Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8651 20 sierpnia 2016, 22:52

Paola_33 Supermama
Nie martw się - czerwcowe dzieci równie fajne jak majowe !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #8652 21 sierpnia 2016, 7:11

mala_ala Gotowa na wszystko
Van, wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy ślubu :-)

Werka, czekam na pięknie fotki z cudownych wakacji :-)

Duszka, to weź męża zaciag do łóżka po poludniu jak odpocznie. Wydaję mi się że każda pora jest dobra :-)

Ja dziś postanowiłam, ze jak moi wstana wyjeżdżamy na caly dzień z domu!! Taki spontan ale chociaż jeden dzień mi się należy. :-) hihi :-) dziewczyny dziś stanelam na wagę i mam -5,6 kg :-) jestem mega happy!!!

Zgłoś nadużycie #8653 21 sierpnia 2016, 7:39

duszka Fajna mama
Mała nie ma jak ; ( trudno , świat się nie zawali  a żyć trzeba dalej... Ten na Górze tak chce , a rok miłosierdzia jeszcze się nie skończył :)

Zgłoś nadużycie #8654 21 sierpnia 2016, 8:18

duszka Fajna mama
Już zdążyłam poklocic się z mężem :( przestanę się chyba odzywać na jakiś czas :( Te starania nie mają sensu , my się wykonczymy nawzajem :( muszę przestać się oszukiwać , pora skończyć to wszytko

Zgłoś nadużycie #8655 21 sierpnia 2016, 10:54

Mika29 Fajna mama
Witam.

Mała_ala pochwal się gdzie wyjechaliśmy. Gratuluję wytrwałości w diecie a utrata wagi to super nagroda.

Duszka jakiej decyzji nie podejmiesz to jesteśmy z Tobą. Głowa do góry.

My już w domu. Wygonił nas deszcz. U nas dziś paskudnie. Leje od nocy. A my z M zrobiliśmy sobie nockę w namiocie więc musieliśmy go zabrać żeby wysuszyć. Ale my lubimy takie klimaty :-) i co najważniejsze starania rozpoczęte :-) Wkońcu :-)

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #8656 21 sierpnia 2016, 11:20

duszka Fajna mama
Mika decyzja ciężka . Dziś mija dokładnie 2 lata i 4 miesiące starań , 28 miesięcy , ponad 30 cykli bo mam je krótkie . Staram się zmienić ale ciężko mi , wlaze mężowi w dupe ale to mi nie daje . Dalej jest tak jak było . Może to jeszcze za krótko , muszę dac sobie czas , żeby zobaczyć te zmiany , przestać o tym myśleć i gadać o tym mężowi . Swojego losu nie zmienię . Dziś mamy jechać do rodziny męża , tam jest małe dziecko , nie wiem jak się zachowam. Bardzo mi ciężko :(

Zgłoś nadużycie #8657 21 sierpnia 2016, 11:44

Vam Fajna mama
A u nas od rana pochmurno ale duszno parno goraco. 28 stopni od sniadania siedzimy w ogrodzie ale dojda tez deszcze i do nas czuje w powietrzu. Po obiedzie wracamy do domu. Lubie swoje mieszkanko ale tak brakuje mi podworka.

Zgłoś nadużycie #8658 21 sierpnia 2016, 12:02

Katrina13 Gotowa na wszystko
Vam wszystkiego naj z okazji rocznicy- spóźnione ale szczere:*
Mika u nas też pochmurnie, fajnie, że staranka rozpoczęte:*
Duszka czasami dystans do pewnych spraw dobrze robi:* Może powinnaś właśnie zabawić się z tym dzieciątkiem to Ci się "przylepi":* Głowa do góry!
Mała ala gratulacje spadku z wagi! Świetny wynik!

Zgłoś nadużycie #8659 21 sierpnia 2016, 12:47

kamila19880 Fajna mama
Ja wlasnie wstałam , znajomi zadzwonili żeby na piwo wyjsc skończyło sie na imprezie i powrót 5. 30 do domu taxi z moim M umieramy kac morderca nie ma
Serca ;D ale było zajeb.... Na imprezie nie byłam juz 2 lata wybawiłam sie ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8660 21 sierpnia 2016, 13:32

Taszka Gotowa na wszystko
Kamila super, że impreza udana :) Napisałam priv.

Vam również życzę wszystkiego najlepszego :)

U mnie 40 dzień, @ brak i jeszcze na dodatek pokłóciłam się z mężem. Wszystko na raz się wali :(

Zgłoś nadużycie #8661 21 sierpnia 2016, 13:59

kamila19880 Fajna mama
Oj zaraz godzić sie będziecie ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8662 21 sierpnia 2016, 14:47

Mika29 Fajna mama
Kamila super, że impreza udana.

Taszka godzenie jest najlepsze :-)

Zgłoś nadużycie #8663 21 sierpnia 2016, 16:41

martaG Świeżo upieczona
cześć dziewczyny
jestem tu nowa mam nadzieje ze ciepło mnie przyjmiecie...
na poczatek może napiszę coś o sobie... mam na imię Marta mam 25 lat od roku staramy sie z mężem o dzidziusia. w maju poszłam do ginekologa i w pierwszej kolejności zleciła mi zrobienie badań hormonalnych i juz na tym etapie znalazł się problem bo moja prolaktyna przy normie do 497 wynosiła 912. w sumię to sie ucieszyłam że tak szybko znalazła sie przyczyna braku ciąży. Pani doktor przpisała mi bromergon i miałam nadzieję ze miesiąć góra dwa i uda się. a tu nic. powtórzyłam badania prol i tym razem okzała sie za niska, lecz Pani doktor powiedziła ze to nic nie szkodzi i skoro tak szybko mi spadła to bromergon mogę odstawić bo szybko nie urośnie. tak też zrobiłam i umowiłam sie na monitorowanie owulacji. niestety moja pani doktor wyjechała i zaczełam chodzić do jej ojca. przed pierwszą wizytą znow powtorzylam badania prol i pomimo zapewnienień pani doktor prolaktyna znow była podwyższona co prawda nie tak jak za pierwszym razem. nowy doktor kazał caly czas brac bromergon. odbyło sie monitorowanie ( w piatek pecherzyk 18mm a we wtore pan doktor powiedział ze owulacja na pewno był) trochę mało mowny byl. dopiero w domu przeczytałam ze jest ciałko żółte i juz robiłam sobie nadzieje i oczywiście znow nie udało sie. podczas ostatniej wizyty lekarz stwierdzi,ł ze moze do tej pory nie miałam szcześcia... kazał przyjść jak skończy mi się bromergon... w tym miesiącu wydaję mi się ze nie miałam owulacji. we wtorek ide do nowej lekarki ale juz sama nie wiem bo skoro teraz niby wszystko ok a nie udaje mi sie to chyba nic nie pomoże. jestem załamana mam juz tak różne myśli... prosze poradźcie cos

Zgłoś nadużycie #8664 21 sierpnia 2016, 17:13

Mika29 Fajna mama
Witam martaG w naszym gronie staraczek :-)

Robiłaś jeszcze jakieś inne badania np. progesteron lub hormony tarczycy?
Dlaczego sądzisz, że nie było owulacji?

Zgłoś nadużycie #8665 21 sierpnia 2016, 17:14

Sofi Fajna mama
Kamila współczuję kaca, ale dobrze że się wybawiłaś :)

Taszka masz możliwość zrobić betę?

Duszka miłej imprezy, może nie będzie tak źle z tym dzieckiem, też zawsze się boję takich spotkań, a potem sie okazuje że jest bardzo miło

Mala ala wspaniały wynik! motywujesz mnie, żeby się nie poddawać i nadal ćwiczyć :)

Atka mój m kiedyś był arborystą, czyli przycinał pielęgnacyjnie drzewa, teraz raz na jakiś czas ma taka robotę jak ta, generalnie jest z tego niezła kasa, ale bardzo szybko się niszczy zdrowie, dlatego rozwijamy szkółkę, żeby mógł mieć lżejszą pracę, mniej wyniszczającą, teraz było do przycięcia 60 drzew, był jeszcze jeden arborysta, a do wycięcia zupełnego 6, co ciekawe, nikt nie chce pracować jako pomocnik dołowy, tak jak ja pracowałam, chłopaki przychodzą na 2 - 3 dni i mówią, że więcej nie przyjdą... dlatego szłam ja, a mi się nawet podoba taka praca, 10zł za godzinę, a podobno nie ma pracy, na szkółkę też ciężko kogoś znaleźć, za 8-10zł nikt nie przyjdzie sadzić drzewek, nierozumiem tego, a niby na Podkarpaciu nie ma pracy, dlatego nie stać nas na pracowników, bo trzeba by chyba płacić 15 żeby ktoś się łaskawie zjawił

Za 5 tygodni moi rodzice maja 30 lat po ślubie i w tym samym czasie jest we Włoszech sympozjum sadowników, mój m ma zaproszenie z uczelni na której studiowaliśmy, bo współpracuje z jednym doktorem nad orzechem włoskim, i razem chcą jechać, żeby tam zrobić prezentacje na temat najnowszych badań jakie prowadzą, bardzo bym chciała jechać z nimi, ale nie wiem czy mi się uda wkręcić :)

nigdy nie używałam henny, nie czuję takiej potrzeby, bo czuję się piękna bez tego :)

ostatnie dni były bardzo intensywne, mój m jest wykończony, dlatego bezowocnie przeminęły dni płodne, chyba dziś jest owu, i mamy spokojny niedzielny dzień i pusty dom, mój m jest cały połamany, ale dał się skusić na jedno serduszkowanie ;) jutro ma być deszcz, więc może też uda się skusić :) może to dziwne ale lubimy razem oglądać filmy o obcych :) dziś przytuleni oglądaliśmy drugą i trzecią część :) to był super odpoczynkowy dzień :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8666 21 sierpnia 2016, 17:19

martaG Świeżo upieczona
ROBIŁAM WSZYSTKIE HORMONY I TARCZYCE I WSZYTSKO OPRÓCZ PROLAKTYNY BYŁO DOBRZE. W TAMTYM CYKLU BYŁAM MONITOROWANA I OWULACJA BYŁA CZUŁAM WTEDY BÓL W JAJNIKI I BRZUCHA A W TYM MIESIĄCU NIC NIE BOLAŁ I TEST PASKOWY TEŻ WYSZEDŁ NEGATYWNIE

Zgłoś nadużycie #8667 21 sierpnia 2016, 17:20

Sofi Fajna mama
Cześć martaG to ile miałaś cykli starań z bromergonem? tez biorę bromergon, już od kilku lat, teraz mam stałą dawkę pół tabletki dziennie, trudno mi obliczyć ile miałam cykli starań, bo byłam trzy razy w ciąży, w miedzy czasie czekanie na regeneracje organizmu, ale mam tez problemy z tarczycą, generalnie pomimo problemów z hormonami w ciąże zachodzę dość łatwo, gorzej z jej utrzymaniem
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8668 21 sierpnia 2016, 17:22

Mika29 Fajna mama
Sofi super, że udało wam się zrelaksować. Życzę żeby owocnie.
Mój M też dał radę z tą nogą więc wygląda na to, że mamy kochanych tych naszych chłopów. Gotowych na poświęcenia ;-)

Zgłoś nadużycie #8669 21 sierpnia 2016, 17:25

Sofi Fajna mama
Mika faceci są nie do zdarcia :D jeśli chodzi o przedłużanie istnienia gatunku, to zrobią to nawet ostatnią resztką sił :D

Zgłoś nadużycie #8670 21 sierpnia 2016, 17:31

martaG Świeżo upieczona
trzy cykle na bromergonie. obecnie biore dawke 2x0,5 tabletki. miałam nadzieję ze jak prolaktyna bedzie uregulowana to pójdzie" raz dwa" ale jak widać nici. powiedzcie mi dziewczyny czy tez tak macie raz jestem pełna nadziei ze uda sie n a pewno potem przychodzi okres i jestem załamana i pewna ze nigdy się nie uda