Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7791 8 sierpnia 2016, 8:40

kamila19880 Fajna mama
Nie licząc tego ze do biustu nie moge sie dotknąć i juz Se wmawiam a mówiłam wam ze cały cykl mnie bolą
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7792 8 sierpnia 2016, 9:05

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Kamila może jednak sobie nie wmawiasz? :) Trzymam kciuki cały czas :) Kiedy będziesz testować? :)
A u mnie rano @ się pojawiła :) Właściwie się cieszę bo wyjazdu nie trzeba będzie przekładać :)
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #7793 8 sierpnia 2016, 9:09

mala_ala Gotowa na wszystko
Ćwiczę rano bo po każdym wysiłku treningu ćwiczeniach trzeba coś zjeść a ja zawsze ćwiczę przed 1 śniadaniem więc zaraz po ćwiczeniach zabieram się za posiłek :) a tak ogólnie na cały dzień mam spokój i mega satysfakcję :)

Zgłoś nadużycie #7794 8 sierpnia 2016, 9:18

zagubiona Gotowa na wszystko
Dzien dobry.Ja w pracy a Nadia w przedszkolu.
Powoli zwiększa się ilość zleceń.Także ruszam z pracą pełną parą.
Kamila masz małego kopniaczka :) ,oczywiście trzymam kciuki a kiedy planujesz test, czy może wcześniej beta?
Sofi ja wstaje na razie o 6 i muszę kawę wypić bo nie jestem do życia bez kofeiny.I tak na  między 7 a 8 meludję się w pracy.Mam chociaż ten konfort że mogę przyjść miedz 7-9  godz i zostaje 8 godzin lub dłużej jeżeli trzeba.
Mała ala trening od rana supre, energia na cały dzień.Fajne tak pourlopować sobie jeszcze :) Ja już dawno po miałam 10 dni w czerwcu i pozostały mgliste wspomnienia.
Werka dokąd jedziesz?

Zyczę miłego dnia.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7795 8 sierpnia 2016, 9:18

kamila19880 Fajna mama
Werka teoretycznie jeżeli to była impla to 2-3 dni pózniej mozna testować ok 9 dc ale sama nie wiem czy bede testów nie mam nie kupowałam w pl żeby nie kusiły a tutaj 10 e jeden test jedynie mam z Allegro kilka .
Malała ja pamietam tez jak rano ćwiczyłam to miałam takiego powera i satysfakcję ze hoho heheh ale teraz zapału nie mam żeby rano ćwiczyć poprostu mam lenia wole Se na kompie posiedzieć PZU śniadanku do 13 tv oglądać hehe ( mowię oczywiście jak mam wolne od roboty) bo jak do to 6.30 pobudka owsianka komp 7.30 wychodzę
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7796 8 sierpnia 2016, 9:31

werkaa Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Dzien dobry.Ja w pracy a Nadia w przedszkolu.
Powoli zwiększa się ilość zleceń.Także ruszam z pracą pełną parą.
Kamila masz małego kopniaczka :) ,oczywiście trzymam kciuki a kiedy planujesz test, czy może wcześniej beta?
Sofi ja wstaje na razie o 6 i muszę kawę wypić bo nie jestem do życia bez kofeiny.I tak na  między 7 a 8 meludję się w pracy.Mam chociaż ten konfort że mogę przyjść miedz 7-9  godz i zostaje 8 godzin lub dłużej jeżeli trzeba.
Mała ala trening od rana supre, energia na cały dzień.Fajne tak pourlopować sobie jeszcze :) Ja już dawno po miałam 10 dni w czerwcu i pozostały mgliste wspomnienia.
Werka dokąd jedziesz?

Zyczę miłego dnia.

Jedziemy na tydzień na Węgry :) Na baseny termalne :)
Kamila wpisz mi termin @ na 11 września :)

Zgłoś nadużycie #7797 8 sierpnia 2016, 9:36

nyna Gotowa na wszystko
witam jeden dzień niezajrzałam a wy tyle naskrobałyscie :) U nas wczoraj cały dzien pełna chata gośći wieczorem jeszcze pojechaismy do znajomych obejrzeć ich nowe autko i tak jak zapakowalam chłopakow do łużek to było już po 22 wiec padłam :)

Kamila nienakrecaj sie ale trzymam kciuki by to niebyły omamy :)

Sofi ciesze sie że do nas wróciłaś :)

Zgłoś nadużycie #7798 8 sierpnia 2016, 9:36

nyna Gotowa na wszystko
witam jeden dzień niezajrzałam a wy tyle naskrobałyscie :) U nas wczoraj cały dzien pełna chata gośći wieczorem jeszcze pojechaismy do znajomych obejrzeć ich nowe autko i tak jak zapakowalam chłopakow do łużek to było już po 22 wiec padłam :)

Kamila nienakrecaj sie ale trzymam kciuki by to niebyły omamy :)

Sofi ciesze sie że do nas wróciłaś :)

Zgłoś nadużycie #7799 8 sierpnia 2016, 9:45

Taszka Gotowa na wszystko
Witam was dziewczynky!

Kamila trzymam kciuki, zeby @ nie przyszla i zeby tescik wyszedl pozytywny. W koncu mialysmy w tym miesiacu nadrobic z pozytywami ;)

Werka zycze udanego urlopu i czekam na fotki z Wegier. Jeszcze nigdy nie bylam w tym kraju.

Zagubiona fajnie, ze masz takie elastyczne godziny pracy. Ja mam stale, ale jakos sie juz do tego trybu przyzwyczailam.

Dziewczyny jakis taki dziwny mam ten cykl, juz calkowicie zglupialam. Mam duzo sluzu, o wiele wiecej niz podczas owulacji, mam wrazenie ze troszke mnie brzuch boli i czeste bole glowy. Nie wiem co mam o tym myslec. A czy to w ogole jest normalne zeby przed @ miec wiecej sluzu niz w okresie owulacji? Ja zazwyczaj mam bardzo malo sluzu, a dzis mnei zalewa. Mam 27dc.

Zgłoś nadużycie #7800 8 sierpnia 2016, 10:04

zagubiona Gotowa na wszystko
Taszka a to jest śluz płodny?
Może to efekt wiesiołka?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7801 8 sierpnia 2016, 10:20

Wlasnie nie wiem jaki to sluz, bo ja mam tak malo sluzu, prawie w ogole, ze wczesniej nie zwracalam na to uwagi, a teraz nagle tak duzo i to przed okresem. A moze ja dopiero teraz mam owulacje?! Juz sama nie wiem...

Zgłoś nadużycie #7802 8 sierpnia 2016, 10:24

duszka Fajna mama
Taszka tak długie masz cykle ? Czytałam że taki śluz przed @ może być objawem ciąży .
U mnie 24 dc, 12 dpo. Testu nie mialam . Jak do jutra mnie nie zaleje to zrobię bo chyba nie ma co robić popołudniu ?

Zgłoś nadużycie #7803 8 sierpnia 2016, 10:30

duszka Fajna mama
Brzuch boli i ciągnie strasznie

Zgłoś nadużycie #7804 8 sierpnia 2016, 10:33

W sumie to mam 32-33 dni. Tylko dziwi mnie ten sluz, jest go duzo jak na mnie i ma bialy kolor. Nie chce sie znowu nastawiac, bo juz tyle razy mialam jakies objawy (mozliwe, ze urojone) i nic. Jutro mam 5 rocznice slubu :) Nie zamierzam robic testu, bo nie chce sobie psuc dnia. bede spokojnie czekala na @.

Duszka ja zawsze rano robie test. Wydaje mi sie, ze wtdy jest bardziej wiarygodny. Trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #7805 8 sierpnia 2016, 10:52

kamila19880 Fajna mama
Taszka o tym śluzie to tez słyszałam ze w ciąży mozna mieć wiecej nie pamietam jak ja miałam ostatnim razem ale tydzien przed @ głowa mnie dzien w dzien bolała codziennie.
Duszka to 3mam kciuki kochana aby noe nadeszła ;)

Zgłoś nadużycie #7806 8 sierpnia 2016, 10:52

Sofi Fajna mama
Taszka, ja tak miałam przed tym i poprzednim okresem, że miałam dzień przed @ tak mega dużo śluzu, takiego dziwnego, wcześniej mi się tak nie zdarzało, dopiero te dwa cykle
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #7807 8 sierpnia 2016, 10:55

Dzieki dziewczyny. To nie jestem sama. W takim razie bede spokojnie czekac na @.

Zgłoś nadużycie #7808 8 sierpnia 2016, 11:10

madzia90krk Fajna mama
Taszka mnie od początku ciąży zaraz od owulacji zalewal biały taki mleczny śluz gdzieś tam miesiąc czasu .
Nie n akrecam ale może to to :)

Zgłoś nadużycie #7809 8 sierpnia 2016, 11:10

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! U nas piękna pogoda, więc o 7 poszłam po ciepłe bułeczki i od rana sprzątam, piorę, mam tyle energii !!!
Kamila mnie też piersi bolały od owu, były twarde jak kamienie ;p więc trzymam kciuki by u Ciebie też skończyło się to 2 krechami!!!
Taszka ja przed miesiączką też miewałam biały śluz, ale nie było go dużo, teraz w ciąży dopiero po terminie @ pojawiło się dużo śluzu. Ale w 1 ciąży śluz miałam już przed @ i był śluzem ciążowym jak się okazało, więc chyba na ten śluz nie ma reguły.
Mała ala podziwiam zapał z rana do ćwiczeń!
Duszka @ nie przyjdzie zobaczysz!

Zgłoś nadużycie #7810 8 sierpnia 2016, 12:05

kamila19880 Fajna mama
Tego bólu sobie nie uroilam bo boli mnie na okres typowo bo coraz mocniej jak do domu zajadę nospe wezme