Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8151 12 sierpnia 2016, 12:53

zagubiona Gotowa na wszystko
Pełna nadzieii,rozmowa,rozmowa i jeszcze raz rozmowa i będzie ok.Jak oboje chcecie walczyć nie może byc innaczej.Ja w listopadzie będę moała 7 rocznicę ślubu i raz to już oboje myśleliśmy o rozwodze ale przetrwaliśmy kryzys i jest dobrze :)
Kamila dwa testy to tak standardowo :) Ja zamówiłam na allegro 5 o czułości 10mlU/ml
Tandem a rocznica też w gronie rodziny czy we dwoje?
Taszka udanego wyjazdu.
Duszka super że wynik ok.No to dietkuj dalej.A jak tam waga?
Mnie zaczyna pobolewać w dole  brzuch,może jajniki  wzieły się do robot :)
Jak wrócę z pracy zrobie test owu,wczoraj była jedna kreska.Sluzu nadal prawie nic ale czytałm ze na efekt wiesiołka trzeba poczekać ok3 cykli.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8152 12 sierpnia 2016, 13:01

duszka Fajna mama
Zagubiona stanęła w miejscu , z tarczycą bardzo trudno jest schudnąć

Zgłoś nadużycie #8153 12 sierpnia 2016, 13:21

tandem Supermama
zagubiona jeszcze nie wiem dokładnie, pewnie częściowo tak i tak. W zeszłym roku pojechaliśmy na rocznicę do Gdańska, sami :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8154 12 sierpnia 2016, 13:48

sangmama Gotowa na wszystko
Dziewczyny, chce wam coś powiedzieć bo nie wiem czy się tym martwić czy traktować jako normę. Póki co traktuje to jako normę. Od początku tej ciąży mam taki jakby skurcz macicy który mi nie przechodzi i powoli się do tego przyzwyczaiłam boacica się powiększa itd. Ale dzisiaj rano jak się podcieralam to śluz miałam lekko brązowy. .. taka malutka brązowa niteczka, tak ok 11.00 jak byłam w WC to znowu pewna część śluzu była tak malutko zabarwiona na brązowo... teraz jak byłam to już nic nie ma. Położyłam się i czekam na rozwój akcji bo co ja jestem tu za granicą zrobić. Jak zadzwonię do połóżnej to na bank to oleje i powie ze to normalne i zebym się nie martwila. Także liczę na to ze to tylko jakiś krwią albo coś się delikatnie tam układa i ze wszystko będzie dobrze. Tak się tylko zastanawiam...
Może domowymi sposonami ponoć sobie czymś rozkurczyc ta macie bo ona taka spieta jest i cały czas ja czuję..... no także to u mnie :)

Zgłoś nadużycie #8155 12 sierpnia 2016, 13:50

Sorry za lekkie literówki ale pisze na telefonie i on mi czasem wyrazy przekreca

Zgłoś nadużycie #8156 12 sierpnia 2016, 13:59

kamila19880 Fajna mama
Zagubiona z Allegro mam 2 szt te 10 dostałam gratis fo owu ale słyszałam ze one nie zabardzo pisało ze nieraz kreski nie wychodzą.
Brązowe plamienie w ciąży moze świadczyć o niskim progesteronie nie da sie do lekarza jakoś zgłosić aby przebadał. Bo noe chce cb straszyć ja tak miałam a to sie dobrze nie skończyło .
Ale tez w terminie @ słyszałam ze to normalne ze plamienia mogą byc a nawet krwawienia lekkie
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8157 12 sierpnia 2016, 14:10

Sangmama a moze powtorz bete.Jak bedzie malo rosnac to nie wiem moze internista pomoze?.Badz dobrej mysli, pewnie jest wszytsko ok,ale powinnas to sprawdzic.Dej znac co u Ciebie.I mocno trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #8158 12 sierpnia 2016, 14:25

kamila19880 Fajna mama
Wiecie co jest dziwne dzis czuje sie wyśmienicie moje urojone objawy sie skończyły dzis nic nie miałam poza małym drobiazgiem rano ;) moze juz przyzwyczaiłam sie do progesteronu
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8159 12 sierpnia 2016, 14:32

Sofi Fajna mama
Samgmama jeśli masz nospe to weź, a jak nie, to nie wiem czy tam w aptece taka kupisz, i leżeć!
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8160 12 sierpnia 2016, 14:43

Dzięki dziewczyny. To jadę do polskiego sklepu. Może tam będą mieli no spe

Zgłoś nadużycie #8161 12 sierpnia 2016, 15:08

kamila19880 Fajna mama
Jak ja lubie takie dni jestem w drodze z jednej roboty do drugiej ( po drodze do domu mam druga) a dostaje SMS od łaski ze musi w robocie zostać zebym nie przyjeżdzała a następnym razem jak przyjde zapłaci mi za to ze odwołała ;)

Zgłoś nadużycie #8162 12 sierpnia 2016, 15:09

Mika29 Fajna mama
Sangmama ja też napewno bym wzięła no spe. Ja miałam plamienia w pierwszej ciazy też takie brązowe to zatrzymali mnie w szpitalu na 3 dni i dostałam chyba luteine i no spe ale ogólnie nie wiedzieli czym byly spowodowane bo wyniki były ok.

Zgłoś nadużycie #8163 12 sierpnia 2016, 15:30

Kamila to rzeczywiscie swietna wiadomosc, praca odwolana a kasa i tak bedzie.Fajne masz, bardzo, bardzo zazdroszcze ;)
Ja tez juz w domu bo wyzbieralam sie na 7 rano i do 15.Test owu negatywny.Nawet cienia kreski drugiej.Kurcze myslalam ze juz cos pokaze.
Trudno test testem a plany wieczorne mam konkretne ;)

Zgłoś nadużycie #8164 12 sierpnia 2016, 15:31

Vam Fajna mama
Sangmama odpoczywaj i jak mowia dziewczyny idz po nospe. Jesli nie przejdzie zsdzwonilabym do polozej albo do lekarza i naciskaj zeby Cie nie zbyli. Brazowe slady slyszalam ze mozliwe w ciazy jak sie zrobia czerwone trzeba dzialac.
My po zakupach pozny obiad zaraz jemy a wieczorem chyba grill u szwagierki. Przyjechala z Holandii na urlop i szaleje. I jak tu chudnac!?

Zgłoś nadużycie #8165 12 sierpnia 2016, 15:32

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzieki dziewczyny :-) udało sie się bez antybiotyku :-) póki co corka jak nowo narodzona :-) zobaczymy co przyniesie wieczór. :-)

Kamila, super :-) nie dość ze szybciej będziesz w domu to jeszcze Ci zapłacą. :-) odrazu dzień staję sie piękniejszy :-)

Samgmama weź nospe i odpoczywaj :-)

Zgłoś nadużycie #8166 12 sierpnia 2016, 15:36

Byłam w aptece. Opowiedziałam o swoich dolegliwościach to mnie wysłała do lekarza domowego i ze powinien jeszcze dzisiaj przyjąć mnie w takim przypadku. Wiec poszłam do lekarza domowego i przy recepcji mówi mu ze z takimi dolegliwościami to najlepiej skontaktować się z położna. Wiec pojechałam do położnej a ta mówi mi ze nic się nie dzieje ze to całkiem normalne że macica mnie boli i takie krwawienia tez się zdarzają i są uważane za normalne. Także żebym spokojnie czekała na wyznaczania wizytę na za 2 tygodnie to zrobimy wtedy usg. Wiec bezradna pojechałam do polskiego sklepu przynajmniej po ta no-spe ale no-spy akurat nie mają :) wiec.... tak...
Oto moja historia :) tak jak się spodziewałam.... także leżę sobie w łóżeczku i jestem na necie przez telefon :)

Zgłoś nadużycie #8167 12 sierpnia 2016, 15:37

Tak wiec no spy nie mam. Ale mam paracetamol czy to jest to samo? Mam jeszcze pyralgine

Zgłoś nadużycie #8168 12 sierpnia 2016, 15:48

Sangmama no nie wiem sklad na pewno jest inny.Popros moze meza zeby kupil gdzis no spe po drodze do domu.

Zgłoś nadużycie #8169 12 sierpnia 2016, 15:52

kamila19880 Fajna mama

sangmama napisał(a)

Byłam w aptece. Opowiedziałam o swoich dolegliwościach to mnie wysłała do lekarza domowego i ze powinien jeszcze dzisiaj przyjąć mnie w takim przypadku. Wiec poszłam do lekarza domowego i przy recepcji mówi mu ze z takimi dolegliwościami to najlepiej skontaktować się z położna. Wiec pojechałam do położnej a ta mówi mi ze nic się nie dzieje ze to całkiem normalne że macica mnie boli i takie krwawienia tez się zdarzają i są uważane za normalne. Także żebym spokojnie czekała na wyznaczania wizytę na za 2 tygodnie to zrobimy wtedy usg. Wiec bezradna pojechałam do polskiego sklepu przynajmniej po ta no-spe ale no-spy akurat nie mają :) wiec.... tak...
Oto moja historia :) tak jak się spodziewałam.... także leżę sobie w łóżeczku i jestem na necie przez telefon :)

oni zawsze zbywaja mi tez mowila w szpitalu ze normalne zdarza sie nawet jak zaczelam wkoncu krwawic dalej mowila ze normalne kazala tylko bee powtozyc i tu jej mina zrzedła jak beta spadła łajza :?

Zgłoś nadużycie #8170 12 sierpnia 2016, 16:04

kamila19880 Fajna mama
Sang mama jak by co to w poniedziałek moge ci wyslas nospe jak nic nie wykombinujesz. Ewentualnie daj adres to ci zaraz wyślę pocztę mam do 17