Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #871 30 marca 2016, 18:44

Magnolia Gotowa na wszystko
Kupiłam test i zrobię jutro rano. Ostatnia @ była 23 marca ale bardzo skąpe krwawienie i trwało tylko 2 dni. Od paru dni mam takie dziwne pobolewanie podbrzusza i głowy, delikatne mdłości, szyjka wysoko i zamknięta. Nie wiem czy coś z tego będzie ale wolę sprawdzić. Co myślicie, bo krwawienie było.

Zgłoś nadużycie #872 30 marca 2016, 19:21

staraczka33 Supermama

Magnolia napisał(a)

Kupiłam test i zrobię jutro rano. Ostatnia @ była 23 marca ale bardzo skąpe krwawienie i trwało tylko 2 dni. Od paru dni mam takie dziwne pobolewanie podbrzusza i głowy, delikatne mdłości, szyjka wysoko i zamknięta. Nie wiem czy coś z tego będzie ale wolę sprawdzić. Co myślicie, bo krwawienie było.

Trzymam kciuki za jutrzejszy test :-)

Zgłoś nadużycie #873 30 marca 2016, 20:07

Staraczka- dzięki :* cieszyłabym się z pozytywa ale wątpie w to, że wyjdzie. Niepokoi mnie tylko to skąpe krwawienie i teraz te mdłości. Jakbym cały czas miała jakąś gule w gardle.

Zgłoś nadużycie #874 30 marca 2016, 20:13

staraczka33 Supermama

Magnolia napisał(a)

Staraczka- dzięki :* cieszyłabym się z pozytywa ale wątpie w to, że wyjdzie. Niepokoi mnie tylko to skąpe krwawienie i teraz te mdłości. Jakbym cały czas miała jakąś gule w gardle.

Oby to byl dobry znak :-) jutro czekamy na test

Zgłoś nadużycie #875 30 marca 2016, 22:39

Justus Początkująca
Dobry wieczór dziewczyny

Powiem Wam dziewczyny, że staram się Was podczytywać, ale mamy sporo rzeczy przed weselem do ogarnięcia, a czas tak pędzi, że pewnie obudzę się z ręką w nocniku :D

Magnolia - Trzymam kciuki za test :)

Zgłoś nadużycie #876 31 marca 2016, 6:28

duszka Fajna mama
Dzień dobry!

Jadę dziś z M do ortodonty a potem na zakupy przed komunią. Dopadło mnie plamienie , właśnie dziś jakby nie mogło dopiero jak wrócę !

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #877 31 marca 2016, 8:31

Sander Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny!!! Magnolia ja tu czekam na wieści!!! Moja Isiulka chora była :-( dzisiaj chyba mnie też bierze. Ale chociaż ładna pogoda u Nas ;-) a jak u Was?

Zgłoś nadużycie #878 31 marca 2016, 8:37

Kowy Fajna mama
Sander to zdrowia życzę, u nas pogoda byle jaka.
Magnolia daj znać koniecznie!

Zgłoś nadużycie #879 31 marca 2016, 8:52

duszka Fajna mama
Ja zaraz idę myć głowę i zbieramy się do ortodonty.
Liczę na udaną wizytę i dobre zakupy :)

Zgłoś nadużycie #880 31 marca 2016, 9:19

MamiMami Zaprawiona w bojach
Dzień dobry 😊
Kowy gratulacje. Magnolia trzymam kciuki i czekam na dobre wieści.
Duszka udanych zakupów.

Zgłoś nadużycie #881 31 marca 2016, 10:36

Hej dziewczyny. Test wyszedł negatywny tak jak myślałam tylko te głupie objawy mnie zmyliły i to skąpe krwawienie. Ale spokojnie. Umówię się do gina na przyszły tydzień i niech mi tam wszystko posprawdza. Będę dalej brała sobie kwas foliowy i teraz bardziej wezmę się do odchudzania bo tak z 8 kg chciałabym zrzucić.

Zgłoś nadużycie #882 31 marca 2016, 10:42

Kowy Fajna mama
Magnolia przykro mi, ale super ze nie tracisz optymizmu, to najważniejsze :) A dietę masz zaleconą czy chcesz tak sama dla siebie?

Zgłoś nadużycie #883 31 marca 2016, 10:42

W tym cyklu daje na wstrzymanie, zaczne się zdrowiej odżywiać trochę poćwiczę do tego zrobie sobie może badania. Ostatnio cytologia wyszła dobrze. Prolaktyna też na dobrym poziomie a czasami zdarza się kropla mleka z piersi choć nie karmie już 1,5 roku więc nie wiem.

Zgłoś nadużycie #884 31 marca 2016, 10:47

Kowy - nie mam diety zaleconej. Postaram się tylko jeść mniejsze porcje, więcej warzyw, zero słodyczy i smażonego. Tak żeby trochę zdrowiej było.

Zgłoś nadużycie #885 31 marca 2016, 11:24

madzia90krk Fajna mama
Hej :) chciałabym do was dołączyć oczywiście jeśli można :) udzielalam się już na tym forum jako marcowa mama 2015. Jednak obowiązki nad dzieckiem i skończyło się na podczytywaniu. A teraz chciałabym dołączyć do was w tym wątku. Czuję że tu się bardzo wspieracie kibicujecie sobie wzajemnie to mile :) mam córeczkę która dwa tygodnie temu skończyła roczek z mężem podjęliśmy starania o kolejną dzidzie. Karmię piersią i pierwszy okres wystąpił i mnie dopiero w lutym. Tydzień temu dowiedziałam się ( badanie beta hcg) ze jestem w ciąży. Wczoraj ze niestety mimo początkowych wzrostów spadło.. ciaza biochemiczna :( czekam na krwawienie :( i jestem tak przerażona smutna że ciężko mi się zebrać :( mam nadzieję ze w kolejnych cyklach mam się uda.. dodam że mam Hashimoto Ale nie lecze hormonu na dobrym poziomie i miałam cc. Myslicir ze to powód ciąży B iochemicznej? Słabego zarodka? Czy to moja wina? :( jeśli będę mogła do was dołączyć wczytam się w wasze historie a póki co za każdą trzymam kciuczki razem :)

Zgłoś nadużycie #886 31 marca 2016, 11:53

Witaj Madziu- bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Fajnie, że dołączyłaś. Ja też jestem po cc, niedługo minie 2 lata. Wybieram się do gina bo sama jestem ciekawa czy już z blizną wszystko okej.

Zgłoś nadużycie #887 31 marca 2016, 11:56

Madziu- może zapytaj najpierw swojego lekarza czy czasem nie powinnaś przestać karmić, bo ja to się na tym mało znam ale mi się wydaje, że przez karmienie to hormony jeszcze mogą szaleć.

Zgłoś nadużycie #888 31 marca 2016, 12:00

mamaAleksandry Świeżo upieczona
dziewczyny u nas w domu wszyscy chorzy - Olcia gorączkuje już tydzień zobaczymy co dziś powie lekarz, pewnie skończy się antybiotykiem.
Odebrałam badania krwi i moczu. W krwi wyszły mi poniżej normy leukocyty, gran. kwasochłonne i neutrofile. Orientujecie się czy to bardzo złe wieści dla mnie?

Zgłoś nadużycie #889 31 marca 2016, 12:01

mamaAleksandry Świeżo upieczona

Magnolia napisał(a)

Witaj Madziu- bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Fajnie, że dołączyłaś. Ja też jestem po cc, niedługo minie 2 lata. Wybieram się do gina bo sama jestem ciekawa czy już z blizną wszystko okej.

Magnolia a czemu miałoby być coś nie ok z blizną? Jest zaczerwieniona? Ma zgrubienia?
ja też miałam cc....

Zgłoś nadużycie #890 31 marca 2016, 12:08

madzia90krk Fajna mama
Blizne miałam monitorowana przed pojawieniem się pierwszej miesiączki w 11 M po porodzie ponoć brak śladu na macicy zresztą ja w ogóle nie czułam boli po cc więc tak się pięknie zagoilo.miałam to szczęście. Odstawiamy się z córeczką pomału ograniczylysmy do karmien w nocy.