Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7631 6 sierpnia 2016, 11:15

Jagooda Gotowa na wszystko

sangmama napisał(a)

Jest też coś co chce Wam powiedzieć.......

Dzisiaj jest 33 dc (okres mi się spóźnia 5 dni). Zrobiłam test i wyszły mi dwie kreski. Dwie wyraźne i mocne kreski. Wychodzi na to, że chyba jednak jestem w ciąży... ale..... nie wierze.... mam wrażenie że mogę poronić... że coś się stanie... że coś może pójść nie tak... dzisiaj mam dwie kreski a za tydzień mogę ich nie mieć.... mam takie głupie myśli....

staram się zachować spokój no ale wiecie :)
więc... podsumowując.... udało się - jestem w ciąży

Przepraszam, że się wtrącę...ale doskonale Cię rozumiem, u mnie udało się za drugim razem i miałam identyczne odczucia przez cały okres ciąży, która do łatwych nie należała, co chwila w szpitalu ze względu na nadciśnienie, test pappa na pograniczu, końcowe ktg "płaskie", przepływy na usg też złe....a dziś jestem szczęśliwą mama niespełna dwumiesięcznej, zdrowej jak rybka Aurelii.

Trzymam za Was kciuki dziewczyny, za wszystkie razem i za każdą z osobna.

Pozdrawiam :*
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #7632 6 sierpnia 2016, 11:17

madzia90krk Fajna mama
Nyna no widzisz :) dzieci wiedzą lepiej hehe

Zgłoś nadużycie #7633 6 sierpnia 2016, 11:21

madzia90krk Fajna mama
Jagoda super że córeczka mimo takich rokowań zdrowa :) Ale pozytywne myślenie to połowa sukcesu..nie wolno zakładać ze coś się stanie :) chociaż masz rację jak się czeka na dzidziusia to mama zawsze czuję strach i niepokój a tak miałam przed każdą wizytą u ginekologa w pierwszej ciąży
Teraz jakoś takich obaw nie mam mimo iż ciąża trudniejsza bo z krwiakiem i torbiel a. Ale nie mam kiedy myśleć i czytać o tym może dlatego.

Zgłoś nadużycie #7634 6 sierpnia 2016, 11:26

sangmama Gotowa na wszystko
zagubiona - bety nie będę robiła a tutaj pierwsza wizyta z położną jest umawiana na ok 8 tydzień ciąży (ja teraz jestem w 5tyg)
Dzisiaj właśnie weszłam na ich oficjalną stronę w moim miejscie i zapisałam się już do położnej, uzupełniając jakiś formularz z danymi podstawowymi i teraz mam czekać na telefon aby umówić się na pierwszą wizytę.

Vam - miło mi że tak piszesz.... przynajmniej wiem, że nie jestem "sama" na tym świecie z tamiki "dziwnymi" myślami, ale tak jak pisała madzia90krk - zapominam o tym, zapominam, zapominam - będzie wszystko dobrze, będzie dobrze, już jest dobrze - z taką myślą pozostanę :)

madzia90krk - no wiecie... mi tak troche głupio jest, że ja tutaj tak rzadko się pojawiam i czuje się trochę taka... mmm... winna? jak się jest na stałe i regularnie to na pewno buduje się stałę więzi i relacje a ja tutaj wpisze coś i jestem a później mnie nie ma a później znowu jestem - tak falowo

ale.... wiecie co?

Jest mi na prawdę miło .... tak na serio... że zawsze cokolwiek na piszę to mam od Was od razu natychmiastową odpowiedź i że nie "odrzuciłyście" mnie przez to i za to dziewczyny Wam na prawdę dziękuje - serio!!!

Zgłoś nadużycie #7635 6 sierpnia 2016, 11:33

madzia90krk Fajna mama
Sagmama każdy jest na forum tyle ile może :) chyba nas jednak lubisz bo podzielilas się z nami dobra nowiną :) a my cieszymy się razem z tobą :) i kiedy będziesz miała czas i ochotę informuj nas jak ty i fasolką. A dla dziewczy starających się takie nowiny też na plus bo jak przestój w dwóch kreseczkach to tak smutno na forum :) a tak znowu odczarowane i czekamy na kolejne :) 15 mamy nadzieję usłyszeć kolejne dobre nowiny :) a może któraś wcześniej testuje ? Bo mi w tel tabela nie działa :)
Duszka może za wcześnie test i za parę dni też napiszę dobrą wiadomość :) trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #7636 6 sierpnia 2016, 11:33

zagubiona Gotowa na wszystko
Vam teraz się pilnuje ale zawsze mam nadzieję że to ten cykl :) .Potem test i rozczarowanie,wtedy to rozpędziłam się juz kilka cylki było nieudanych i bardzo chciałam żeby to było już.Ja mam nieregularne ale 28-38 najczęsciej nigdy nie miałam ponad 40 pewne stąd te "mije paranoje:"Mi się zdarza myślec a nawte byc pewnym  że jest tak jak myślę.
Kiedyś w pracy myślałam że dostane awans,chodziły plotki że mają nowego kierownika wyłonić z pracowników a że ja zawsze wszystko na czas robiłam i doświadczenie miałam  i wykrztałcenie i prezes mnie lubił to myślałam e mnie wezną.Oczywiście wybrali kolege.Duże rozczarowanie. :( .Czasem mysle ze temu że jestem kobietą,byłam niewiele po slubie i pewnie bali się że zaję w ciąze i wiadomo nawet jak bym nie pszła od razu na l-4 to i tak muszą  kimś mnie zastąpić.Rok temu zostałam zastępcą kierownika i raczej wyżej już nie awansuje. Przynajmniej nie w mojej obecnej pracy.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7637 6 sierpnia 2016, 11:36

kamila19880 Fajna mama
a oto moje cappuccino :) :) :) zapraszam dziewczyny do mnie :)
sang mama na kiedy ci wychodzi termin porodu?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7638 6 sierpnia 2016, 11:36

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Sagma- gratulacje!!! Spokojnych 9 miesięcy 😁
To były naprawdę cudowne wakacje. Hiszpania jest piekna 😍 Mogłabym tam zamieszkać na dłużej niz 7 dni. Najważniejsze ze wypoczelismy.

Zgłoś nadużycie #7639 6 sierpnia 2016, 11:40

Kamila apetycznie wygląda :)
Sangmama każda pisze tyle ile może i chce nie ma nikt obowiązku codziennie pisać. Odzywaj się i dziel się z nami co tam u Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #7640 6 sierpnia 2016, 11:42

duszka Fajna mama
Sagma dlaczego pytasz mnie o to czy możesz zostać ? Czy ja tu kogos wyrzucilam z wątku ?

Zgłoś nadużycie #7641 6 sierpnia 2016, 11:43

19880- termin porodu mam na 11.04.2017 Patrzyłam na forum ale "kwietniówek 2017" jeszcze nie ma..

Także dziewczyny... czekam na was.... proszę dołączcie do mnie... bo sama na forum to nawet nie mam tam po co być a tutaj jest was tyle :)

mogłoby chociaż parę w Was przejść razem ze mną...noo dziewczyny - czekam na Was :)

Zgłoś nadużycie #7642 6 sierpnia 2016, 11:45

madzia90krk Fajna mama
Duszka dzisiaj flaczki :P dobrze pamiętam.?

Zgłoś nadużycie #7643 6 sierpnia 2016, 11:45

duszka - byłaś pierwsza co odpisała na moją wiadomość.,.. dlatego z Tobą chciałam podzielić się moimi "przemyśleniami" :) mam nadzieję, że rozumiesz... po prostu... zagadałam :)

Zgłoś nadużycie #7644 6 sierpnia 2016, 11:48

kamila19880 Fajna mama

sangmama napisał(a)

19880- termin porodu mam na 11.04.2017 Patrzyłam na forum ale "kwietniówek 2017" jeszcze nie ma..

Także dziewczyny... czekam na was.... proszę dołączcie do mnie... bo sama na forum to nawet nie mam tam po co być a tutaj jest was tyle :)

mogłoby chociaż parę w Was przejść razem ze mną...noo dziewczyny - czekam na Was :)

załóż sama nowy wątek :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7645 6 sierpnia 2016, 11:50

madzia90krk Fajna mama
Kamila cappuccino wygląda obłędnie

Zgłoś nadużycie #7646 6 sierpnia 2016, 11:50

duszka Fajna mama
Madzia gotują się ale muszę jakoś lepiej doprawić bo bardzo mdłe. Vegety niestety nie mogę :(

Zgłoś nadużycie #7647 6 sierpnia 2016, 11:51

Sangmama,ja niestety na kwiecień się nie załapie :( .
Liczę na maj,dopiero zaczęłam cykl.Pisz tu z nami i załóż wątek na kwiecięń,na pewno  dziewczyny będą dochodzić.

Zgłoś nadużycie #7648 6 sierpnia 2016, 11:52

madzia90krk Fajna mama
A jakieś zioła ? Nie wiem co pasuje bo ja takich cudów nie potrafię

Zgłoś nadużycie #7649 6 sierpnia 2016, 11:59

duszka Fajna mama
Madzia coś tam dodałam to co było w przepisie ale to nic nie dało . Te moje posiłki takie są mdłe . Tak sobie myślę po co to wszytko? Tyle nerwów i stresu ? Dziś bardzo źle się czuję :( cały czas mam ból w piersiach który przechodzi na plecy

Zgłoś nadużycie #7650 6 sierpnia 2016, 12:19

duszka Fajna mama
Na test może za wcześnie ale z takimi bólami brzucha które już mam to nie mam na co liczyć . Dziś ten cholerny grill po co ja tam pójdę ? Humor mam okropny jeszcze się rozplacze i tyle