Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8531 19 sierpnia 2016, 7:00

duszka Fajna mama
kamila :)
Zmieniłam trochę myślenie , nie wiem na jaki czas , mam nadzieję że na zawsze bo nie chcę tak życ jak żyła, do tej pory. 3 dzień mam śluz płodny a dziś dopiero 11dc . Zaczynam czuć ból jajnika taki jak zawsze czuję na owulację , zobaczymy co z tego wyniknie . Pozdrawiam i mykam do pracy .
P.S Miłosz dziś kończy 10 lat :) wymyślił sobie na prezent buty Messiego za 250 zł :)

Zgłoś nadużycie #8532 19 sierpnia 2016, 7:08

kamila19880 Fajna mama
oo duszka mego chrzesniak tez chciał takie na urodziny 11l :) tragedi niee ma cenowo gorzej jak by 500 kosztowały :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8533 19 sierpnia 2016, 7:45

Mika29 Fajna mama
Tandem mówiła żeby zbadać 2 razy w ciągu cyklu żeby zobaczyć czy rośnie dobrze. Raz napewno ok 6 dc i drugi raz obojętnie w jaki dzień.

Kamila zdrowia życzę.

Tandem wytrwałości w czekaniu n M.

Sofi gratuluję autka zastępczego.

Duszka strategia super. Dobrze, że działa.

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #8534 19 sierpnia 2016, 7:48

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny, czytam Was i czytam i jeszcze nie ogarniam :) ( przydałoby się jakieś streszczenie o Was, Waszych sprawach :P )
Dzis temp 36,77 więc nadal ta sama, zaczynam się wewnętrznie podniecać :)
Miłego dnia kobietki :)
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #8535 19 sierpnia 2016, 7:50

Mika29 Fajna mama
Madziulka a który to dzień po owu?

Zgłoś nadużycie #8536 19 sierpnia 2016, 7:59

Taszka Gotowa na wszystko
U mnie znowu negatyw :(
Duszka wszystkiego najlepszego dla syna. Gratuluję zmiany podejścia do męża ;)
Katrina gratuluję syna! To mąż pewnie dumny, że chłopiec będzie.

Zgłoś nadużycie #8537 19 sierpnia 2016, 8:18

tandem Supermama
dzień dobry :)

duszka bardzo dobry pomysł, trzymam kciuki. I dużo radości urodzinowej. Jakie masz wspomnienia z tego dnia sprzed 10 lat? :D i super, że zamówiliście mszę, moi rodzice też tak zawsze robili.

kamila zdrowia i sił życzę!

mika to jeśli możesz, drugi raz zbadaj 7dpo, wtedy powinien być najwyższy, trzymam kciuki. Dziękuję, już nie mogę się doczekać aż wróci :)

madziulka coś jakby streszczenie jest w tabelkach - linki w podpisie kamili i taszki :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8538 19 sierpnia 2016, 8:18

tandem Supermama
Taszka przykro mi, a który to dpo?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8539 19 sierpnia 2016, 8:23

duszka Fajna mama
Tandem wspomnienia sa pięknie, Miłosz urodził się o 8:30 , za chwilę ;)

Zgłoś nadużycie #8540 19 sierpnia 2016, 8:25

duszka Fajna mama
Kochane łezka się kręci ze to już 10 lat . Żyje nadzieją ze w tym roku miłosierdzia i ja go dostępie od Boga; )

Zgłoś nadużycie #8541 19 sierpnia 2016, 8:32

tandem Supermama
o, już po 8:30 :)
doświadczysz, na pewno!

Zgłoś nadużycie #8542 19 sierpnia 2016, 8:34

Tandem dziś jest 38 dc, ale nie wiem który dzięki po, bo testy coś wariowaly i nie byłam w stanie stwierdzić. Może owu mi się opóźniła. Muszę czekać na @

Zgłoś nadużycie #8543 19 sierpnia 2016, 8:36

Sofi Fajna mama
Tandem to życzę gorącego spotkania :) spodziewam się że męża nie będą interesowały żadne pomalowane drzwi, ani może nawet obiad

Duszka może do zmiany zainspirowała Cię moja porada o staniku? :) to trochę drogi prezent sobie wymyślił, ale przynajmniej praktyczny :) może takie buty nie zniszczą sie tak od razu

Kamila to oszczędzaj się, nie wiem jak tam w Hol jest, czy możesz wolne w ostatniej chwili

Wkurza mnie moja teściowa :/ dzielimy sie gotowaniem, każda ma co drugi tydzień, ale ona musi mi zawsze dyktować co mam gotować, już jej delikatnie mówiłam wiele razy że chcę sama decydować, ale jak widać nie da się przetłumaczyć, mówiłam wczoraj, że mam ochotę na makaron z twarogiem i że będzie dziś, ale jak rano wstałam to już ryby rozmrożone czekają w kuchni, mam ochotę je schować powrotem do zamrażarki :/ ona tak co chwile robi, np przynosi ze sklepu coś i mówi mi że to musi być jutro na obiad bo coś tak, raz przyniosła kiełbasę z terminem ważności na dziś i mówi że trzeba to zrobić bo się zepsuje, a miałam inny plan na obiad, i ta kiełbasa się zepsuła do następnego dnia i nikt nie chciał jej jeść, a jak ona ma tydzień w kuchni to siedzi nad stołem i mówi, ja nie wiem co ugotować, więc jej raz powiedziałam,żeby sobie swoje pomysły zachowała na swój tydzień, ale ona chyba nie potrafi inaczej, ona nie lubi takich zdrowotnych obiadów, powtarza mi że woli takie "sytsze' jedzenie, a potem narzeka że jest gruba... :/ a potem rodzina męża się dziwi, że nie czuję się u nich jak u siebie, chociaż już prawie 4 lata z nimi mieszkam, psa i kota nie chcą sterylizować i zabijają małe zwierzątka :/ juz ich urabiam od początku żeby to zrobić, ale nie chcą się przekonać do tego, w moim domu nie było by takich sytuacji, a to nie jest mój dom, ale się wygadałam, no naprawdę wkurzyłam sie o te ryby, i tak sobie zrobi makaron, i tak to sie kończy, że muszę gotować dwa obiady, a ona nigdy dwóch nie ugotuje
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8544 19 sierpnia 2016, 8:43

Sofi Fajna mama
i jeszcze do tego moja teściowa ma maga delikatny charakter :/ wiecznie się czuje krzywdzona przez wszystkich, cały czas robi z siebie ofiarę :/ :/ więc nie jest łatwo z nią rozmawiać o problemach, ani nawet o problemikach
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8545 19 sierpnia 2016, 8:54

Vam Fajna mama
Sofi wpsolczuje ja za nic w swiecie nie chcialabym mieszkac z tesciowa. Tak w sumie to z nikim nawet moja mama na dluzsza mete.nie ma innej mozliwosci? Musicie mieszkac razem? Wiem zemizna duzo radzic zeby przymykac oczy zeby byc milym itp ale dla mnie to brednie. Oczywiscie trzeba miec szacunek ale nie mozna dusic sie we wlasnym domu. A co m na to?
Kamila zdrowia zycze! Oby nic powaznego sie nie rozwinelo! Mi jak Gripex nie pomagal i dostalam goraczki to pomogl Ibuprofen. Herbata i miod tez niezaszkodzi. I czosnek ale to nie w pracy :-D
Tandem wiec coraz blizej :-) przewiduje brak dostepu do neta przez weekend ;-)

Duszka widzisz czasem mozemy troszke siebie zmienic a faceci chodza jak zaspiewamy. Tylko moj chyba taki malo reformowalny choc w sumie nie powiem nie moge narzekac i czasem ladne majtki dzialaja cuda :-D zycze wszystkiego dobrego! A syn chociaz wie czego chce o choc jak dla mnie to tez nie tani prezent.

Zgłoś nadużycie #8546 19 sierpnia 2016, 8:57

tandem Supermama
taszka to współczuję, bo takie czekanie jest najgorsze. A ilu dniowe masz zwykle cykle?

sofi dziękuję :) no zobaczymy jak tam mąż :) na więcej atrakcji nastawiam się za tydzień :)
Bardzo współczuję sytuacji z teściową. Różnice żywieniowe - w pełni to rozumiem, makabra, nie wyobrażam sobie tego; bo i właśnie, starsza, wrażliwa, jeszcze wyjdziesz na nieczułą i bez szacunku jak coś powiesz lub zrobisz nie tak jak chce.... Szkoda, bardzo. A mąż co na to? Zapatrzony w kuchnię mamy czy potrafiłby stanąć po Twojej stronie? Ja nad moim musiałam trochę popracować, ale na szczęście od początku po ślubie był skazany na mają kuchnię, a wcześniej już go oswajałam z nowymi dla niego smakami :)
trzymam kciuki by jakoś w miarę pokojowo się to rozwiązało!

Zgłoś nadużycie #8547 19 sierpnia 2016, 9:05

Tandem mój normalny cykl trwa 32 dni, ale czasami zdarza mi się opóźnienie. Tylko to czekanie wkurza. Wolałabym wcześniej dostać niż czekać i robić sobie niepotrzebne nadzieję.

Tandem to życzę owocnego weekendu. Wykorzystaj go dobrze o naciesz się mężem.

O Sofi współczuję problemów z teściowa. Nie lubię jak ktoś mi narzuca co mam robić. Może jakbyście razem z mężem porozmawiali delikatnie z teściowa to coś by się zmieniło.

Zgłoś nadużycie #8548 19 sierpnia 2016, 9:19

tandem Supermama
Taszka ja czekałam najdłużej do 50dc na @.... nawet betę zrobiłam, a cykle wtedy miałam średnio 31d. Więc wiem co to znaczy. Życzę, by sytuacja szybko się rozwiązała. No i ja nie wiem w sumie co poza stresem powoduje takie przedłużenia, ale życzę też rozwiązania problemu!
Na pewno dobrze wykorzystam weekend :) minus taki, że w sobotę idzie na kawalerski... a panieński był tydzień temu, wybraliśmy nasz rocznicowy wyjazd. Ale no nic. Pojadę go odebrać po :)

Zgłoś nadużycie #8549 19 sierpnia 2016, 10:35

kamila19880 Fajna mama
Sofi z kad ja to zanam wieczna ofiara ona taka dobra a wszyscy oni źli moja teściowa taka sama to zło wcielone diabeł w swojej postaci ;) poważnie mowię . Ja gdybym miała mieszkać ze swoją to bym poszła powiesiła sie na poerwszym lepszym drzewie ( mowię poważnie). To przestańcie gotować niech ona gotuje dla siebie i swoich a ty dla swego i niech sie w dupę pocałuje ;) podziwiam cb sodu ze takie jazdy a wytrzymujesz
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8550 19 sierpnia 2016, 11:07

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny!
Sofi nieciekawie masz z tą swoją teściową, jeżeli chce rybę to niech sobie sama ją robi , skoro Ty masz ochotę na twaróg. Dla mnie jej zachowanie odczytałam jako złośliwość.
Tak czuję delikatne ruchy, Madzia też .
Mój mąż się cieszy, że będziemy mieć dziecko, mówi, że obojętna płeć, byle było zdrowe. Co zrobił to przecież jego :D Imienia nie wymyślamy, puki płeć nie jest potwierdzona :)
Vam dziewczynki też są fajne :) Moja córcia ma tak wspaniałe pomysły, że szok, mówi że czeka na dziecko, że będzie mi pomagać, zobaczymy czy tak będzie jak się urodzi :)
Duszka wszystkiego naj dla Miłosza, a to sobie tani prezent wymyślił ;p teraz dzieci mają coraz większe wymagania :D 21 wiek . Super, że Ci się nastawienie do życia zmieniło! Miło to czytać!!!! Tak trzymać!
Sangmama jak plamienia? Jakby co to ja mam niepotrzebną całą paczkę duphastonu na podtrzymanie!.
No właśnie już nie muszę brać dupka, ale zaś musze brać żelazo w tabletkach bo mam niską hemoglobinę;/