Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8251 13 sierpnia 2016, 20:41

kamila19880 Fajna mama
Oj to dużo pracy dzis mieliście ;) a teraz odpoczywanie ;) owiele lepiej w urzywanych bo nie raz jak nowe wyglądają a za grosze tez bede kupować ;) ja Se wlasnie na nogach paznokcie robiłam na rękach nie bede niech odpoczną bo non stop miałam hybrydy ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8252 13 sierpnia 2016, 22:01

zagubiona Gotowa na wszystko
Sofi napracowałaś się ale z mężem to pewnie przyjemność :)
Ja miałam kiedyś motor tz "ścigacza" dwa sezony ale jeździłabym dłużej ale obiecałam m że zrezygnuje jak zaczęliśmy się o dziecko starać.
Zanim kupimy potrwa musimy znaleźć cos dobrego w rozsądnej cenie.
Kamila ja też ciągle na hybrydach ;)
Dobranoc :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8253 13 sierpnia 2016, 22:09

Vam Fajna mama
Dzieci tak szybko wyrastaja z ciuszkow ze dla mnie bezsensu kupowanie jest nowych. Tzn. W wiekszosci. Akurat moja mama ma szmateks i wiekszosc mamy od niej mlodemu tylko raz buty kupilam i czasem cos w Pepco.jak wiekszy jest to bardziej musze szukac i cos nowego kupic no i na dluzej mam ale dla noworodka to z tygodnia na tydzien sie odklada.

Zgłoś nadużycie #8254 13 sierpnia 2016, 22:48

mala_ala Gotowa na wszystko
Sofi to jednak Twojego M, widziałam hihi :) ja dla swojej córki też kupowałam ubrania na szmateksach :) teraz niestety praktycznie wszystko nowe, bo do szkoły a koło domu używki :)

Zagubiona, świetny pomysł z tym motorem!!

Ja byłam w kościele na chrzcinach podwójnych, jutro ciąg dalszy czyli w restauracji będziemy się gościć :) nie mam w czym iść wszystkie ubrania za duże :( eh... mąż zapomniał o fryzjerze :/ więc musiałam ja go obciąć tyle lat już tego nie robiłam, myślałam że się zapłacze nad tym bo nic mi nie wychodziło efekt końcowy średnio zadawalający :) taki ze mnie fryzjer :) hihi ;p

Dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #8255 13 sierpnia 2016, 23:11

kamila19880 Fajna mama
Vam super ze mama ma
Szmatex ;) ;) a sobie cos znajdujesz ?? ? A dla noworodka masz racje ze sie nie opłaca za szybko rośnie ;) my ja będziemy mieli kiedyś to w rodzinach naszych jest 4 chłopców 1 dziewczynka i 1 , 12 latek ;) i 3 1-4l wiec na chłopaków ubranka sa ;) 1 dziewczynka ( nie planują wiecej dzieci) 3 z wpadki chłopaków nie planują wiecej ma 40 lat i jeden 3 latek planują ;) i akcesoria tez dla nas chcą ale nie wiem czemu chcem nowe łuzeczko wózek wszystko nowe dla pierwszego moze sie zmieni mi myślenie ale to takimfajne kupowanie ;)
Mała super niby sie nie znacie ale sie znacie moze na kawkę trzba takie int znajomosci noe raz na całe życie przyjaźń ;) ja mego jak w Bxl jestem
To obcinam sama noe lubie strasznie ale prosi i chce fryzjer 20 e zrobię mu gore dłuższa plus łysy pasek tak jak chce Perfectu noe wyjdzie pewnie ale jest ok nigdy nie marudzi tylko dziękuje wiec złe nie jest ;)
Ja film ogladam call moj zasną maja w firmie tyle
Roboty ze jutro do pracy ;) pierwszy raz od listopada ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8256 14 sierpnia 2016, 3:24

Sofi Fajna mama
Nie mogę spać:/ to chyba przez pełnię
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8257 14 sierpnia 2016, 8:10

Vam Fajna mama
Kamila tak u mamy sobie znajduje rozne rzeczy. To taka wygoda jak nie musze lazic po sklepach i kupowac bo w sumie nie cierpie zakupow robic :-)
Lozeczko mielismy od znajomych kupilismy tylko nowy materac. Wozek warto kupic nowy jesli planuje sie dwojke po po jednym tak jak u nas jest zjechany a my kupilismy uzywke ale w bardzo dobrym stanie. Poza tym zalezy jak kogo stac. Jest duzo pieknych rzeczy ale w wiekszosci to gadzety. Bujaczek czy hustawke tez bralismy uzywane i uzywalismy jakis czas i dawalismy komus innemu :-) przy drugim mam wiekszy zapal na te pieknosci ale mniej w domu miejsca haha
My po sniadaniu wlasnie zaraz ide sie pieknic chrzciny na 10

Zgłoś nadużycie #8258 14 sierpnia 2016, 9:47

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Jedziemy ;) gorąco pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #8259 14 sierpnia 2016, 9:58

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry. Witam sie z wami herbata z midem - od wczoraj boli mnie gardło buuu.
Duszka - udanego wypoczynku 😆
Wszystko kwestia budżetu, moja przyjaciółka kupila wszystko nowe, a teraz zal jej to sprzedawać za grosze i lezy. Ja to nawet nie myślałam jeszcze tak daleko.
Sofi - oj tez często tak mam.
Zaraz trzeba wstawac i brac sie za obiadek. Jedt u mnie siostra z facetem i z pieskiem. Alez mi die nic nie chce.

Zgłoś nadużycie #8260 14 sierpnia 2016, 10:02

imagine Supermama

kamila19880 napisał(a)

Oj to dużo pracy dzis mieliście ;) a teraz odpoczywanie ;) owiele lepiej w urzywanych bo nie raz jak nowe wyglądają a za grosze tez bede kupować ;) ja Se wlasnie na nogach paznokcie robiłam na rękach nie bede niech odpoczną bo non stop miałam hybrydy ;)

Tez jesteś maniaczka hybryd ? Ja hybrydy robiłam w domu za pieniądze , ale nic nie zarabiałam bo to co dostałam od razu szło na materiały aż w końcu zrezygnowałam i robię tylko sobie !! Heheh kilka dni temu pedicure french sobie zrobiłam a na rączkach co chwile mam inne. Tylko ze ja mam b. Długie pazurki na dłoniach duże pole do popisu :)

Zgłoś nadużycie #8261 14 sierpnia 2016, 10:07

imagine Supermama

Vam napisał(a)

Dzieci tak szybko wyrastaja z ciuszkow ze dla mnie bezsensu kupowanie jest nowych. Tzn. W wiekszosci. Akurat moja mama ma szmateks i wiekszosc mamy od niej mlodemu tylko raz buty kupilam i czasem cos w Pepco.jak wiekszy jest to bardziej musze szukac i cos nowego kupic no i na dluzej mam ale dla noworodka to z tygodnia na tydzien sie odklada.

Zgadzam się. Pamietam jak dla mojego syna kupiłam nowe rzeczy jak sie urodził i jak za miesiąc czy dwa sprzedawałam bo juz wyrósł a rzeczy nie używane :/

Zgłoś nadużycie #8262 14 sierpnia 2016, 10:08

imagine Supermama
Czemu moj suwaczek nie działa ? :( buuuu

Zgłoś nadużycie #8263 14 sierpnia 2016, 10:23

kamila19880 Fajna mama
Imagine tez z reguły mam długie ale po przyjeździe z wakacji podcinalam ;) od roku robie hybrydy ale tylko sobie i znajomym ewentualnie ;)

Zgłoś nadużycie #8264 14 sierpnia 2016, 12:41

Mika29 Fajna mama
Witam.

Duszka wypoczywaj.

Ja jestem wykończona psychicznie :-( wczoraj mój M rąbał drewno i odskoczyła mu siekiera w grzbiet stopy. Oczywiście bardzo dużo krwi dosłownie jak z kranu więc pojechaliśmy na sor. A tam pech chciał, że przywieźli 3 ludzi z wypadku więc czekanie. Później oczywiście wszyscy pijacy i ludzie z bijatyk z policją mają pierwszeństwo więc po paru godz spędzonych w poczekalni dowiedzieliśmy się, że min czas czekania jeszcze to ok 5 godz. Pojechaliśmy do domu bo musieliśmy jechać do córki i dzisiaj rano wracamy na sor. Oczywiście znowu czekanie a po prawie po dwóch godz usłyszeliśmy, że po co dzisiaj przyjechaliśmy z takim czymś to trzeba było wczoraj odrazu po zdarzeniu. Jeszcze stwierdzili, że teraz to już mu z tym nic nie zrobią i ma iść do lekarza rodzinnego ( w niedzielę? Ciekawe gdzie?) i tak odojechaliśmy z niczym. Nasza służba zdrowia :-(

Zgłoś nadużycie #8265 14 sierpnia 2016, 16:24

Sofi Fajna mama
Mika to naprawdę straszne :( coś okropnego, polecam w aptece kupic octenisept, to jest spray odkażający rany, używają tego w szpitalach, ale kosztuje 80zł, mój m raz to kupił, jak własnie miał jakiś wypadek, na bardzo długo to starczyło, no i oczywiście jałowe gazy i bandaże, pewnie idziecie jutro do lekarza?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8266 14 sierpnia 2016, 16:35

Mika29 Fajna mama
Dziękuję sofi. Octenisept mam w domu ale udało nam się dostać neomycinum w aerozolu to też jest odkażające z antybiotykiem. Oczywiście gazy, bandaż i plastry też kupiliśmy. A co do lekarza do dopiero możemy iść we wtorek bo jutro jest święto zobaczymy co będzie do tego czasu.

Zgłoś nadużycie #8267 14 sierpnia 2016, 17:44

kamila19880 Fajna mama
A ja byłam dywan oglądać "Co dwa lata, w połowie sierpnia, Grand Place w Brukseli pokrywa niesamowity, pachnący, kolorowy dywan. To niezwykłe, kwiatowe dzieło artystów, projektantów i ogrodników można podziwiać w tym roku, od 15 do 19 sierpnia. Dywan powstanie z 800 tysięcy świeżych kwiatów begonii" ;)

Zgłoś nadużycie #8268 14 sierpnia 2016, 17:52

kamila19880 Fajna mama
A tak cały

Zgłoś nadużycie #8269 14 sierpnia 2016, 18:15

Vam Fajna mama
Octanisept nie jest taki drogi. My kupilismy dla mlodego do pepka. Mika wspolczuje m.co za Polska...
My juz w domu. Impreza dalej trwa ale mlody zasnal nam na siedzaco wiec wrocilismy. Zaraz musze go obudzic bo nie da spac w nocy :-)

Zgłoś nadużycie #8270 14 sierpnia 2016, 18:39

Mika29 Fajna mama
Vam tylko z tego co się orientuję to ten do pępka i ten szpitalny to jest chyba inny. Ja do mojej małej też miałam i kosztował chyba coś ok 20 zl. Jak się impreza udała? I jak spotkanie z siostrą M?