Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8191 12 sierpnia 2016, 21:22

zagubiona Gotowa na wszystko
Sofi niektórzy ludzie to są de...le.Nie przejmuj się chociasz pewnie wytrącił się z równowagi ten telefon.
Sangmama a jak teraz u Ciebie plamienia ustały?
Kamila będziesz najlepszą wirutalną ciocią i zapewne na zawsze ciepło wspominaną.Masz głowę na karku trzeźwe myślenie i dobre serducho :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8192 12 sierpnia 2016, 22:03

sangmama Gotowa na wszystko
Zagubiona święta racja!!!
Jak sprawdzałam jakies 2 h wcześniej to w okolicach szyjki śluz był taki "brudny" ale nie byl tak intensywnie brązowy tylko juz mniej niż rano. Wzięłam magnes za waszą porada i właśnie leżę. Podbrzusze cały czas mam obolałe i takie skurczone właśnie. Podbrzusze boli mnie non stop jak na okres dzień pierwszy. A śluzu brudnego teraz miałam mało.

Zgłoś nadużycie #8193 12 sierpnia 2016, 22:04

duszka Fajna mama
Hejka! Nie mam czasu . Nie wiem co pakować , nie mam planu. Jutro idę do pracy . Pasuje coś posprzątać , na 16 idziemy na urodziny i kiedy się pakować ? Co za tempo ?? ?

Zgłoś nadużycie #8194 12 sierpnia 2016, 22:07

Sofi... ale sytuacja.. ja cie..... :D Ludzie z dzieci kabaret robią a te biedne dadzą się podpuscic i dzwonią.
Szok!

Zgłoś nadużycie #8195 12 sierpnia 2016, 22:16

tandem Supermama
duszka ja też nie wiem co spakować a jedziemy rano ;)

sofi ale żartownisie...

sangmama, kamila super, że na forum zdarzają się takie osobiste historie pomocy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8196 12 sierpnia 2016, 22:25

duszka Fajna mama
Tandem ja zawsze byłam mega zorganizowana. Ten wyjazd wyszedł tak niespodziewanie i wszytko w biegu zalatwiam . A Ty gdzie się wybierasz ?

Zgłoś nadużycie #8197 12 sierpnia 2016, 22:30

My mieliśmy jechać na cały weekend poza dom z noclegiem w hotelu i co? Nici. Leżę i leżę. Boli i boli. Także nasza 6 rocznicę ślubu spędzę w łóżku. Dobra. Nie ma co marudzic. Wasze wsparcie i pomoc jest niezastąpiona. Teraz będę pić herbatę w rumianku bo ponoć tez jest dobra :)

Zgłoś nadużycie #8198 12 sierpnia 2016, 22:40

duszka Fajna mama
Sangmama oby te bóle szybko przeszły ;)

Zgłoś nadużycie #8199 12 sierpnia 2016, 23:24

Olala78 Gotowa na wszystko
Hejka, przytulicie mnie do siebie? :)
Juz nie moge wytrzymac, w poniedzialek bedzie 4 dni do spodziewanej i zamierzam testowac, tylko tak strasznie sie dluzy no i nie woadomo czy wynik testu bedzie pozytywny przeciez :/
Dwa razy zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu staran, ale druga ciaza skonczyla sie poronieniem i teraz juz podwojnie swiruje :P najchetniej juz teraz udzielalabym sie na kwoetniowkach, no ale to glupie ;) ech, stara baba a glupia ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dKfBHcxE4EaQeMrlMPz15alDlcdT96GhkuiWxo5s...

Zgłoś nadużycie #8200 12 sierpnia 2016, 23:25

Sangmama, trzymam kciuki za Ciebie. Odpoczywaj, musi byc dobrze :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dKfBHcxE4EaQeMrlMPz15alDlcdT96GhkuiWxo5s...

Zgłoś nadużycie #8201 12 sierpnia 2016, 23:39

tandem Supermama
duszka jedziemy na działkę, gdzie od czerwca budujemy rodzinne siedlisko, prawie 300km od domu :)

Olala witaj, a 4 dni przed @ to aby nie za wcześnie?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8202 12 sierpnia 2016, 23:52

Clearblue powinien wykryc jesli bedzie co ;) a jesli nie, to na sobote za tydzien mam jeszcze trzy inne testy ;)
Zdaje sobie sprawe ze wlasciwie nic nie powinnam robic i czekac grzecznie az (o ile) okres mi sie zacznie spozniac, ale rece mnie swierzbia i o.
A co bym nie robila i tak najwazniejsze jest oczekiwanie na serduszko w 6-7 tygodniu....

Zgłoś nadużycie #8203 13 sierpnia 2016, 0:13

Olala na spokojnie do tego podejdź. Cokolwiek by się nie stało to właśnie tak miało być :) W takich sprawach nie mamy za bardzo wpływu na to co się wydarzy wiec najlepiej po prostu oddać to wszystko naturze a ona zrobi to co będzie a daną chwile dla Ciebie najodpowiedniejsze :) cokolwiek by się nie zdarzyło - będzie dobrze :) pozdrawiam cieplutko

Zgłoś nadużycie #8204 13 sierpnia 2016, 6:41

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)

Witam Olala :-) trzymam kciuki za powodzenie.

My jedziemy do domku nad jezioro do poniedziałku. Dzisiaj mamy ognisko i następny kociołek to grochówka. Pycha ale jak tu dietować. Zresztą pilnuje się cały tydzień więc w jeden dzień mogę pozwolić sobie na mały grzech.

Tandem i duszka miłego wyjazdu.

Sangmama mam nadzieję, że bóle i plamienia ustały.

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #8205 13 sierpnia 2016, 7:07

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Mika Tobie również życzę miłego weekendu ;)
Tandem ;) spakowana ?
Sangmama jak sytuacja u Ciebie ?
Olala witaj ;)

Jem śniadanie i zaraz smigam do pracy. Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #8206 13 sierpnia 2016, 8:00

Vam Fajna mama
H ej dziewczyny. Olala witaj. Trzynam kciuki za testowanie. Ja czekam ale bez wiekszych emocji. Ta owu nie byla wykorzystana :-( no ale zawsze jest nadzieja.
Dzis u nas zimno jutro pewnie podobnie i musze uszykowac ciuchy jakies na te chrzciny oprocz sukienki. No i dla syna tez. Eh nie lubie takich przygotowan. Do tego wczoraj spielismy sie z najstarsza siostra m i wcale nie mam checi isc jutro na te chrzciny i ja ogladac eh

Zgłoś nadużycie #8207 13 sierpnia 2016, 8:18

kamila19880 Fajna mama
hejka dziewczyny zaczne od początki mialam mega dziwny sen snilo mi sie ze zbudowalismy dom nad samym mozem centralnie jak byl przyplyw to podmorowka mokra była i wtym snie tez starałam sie i mialam labradora ktoremy mały szczeniaczek sie urodzil byl wielkosci kciuka serio hahah taka kruszynka nosilam go na rece no wiec przed samym obudzeniem snilo mi sie ze zrobilam testi wyszedl pozytywnie ale przed moim schowałam zeby kreska byla mocniejsza. przebudzilam sie jak mój wszedł. Otworzylam oczy rano hmmm test miałam test zrobić biegiem do łazienki jeszcze oczy sie kleja zaspana ledwo na nie co widze sikam na ten test strumieniowy odkładam patrze kontem oka kreska kontrla jest pozniej jakas kolejna sie pojawia mysle to mi sie sni spowrotem wychodze z łazienki szczypie sie próbuję sie ogarnac i po chwili sie ogarniam mysleniowo (mozg dopiero się włączył) ale zeby był pozytywny musza sie 2 pojawic w tym tescie kreski i ma z tego plus wyjsc++++++(kontrolna jest w innym okienku i ten plus w innym nie tak jak w pl testy, to mi sie pojawilam minus z tego plusa ale to standardowo) no to biegiem do łazienki 2 min pisało bo tyle miało minąć no i oczywiscie rażący NEGATYW
no wie u mnie objawy takie po progesteronie teoretycznie w pon powinnam dostac ale jezeli te lekkie plamienie krwawia co było było zagniezdzeniem zarodka bo bylo 6dpo to juz od tego momentu testy powinny wyjsc pozytywne bo dzis mam 6dpo tym plamieniu czyli 12 dpo n wiec jak zwykle moje urojone objawy i ja pozdrawiają :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8208 13 sierpnia 2016, 8:24

Duszą milej pracy.O ktorej ruszacie?
Mika udanego wypoczynku.
Sangmama jak tam u Ciebie?
Olala trzymam kciuki za tescik.Rozumiem brak cierpliwosci kazda by chcisla wiedziec od razy a tu zawsze tyle czekania.
Ja dzis tez w pracy , zadko jestem w soboty ale czas mnie goni troche zaleglosci nadrobie
Milego dnia.

Zgłoś nadużycie #8209 13 sierpnia 2016, 8:29

Kamila ciagle o tym myslisz i stad te sny o testach.Wierze u Ciebie czas staran dobiega konca , bo w koncu zobaczysz 2 kreseczki :)
Vam dobry moment na pogodzenie z siostra

Zgłoś nadużycie #8210 13 sierpnia 2016, 8:32

kamila19880 Fajna mama
zagubiona ale nigdy mi sie nie snilo testowanie i 2 kreski pierwszy moj taki sen
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...