Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8271 14 sierpnia 2016, 19:01

Vam Fajna mama
Na ulotce mialam ze do wszystkiego do ran pooperacyjnych psikalam sobie rane po cc :-) impreza udana z siostra m neutralnie :-) nasz niemowlak przespal caly dzien tylko pobudka na cyca eh grzeczny.

Zgłoś nadużycie #8272 14 sierpnia 2016, 19:11

Mika29 Fajna mama
Tak on jest do wszystkiego ale te szpitalne są chyba dużo mocniejsze. Tak coś słyszałam od pielęgniarki.
Super, że impreza udana.

Duszka ja droga mineła?

Zgłoś nadużycie #8273 14 sierpnia 2016, 20:44

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila piękny dywan :)
Vam dobrze ze chrzciny udane.
Sofi ja na szczęście nie mam problemu ze spaniem w tygodniu standardowo kładę się ok 22 i wstaje o 6 rano.
I w weekend też tak mam że chociaż mogę pospać budzę się o 6 ale idę spać rożnie :) Jak już usnę to burze, wiatry , impreza u sąsiada nic mnie nie zbudzi :)
Mika ja myślę że nie powinnaś dać się zbyć . Ja kiedyś miałam taką sytuację że drętwiała mi ręka i słabo mi się robiło, miałam zawroty głowy(w liceum miała uraz kręgosłupa szyjnego miałam kołnierza, potem po roku odnowiło mi się to)i podejrzewałam że to od kręgosłupa. Poszłam na sor powiedziałam babce ci mi jest i o tym urazie też a ona mi żebym poszła sobie rano do rodzinnego. No to ja grzeczne że ok ale niech mi napisze kartkę że zgłosiłam się z takimi i takimi objawami ale odmówiono mi pomocy i oczywiście niech przybije pieczątkę i się podpisze. Oczywiście mnie przyjęli.Zyczę  zdrowia dla męża.
Ja dziś fajnie spędziła dzień aktywnie, dziś rolki i tenis(na razie się uczę ale dobrze mi idzie).Potem kociałek(odpatrzyłam się Mika od Ciebie).
Jutro podobno ma być deszczowo także nie wiem co będziemy robić.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8274 14 sierpnia 2016, 20:55

imagine Supermama

Mika29 napisał(a)

Witam.

Duszka wypoczywaj.

Ja jestem wykończona psychicznie :-( wczoraj mój M rąbał drewno i odskoczyła mu siekiera w grzbiet stopy. Oczywiście bardzo dużo krwi dosłownie jak z kranu więc pojechaliśmy na sor. A tam pech chciał, że przywieźli 3 ludzi z wypadku więc czekanie. Później oczywiście wszyscy pijacy i ludzie z bijatyk z policją mają pierwszeństwo więc po paru godz spędzonych w poczekalni dowiedzieliśmy się, że min czas czekania jeszcze to ok 5 godz. Pojechaliśmy do domu bo musieliśmy jechać do córki i dzisiaj rano wracamy na sor. Oczywiście znowu czekanie a po prawie po dwóch godz usłyszeliśmy, że po co dzisiaj przyjechaliśmy z takim czymś to trzeba było wczoraj odrazu po zdarzeniu. Jeszcze stwierdzili, że teraz to już mu z tym nic nie zrobią i ma iść do lekarza rodzinnego ( w niedzielę? Ciekawe gdzie?) i tak odojechaliśmy z niczym. Nasza służba zdrowia :-(

BOŻE !!!! co za lekarze. Ja kilka razy też się zawiodłam na lekarzach. Bardzo mi przykro z zaistniałej sytuacji mam nadzieję że nic bardzo poważnego mu nie będzie i wszystko dobrze się skończy. I jeszcze pech że w poniedziałek święto to dopiero we wtorek do lekarza eh. :(

Zgłoś nadużycie #8275 14 sierpnia 2016, 20:56

Mika29 Fajna mama
Zagubiona bardzo dobrze zrobiłaś. My mamy kartę ze szpitala, że się zgłosił z podpisem i pieczątką lekarza. Teraz ma to opatrzone przez pielęgniarkę bo udało nam się załatwić wizytę więc myślę, że będzie dobrze. Jak by coś się działo to mamy dzwonić. Tylko musimy załatwić zwolnienie z pracy bo na pogotowiu nie chcieli mu wypisać.

Zgłoś nadużycie #8276 14 sierpnia 2016, 21:04

duszka Fajna mama
Hej ! U mnie wszytko ok , ciężko tylko trzymać się tak do końca diety ale robię co mogę ;) dobranoc

Zgłoś nadużycie #8277 14 sierpnia 2016, 21:12

Mika nie miałam wyjścia niby dlaczego mam czekać do rana jak ja potrzebowałam pomocy od razu. Dobrze że go opatrzyli . A prześwietlenie stopy będziecie robić? Zwolnienie musi być z nogą nie ma żartów .Przepisali mu chociaż jakieś mocniejsze przeciwbólowe?
Duszka dobranoc,wypoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #8278 14 sierpnia 2016, 22:44

Mika29 Fajna mama
Przeswietlenia raczej nie będziemy robić chociaż zobaczymy co będzie jutro z nogą. Przeciwbólowych oczywiscie też nie przepisali bo... niby po co?.... :-S ale załatwiliśmy nimesil i jest trochę lepiej.

Zgłoś nadużycie #8279 14 sierpnia 2016, 22:49

Mika29 Fajna mama
Zagubiona mam nadzieję, że kociołek smakował :-) My uwielbiamy :-)

Zgłoś nadużycie #8280 15 sierpnia 2016, 7:09

Sofi Fajna mama
Hej, miałam świetny sen 😁 jeździłam na wrotkach jak baletnica na jakimś boisku, okazało sie ze obok stoi meczet, ktory wyglądał jak zamek ksiecia ze shreka, zaraz wybiegl jakiś muzulmanin i zadzwonil po policje bo mu sie nie podobało jak ja sie zachowuje, bo jezdze na wrotkach w poblizu meczetu i w dodatku miałam za duzy dekolt, potem mi sie snilo ze czekalam na rozprawe sądową i ze jestem w holandii i sie balam ze nie mam tłumacza, potem bylam na tej rozprawie i mowilam po polsku o tym, że jestem wychowana w kulturze europejskiej, mieszkam w europie, i według mojego wychowania nie widze nic złego w moim postępku, ponadto nie chcę żeby kultura europejska sie zmieniła na islamską, sędzia pokiwał głową, a jak muzułmanie usłyszeli ze gadam po polsku to powiedzieli nie ma sprawy, nie ma sprawy 😁 bo sie boją Polaków 😁
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8281 15 sierpnia 2016, 8:04

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Sofi świetny sen :)

Mika to straszne co się przydarzyło Twojemu M. i jeszcze ta nasza polska służba zdrowia!! Mam nadzieję ze już chociaż trochę lepiej :)

Duszka super, ze że wszystko w porządku, a do diety wrócisz jak będziesz w domu na ta chwilę korzystaj to Wasz czas :)

Kamila, dywan przepiękny :)

a ja z kawką i do ćwiczeń :) Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #8282 15 sierpnia 2016, 9:29

kamila19880 Fajna mama
Witam ja informuje ze testu nie robie . Wczoraj stwierdziłam ze nie a na sile okresu wstrzymywać i nie brałam progesteronu wlasnie sie obudziłam w ciagu najblirzszych kilku h dostanę czuje to w macicy
Sofi sen zajebisty ;) akurat na czasie ;)
Mała ćwicz ćwicz ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8283 15 sierpnia 2016, 10:18

Mika29 Fajna mama
Witam.

Z nogą M tak średnio. Tragedii nie ma ale jest mocno spuchnięta no i ta rana średnio wygląda. Zobaczymy co będzie jutro.

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #8284 15 sierpnia 2016, 13:01

kamila19880 Fajna mama
Tandem wszystkiego najlepszego oby ostatnia rocznica bez dzieciątka :) :*:*:* i jak test?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8285 15 sierpnia 2016, 16:42

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Kochane jest wspaniale. Szkoda będzie jutro wracać . Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #8286 15 sierpnia 2016, 19:47

mala_ala Gotowa na wszystko
Duszka super!! Zazdroszczę :) my dzis dom cały dzień, teraz lezymy i oglądamy jakiś film. :-)

Zgłoś nadużycie #8287 15 sierpnia 2016, 19:52

Vam Fajna mama
U mnie rano wstawione pranie mimo swieta i ogarnieta szafka z ubraniami a od 12 poza domem spacer plac zabaw potem u szwagierki. Wrocilismy niedawno mlody kolacje je a ja padam z nog.

Zgłoś nadużycie #8288 15 sierpnia 2016, 19:59

werkaa Fajna mama
Dobry wieczór :)
Ja tylko na chwilkę :) Trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie :)
Ja jutro wyjeżdżam na tydzień na Węgry więc mnie nie będzie :D
Odezwę się po wyjeździe :)

Zgłoś nadużycie #8289 15 sierpnia 2016, 20:15

Mała ale ćwicz,masz już swietny efekt i to też dodacje energii do ciwczęń.
Mika kociołe oczywiście smakował, zapomniałam o jej potrawie a dawniej ciągle robilam i nie nudził się :)
Dej znać jak wrócicie z m od lekarza.
Werka udanego wypoczynku :)
Duszka wszystko co dobre szybko się kończy :) Mam nadzieje ze ten wyjazd  pomoże w poprawie relacji z m :) .Może wrzucisz jakieś fotki?
Kamila ja wierzę i życzę Ci aby Twoje przypuszczenia się nie sprawdzily i @ nie przyjdzie :)
Tandem jak tam u Ciebie?
Sangmam a jak u Ciebie sytuacja?
Vam ja też piorę w niedziele albo swięta bo nie raz nie mam kiedy.Dobrze że dzień udany :)
Sofi fajny sen,ja to wogóle nie pamiętam co mi się śni.Nie wiem kiedy pamiętałam sen.Moja siostra często pamięta,Ciekawe od czego to zależy?

Zgłoś nadużycie #8290 15 sierpnia 2016, 20:32

kamila19880 Fajna mama
Narazie francy noe dostałam ;/