Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8291 15 sierpnia 2016, 20:48

imagine Supermama

kamila19880 napisał(a)

Witam ja informuje ze testu nie robie . Wczoraj stwierdziłam ze nie a na sile okresu wstrzymywać i nie brałam progesteronu wlasnie sie obudziłam w ciagu najblirzszych kilku h dostanę czuje to w macicy
Sofi sen zajebisty ;) akurat na czasie ;)
Mała ćwicz ćwicz ;)

Oby nie :) liczę ze sie mylisz !! :*

Zgłoś nadużycie #8292 15 sierpnia 2016, 20:49

imagine Supermama
Duszka : super ze u was fajnie. Wypoczywajcie!!

Zgłoś nadużycie #8293 15 sierpnia 2016, 21:05

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila ja po couchuy liczę że jednak @ nie przyjdzie do Ciebie :-) moze test rano ??

Werka, udanego wyjazdu :-)

Tandem, czekam na dobre wieści!! :-)

Mika, daj znać jak po lekarzu.

Dobrej nocy :-)

Zgłoś nadużycie #8294 15 sierpnia 2016, 21:12

Sofi Fajna mama
Myślę, że sny zależą od hormonów, sądzę, że u mnie to jest związane z niedoczynnością tarczycy i przez to ciśnieniem i głębokością i fazą snu

Kamila to się ciesz :)

U mnie dzis spokojny dzień, rano robiłam obiad, zapiekankę ziemniaczaną ze świeżymi warzywami z ogródka, potem z m mierzyliśmy pole na którym m będzie zakładał sad orzechowy, potem edytowałam zdjęcia na aukcje, a wieczorem ognisko i przyszły sąsiadki :) a zaraz do spania bo jutro mam 4 paczki do spakowania :D :D i jeszcze obiad na głowie, będzie sos pomidorowy z mięsem mielonym i makaron :) :) oczywiście pomidory i inne warzywa swoje, uwielbiam tą porę roku i może tym bardziej mnie to cieszy bo wychowałam się na blokach :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8295 15 sierpnia 2016, 21:15

nyna Gotowa na wszystko
Kamila ja też licze że to my mamy racje ;)

Mika paskudna sprawa z twoim meżem ;(

Duszka mam nadzieje ze wypoceta i szcześliwa ;)

Wszystkim obchodzacym dziś rocznice dużo miłości :*

Zgłoś nadużycie #8296 15 sierpnia 2016, 21:22

Vam Fajna mama
Zagubiona z tymi snami to nie wiem od czego zalezy. Czasem mam taki etap ze nic nie pamietam ale zwykle sni mi sie cos co noc. Mam kilka snow ktore pamietam cale lata.

My juz w lozku wszyscy ale ze spaniem cienko mlody gada jak najety co chwile czegos chce oby zaraz zasnal :-) dobranoc i trzymam kciuki za pozytywy!

Zgłoś nadużycie #8297 15 sierpnia 2016, 23:09

sangmama Gotowa na wszystko
Vam - no to fajnie... aż miło słyszeć że nawet imprezka z maluszkami może być całkiem udana :)

Mika29 - ojj... na prawdę współczuje zaistaniałej sytuacji w której się znaleźliście. Życzę Ci na prawdę dużo zdrowia psychicznego do tego użerania się z pielęgniarkami oraz mężowi dużo zdrowia fizycznego i powrotu do formy.

duszka - jeśli chodzi o dietę - jak ja Cię dobrze rozumiem :) postanowienia i cele WIELKIE - życie mi to dzisiaj szybko zweryfikowało. Czasem brakuje sił, czasu, chęci i w ogóle ochoty na to całę zdrowe odżywianie się

kamila19880 - to na prawde są ciężkie decyzje typu "brać czy nie brać" i się zastanawiasz czy jesteś czy nie... :( ale kochana... następnym razem po prostu nasikaj na test... będzie prościej :) bo szkodza byłoby gdybyś była w ciąży a przestała progesteron brać :(
a co do bólów brzucha jak na okres to ja tak mam do teraz.. i co z przeczuciami? gdzie mój okres? Także wiesz.... test jest testem.. nie ma się co załamywać jedną kreską ale jak będą dwie to lepiej pomóc dziecku progesteronem niż w ogóle zostawić je na samopas... pomagaj dzieciątku, pomagaj :) A ja trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #8298 15 sierpnia 2016, 23:10

sangmama Gotowa na wszystko
a co u mnie? Nowy tydzień, nowe wyzwania... także dzisiejszy dzień miałam szalony :D ale na szczęście jestem już po :) Dzisiaj nie miałam nawet czasu żeby myśleć o tym że jestem w ciąży i szczerze to to mi się podobało... :) Zleciał ten dzień pozytywnie i tyle rzeczy zrobionych :)

Zgłoś nadużycie #8299 16 sierpnia 2016, 6:29

Mika29 Fajna mama
Sofi oj tak ta pora roku jest wspaniała. Wszystko świeże i apetycznie wyglądające. Widzę, że pracy macie ale to chyba dobrze. Byle tak dalej.

Sangmama tylko się cieszyć, że dni mijają pozytywnie. Mam nadzieję, że ból brzucha szybko ustąpi.

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Kochane jesteście. Teraz M pojechał porozmawiać z szefem a później jedziemy do lekarza.

Zgłoś nadużycie #8300 16 sierpnia 2016, 6:44

kamila19880 Fajna mama
ja nie testowałam moja temp wynosi 36.46 wiec trzeba czekac na @
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8301 16 sierpnia 2016, 7:32

Vam Fajna mama
Dzien dobry. Przed chwila pobudke syn mi zrobil m juz w pracy. Po sniadaniu na spacer wybywamy. Buzka.

Zgłoś nadużycie #8302 16 sierpnia 2016, 7:45

megan33 Zaprawiona w bojach
cześć , tak dużo napisałyście że nie dam rady wszystkiego przeczytać :)
my już po wakacjach - było super, humor tylko zepsuły mi moje wyniki :(
w czwartek idę do lekarza po kolejne leki bo wyniki nadal nie są dobre :( więc ze staranek w tym miesiącu nici :(
zaraz się zbieram do sklepu bo po wakacjach w lodówce tylko światło

Zgłoś nadużycie #8303 16 sierpnia 2016, 7:53

kamila19880 Fajna mama
A gdzie byłaś na wakacjach bo nie pamietam?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8304 16 sierpnia 2016, 8:18

tandem Supermama
Hej dziewczyny, napiszę tylko szybko: u mnie wczoraj negatyw.
Odezwę się po południu. Dobrego dnia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8305 16 sierpnia 2016, 8:20

Taszka Gotowa na wszystko
Witam moje wirtualne kolezanki!

Jak wam dlugi weekend minal? Mi bardzo szybko. Pobyt w Holandii zaliczam do udanych, dopiero w nocy wrocilismy, wiec dzis musze sie przemeczyc w pracy, bo strasznie hcce mi sie spac.

Kamila to jestesmy w podobnej sytuacji. Ja tez nie mam zamiaru robic testu, tylko chce spokojnie poczekac do @. Co ma byc to bedzie. Nie chce sie znowu kolejny raz nastawiac.
Przeczytalam opis Twojego snu, jak ci sie snilo, ze jestes w ciazy. Potrafisz budowac napiecie :) Tak przezywalam Twoj opis jakbym przy Tobie byla i razem to przezywala.

Tandem wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Kolejna bedzie juz z dzieciatkiem :) A jak u ciebie sytuacja z @? A moze robilas juz test?

Zgłoś nadużycie #8306 16 sierpnia 2016, 9:10

zagubiona Gotowa na wszystko
Dzien dobry :)
Tandem przykro mi :( .
Kamila pewnie masz racje, ja temp nie mierze to sie nie znam ale pewnie jest tak piszesz.Przykro mi ze prawdopodobnie ten cylk bedzie stracony.
Taszka dobrze ze wyjazd udany.Wytrwalosci w pracy :)
Sangmama super ze u Ciebie lepiej.Ale nie zapominaj o ciazy :)
Megan nie sa dobre ale moze lepsze?
Mika dej znac jak sytuacja z m.Trzymam kciuki aby bylo dobrze.
Vam milego spacerku, zazdroszcze ja do 16 w pracy, Nadia w przedszkolu.Juz dzis marudzila nie chce chodzic.Nie dziwie sie chodz caly czas z przerwa w czerwcu jak mialam urlop.
U mnie dzis 16 dc testy owu (wczoraj) nadal negatyw a testuje od 10dc, sluz plodny.Nie wiem czemu te testy wychodza tak, przeciez wynik pozytywny wyprzeda owu. o 24-36 godz..To kiedy ja bede mial ta owulacje? Za duzo tego wszystkiego na raz do ogarniecia (starania, ciaza, praca, budowa).
Milego dniaj.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8307 16 sierpnia 2016, 9:38

kamila19880 Fajna mama
Zagubiona bo jak bym była w ciąży to temp bym miała 37 ;)

Zgłoś nadużycie #8308 16 sierpnia 2016, 10:19

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila tak jak pisze nie znam sie (na razie) ale jak ten i nastepny bedzie nieudany  to zaczne mierzyc.
Jak Twoje samopoczucie?
Tandem u Ciebie to chyba niedawno unormowaly sie wyniki? Wiec tamte niepowodzenia byly efektem zaburzen a dobiero niedawno zaczelas starania takie majace wieksze szanse.Wiec to pierwszy? Drugi cykl?.Weszlas w nowy etap.Masz jeszcze jakies kontrolne robic badania, wizyty?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8309 16 sierpnia 2016, 11:28

megan33 Zaprawiona w bojach
kamila byliśmy w Karpaczu, piękne góry :)
zagubiona cały czas mi wychodzą jakieś bakterie w posiewie, jak pozbędę się jednych to wyłażą inne :( znów mnie czeka 2 tyg leczenia

Zgłoś nadużycie #8310 16 sierpnia 2016, 11:58

Mika29 Fajna mama
Więc tak M narazie ma wolne do końca tygodnia. Rana wygląda średnio ale tragedii nie ma. Jutro znowu do lekarza.

Ja jestem teraz z córką w kinie na bajce. Ona ogląda z otwartą buzią a ja się nudzę. Później czekają mnie zaprawy więc cały dzień zajęty.

Tandem przykro mi.

Miłego dnia.