Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8511 18 sierpnia 2016, 18:48

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem pije siemie a w tym cylku zczęłam wiesiołek.Zobaczymy co z tego wyniknie.
Madzia mężowi powinno należeć się opieka na Tobą z tytułu choroby,możliwe że Wasza obecna sytuacja też po to podlega.Musisz poszukać info, na ten temat jak by ta obcja interesowała Cię. To jest chyba 14 dnia i wiadomo płatne 80%.Normalnie sama bym Ci poszukała tej ustawy ale jestem taka wk...a ,zepsu ło mi się auto, mąż obrażony(od wczoraj) a mi test owu wyszedł pozytywny.
Beędzie dobrze musi być :)
Katarina i Sangmama za Was też trzymam kciuki :)
Duszka wyniki w dolnej granicy ale w normie.A co znaczy kobieca broń?Może też mi się przyda.
Trzymajcie kciuki żeby mi auto naprawili.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8512 18 sierpnia 2016, 19:16

Mika29 Fajna mama
Dianaa myślę, że Cię trochę spławiła. Takie tsh jest stanowczo za wysokie i musisz mieć leki. Moim zdaniem euthyrox. Dla mnie też dziwne jest, że idziesz prywatnie a nawet usg Ci nie zrobiła. ja bym zmieniła lekarza. Ja jak chodzę do endo to nawet robi mi usg jajników bo chce wiedzieć czy dobrze pracują. Jednak dobry lekarz to podstawa.

Zgłoś nadużycie #8513 18 sierpnia 2016, 19:18

Mika29 Fajna mama
Zagubiona jest okazja żeby się pogodzić. Będzie 2 w 1. Starania i godzenie ;-) nic tylko działać.

Zgłoś nadużycie #8514 18 sierpnia 2016, 19:35

http://e-prawapracownika.pl/1352/zasilek-opiekunczy-z-zus/
Madzia link dla Ciebie.
Auto naprawine :)
Mika zobacze jak sytuacja się rozminie,jak pogadamy spokojne to może i coś będzie.Nie będę na siłę się godzić,na raziem nie wrócił jeszcze do domu.Czekam.

Zgłoś nadużycie #8515 18 sierpnia 2016, 20:18

Katrina13 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny!
Zagubiona nic tylko się godzić miłością:* 3mię kciuki, dobrze, że już oki z autem.
Mika 3mię kciuki za wyniki!
Tandem dobrze, że wykorzystujesz czas i się nie nudzisz:*
Diana też uważam że powinnaś zmienić lekarza. ;/ Liczyłaś na pomoc a jej nie uzyskałaś, te mądrości życiowe lekarka mogła zostawić sobie dla siebie....

A więc u lekarza oki, dziecko rozwija się prawidłowo i pokazało co ma między nóżkami (moje przeczucia się raczej sprawdziły :) lekarka nie potwierdziła (potwierdza w 20 tygodniu) ale nie dało się ukryć hihih :D Rośnie jak na drożdżach.

Zgłoś nadużycie #8516 18 sierpnia 2016, 20:38

Katarina czyli chłopiec?
Super że u Ciebie jest wszystko z dzidzią ok :)

Zgłoś nadużycie #8517 18 sierpnia 2016, 20:40

Mika29 Fajna mama
Katrina bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze. :-)

Zgłoś nadużycie #8518 18 sierpnia 2016, 20:44

Mika29 Fajna mama
Zagubiona super, że samochód naprawiony. Powodzenia w godzeniu :-) z chłopami tak jest, że mają częściej focha od nas .

My od tego cyklu możemy zacząć starania tylko zobaczymy jak M da radę z tą nogą. Ciągle coś :-S takie życie.

Zgłoś nadużycie #8519 18 sierpnia 2016, 20:44

Wygląda na to, że będzie chłopiec :)

Zgłoś nadużycie #8520 18 sierpnia 2016, 20:47

Mika a w którym dniu cyklu jesteś?KIedy spodziewasz się owu?
U nas to jest taka sytuacja ze dwa trudne z nas charaktery,Przyjechał,zjadł i szuka motoru.Ja tez mam focha ze mnie nie rozumnie i taka ogólnie ciężka sytuacja.

Zgłoś nadużycie #8521 18 sierpnia 2016, 20:51

Zagubiona czasami lepiej ustąpić, żeby gorszego spięcia nie było ;/

Zgłoś nadużycie #8522 18 sierpnia 2016, 21:14

Mika29 Fajna mama
Teraz jestem w 8 dc więc do owu jeszcze ok tygodnia. Zobaczymy co będzie.
Też myślę, że czasem warto ustąpić.
Kiedyś mi taki starszy pan powiedział, że "....miłość to uczenie się siebie przez całe życie....". Przeżył bardzo szczęśliwe małżeństwo i zawsze powtarzał, że taką zasadę stosowali z żoną. Chodzi tu też o umiejętność pójścia na kompromis. Tyczy się to dwóch stron.

Zgłoś nadużycie #8523 18 sierpnia 2016, 21:19

Mika zgadzam się z tym stwierdzeniem

Zgłoś nadużycie #8524 18 sierpnia 2016, 22:08

Sofi Fajna mama
Tandem fajny pomysł z tymi niespodziankami w domu :)

Kamila niezła sytuacja, dziewczyna dzielna :)

Madzia czyli oprócz torbieli jest jeszcze krwiak? ja w ciąży tez miałam takie krwiaki, w 12 tygodniu wielkie jak dziecko a w 15 tygodniu już ich nie było :) trzymam kciuki, że się wchłonie i że znajdziesz dobrą opiekę dla córeczki na czas jak będziesz w szpitalu

Sangmama taka mała smużka to jeszcze nie krwawienie, mam nadzieję, że masz możliwość dużo odpoczywać

Jak piszecie o problemach w ciąży to mi się przypomina moja i ciężko mi

Katrina bardzo się ciesze że wszystko jest dobrze i gratuluję syna :) kto pisał że czuje już ruchy? to musi byc niesamowite, już nie mogę się doczekać :)

nie wiem czy pamiętacie, miesiąc temu pisałam że miałam stłuczkę nie z mojej winy i teraz nareszcie będę mieć naprawiony samochód :) a najlepsze jest to że będę mieć samochód zastępczy :D może nie będzie to porsche ale na pewno lepszy od mojego starego trupa :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8525 18 sierpnia 2016, 22:10

Sofi Fajna mama
a endo dziś dał mi skierowanie na badanie hormonów i następna wizyta dopiero 5 września, bo ma urlop, mam nadzieję, że do tego czasu juz mi dawno przejdą zawroty głowy i będę w ciąży :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8526 18 sierpnia 2016, 22:13

Sofi Fajna mama
na 23:30 muszę zawieźć szwagierkę na autobus, a dziś przewalałam gałęzie i wstrzymywałam ruch uliczny przez 11 godzin :/ z przerwą na lekarza, głowa mnie napiernicza tak, że wzięłam tabletkę, dobrze, że jutro mogę się wyspać :)

Zgłoś nadużycie #8527 18 sierpnia 2016, 22:42

Vam Fajna mama
Sofi ja byl juz padla co dopiero zawozila kogos. Podziwiam.

Diana osobiscie nie znam sie na hormonach ale lekarka zachowala sie malo profesjonalnie.

Katrina super ze z ciaza dobrze. Gratuluje chlopaka musze powiedziec ze siusiaki sa fajne :-)

Zgłoś nadużycie #8528 19 sierpnia 2016, 0:32

tandem Supermama
Mika a w jakim dc masz zbadać progesteron? noga mu na pewno nie przeszkodzi w staraniach, zobaczysz :)

dianaa to nie dobrze, że tak Cię potraktowała. usg nie było? tsh za wysokie jak na starania, zdecydowanie. A te inne wyniki, które powiedziała , że są ważniejsze: masz w normie?

zagubiona to pij też dużo wody, to takie podstawy; trzymam kciuki i za owu (pogodzenie!), i za auto :)

katrina dziękuję, takie atrakcje są potrzebne, ale jestem już bardzo zmęczona! Świetnie, że wszystko w porządku! To imię juz wybrane? :)

sangmama trzymam kciuki mocno, mocno!

sofi to gratuluję autka zastępczego hihi :) Plany niespodziankowe mam ambitne, ale sił mało! dobrze, że na pozostałych 5 tygodni przypadają mi jeszcze 4 "pomieszczenia", to jakoś to mogę rozłożyć ;) póki co zmęczenie bierze górę. Owocnego wysypiania się życzę! oj, to musiałaś być przyczyną nerwów wielu kierowców :D praca fizyczna to dobra rzecz, będzie Ci się dobrze zasypiało ;) super, że będziesz robić badania (jakie?)

Dobranoc!
/za jakieś 18h zobaczę się z mężem i już nie mogę się doczekać! :) /

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8529 19 sierpnia 2016, 6:43

duszka Fajna mama
Dzień dobry !
Zagubiona seksapil to nasza broń kobieca ;) Zmieniłam trochę front i myślenie i mój mąż chodzi jak w zegarku ;)
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #8530 19 sierpnia 2016, 6:53

kamila19880 Fajna mama
uuuu duszka brzmi obiecująco :)
a ja umieram dosłownie i w przenosni, wrocilam z roboty ( caly dzien kichałam w robocie) se mysle moze kurzu duzo bo tam nie bylo sprzatane z miesiac bo na wakacjach byli wracam do domu przygotowlam posiłki usiadlam i jak kichac nie zaczełam to cala sie obsmarkałam automatycznie nos zapchany dreszcze bol gardła polozylam sie spac nie moglam wkoncu se przypomnialam ze gripex mam wzielam i zasnełam a rano mam teraz cd.... a dzis do roboty do 18.30 masakra nie wiem czy przezyje, temp wczoraj wieczorem 35
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...