Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8771 23 sierpnia 2016, 12:32

kamila19880 Fajna mama
Ja wlasnie to ote skonczylam troche wczesnie ale ta mnie facet wkurzył ze wiecej tam nie pojadę niech sie pocałuje w du... Ju do biura powiedziałam żeby szukali kogos innego kiedyś miałam taka patronkę co 1,5 roku wytrzymałam u niej siedziałam cicho sprzątałam bo potrzebowałam godzin jechac do niej to miałam takiego stresu ze węgiel brałam bo mnie na kibel ale zucilam ja miarka sie przebrała noe wrocilam tam a teraz pomiatać sobą nie dam nauczyłam sie po tamtej ;)

Madzia hasło fajna mama ;) możesz wpasc do mnie zapłacę nawet bez zniżki od roku okna nie myłam nic noe widać masakra przybrać sie noe moge
Taszka przykro mi ale na testach zaoszczędziłas jak przyszła za moesiac nadrobimy beda bliźniaki u każdej ;) i wszystkie sie przeniesiemy na inne forum hehe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8772 23 sierpnia 2016, 12:35

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

Hej dziewczyny, witam się wtorkowo :) jak wiecie, weekend intensywny z mężem, a w poniedziałek o 3 nad ranem pojechał znów na to szkolenie-delegację.
Wczoraj i dziś po pracy jadę do rodziców na noc, śpię w swoim pokoju, dziwne wrażenie :) jakby deja vu ;) Wczoraj miałam gorączkę i bolał mnie żołądek,
tak, że prawie nic nie zjadłam, tylko sączyłam czarną herbatę. Dziś nieco lepiej, mam nadzieję, że gorączka nie wróci, bo miałam ambitne plany na popołudnie.
A w piątek jadę do męża :)

werkaa witaj po wakacjach :) jak tam powrót do rzeczywistości?

Oj bardzo ciężko :) Węgrzy są strasznie przyjaźni, szczególnie na ulicach wszyscy są dla siebie bardzo mili :)
Mam jeszcze męża tydzień w domu i ciężko mi Was nadrobić bo ciągle coś wymyśla i w dodatku zaczęliśmy chodzić na siłownię :)

Zgłoś nadużycie #8773 23 sierpnia 2016, 12:53

tandem Supermama
Paola, duszka, Vam dziękuję :) po prostu nie chcę nikogo pominąć :)

duszka tsh to już coś, czekamy, czekamy ;)

Vam dziękuję, szykuję się na najbliższy weekend, może w nowym miejscu się uda, hihi :) trzymam kciuki, by @ nie przyszła!

kamila a czym Cię tak zdenerwował? no okna to jest zawsze wyzwanie niestety, ale cieszę, się że mam ich siedem razy mniej niż w rodzinnym domu, hihi :)
tak, tak, ja też się przyłączam do grona chętnych na bliźniaki :)

werkaa no to super, że się nie nudzicie, tylko twórczo spędzacie czas, siłownia na pewno wyjdzie Wam na dobre. A Węgrzy to fakt, mili bardzo, w czerwcu też byłam u nich :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8774 23 sierpnia 2016, 13:04

duszka Fajna mama
Tsh skoczylo z 0,8 gdzie wynik był mega dobry na 2,5 . Ciekawe jakie przeciwciala wyjdą . 6 tygodni wyrzeczeń dały dużo gorszy wynik :(

Zgłoś nadużycie #8775 23 sierpnia 2016, 13:10

tandem Supermama
duszka przykro mi bardzo...! ale wiesz, że tsh pokazuje wyniki sprzed miesiąca? czyli po 2 tygodniach wyrzeczeń. Więc może teraz już takie nie jest? a euthyrox zmieniałaś dawkę? Trzymam kciuki za przeciwciała!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8776 23 sierpnia 2016, 13:12

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Z tymi bliźniakami to nie żartujcie - u nas jest szansa na bliźniaki,ale odganiam tę myśl bo strasznie się tego boje.
Dodaje trzy zdjęcia :) choć mogłabym dodać duuużo wiecej,ale bez przesady :)
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #8777 23 sierpnia 2016, 13:18

kamila19880 Fajna mama
Tobie Tamdem przewidziane trojaczki ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8778 23 sierpnia 2016, 13:27

kamila19880 Fajna mama
Ale moze przeciwciała dobre duszka ;) madziulka piękne zdjęcia to takie bolerko czy sukienka koronkowa? Ja smażę dupę na słońcu w parku ;) tandem długo by mowić poprostu traktuje jak by mi robił wielka łaskę ze ja u niego pracuje a mam go sadzisz bez jego nie zbiednieje bo reszte ostro ów mam bardzo fajnych. Umawiałam sie z nim na sprzątane dzis a on do mnie ze mam prasować keszcze ( min 3 h wychodzi) ja mowię ze nie mam czasu bo do baku jestem umówiona a pozatym sie umawialiśmy inaczej a on ze go to nie obchodzi ze moje biuro wie o wszystkim ja do niego to ze zadzwonie troche sie zmieszał ja zadzwoniłam powiedziała moe ze juz od tyg z nim noe gadała ( ściemniał) ale z wprzyszedl kogos innego do prasowania to ja jej napisałam żeby za tydzien kogos znalazła bo ja tam noe pójdę bo to nie pierwszy raz sie czepia o byle co i z pretensja do mnie. I łazi za mną jak lep i to na tyłek to cycki

Zgłoś nadużycie #8779 23 sierpnia 2016, 13:27

duszka Fajna mama
Tandem nie wiedziałam o tym , lekarz kazał mi po 6 tygodniach zrobić badania

Zgłoś nadużycie #8780 23 sierpnia 2016, 13:34

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
oj kamila to nie za fajnie masz w tej pracy
ja pracuję w biurze podróży i szczerze to we wrześniu lub na początku października chcemy lecieć na wycieczke :) ale jak wyjdzie w praniu,to się okaże.
Madziulka bardzo ładne zdjęcia - ja cały czas czekam na swoje, a ślub miałam 25.06 :)

Zgłoś nadużycie #8781 23 sierpnia 2016, 13:34

Vam Fajna mama
Madziulka piekne zdjecia! Ah az naszla mnie ochota na nasz film weselny. Od slubu nie ogladalam.

Niestety ja to tak mam jedno uklucie i dupa. Wrocilam do domu i z marszu @ dostalam. Jak mowilam nie liczylam na nic specjalnie ale troche sie wkurzylam. Kolejna @ na 23 wrzesnia. Jesli zajde w tym cyklu bede miala termin porodu na tydzien pozniej niz z Dawidkiem! Uciesze sie ale juz tyle urodzin jest w czerwcu ehhh i jeszcze to upalne lato. No zla jestem i nic na to nie poradze choc wiem ze widac tak mi pisane.

Zgłoś nadużycie #8782 23 sierpnia 2016, 13:37

mala_ala Gotowa na wszystko
Madziulka piękne zdjęcia piekna Ty :-)

Tandem, ja Twoje posty tez bardzo lubie :-) zawsze o wszystkich pamietasz :-) basen na pewno skorzystam razem z corka, ale bez lekcji plywania, bardziej sauna, jacuzzi, czy tez siłownia bo wszystko mieści się w jednym budynku.

Duszka przykro mi że nie ma poprawy po diecie. :-( ja az się boje swojej morfologii bo mialam zakaz odchudzania ze względu na niski stan plytek krwi. :-) ale co będzie to będzie :-)

Kamila, ja tez zostawiłam pracę bo mnie wykonczała psychicznie, praca z szefem na okrągło byla nie do wytrzymania.

mialam kupić dziś test ale cóż nie kupiłam bo po co stwierdziłam ze napewno ona nadejdzie. :-)

Zgłoś nadużycie #8783 23 sierpnia 2016, 13:38

tandem Supermama
Madziulka a jaka jest szansa u was? Widzę, że dodatki mieliście niebieskie, my błękitne :) zdjęcia wspaniała pamiątka :)

Kamila dziękuję :* no ja myślę, że my obie :) współczuję przeprawy z tym klientem, bardzo dobrze zrobiłaś, że już tam nie pójdziesz.

Duszka ja badałam co 2 miesiące właśnie dlatego, że to jakoś wolniej w organizmie działa; więc spokojnie, nie załamuj się :) a po lekach to właśnie też miałam taką huśtawkę 4 -1 -2,5 -1 i teraz mam poniżej 1 kolejny raz, czyli się utrzymuje i dawka dobra.

Zgłoś nadużycie #8784 23 sierpnia 2016, 13:42

tandem Supermama
mala_ala to miło :) basen fajna sprawa, przynajmniej się zrelaksujesz, a Nikola pewnie szybko przełamie swój strach :) współczuję tej byłej pracy.

Vam przykro mi... ale chyba gorzej być na końcówce ciąży w upałach :) tak mi się zdaje, doświadczeń nie mam.
Czerwiec polecam i trzymam kciuki!

Zgłoś nadużycie #8785 23 sierpnia 2016, 13:43

vam, przykro mi z powodu @. Coś ten miesiąc bez rewelacji.

Madzia co u Ciebie ?? Daj znać!!

My dzis po badaniu byłyśmy z córką przekuć uszy :-) płaczu wiecej niż bólu, myślałam że z jednym wyjdzie :-) mąż nie będzie zachwycony, bo on twierdzi ze po 18stce ona sama zrobi ze swoim ciałem co będzie chciala... eh...

Zgłoś nadużycie #8786 23 sierpnia 2016, 13:46

Mika29 Fajna mama
Tandem ogólnie zabieg był super. Miałam robiony zabieg kawitacyjny, jonoforeze, ultradźwięki, kolagen, zabieg pod oczy i coś jeszcze z urządzeniem pokrytym 24 karatowym złotem do tego był jeszcze krem. Czyli full opcja ;-) podeszłam do tego sceptycznie ale już po jednym zabiegu jest efekt.
Super, że weekend M udany.

Zgłoś nadużycie #8787 23 sierpnia 2016, 14:01

Mika29 Fajna mama
Duszka przykro mi, że tsh tak skoczyło.

Kamila dobrze zrobiłaś. Ja bym też idiote olała.

Madziulka super zdjęcia. Ja do swoich zdjęć i płyty lubię wracać. :-)

Vam przykro mi z powodu @.

Mała_ala super, że uszy przekłute. Moja mała też ma kolczyki.

Zgłoś nadużycie #8788 23 sierpnia 2016, 14:06

tandem Supermama
Ja poszłam przekłuć uszy jak miałam 9 lat, ale i tak mi po roku zarosły. Potem byłam drugi raz u kosmetyczki. A teraz za każdym razem muszę sobie trochę sama przedziurawić, bo lekko zarastają zawsze, a codziennie nosić nie mogę, bo robi mi się ropa :/ niezależnie złoto, srebro czy cokolwiek.

Mika te zabiegi świetnie brzmią, sama chętnie bym się na coś wybrała ale nie umiem ogarnąć, na co się zapisać, jak to działa no i jeszcze, żeby termin jakiś sensowny. I cena ;) za dużo wybrzydzam.

Zgłoś nadużycie #8789 23 sierpnia 2016, 14:08

Mika tyle zabiegow :-) szaleństwo!! :-) teraz na pewno promieniejesz!! :-)

Ja dziś mam jakos chandrę, najchętniej to ojadlabym sie słodyczami i popila duza cola!!

Zgłoś nadużycie #8790 23 sierpnia 2016, 14:13

Tandem wydaję mi sie ze jak idzie sie do dobrej kosmetyczki to ona sama patrząc na Twoją cere odbierze Ci odpowiedni zabieg :-) tez mialam kiedyś problem z kolczykami ciągle ropa, krew teraz nosze ze stali chirurgicznej i jest w porządku. A z córką mialam drugie podejście juz bo jak byla mlodsza to nie chciała nosić i zarosly,a dzis stwierdziła po badaniu ze chce bo jak jedno ukucie wytrzymala to i te dwa tez da radę. :-) dzielna moja :-)