Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8751 23 sierpnia 2016, 7:36

kamila19880 Fajna mama
Jak tam taszka bo ja czekam i czekam ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8752 23 sierpnia 2016, 7:44

Vam Fajna mama
Dzien dobry. Duszka oby Twoj wysilek sie oplacil i dieta pomogla!
Tez czekam na pozytywy dziewczyny! :-)
Ja wczoraj sporo w domu robilam cwiczylam tez przysiady byly a wieczorem szalalam z m szkoda ze to nie owu hehe a dzis mam zakwasy od tych przysiadow. Tez mam obiad zrobiony dzis pogoda lepsza wiec planuje spacerowac jak tylko sie rozchodze :-)

Zgłoś nadużycie #8753 23 sierpnia 2016, 7:51

Taszka Gotowa na wszystko
Witam! Nie robiłam dziś testu, bo @ wzięła mnie z zaskoczenia. Nie będę kwietniowa mamusia :( :( :(

Zgłoś nadużycie #8754 23 sierpnia 2016, 7:51

megan33 Zaprawiona w bojach
Taszka czekamy na dobre wieści :) trzymam kciuki :)
a ja dziś po ciężkiej nocy jestem- w weekend mąż miał jelitówkę a wczoraj wieczorem złapało mnie i młodszą córcię - to była badzo długa noc :( teraz juz jest lepiej
po południu idę ze starszą przekłuć uszy :)

Zgłoś nadużycie #8755 23 sierpnia 2016, 7:55

megan33 Zaprawiona w bojach
taszka przykro mi :(

Zgłoś nadużycie #8756 23 sierpnia 2016, 8:11

mala_ala Gotowa na wszystko
Taszka przykro mi. :-( moja @ tez nadchodzi :-(

Rano sie zabrałam z córką i pojechalysmy na badania do Łańcuta morfologia i mocz, musze sprawdzić jak moj nowy tryb zycia na mnie wplywa. :-) a corce profilaktycznie :-)

Zgłoś nadużycie #8757 23 sierpnia 2016, 8:14

Sofi Fajna mama
Taszka mam nadzieję, że będziesz razem ze mną majową mamą ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8758 23 sierpnia 2016, 8:17

Vam Fajna mama
Oj Taszka przykro mi w takim razie trzymam kciuki na maj.

Zgłoś nadużycie #8759 23 sierpnia 2016, 8:23

Madziulka8 Gotowa na wszystko
U mnie tez nici-@ juz sie zadomowila.
no ale .... za tydzien od nowa ☺ milego dnia
ja dzisiaj mam akcje okna! I prywatnie i zarobkowo ☺
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #8760 23 sierpnia 2016, 8:55

Sofi Fajna mama
tez idę myć okna :) jak będę w ciąży to pewnie nie umyje ich przez rok
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8761 23 sierpnia 2016, 9:05

Sofi Fajna mama
rok temu przed zimą, jak byłam w ciąży mój m obiecał, że umyje, więc czekałam, a teraz już będzie kolejna zima, już prawie nic nie widać przez te okna :D ale powtarzał mi że to zrobi, więc chciałam dać mu szanse

Zgłoś nadużycie #8762 23 sierpnia 2016, 9:09

Mika29 Fajna mama
Taszka przykro mi :-(

Megan zdrówka życzę :-)

Mala_ala napewno wyniki będą super. Oczywiście napisz :-)

Ja już okna mam umyte. Normalnie w domu jaśniej. Jak byłam w ciąży to mąż mył okna i sprzątać łazienkę. Dobrze miałam. :-)

Zgłoś nadużycie #8763 23 sierpnia 2016, 9:14

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Kto ma nieumyte okna moze wynająć mnie ☺ na haslo fajna mama rabat 50% hehehe
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #8764 23 sierpnia 2016, 9:36

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
dzień dobry dziewczynki :) ja wczoraj jednak nie poszłam do lasu... ogarnęłam za to kuchnię i opiekłam tartę z masą śmietankową z malinami ... a dziś od rana znów w pracy ... szkoda, że Taszka dostałaś jednak @ ...
Sofi mam nadzieje, że za tydzień wynik wyjdzie 2 kreski ! aha... grób Różyczki jeśli można tak napisać - bardzo ładny - ale lampion może rzeczywiście lepiej zmienić, aby nie gasła w niej świeczka

a co do kontaktu poza forum... ja kiedyś tu byłam na Marcówkach 2014 :) i z tymi dziewczynami do tej pory mamy kontakt na facebooku, bo tam założyłyśmy osobną grupę :) więc jak widać, takie znajomości przetrwały do dziś :)

co do okien myłam je w czerwcu na nasz ślub, ale teraz tez by sie je przydało ogarnąć...
czekam na te testy owu i zobaczymy jak to będzie - za tydzień zaczyna 3 miesiąc starań ...

Zgłoś nadużycie #8765 23 sierpnia 2016, 10:09

Vam Fajna mama
Ja tez mam kontakt na fb z moimi Czerwcowkami z kilkoma sie widzialam na zywo :-) tezraz pissemy rzadziej bo czasu mniej i nietore maja juz kolejne dzieci ake kontakt dalej jest. Grupa zamknieta. Ja okna mylam niedawno ale efektu nie widac znow zakurzone ale mam je gdzies narazie hehe

Zgłoś nadużycie #8766 23 sierpnia 2016, 11:03

tandem Supermama
Hej dziewczyny, witam się wtorkowo :) jak wiecie, weekend intensywny z mężem, a w poniedziałek o 3 nad ranem pojechał znów na to szkolenie-delegację.
Wczoraj i dziś po pracy jadę do rodziców na noc, śpię w swoim pokoju, dziwne wrażenie :) jakby deja vu ;) Wczoraj miałam gorączkę i bolał mnie żołądek,
tak, że prawie nic nie zjadłam, tylko sączyłam czarną herbatę. Dziś nieco lepiej, mam nadzieję, że gorączka nie wróci, bo miałam ambitne plany na popołudnie.
A w piątek jadę do męża :)

atka no tak, każda stara się być piękna, ale w sumie to najważniejsze by dostrzec to piękno, które ma się w sobie :)

mika dziękuję, czas z mężem zaliczam do bardzo owocnych. I również mam nadzieję, że to była nasza ostatnia rocznica w dwójkę. :)
Fajnie, że nocowaliście na wsi. Ja teraz nocuję u rodziców, rano świat jest taki piękny (a nie tylko szum aut za oknem).
A co to za zabieg kosmetyczny? :) ja w modlitwie pamiętałam o wszystkich nawet jak byłam na Jasnej Górze :)

madziulka zdjęcia ślubne, super! pochwalisz się?

Vam wszystkiego najlepszego z okazji drewnianej rocznicy ;) Bardzo dobrze, że znaleźliście też chwilkę na świętowanie we dwoje.
Wiem co masz na myśli pisząc o własnym podwórku, ogrodzie - mam tak samo.

werkaa witaj po wakacjach :) jak tam powrót do rzeczywistości?

duszka pociesz się, że ja mojego mam na delegacji i jak owu nie wypadnie w weekend, to szans nie ma... może skupcie się na sobie
a nie na staraniach...? choć wiem, że to trudne i nie da się nie myśleć, ale ja planuję teraz po prostu cieszyć się sobą
wzajemnie i nie myśleć czy to coś "da" czy nie. Współczuję wizyty, ja na szczęscie nie mam teraz żadnych maluchów w rodzinie.
Oj duszka, niby histeryczka ale bojowniczką to i tak jesteś cały czas! Trzymam kciuki za dobre wyniki!

Paola czerwcowe najlepsze (ja jestem czerwcowa :D ), hihi

mala ala gratuluję spadku wagi i super pomysł z tym wyjazdem! To może zapisz się na kurs pływania razem z nią? Skorzystacie każda z osobna no i razem,
ze wspólnie spędzonego czasu :) życzę dobrych wyników!

kamila super, że udało Ci się wybawić :)

Taszka bardzo mi przykro! Tak śledziłam Twoje wypowiedzi z kilku dni i kilka razy musiałam zmieniać co do Ciebie napisać.
Ale nie martw się, będziesz majową razem z Sofi :)

MartaG witaj, ja też miałam za wysoką prolaktynę, bromergon 1/4 tabletki, łykam cały czas. Też każdorazowo mam nadzieję i potem się smucę.

Sofi odnośnie pracowników, to mój tata mówi tak samo - brak, nikt nie chce pracować. Arborystyka bardzo spodobała mi się na studiach,
ale tak na górze, to raczej dla mężczyzn :) jeden kolega nawet się w to wkręcił. Popieram bardzo arborystów, bo wiedzą co robią,
a nie tak jak często bywa, że drzewa "przycinane" na zapałki... (nie mogę na to patrzeć ze smutku zwykle)
Super sprawa z tym sympozjum. Co planujecie na 30. rocznicę? Ja tą hennę użyłam dwa razy, jako fanaberię. To super, że czujesz się piękna, wtedy właśnie
kobiece piękno rozkwita najbardziej :) Odetchniesz z ulgą, na pewno ;*
Sofi super ten tekst o wyglądaniu promiennie ;) Lampionik super, szkoda, że gaśnie.

megan to może niech ta 10. rocznica stanie się okazją do przywrócenia tego zwyczaju i wyjdźcie gdzieś sami we dwójkę? :)
Współczuję nieprzyjemności jelitowych!

aaniaa86 witaj, trzymam kciuki za kolejnego maluszka :) ja znam rodzinkę gdzie mają 5 córek, a 6. i 7. to synkowie :) Ja owu określam na podstawie obserwacji śluzu i temperatury,
oraz porównywanie danych z wcześniejszych cykli. Testów owu nie używaliśmy.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8767 23 sierpnia 2016, 11:05

tandem Supermama
Haha, dopiero po wstawieniu zobaczyłam jakiego posta wysmarowałam :) no mam nadzieję, że Was nie zanudzam :)
dobrego dnia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8768 23 sierpnia 2016, 11:18

Paola_33 Supermama
Tandem, no co Ty, chyba nie jestem jedyną wielbicielką Twoich ciepłych, serdecznych postów ??
Mam nadzieję, że się lepiej poczujesz...
no, i że posypią się wkrótce pozytywy !!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #8769 23 sierpnia 2016, 11:19

duszka Fajna mama
Pozdrawiam z pracy ;)
Tandem ♡
Czekam na wyniki , niedługo będę miała tsh a przeciwciala jutro .

Miłego dnia !

Zgłoś nadużycie #8770 23 sierpnia 2016, 12:16

Vam Fajna mama
Tandem ja tez lubie Twoje posty. Ja to nigdy nie pamietam co komu mialam napisac hehe. Oby dzialania weekendowe zaowocowaly :-)
Ja z mlodym na spacerze. @ mam dostac w czwartek ale jak bylam w sklepie zabolaly mnie plecy i poczulam uklucie w brzuchu eeeehhh przyjdzie menda pewnie.