.

Zgłoś nadużycie #8915 25 sierpnia 2016, 14:07

tandem Supermama
mika i jak kolejka, przesuwa się? chodziło mi o depilację karmelem ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8916 25 sierpnia 2016, 15:20

Mika29 Fajna mama
My już w domu. Wizyta nawet ok ma zmienione leki.

Nigdy depilacji karmel nie miałam. Ja sobie robie depilatorem w domu. Napisz jak było :-)

Zgłoś nadużycie #8917 25 sierpnia 2016, 15:36

Paola_33 Supermama
Ja w lipcu dostałam od Męża nowy depilator, po 20 latach... Philipsa zamieniłam na Brauna. Z korzyścią. Zamiast 40 minut obie nogi gole w 20 minut :-)
Mika a Ty jakiej firmy depilatora używasz ? Jest ok ?
Mój ma masujące nasadki, troszkę jakby mniej boli.
D,b. że lekarz pomógł. :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #8918 25 sierpnia 2016, 15:41

duszka Fajna mama
Tandem dziękuję .
Wyjeżdżam o 16 , zbieram się powoli. Najlepsze jest to że wczoraj wyjęłam wyniki badań i położyłam tak żebym je miała na oczach a dziś nie mogłam znaleźć , na szczęście się znalazły ;) to już chyba skleroza czy coś takiego :)

Zgłoś nadużycie #8919 25 sierpnia 2016, 15:42

duszka Fajna mama
Mika powodzenia na wizycie ♡

Zgłoś nadużycie #8920 25 sierpnia 2016, 16:00

Mika29 Fajna mama
Duszka czekamy na wieści po wizycie.

Ja mam depilator Philipsa. Jestem bardzo zadowolona. Też mam nakładkę masującą i głowice depilatora można myć pod wodą. Poprzedni miałam brauna też byłam zadowolona ale starość go dopadła.

Zgłoś nadużycie #8921 25 sierpnia 2016, 16:39

Paola_33 Supermama
I co ile musisz ?? Mi dżungla na nogach odrasta już po 2 tyg., po 3, masakra...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #8922 25 sierpnia 2016, 16:43

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Hey.
Kamila bedzie ciezko sie spakować w podręczny jak tam max 6kg. Chyba ze wiele nie wezmiesz.
Ja chyba nie będę testowac chyba ze @ nie przyjdzie w sobotę. Ale juz czyje ze idzie.
Duszka - daj znac co i jak. 
Ja tez mam depilator od braun. Ale ja codziennie cos tam przelece jak cos dorośnie.

Zgłoś nadużycie #8923 25 sierpnia 2016, 16:56

Paola_33 Supermama
Codziennie ?? To chyba golarka, nie depi ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #8924 25 sierpnia 2016, 17:11

Vam Fajna mama
Ja mam i zestaw do wosku i depilator ale zarost mam potezny i co kilka dni musze depilatorem przejechac bo odrasta. Marze o epilacji albo laserze albo czymkolwiek trwalym ale brak kasy no i ja musialabym nogi od stop do bikini rece tez bym chciala i wasik moze eh marzenia :-D

Zgłoś nadużycie #8925 25 sierpnia 2016, 17:21

Mika29 Fajna mama
No ja niestety też z tych trochę owłosionych. Latem depilację co 1 do 2 tygodni a zimą 2-3 tygodnie. Niestety jedynie nie mogę dopilnować pach bo mi za każdym razem krew leciała więc tu idzie w ruch maszynka. Jedynie właśnie pod pachami marzy mi się laser.

Zgłoś nadużycie #8926 25 sierpnia 2016, 17:25

Sofi Fajna mama
Duszka powodzenia
a mi wystarczy golarka raz w tygodniu
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8927 25 sierpnia 2016, 18:22

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny witam się po mojej długiej nieobecności niestety była ona spowodowana dużymi problemami myślałam.o was już wczoraj miałam się odzywać widziałam posty w których pytacie o mnie ale chciałam poczekać aż będę pewna spokojna i wtedy się odezwać. Nawet nie byłam w stanie pisać wcześniej.

Pierw chciałam wam Bardzo podziękować że myslalyscie tu o mnie aż się wzruszylam czytając posty katrina vam mała Ala tandem Kamila dziękuję :*
Niestety nie pochłonął mnie ani szpitalny Internet ani telewizor na momenty ( to nie złośliwość Paola ) .
W poniedziałek jak wiecie miałam skierowanie na patologie ciąży bardzo się m artwilam wizyta najbardziej tym ze mnie zostawia w szpitalu i o moja starsza córkę. Po długim oczekiwaniu w kolejce (3 h) ucieszyłam się jak dziecko lekarz stwierdził wszystko ok krwiaka na macicy brak musiał się wchłonąć Tak mi ulyzlo ze nie wiem. Dał mi jeszcze na powtorna wizytę na 31 sierpnia i ze względu na torbiel na jajniki drugie skierowanie na ginekologia z onkologia. Poszłam od razu żeby się zarejestrować okazało się ze jest termin na dziś usiąść i czekać . Czekałam kolejne 2 godziny. Ale już szczęśliwa bez stresu bo przecież torbiel w jajniki nie koło dziecka jak krwiak. Weszłam na badanie. I tu zaczęło się moje piekło na ziemi. I to w pełnym tego słowa znaczeniu.
Pani pierw zbadala torbiel nie kwalifikuje się do operacji jest 5 cm nie zagraża niczemu. Super myślę. Pani mówi zerknijmy jeszcze na babla. Pamiętam te słowa jej głos jakby to było teraz. I aparat usg a z niego dźwięk serduszka mojego dziecka które biło bardzo powoli 100 uderzeń na minutę . Dziewczyny które mają usg wiedzą że jest to bum bum bum jedno za drugim a u mnie było bum cisza cisza bum. Myślę Boże co jest. Kobieta od razu jak Panią wypuścili z takim tetnem z patologi . Ja mówię że nie zgłaszali by coś się działo oczywiście byłam już w takim stanie ze myślałam ze zaraz zemdleje ( sofi jakoś dziwnie coś połączyło mnie wtedy myślami z tobą twoja historia co raz wolniej bijące serduszko wybacz że tak pisze dobilo mnie to co mogło się stać.. zaraz za parę dni ) myślałam że tam umrę. Telefon do lekarza z patologi nie wiem o czym rozmawiali. Slyszlalam tylko 16 tydzien nic nie zrobimy do domu. I kazali iść. Ja płacząc spytalam tylko ale jak to ? Czy 31 będzie jeszcze bilo ? Sama sie dziwila a tu puszcza mnie do domu .
Dostałam informacje ze tak się dzieje ze małe serduszko uczy się pracować że może się stać wszystko. Ze dziecko walczy ja mam leżeć. Wyszłam. Ledwo. Nie zapielam nawet butów przez co potknelam się na szczęście nie brzuch ale u padlam. Wsiadłem w taksówkę i do domu. Taksówkarz słysząc moja rozmowę z ginekologie prowadAdym nie wziął odemnie pieniędzy kazał się trzymać.
Ginekolog wysłał mnie na ujasyek jak się uspokoje . Pojechałam od razy z mamą. Czekałam 4 h wymiotowalam z nerwów chyba z 20 razy.

Tam seruszko z początku miało jakieś sekundę dwie zwolnienie ale bilo 156 uderze na minutę
.moja mama za drzwiami słyszała tak bilo. Płakała ze mną..
Tu lekarka całkiem inna. W ytlumaczyla wszystko..kazała kontrolować uspokoila. Kazała za dwa dni powtórzyć badanie. Byłam wczoraj. Serduszko znów przy przełożeniu głowicy miało chwilowe zwolnienie ale od razu zalapalo i 155 uderzeń. Pani zrobiła mi badanie na tyle ile wiek ciąży pozwolił genetyczne drugiego trunwatrh robi się je dopiero koło 20 tygodnia. I wszystko jest dobrze przeplywy itp jednak muszę kontrolować bicie serduszka zażywać magnez i nie denerowac się.
Przeszłam piekło. Nie życzę żadnej z was. Proszę was które macie jakieś schorzenia np taka torbiel jak ja pierw to trzeba wyleczyć później ciąża wszystko co źle ma wpływ na nowe życie w nas. Ja już to wiem. Codziennie myślę o mojej emilce kupiliśmy jej wczoraj dużo rzeczy żeby wiedziała ze czekamy tu na nią Ze musi być dobrze ! Myślę że przed każdym usg będę płakać nie będzie to już to samo ale mam nadzieję i modlę się by za każdym razem słyszeć bicie serca mojej małej 150 gramowej Emilki !

Zgłoś nadużycie #8928 25 sierpnia 2016, 18:26

madzia90krk Fajna mama
Przepraszam Ze nie odniosę się do waszych postów. Wiem co u was czytałam. To że pisałam o tym przeżyciu znów mnie rozbiło i nie dam rady pisać teraz. Przykro mi z powodu negtywow. Duszka gratuluję obniżenia przeciwciał.

Zgłoś nadużycie #8929 25 sierpnia 2016, 18:40

Paola_33 Supermama
Madzia, na ile zrozumiałam, Twoja Malutka jest zdrowa, tylko tamta dziwna lekarka nie umiała peloty odpowiednio przyłożyć.. ?? Nie dziwię się, że się zestresowałaś. Jak oni ciężarne traktują, słów brak :-(
Madzia, już się nie stresuj, odpocznij po parszywym dniu !
Juz prawie połowa za Wami, będzie dobrze !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #8930 25 sierpnia 2016, 18:44

Sofi Fajna mama
Madzia nikogo nie powinny spotykać takie wydarzenia, a w szczególności Ciebie bo jesteś bardzo wrażliwą dziewczyną :( może zaśpiewaj czasem dla Emilki, to da jej siłę do życia :) kiedy następne badanie tętna? na allegro można kupić domowy detektor tętna, ja na pewno kupie jak będę w ciąży, bo najgorsze co może być dla matki to nie wiedzieć czy dziecko żyje
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...