Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8011 11 sierpnia 2016, 7:31

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Albo i nie dobry :( nie jedziemy nic nie możemy znaleźć :( ale to długo weekend więc czego się spodziewać .

Zgłoś nadużycie #8012 11 sierpnia 2016, 7:42

Vam Fajna mama
Mala Ala zdrowia corci zycze!
Duszka to tak zawsze na ostatnia chwile ciezko cos znalezc w odpowiednio niskiej cenie. Jak jechalismy do Trojmiasta to obdzwonilismy chyba ze 20 miejsc zanim cos sie trafilo. Szukaj dalej moze cos w okolicy w koncu to tylko na noc w dzien soe zwiedza :-D

Zgłoś nadużycie #8013 11 sierpnia 2016, 7:43

Vam Fajna mama
A u nas nocowala szwagierka synek nas o 7obudzil :-) troche mam pracy a potem spacer koniecznie bo piekna pogoda sie zapowiada.

Zgłoś nadużycie #8014 11 sierpnia 2016, 7:49

duszka Fajna mama
Nie planowaliśmy tego wyjazdu . Wyszedł tak niespodziewanie. A do tego jeszcze taki weekend więc nie ma się co dziwić

Zgłoś nadużycie #8015 11 sierpnia 2016, 7:51

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzięki dziewczyny :-) mam nadzieję że nic poważnego jej nie będzie, bo chrzest mamy w niedzielę u siostry.

Vam, zazdroszczę pięknej pogody u nas zimno i pochmurno. :-(

Duszka, przykro mi z nie udanego wyjazdu, ale szukaj dalej może jeszcze kto zrezygnować w ostatniej chwili i wy wskoczycie na ich miejsce. Trzymam kciuki za owocne poszukiwania. :-)

Zgłoś nadużycie #8016 11 sierpnia 2016, 8:10

tandem Supermama
dzień dobry

zagubiona dobrze, że udało się przesunąć wyjazd, trzymam kciuki :) tak, miło, że mąż mnie odprowadził, ale dziś już tego nie zrobił :)

nyna i jak zakupy - udane?

duszka przykro mi, ale może pojedźcie w jedno z tych miejsc i tam szukajcie noclegu, jesli nie będzie, to po prostu wrócicie?

mika zaufanie jest bardzo ważne :) u nas jest prawie na odwrót :)

vam miłego spaceru!

mala_ala zdrowia i miłego weekendu z chrztem, jesteś chrzestną?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8017 11 sierpnia 2016, 8:10

duszka Fajna mama
Dziewczyny powiem Wam że nic mi się nie chce . Mówię mężowi ze jak chceny jechać we wrześniu w góry to pasuje jak najszybciej rezerwować miejsce bo znów może być tak jak teraz. A on wyskoczył do mnie z nerwami i krzykiem nie wiem o co . Masakra , wiecie mam dość , już chyba lepiej nie będzie między nami :( zapytałam tylko gdzie się dokładnie wybierzemy i dostałam zjebke :(

Zgłoś nadużycie #8018 11 sierpnia 2016, 8:14

zagubiona Gotowa na wszystko
Dzien dobry :)
Mala ala zdrowka dla corki.
Vam i tak podziwiam ze Ci sie chce samej robic, ja to raczej na latwizne ide, lubie gotowac ale musi byc malo roboty przy tym.
Duszka to rzeczywiscie bedzie klopot.Moze poszukajcie czegos w okolicy i codziennie jedzcie gdzie indziej a na noc wracajcie do domu.Szkoda siedzic w domu jak Ty i m i Milodz bedziecie wszyscy razem.Poszukaj czegos w necie czasem sa fajne miejsc obok a nawt sie nie wie.
U mnie pogoda tez deszczowa.
Milego dnia :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8019 11 sierpnia 2016, 8:27

duszka Fajna mama
Przeżyje to całe moje szczęście

Zgłoś nadużycie #8020 11 sierpnia 2016, 8:35

Mika29 Fajna mama
Duszka nie poddawaj się. Może jeszcze coś znajdziecie. Trzymam kciuki za powodzenie.

U nas też dzisiaj słońce więc idziemy później na spacer. :-)

Zgłoś nadużycie #8021 11 sierpnia 2016, 8:39

tandem Supermama
u nas też słońce, ale chłodno jeszcze - może się poprawi do popołdunia

duszka nie poddawaj się, skorzystajcie z tego czasu!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #8022 11 sierpnia 2016, 8:39

Taszka Gotowa na wszystko
Duszka a w jakiej miejscowosci szukasz noclegu i w jakich dniach? Moze uda mi sie cos wyszukac ;) A moze na miejscu sie cos fajnego trafi. Fakt, jak sa dlugie weekendy to trzeba wczesniej zamawiac, bo pozniej brak miejsc.

A my na dlugi weekend wybieramy sie do Holandii :) Humorek juz mi sie wczoraj poprawil. Juz sie oswoilam z ta mysla, ze ten cykl nalezy do straconych. W kolejnym wybiore sie do gina.

Zgłoś nadużycie #8023 11 sierpnia 2016, 8:48

Duszka może z rana taki nerwony Twój m.Nie powinnaś odpuszczać wyjazdu,chociasz na  jeden dzień jedzcie.A wrześniowy wyjazd to supre sprawa już tłumów nigdzie nie bedzie,ludzie po urlopach będą,wtedy będzie łatwiej o nocleg ale oczywiście trzeba coś wcześniej zarezerwować.
Tandem  jakby Cię codziennie odprowadzał to pewnie za dobrze by Ci było ;) .Ważne że czasem na taki pomysł,Zapewne nie pierwsz i nie ostatni raz to było:
Taszka czemu stracony?)
Kusi mnie żeby nauczyć się jeszcze jednego języka.U mnie w pracy wszyscy zanają dwa(PODOBNO),ja tylko angielsk.W pracy mi wystarcza ze wszystkimi zagranicznymi klientami rozmawiam po angielsku.Tylko takie pytanie czy lepiej niemiecki czy francuski?Dodam że niemieckiego się uczyłam w ale nie bardzo mi szło.Mam uraz do tedo języka ale to chyba przez wykładowcę.
Więc dziewczyny czy któraś zna te oba i podpowie który prostsz?

Zgłoś nadużycie #8024 11 sierpnia 2016, 8:59

tandem Supermama
zagubiona to prawda, dobrze, ze ma takie pomysły :) nie znam fr, ale powiem Ci tak: dla Polaków łatwiejszy jest z tych dwóch niemiecki raczej, ale liczy się do którego masz chęć i będziesz się uczyć z przyjemnością - więc jeśli marzy Ci się francuski, to na Twoim miejscu uczyłabym się jego. Ale jeśli patrzeć globalnie, to gdy znasz ang a myślisz o innym języku europejskim, to postawiłabym na Twoim miejscu na hiszpański - pół ameryki też go używa, jak poznasz dobrze, to z portugalczykami, włochami też się możesz jakoś dogadać, a francuskie teksty pisane będziesz rozumieć, gorzej z wymową; ale wtedy też możesz o wiele łatwiej nauczyć się fr jako trzeciego języka :)

taszka a macie rodzinę w Holandii? fajnie, że robicie sobie wycieczkę. Ja mam tam kuzynkę z córeczką, ale to poważna wyprawa i jakoś nie możemy się wybrać :)

Zgłoś nadużycie #8025 11 sierpnia 2016, 9:13

Mika29 Fajna mama
Taszka zazdroszczę wyjazdu :-) odpoczniesz sobie i się zrelaksujesz. :-)

Zgłoś nadużycie #8026 11 sierpnia 2016, 9:27

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry
Mika
gratuluje 400 strony

Katrina
dzidziuś przepiękny , zdjęcie rewelacyjne, mega aż się wzruszyłam

Tandem
masz wspaniałego męża, pozytywnie zazdroszczę

Zagubiona
właśnie siedzę z laptopem na kanapie w salonie, bo mój M " pojechał dzisiaj " rozliczyć budowę już sama nie wiem czy mu wierzyć czy nie eh.... miałam iść dzisiaj do pracy jednak po wczorajszych przemyśleniach stwierdziłam, że nie pójdę i wykorzystam ten urlop do końca choćbym miała na tej kanapie w salonie leżeć do poniedziałku

Duszka
z moim M jak pojechaliśmy nad morze i nie było wolnych pokoi zorganizowaliśmy koce z pobliskiego pabu zorganizowaliśmy dodatkowy parawan i spaliśmy na plaży mega przygoda, birz namiot pod pachę i rozkładaj się na trawie

Nyna
nauka jazdy rozpoczyna się po tym jak już masz blankiet i jeździsz sama na co dzień, powodzenia
A mąż fantastyczny, gratuluję

mala ala zdrówka dla córci, może to nic groźnego

Kamilka
może nam się w duecie uda tym razem , Ooo dziwi mnie, bo nie mam żadnych objawów tym razem ani na @, ani w ogóle oprócz tego że w brzuszku jakby niepokój, ale to może dlatego, że nienawidzę ostatnio mojego M, ale jak śpi to go Kocham jeszcze mocniej

Może poruszę przy okazji nurtujące mnie pytanie na które nie znam odpowiedzi a siedzi mi w głowie.
Już pisałam , że z M wróciliśmy do siebie po 7 miesiącach przerwy. Wiem, że mieszkał dwa miesiące z jedną taką mhy... " Panią plaster" Na początku po powrocie nie chciałam omawiać starych tematów, bo jestem za iść do przodu, a nie rozpamiętywać co było, jednak wiem, że dalej mają kontakt ona wydzwania pod pretekstem pomocy w remoncie nie wiem do końca czy to kontynuacja jakiś zaczętych remontów czy co, bo M nie mówi prawdy. I to mnie nurtuje najbardziej po co ukrywa, że z nią był w trakcie kiedy nie byliśmy razem i po co kontynuuje kłamstwo nadal. Kiedy zapytałam kim jest to bajki z tysiąca i jednej nocy byle nie powiedzieć prawdy. Któregoś razu przejrzałam jego tel i odnosi się do niej wrrr... obrzydliwie, a ta pinda dalej prosi o fachowe porady remontowe. Telefon ciągle nosi przy dupie jakby miał coś do ukrycia. Ostatnio zwrócił się do mnie jej ksywką i stwierdził , że zrobił to po złości. Wiem, że jestem dla niego bardzo ważna. Pinda nie jest dla mnie żadną konkurencją jednak niepokoi mnie jego postępowanie, a myśli na ten temat nie dają spokoju.

Przepraszam, że tak się rozpisałam na wątku, którego temat nie dotyczy, ale musiałam się wygadać

Zgłoś nadużycie #8027 11 sierpnia 2016, 9:50

Aniaa moja rada to szczera rozmowa,powiedz mu co wiesz.Jak nie byliscie razem to nie ma problemu (wedlu mnie) ze byl z inna.Tylko niech urwie z nia kontakt bo brak zaufania rowna sie konec zwiazku (wedlug mnie)
Tandem pomysle o hiszpanskim.Poprostu chce sie nauczyc jeszcze jednego a myslalam o tamtych dwoch bo tam najczesciej z pracy wyjezdzam.

Zgłoś nadużycie #8028 11 sierpnia 2016, 10:11

Vam Fajna mama
Mala Ala u nas do tej pory padalo a dzis ladnie. Tez mamy chrzciny w niedziele :-) wypada isc w czarnej sukience z bialym pasem na dole? Kurde nie mam nic ciekawszego.

Zgłoś nadużycie #8029 11 sierpnia 2016, 10:46

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! U nas dziś pochmurno ale bez deszczu ;)
Mała ala 3mię kciuki by córci nic szczególnego nie dolegało, u nas panuje wirus ( 2 dni wysokiej gorączki i tyle).
Aniu porozmawiaj na spokojnie z M co ta baba od niego chce, powiedz że Cię to nie pokoi , szczerość jest najważniejsza, bez niej nie ma zaufania w związku. Dziękuję za ciepłe słowa co do zdjęcia(szkoda że nie pokazało swojej płci- jestem taka ciekawa :) ), niedługo na pewno pokażesz nam swoje i pozostałe dziewczyny z forum też! Innej opcji nie widzę:*
Mała ala i Vam udanych chrzcin! Vam spokojnie możesz ubrać taką sukienkę, ja jestem za klasycznym ubiorem w chrzciny, przecież to nie wesele :)
Ja mam za 3 tyg. wesele kuzynki, niestety w czerwcowe sukienki się już nie mieszczę, już sobie upatrzyłam inną ;p może się potem mi przyda np. na chrzciny jeśli nie uda mi się szybko wrócić do figury.

Zgłoś nadużycie #8030 11 sierpnia 2016, 10:47

tandem Supermama
zagubiona skoro tak, to postaw na francuski, bo oni bardzo cenią sobie tych, którzy mówią w ich języku, a Niemczech łatwiej z dogadaniem się po angielsku, tak myślę

aniaa bardzo współczuję sytuacji, nie wiem co poradzić ale na pewno trzeba sobie wszystko wyjaśnić, bo to bez sensu.