Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8671 21 sierpnia 2016, 17:40

Sofi Fajna mama
jak dla mnie takie myśli że miałabym nigdy nie mieć dzieci są zbyt przerażające, więc szybko je usuwam z głowy, niestety są powoli coraz bardziej natarczywe, bezdzietny stan jest dla mnie stresujący, kiedy już urodzę zdrowe dziecko to odetchnę z ulgą
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8672 21 sierpnia 2016, 17:42

Sofi Fajna mama
wczoraj jeden przechodzień do mnie zagadywał o moja pracę, jak się wygadałam że pracuję tu z mężem to od razu pytanie czy mamy dzieci... nigdy nie wiem co odpowiedzieć w takiej chwili, a potem mam ochotę płakać :/
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8673 21 sierpnia 2016, 17:54

Vam Fajna mama
Witam nowa kolezanke. Problemow zdrowotnych nie mam ale tez raz mam uczucie ze juz sie uda a potem mysle ze znow nic z tego. Staram sie dopiero od kwietnia ale juz wydaje mi sie to za dlugo ;-)

My juz w domu szykuje salatke i winko. Mlodego ogarne i zagonie spac a my wypijemy we dwoje za zdrowie bo wczorajsza kolacja byla bardziej rodzinna.

Zgłoś nadużycie #8674 21 sierpnia 2016, 17:59

Mika29 Fajna mama
Sofi święte słowa co do naszych panów :-) a co do takich głupich pytań to też ostatnio wysłuchiwałam, że przecież "zrobienie" dziecka jest takie proste.:-S nie wytrzymałem i powiedziałam ci myślę o takim gadaniu więc rozmowa była bardzo krótka.

martaG myślę, że każda staraczka ma czasem takie myśli.

Zgłoś nadużycie #8675 21 sierpnia 2016, 18:29

duszka Fajna mama
I po ptaszkach w tym cyklu . W południe zaczęła się owulacja. Brzuch boli okropnie . Wczoraj nic nie było i dziś więc nie mam na co liczyć :(

Zgłoś nadużycie #8676 21 sierpnia 2016, 18:39

Taszka Gotowa na wszystko
Sofi w sumie to mam możliwość zrobić betę, ale jeszcze nigdy nie robiłam. Chcę jeszcze trochę poczekać. Może we wtorek zrobię jeszcze jeden test. Jak ja bym chciała zobaczyć dwie kreseczki.

Marta witamy na forum. Grunt to się nie poddawać. U mnie już prawie 2 lata i też nic :(

Zgłoś nadużycie #8677 21 sierpnia 2016, 18:44

mala_ala Gotowa na wszystko
Sofi, dziękuję bardzo, a szczerze Ci powiem ze Ty i Twoje zdjęcia mnie zmotywowały zeby ruszyć dupsko. Więc to ja dziękuję Tobie. Mam nadzieję że to serduszkowanie zaowocuje piękna zdrową fasolka. :-)

Kamila, super że impreza się udała :-) !!!!

Taszka, trzymam mocno kciuki za test :-) muszą być 2 krechy!!

Vam, przyjemnego wieczoru :-)

Witam MartaG. :-)

Wróciliśmy byliśmy chwilę nad zalewem, córka się wyszalala :-) ja po opalalam :-)

Zgłoś nadużycie #8678 21 sierpnia 2016, 19:46

duszka Fajna mama
Za dużo się dziś najadlam, aż źle się czuję ...

Zgłoś nadużycie #8679 21 sierpnia 2016, 22:03

duszka Fajna mama
Dobranoc ! Od jutra znów muszę zabrać się za siebie bo dziś sobie poluzowalam ;)

Zgłoś nadużycie #8680 21 sierpnia 2016, 22:55

Sofi Fajna mama
Na tej stronie

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/cud-poczecia-czyli-wsz...

jest napisane że komórka jajowa żyje 24 godzin,y i to jest za krótki czas, żeby nawet super szybkie plemniki mogły do niej zdążyć, dlatego stosunek powinien być 2 dni wcześniej... więc ten cykl mam niby zmarnowany, ale mam jakieś dobre przeczucie ;) że następnym razem @ nie przyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #8681 22 sierpnia 2016, 6:51

Vam Fajna mama
Dzien dobry.
Sofi dlatego choc twierdze ze na nic nie licze to po cichu licze jednak na cos bo wlasnie owu m olal ale 2 dni wczesniej sie dzialo hehe

Ah z dziecmi nie ma co planowac. Wczoraj syn zupelnie spac nie chcial a pod koniec marudzil i mimo ze po kolacji to wymyslal ze chce bajki ze pic ze platki ah zanim zasnal byla 23 a o 6 pobudka no masz a ja padam na twarz.

Zgłoś nadużycie #8682 22 sierpnia 2016, 7:41

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

ale pogoda się nam zrobiła, leje od nocy :/

moja @ miała być wczoraj i znów robi mi psikusy :) uwielbiałam swoja regularność, a teraz sama nie wiem kiesy mnie zaskoczy :(

postanowiłam zapisać córkę na lekcję pływania, ja nie umiem mąż nie umie on bardzo boi się wody hehhehe, więc ona niech skorzysta :)

Vam, moja córka zazwyczaj ma tak ze im bardziej chce ją położyć spać to tym bardziej wymyśla nawet pomimo tych 6,5 lat hihihi :)

Zgłoś nadużycie #8683 22 sierpnia 2016, 8:01

Sofi Fajna mama
hej, śniło mi sie że wybieram stanik do karmienia piersią :D od dziś spróbuje pić tylko jedną kawę na dzień

Zgłoś nadużycie #8684 22 sierpnia 2016, 8:03

megan33 Zaprawiona w bojach
tak szybko piszecie że nie nadążam :)
widzę że ominął mnie temat teściowej - moja to temat rzeka , nie pałamy do siebie zbytnią sympatią i trzymamy się na dystans pomimo tego że dzieli nas tylko płot na ogródku :)
w piątek obchodzimy 10 rocznicę ślubu :) ale nie szykuję nic specjalnego,odkąd mamy dzieci jakoś nie świętujemy ( wcześniej w każdą rocznicę chodziliśmy do restauracji na kolacje )
dla mnie ten cykl jest sracony od wtorku zaczynam kurację antybiotykową, potem posiew i znów bedę czekać na wynik
wierzę że uda się w kolejnym cyklu( początek października- będzie to dla mnie taka symboliczna data - na 5.10 miałabym termin porodu mojego aniołka :( )

Zgłoś nadużycie #8685 22 sierpnia 2016, 8:16

Madziulka8 Gotowa na wszystko
hej, ale zasuwacie :)
U mnie pracowita sobota, leniwa niedziela, dzisiaj też mam wolne :)
jeśli chodzi o teściową ( oficjalnie mam ją krótko, ale mieszkam z R od 6 lat ) to nie mogę narzekać, zobaczymy jak będzie jak będa wnuki ;/ dzisiaj temperatura spadła, czekam na @, w środę ma być, podniecenie opadło :( Miłego i owocnego ! tygodnia drogie Panie
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #8686 22 sierpnia 2016, 8:16

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)

U nas też paskudna pogoda. Już bez deszczu ale jest zimno i same chmury.

Vam z dziećmi tak jest. Czasem zastanawiam się czy dzieci mają wbudowany jakiś czujnik bo zawsze dokazują jak mamy coś zaplanowane ;-)

Sofi powodzenia wytrwałości w postanowieniu.

Megan trzeba wierzyć bo bez tego byśmy oszalały.

Dostałam voucher na 300 zł do kosmetyczki więc jestem umówiona dziś na 10 na zabieg. Nawet przyjedzie do mnie do domu bo nie miałam co z córką zrobić. Przyda się po lecie jakąś regeneracja.

Zgłoś nadużycie #8687 22 sierpnia 2016, 8:59

Vam Fajna mama
Zauwazylam to wlasnie ze czesto jak cos chcemy zrobic to mlody na przekor. Coz takie dzieci :-)

Madziulka wiec testujemy razem. Choc w sumie ja chyba poczekam kilka dni i dopiero zatestuje jak sie spozniac bedzie. Taki mam plan a ze dostane @ to bedzie jak zwykle.

Zgłoś nadużycie #8688 22 sierpnia 2016, 10:24

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Witajcie :) chciałam się przedstawić, mam na imię Ania, mam 30 lat (za tydzień równy mam własnie 30ste już urodziny), jestem mamą 2,5letniej córci Nikolki i z mężem od 2 miesięcy staramy się o rodzeństwo dla córci...
wczoraj przyszła @, więc mam nadzieję, że testy owulacyjne, które zakupiłam pomogą nam w trafieniu w "10" :D

Macie jakieś sposoby, aby był chłopiec? Bo moj M się na chłopca uparł i próbujemy wstrzelić się w dni owulacji, ale jest to dość ciężkie ...
miłego dnia !

Zgłoś nadużycie #8689 22 sierpnia 2016, 10:34

duszka Fajna mama
Dzień dobry! Miłego dnia
Ania wybacz ale jak czytam takie posty że chcę chłopca czy dziewczynkę to słabo mi się wrobi. Ja też na początku miałam wymagania , a teraz po ponad 2 latach starań nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Dziewczyno, najważniejsze żeby było zdrowe!

Zgłoś nadużycie #8690 22 sierpnia 2016, 10:39

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Ja mam takie samo zdanie jak Ty :) najwazniejsze, aby było zdrowe :)
ale M się tego nie wytłumaczy...niestety ...