Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8611 20 sierpnia 2016, 13:10

sangmama Gotowa na wszystko
Kamila a jak kobiety się odchudzają to mówią: nie wchodzę na wagę codziennie bo to mnie tylko demotywuje. Ale nie o to chodzi z codziennym ważeniu się podczas odchudzania. Codzienne ważenie się i systematyczne notatki dają tylko obraz tego jak działa twoje ciało. Ze kwestia ruszania się wagi ciała 2 deko w lewo czy w prawo to czyta natura i biologia a na przestrzeni tygodnia i tak i tak się schudnie te przysłowiowe kilo. Tak samo z wykresem. To nie ma być wyrocznia która cię stresuje i mówi już teraz, albo ty się zastanawiasz o co w tym chodzi, nie..... powoli, systematycznie, sama po kilku cyklach zobaczysz pewne zależności. .. podejdź do tego na luzie ale obserwuj siebie. Bo kto pomoże ci lepiej na tym świecie jak nie ty sama. Bądź dla siebie swoim najlepszym przyjacielem i daj sama sobie pomóc

Zgłoś nadużycie #8612 20 sierpnia 2016, 13:20

kamila19880 Fajna mama
Poki co jestem wrogiem samej siebie tak jak na obecna chwile nienawidzę koleżanek które zachodzą w ciaze i sie chwała na prawo lewo ( nie mowię o forum bo każda sie stara tak jak ja) tylko na żywo koleżanki tak samo nienawidzę siebie za to w ciaze nie moge cholerna zajść , męża tez nienawidzę ze nie potrafi mnie zapłodnić :/ wiec poki co to przyjaciółkami sama z sobą nie bede ;/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8613 20 sierpnia 2016, 13:36

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry
Kamilka nie wiem dokładnie przytulania były 10 dc, 12 dc, 17 dc i od 22dc do 28 dc
Czuję się dziwnie i korci mnie aby powtórzyć test choć to chyba bez sensu :) brzuch mam dziwny zawsze płaski, a teraz cały czas jakby napięty i wydęty. To coś co miało być @ jeszcze dzisiaj jest w brudnym kolorze więc nie biorę pod uwagę aby się udało.

Przepraszam nie mam siły wszystkiego czytać jestem cholernie rozdrażniona, bo M pojechał wczoraj do znajomego do niemiec nie załadował karty do tel i nie mam z nim kontaktu, a miał być wczoraj i nie przyjechał. Wiem gdzie jest jednak duma nie pozwala mi pojechać w to miejsce.
W zamian za to z córką psem i koleżanką jedziemy dzisiaj do Drawska i wracamy jutro wieczorem, a że mieszkamy w moim mieszkaniu a M nie ma kluczy to się zdziwi.
Wczoraj twierdził, że jedzie do Danii i od południa się pakował i się w końcu nie spakował.

Rozumiecie coś z tego?

Zgłoś nadużycie #8614 20 sierpnia 2016, 13:44

sangmama Gotowa na wszystko
Kamila - jestem z Tobą w tym smutnym czasie :( :( :(

Zgłoś nadużycie #8615 20 sierpnia 2016, 14:24

kamila19880 Fajna mama
Ania kompletnie nie rozumiem hehe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8616 20 sierpnia 2016, 14:38

Sofi Fajna mama
Ania to wczoraj jechał do niemiec i tego samego dnia miał wracać? I tego samego dnia pakował sie do Danii?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8617 20 sierpnia 2016, 15:18

Vam Fajna mama
Zalamalam sie dziewczyny dzis patrze w lustro i wypatrzylam zmarszczki w wew i zew kacikach oczu. Do tej pory wydawalo mi sie ze jestem mloda i jedrna. Toc zaraz koncze 29 lat dopiero eh zycie nie jest sprawiedliwe.

Zgłoś nadużycie #8618 20 sierpnia 2016, 15:27

Sofi Fajna mama
Hahaha Vam to sobie wymysliłaś powod do zmartwień, jak już to porównuj sie tylko do rówieśniczek, z pewnością jak na swoj wiek to jesteś super piękną kobietą, jakbym miała sie porównywać do osiemnastek, to bym sie chyba dawno powiesiła, bo mam siwe włosy, sławne aktorki też mają zmarszczki w kącikach a wyglądają seksownie
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8619 20 sierpnia 2016, 15:34

zagubiona Gotowa na wszystko
Aniaa ja też nie rozumiem. Jak on nie załadował to Ty możesz zadzwonić. Poza tym jak wiesz gdzie jest a martwisz się to jedz . A gdzie jest Dania, Niemcy?
Duszka jak poszukiwane lekarza? Buty kupione? Ja też dużo kupuje na allegro bo duża różnica cenowa.
Kamila ja też nie do końca lubię siebie głownie za mój zawzięty charakter ale jakoś nie umiem się zmienić.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8620 20 sierpnia 2016, 15:36

Vam Fajna mama
Dzieki Sofi nie to zebym sie specjalnie zalamala. Przezyje. Ale dopiero je zauwazylam! To te nieprzesoane noce hehe

Zgłoś nadużycie #8621 20 sierpnia 2016, 15:36

Sofi Fajna mama
Teraz jestem z mężusiem w pracy 😊

Zgłoś nadużycie #8622 20 sierpnia 2016, 15:41

Vam no cóż to trzeba kupić dobry kremik ujędrniający i nawilżający po oczy i do buzi też :) .Warto też udać się do kosmetyczki( ja chodzę min.2 x w roku).Nie łam się nie jesteś sama ja kurze łapki mam od kilku lat a ma 30.Na razie jest ok po prostu w tym wieku trzeba bardziej dbać o buzie, nie wolno zapominać o codziennych zabiegach pielęgnacyjnych i od czasu d czasu kosmetyczka. Taka moja rada :) .Ale to brzmi w" tym wieku" ;) hahaha, Starzejemy się laski ale na szczęście nikt tu nie jest wyjątkiem :)

Zgłoś nadużycie #8623 20 sierpnia 2016, 15:49

Sofi Fajna mama
No niestety zdjecie wysłało sie poziomo

Zgłoś nadużycie #8624 20 sierpnia 2016, 16:04

Sofi widac Twojego m :) .Moze pisalas nie pamietam :( , czym zajumje sie Twoj m?

Zgłoś nadużycie #8625 20 sierpnia 2016, 16:08

Pokaze Wam moj dom stare zdjecie przed malowaniem ale jak tam pojade w tyg.to zrobie aktualne

Zgłoś nadużycie #8626 20 sierpnia 2016, 16:14

Nie chce sie zaladowac sprobuje pozniej
Wyszedl"dom do gory nogami" :)

Zgłoś nadużycie #8627 20 sierpnia 2016, 16:46

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Witajcie. Poczytuje was codziennie, ale na telefonie nie ma zapisanego hasła, bo wiecznie czyszcze historie. Wiec odpisac moge tylko z tabletu. A zazwyczaj juz zapominam co komu chcialam odpisac. Wiec czytam dakej by byc w temacie. 
U mnie jak to u mnie nic sie nie dzieje. Przezebienie w końcu mnie puściło. Jak zwykle przyszło nie w porę. Starania byly kiepskie, wiec w kolejnym musi się udać. Za miesiac ide sobie zrobić brwi permanentne, czy ktoras ma ? U nas dzis deszczowo buuu. Aaaa witam nowa koleżankę.

Zgłoś nadużycie #8628 20 sierpnia 2016, 16:48

tandem Supermama
nyna no to rzeczywiście popisali się z tym odbiorem prawa jazdy

katrina to super, że masz taką teściową :)

sofi bardzo ładnie uporządkowałaś, też wolę taki styl, że jest dużo roślin. Fajnie, że pracujecie z mężem razem, też bym chciała. I jeszcze pracujecie w dziedzinie moich zainteresowań :)

taszka trzymam kciuki za pracę i plan z l4 :)

malaala fajnie, że miałaś gości, szkoda, że były kleszcze :/

zagubiona trzymam kciuki by się udało :) gratuluję spontanicznych zakupów, grill świetna sprawa :)
ale fajny dom, taki zgrabniutki i z drzewem pod oknami, super :)

duszka pochwal się chlebem :) z zakupami przez internet tak jest, że trzeba czekać - ja bratu prezent zamówiłam,
urodziny ma w poniedziałek a i tak z pustymi rękami pójdę

kamila,taszka współczuję przebojów z lekarzami. Ja też lykam duphaston, ale mam ściśle powiedziane, że od 3dpo,
a luteinę od 5dpo (to od napro). No i czekanie 2 lata - masakra.

mika trzymam kciuki za gojenie stopy!

oj kamila, coś trzeba zmienić, żebyś się polubiła... przecież to nie wszystko, jest tyle spraw, za które możesz się lubić!
ja każdego dnia szukam powodów do tego

aniaa ja też kompletnie nie rozumiem jego postępowania

vam dokładnie tak jak sofi pisze, nie patrz na siebie w ten sposób! takie zmarszczki drobne to dodają uroku, a chodzi o blask w oczach :)

Chcieliśmy dziś rano się wyspać, a od 8 rano nad nami wiercili, cięli nie wiem co dokładnie, remont, ale masakrycznie głośno. Tak do 11, a potem już cisza.
No na serio nie mogli zacząć później? :/ Ale poza tym jest super, że mężuś jest, bardzo się stęskniliśmy. A jeszcze dziś wieczorem idzie na kawalerski: najpierw
gokarty niedaleko, a potem jadą jakieś 80km pod Poznań i pojadę go odebrać po :)
A i te zmiany we wnętrzach - zauważył.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8629 20 sierpnia 2016, 16:49

tandem Supermama
atka ja nie mam, mam tak ciemne naturalne, że nie ma sensu :) czasami rzęsy henną robię jedynie, bo mam długie ale jasne końcówki i nie widać. Miło, że czytasz, odzywaj się częściej :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8630 20 sierpnia 2016, 16:53

Atka_1987 Zaprawiona w bojach

tandem napisał(a)

atka ja nie mam, mam tak ciemne naturalne, że nie ma sensu :) czasami rzęsy henną robię jedynie, bo mam długie ale jasne końcówki i nie widać. Miło, że czytasz, odzywaj się częściej :)

Zazdroszczę. Moje brewki bez henny wtgladaja nijako. Troche mi szkoda 380€,ale co sie nie zrobi by byc piekna. Zawsze staram sie raz w tygodniu odezwac.
ania- zachowanie  twojej 2 połówki  jak dla mnie podejrzane. 
Sofi- pieknie to zrobiłaś.  
Duszka- super ze jednak podjelas decyzje o leczeniu. Obys znalazła  lekarza godnego zaufania.  Najlepsze życzenia dla synusia.