Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8031 11 sierpnia 2016, 11:10

zagubiona Gotowa na wszystko
Vam pewnie ze wypada isc w czarnej z bialym pasem tylko moze jakies dodatki i buty albo torebka w innym kolorze ja to lubie czarny z bordowym ale do bialego paska to moze buty albo torebka jasna.
Katarina pora wymienic garderobe na ciazowa :)
Tandem pomysle nad jezykiem ja jakis duzych zdolnosci nie mam nauka angielskiego wymagala mega wysilku ode mnie a u mnie w pracy to musi byc perfekt.Nie wiem moze ten hiszpanski bedzie lepszy.Teraz glownie niemcy i francja ale byla tez w USA i Brazyli i ostatnio Chiny a dawniej to glownie Wegry i Wlochy.Wyjazdy to duzy plus u mnie w pracy :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8032 11 sierpnia 2016, 11:10

Sofi Fajna mama
Zagubiona, zastanów sie nad tym w którym kraju Twoja firma może robić duże interesy a jeszcze nie robi, jak będziesz jedyna osobą mówiącą w jakimś tam języku, to będziesz mogła rozwijać duży dział :)

Aniaa szczera rozmowa byłaby najlepsza, ale jak piszesz że opowiada bajki, to nigdy nie będziesz wiedzieć czy jest szczery, to że nazwał Cie jej ksywką to ... miałam kiedyś podobną sytuację, mój były tak się do mnie zwrócił, a po roku mnie zdradził z tamtą, ja bym na Twoim miejscu się wypisała z takiego układu, czyli zerwała z nim, ale to ja, bo mam takie doświadczenia a nie inne
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8033 11 sierpnia 2016, 11:25

Katrina13 Gotowa na wszystko
Zagubiona nie będę wymieniać garderoby ;p nie lubię tych typowych ubrań ciążowych, jest tyle luźnych ubrań w sklepach, że zawsze coś znajdę dla siebie ;) puki co wchodzę w moje stare ubrania, ale sukienki z poprzedniego wesela były taliowane w pasie dlatego też się nie nadają ;p

Zgłoś nadużycie #8034 11 sierpnia 2016, 11:29

kamila19880 Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Duszka może z rana taki nerwony Twój m.Nie powinnaś odpuszczać wyjazdu,chociasz na  jeden dzień jedzcie.A wrześniowy wyjazd to supre sprawa już tłumów nigdzie nie bedzie,ludzie po urlopach będą,wtedy będzie łatwiej o nocleg ale oczywiście trzeba coś wcześniej zarezerwować.
Tandem  jakby Cię codziennie odprowadzał to pewnie za dobrze by Ci było ;) .Ważne że czasem na taki pomysł,Zapewne nie pierwsz i nie ostatni raz to było:
Taszka czemu stracony?)
Kusi mnie żeby nauczyć się jeszcze jednego języka.U mnie w pracy wszyscy zanają dwa(PODOBNO),ja tylko angielsk.W pracy mi wystarcza ze wszystkimi zagranicznymi klientami rozmawiam po angielsku.Tylko takie pytanie czy lepiej niemiecki czy francuski?Dodam że niemieckiego się uczyłam w ale nie bardzo mi szło.Mam uraz do tedo języka ale to chyba przez wykładowcę.
Więc dziewczyny czy któraś zna te oba i podpowie który prostsz?

francuski jest prostrzy uczylam sie kiedys niemieckiego porażka a teraz fr o niebo lepszy :)
a ja masakra sie czuje rano straszmnie brzuch bolal na @ wstalam z taka gola w gardle i a mdlosci mam straszne od kad sie przebudzilam jajnik mnie prawy kuje, dzis do roboty ale na 13 mam i tylko 3 h wiec luzik, wczoraj caly dzien spoko tylko wieczorem znow mnie na rzygi rwalo i odbijało mi sie ciągle, masakra ten progesteron jak sieje spustoszenie w organizmie :( :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8035 11 sierpnia 2016, 11:52

imagine Supermama
Witam was :)

Pisałam wam wczoraj ze dzisiaj bede testować i o to wynik :

Zgłoś nadużycie #8036 11 sierpnia 2016, 11:52

imagine Supermama
Drugie :

Zgłoś nadużycie #8037 11 sierpnia 2016, 11:54

imagine Supermama
Jutro powinna przyjść @ jestem juz po becie wyniki dzis lub jutro po 13. Stresa mam ogromnego bo nie wierzyłam ze moze sie udać w 1 cyklu z clo. Jestem szczęśliwa mimo ze jeszcze nie dokonać pewna ale jestem dobrej myśli :)

Zgłoś nadużycie #8038 11 sierpnia 2016, 11:57

kamila19880 Fajna mama
imagine brawo gratulacje krecha jest :) ile dni jestes po owu?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8039 11 sierpnia 2016, 11:58

Widzę że 4 staraczki testują 15.08. a Aniaa 14.08.Oj bedzie wysyp fasole :)
Kamila fajne że na 3 godziny do pracy a gdzie pracujesz?Mi też niemiecki nie podszedł.
Katarina oversize  jest modne już kilka sezonów,wiec na ciązowe idealne, a potem można dalej nosić :)
Sofi fajny pomysł ale ja ma specyficzną pracę nie mamy stałych klientów bo ja zajmuję się zabezpieczeniami elektrycznymi i dostaje zlecenie,wykonuje projekt trwa to kilka miesiecy i owszem firmy wracają z kolejnymi zleceniami ale nie od razu.Zawsze na wyjazdach wszyscy w frimach gdzie byłam mówią biegle po angielsku  więc nie mam tu bariery językowej.Chcę tak dla siebie ale żeby nie był trudny.
Wyłańczam  fm i biorę się do pracy bo ja tu gadu gadu a robota stoi.Uzależniłam się od Was :) Odezwę się wieczorkiem.

Zgłoś nadużycie #8040 11 sierpnia 2016, 11:59

Imagine gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #8041 11 sierpnia 2016, 12:02

kamila19880 Fajna mama
zgubiona ja pracuje w bxl na sprzataiu

Zgłoś nadużycie #8042 11 sierpnia 2016, 12:09

madzia90krk Fajna mama
Inagine gratulacje !!!!

Zgłoś nadużycie #8043 11 sierpnia 2016, 12:12

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
zagubiona
podziwiam za zapał do nauki jak tylko chcesz ucz się wspieram w tej decyzji

Na początku on chciał rozmawiać jednak nie chciałam rozdrapywać co było i nie chciałam tego wiedzieć, wczoraj przyniósł jakieś rzeczy i dokumenty nie wiem czy od niej czy z wynajmowanego na ówczesny moment mieszkania. To nie był jakiś poważny związek, ona wynajęła mieszkanie pod koniec września ubr on cały wrzesień i październik pracował w szwecji. Przyjechał na początku listopada i podpisali wspólną umowę najmu tego samego mieszkania. Z początkiem grudnia wypierniczył ją z domu. A ona wróciła do mieszkania matki. Kiedy z nią był mhy... ten miesiąc, zaprzeczał że jest w związku, więc pewnie nie myślał o niej w tenj sposób. Tak to rozumiem. W tej chwili zabrania swojej córce na kontakty z nią i z jej córką.
Po powrocie powiedział takie słowa " możemy sobie robić na złość, ale serca nie oszukasz" twierdzi, że jesteśmy sobie przeznaczeni. On ma ciężki charakter, ma tendencje do złośliwości. Każdy ma jakiś charakter i to nie łatwy.

Katrina
chciałabym szczerze porozmawiać jednak chyba się boję. Nie chcę żeby myślał, że jestem zazdrosna bo to nie prawda. Nie ma o co.

Tandem
na początku kiedy zdecydował się na powrót, postanowiłam zacząć od dzisiaj i tak jak napisała zagubiona
(nie byliśmy razem każdy robił co chciał)
Mam takie wrażenie, że kłamie bo boi się mojej reakcji, jestem nieprzewidywalna. Kiedy zaprzeczał, że jest w związku to myślę, że tak jak napisał wyżej nie myślał o tej relacji jak o związku albo bał się, że nie wrócę do niego.

Sofi
też mam nie przyjemne doświadczenia być może one powodują u mnie taki natłok myśli w tym kierunku.
A może to przed @ napięcie eh... W końcu jest ze mną, chce założyć rodzinę ze mną. Zrobił badania co dla wielu mężczyzn nie jest takie proste i oczywiste. Nie lubię Siebie w takim nastroju. Wiele razy pomyliłam się co niego w sensie zarzucałam kłamstwa, a okazywało się, że się myliłam.

Imagine
Gratulacje!!! piękne dwie kreseczki, pociągnij Nas za Sobą. Bo mi chyba na beret już odpiernicza.

Dziś 24dc w ubiegłym już były plamienia, a teraz żadnych objawów. Trochę kłują mnie jajniki, głównie lewy, ale zwalam to na nerwy jakie mam z powodu moich myśli. Piersi nie dają o sobie żadnych znaków chyba, że je przyduszę to pobolewają. Śluz mleczny biały, ani gęsty, ani rzadki taki sobie po środku. Korci mnie aby zrobić bete. Jeszcze święto w poniedziałek. Może wytrzymam do jutra i przejdę się na bete.

Zgłoś nadużycie #8044 11 sierpnia 2016, 12:13

imagine Supermama

kamila19880 napisał(a)

imagine brawo gratulacje krecha jest :) ile dni jestes po owu?

Kochana , owu miałam prawdopodobnie 15 dc czyli dzis mija 12 dzien od owulacji. Ale ona mogła być wcześniej badz pózniej. Nie miałam płodnego śluzu itp czekam na wynik bety i zobaczymy. :)

Zgłoś nadużycie #8045 11 sierpnia 2016, 12:15

imagine Supermama
Ania tez miałam mleczny śluz kilka dni temu byłam mniej wiecej w 22 dc intal
Przez 4 dni mniej wiecej :)

Zgłoś nadużycie #8046 11 sierpnia 2016, 12:16

Vam Fajna mama
Imagine gratuluje! Kreska jest. Slaba jeszcze bo jestes dzien przed @ ale za dwa trzy dni razilaby w oczy :-D oby tak dalej

Ja w ciazy tez ubieralam sie normalnie. Kupilam tylko jedne spodnie ciazowe jeansy. Fakt ze ja raczej mala a przytylam 6kg no ale brzuch jednak byl 100cm w obwodzie mialam w dniu porodu :-D szersze bluzki i tyle.

Zgłoś nadużycie #8047 11 sierpnia 2016, 12:21

madzia90krk Fajna mama
Vam Ale malusio przytylas zazdroszczę to chyba że szpitala już wyszłaś ze swoją wagą ?

Zgłoś nadużycie #8048 11 sierpnia 2016, 12:21

tandem Supermama
imagine gratuluję :) czekamy na wyniki bety, kiedy będą?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8049 11 sierpnia 2016, 12:54

duszka Fajna mama
Dzień bardzo dobry!

Kochane, zmiana planów i to o 100% lepsza :) Jedziemy w Góry Świętokrzyskie :) Nocleg znalazłam w domu rekolekcyjnym :) i mam już mały plan co zobaczymy . Wybieramy się min tu http://www.sabatkrajno.pl/strona-glowna Miłosz bardzo zadowolony bo do tego Kazimierza nie chciał jechać. Pokaże Wam gdzie będziemy spać http://wieczernik.pallotyni.org/ z tego też jestem zadowolona bo 15 sierpnia jest święto i myślę że w tej kaplicy będzie jakaś msza . Jestem tak szczęśliwa że nie umiem tego opisać :)

Zgłoś nadużycie #8050 11 sierpnia 2016, 13:04

duszka Fajna mama
Imagine gratulacje