Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7611 6 sierpnia 2016, 8:21

kamila19880 Fajna mama
z z innej beczki u mnie ten cykl jakis pokrecony m moj oststnio okres twał bardzo kródko w niedziele plamienie w pon bol brzucha i krawaiwnie ale jakos be tragedi bo na caly dzien jedna podpaska mi starczala mala i we wtorek juz plamienie i caly cykl cycki mnie bola strasznie przy dotykaniu. odrazu mowie ze test robiłam w tym mies owu 17 dc byla bardzo sybko jak na mnie moze cykl mi sie normuje wkoncu bo sluz byl i test owu zrobilam wiec 3 dni po poytywnym zaczeklam progesteron brac co mi zostal po ostatnim lekarzu 2x dziennie chcem przez 9 dni brac
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7612 6 sierpnia 2016, 9:03

duszka Fajna mama
Kamila masz rację kochana . Dzięki

Zgłoś nadużycie #7613 6 sierpnia 2016, 9:51

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila to dobre wiesci :) .Trzymam kciuki zeby sie udalo.
Duszka moze ze wczesnie testowalas.Przepraszam nie pamietam ureguolowlas juz wszystkie hormony czy jeszcze cos szfankuje?
Opisze Wam jak wmowil sobie ciaze.Przy staraniach o piersze dziecko to bylo.Ze wzgledu na nieregularne cykle jak @ nie przychodz to testuje 35dc.Wtedy tez tak bylo i negatyw potem @ brak a ja zauwazylam wieksze niz zawsze piersi i doszukalam sie naczynek na dekolcie i stwierdzilam ze brodawki tez inne niz zawsze ciemniejsz i wiekdze.Test w 40dc negatyw i wyczytalam na forach ze beta ujemna a po piersiach dziewczyny rozpoznaly ciaze i to 5-6 tydzien.Oczywiscie stwierdzilam ze tez tak mam moj m patrzyl na mnie jak na wariatke (slusznie) kazal do gina isc.Umowilam wizyte i zylam w przekonaniu ze to ciaza.W 45 dc przyszla@.Wogole sie nie spodziewalam.Lekarz powiedzial ze prawdopodobnie torbiel pekla i stad taki dlugi cykl.Po tym musialam zrobic przerwe, psichicznie wykonczylsm sie.Do dzis nie wiem co mnie napadlo na takie myslenie.Jakbym znow pisala ze moze jestem w ciazy a testy negatywne sprowadzcie mnie na ziemie.
Kuplam wiesiolka wzialam dzis to 6 dc.Taszka jaka dawke bierzesz.? Pisze 1500-3000 ja chyba bede 3000 bral.
Milego dnia :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7614 6 sierpnia 2016, 9:52

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry forumowe koleżanki 😁 Przepraszam, ze tak długo nie zaglądałam. Ale na urlopie mało korzystałam z internte, w końcu poleciałam wypocząć. Ależ sie tam rozleniwiłam. Takie beztroskie życie mogłabym miec co 3 miesiące- na odstresowanie Hihi. Było superowo. Piekna wyspa. Hotel czyściutki, widoki piękne.
Czy któraś pod moja nieobecność dostała prezent od losu ?? Jakies II kreseczki ??

Zgłoś nadużycie #7615 6 sierpnia 2016, 9:57

duszka Fajna mama
Zagubiona wszystkie hormony mam do dupy

Zgłoś nadużycie #7616 6 sierpnia 2016, 10:09

sangmama Gotowa na wszystko
kamila 19880 - cokolwiek to będzie to dobrze, że bierzesz ten progesteron - a nóż będzie, kto to wie

zagubiona - ojj... to faktycznie miałaś niezłe rozczarowanie... :( też miesiąc temu czułam się w ciąży (przez dwa tygodnie, ale moim przypadku regularny okres szybko wybił mi to z głowy)

Atka_1987 - takich wakacji to Ci zazdroszcze. Przed nami urlop ale my jedziemy do Polski (rodzine odwiedzić) także takieśliczne widoki zecydowanie nas ominął

Zgłoś nadużycie #7617 6 sierpnia 2016, 10:16

Dziewczyny na prawdę przepraszam Was że nie zawsze jestem z Wami i jestem tutaj tak z doskoku. Duchem jestem z Wami wszystkimi i cały czas życzę każdej gładkiej drogi do "kijanki" :)

Zgłoś nadużycie #7618 6 sierpnia 2016, 10:21

Jest też coś co chce Wam powiedzieć.......

Dzisiaj jest 33 dc (okres mi się spóźnia 5 dni). Zrobiłam test i wyszły mi dwie kreski. Dwie wyraźne i mocne kreski. Wychodzi na to, że chyba jednak jestem w ciąży... ale..... nie wierze.... mam wrażenie że mogę poronić... że coś się stanie... że coś może pójść nie tak... dzisiaj mam dwie kreski a za tydzień mogę ich nie mieć.... mam takie głupie myśli....

staram się zachować spokój no ale wiecie :)
więc... podsumowując.... udało się - jestem w ciąży

Zgłoś nadużycie #7619 6 sierpnia 2016, 10:26

duszka Fajna mama
Sangma gratulacje ! Szczęśliwych 9 miesięcy i zdrowego bobaska ♡

Zgłoś nadużycie #7620 6 sierpnia 2016, 10:39

madzia90krk Fajna mama
Sangmama gratulacje !!! Wygon te myśli i ciesz się swoim.stanem!!!! Bardzo się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #7621 6 sierpnia 2016, 10:39

mala_ala Gotowa na wszystko
Sangmama!!! Gratulacje!! :) Ja tez mialam takie mysli w pierwszej ciąży bałam się cokolwiek zrobic. Spokojnych cudownych 9 miesięcy Ci życzę :*

Atka zazdroszczę wakacji!! ;)

Pogoda do du... a do tego ja mam kiepski nastrój!! ciężka noc, bo wmowilam sobie jakieś głupoty do głowy przed snem i nie moglam spać :/

Zgłoś nadużycie #7622 6 sierpnia 2016, 10:41

duszka nie wiem na ile mogę... zostać tutaj... wiem, że ja i tak z doskoku zawsze się tutaj pojawiam ale jakby co to będę pisać.... ok? o ile w ogóle jesteście za tym... bo jak nie to nie szkodzi :) ....

Zgłoś nadużycie #7623 6 sierpnia 2016, 10:43

madzia90krk i mala_ala - dziękuje Wam dziewczyny za wsparcie... czyli....wywalić głupie myśli.... dobra.... wywalić głupie myśli....ok..... wywalić.... będę się tego trzymać :)

Zgłoś nadużycie #7624 6 sierpnia 2016, 10:54

zagubiona Gotowa na wszystko
Samgmama :)
Super gratulacje.Na pewno jest wszystko dobrze,myśl pozytywnie.Jesteś w ciązy bedziesz miała dzieko :)
Kiedy idziesz do gina?A betę bedziesz robić?
U mnie deszczowo ,chyba plany wwekendowe trzeba zmienić :( .
Atka udany wypoczynek,zazdroszczę :) Pora teraz zmierzyć się z rzeczywistością :)
Mała ala a o czym myślałaś?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7625 6 sierpnia 2016, 10:57

Vam Fajna mama
Sangmama gratylulacje!!! No nareazcie komus sie poszczecilo :-) uwierz uwierz choc ja do porodu nie wierzylam ze to na serio sie dzieje hehe
Zagubiona no faktycznie rozczarowanie. Ja to bardziej sobieteraz mowie zeto na pewno nie ciaza i wole sie milo zdziwic :-D
A powiem wam ze jak bralam anty to cierpialam na suchosc pochwy. Korzystalismy z zelow intymnych a teraz jak mam plodne to wkladki uzywam tak mam mokro i ciagle mysle o seksie :-D

Zgłoś nadużycie #7626 6 sierpnia 2016, 11:00

madzia90krk Fajna mama
Sangamana a czemu miałabyś od nas odejść ?
I nas też deszczowa pogoda byłam z córką w kwiaciarni żeby wybrała kwiatuszki na urodziny babci nie mogła wybrać gorszych hehe nie dała sobie powiedzieć i musiały być te bukiet brzydki i śmierdZący Ale od kochanej wnusi

Zgłoś nadużycie #7627 6 sierpnia 2016, 11:06

kamila19880 Fajna mama
Atka tylko pozazdrościć wakacji takich jak ja była w pl to 3 tyg zimna długich spodni i deszczu masakra ostatni 4 tydzien troche słoneczko wyszło ;)
Sangmqmq gratulacje dwie piękne krechy ;) a złe myśli precz musi byc dobrze ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7628 6 sierpnia 2016, 11:08

kamila19880 Fajna mama
Madzia liczy sie gest ;)

Zgłoś nadużycie #7629 6 sierpnia 2016, 11:11

madzia90krk Fajna mama
Kamila no dokładnie babcia i tak wzruszona bo uczyłam córkę mówić sto lat już jakiś czas i wręczając kwiaty powiedziała sto lal hehehe więc jakby chciała w zamian sto lalek hehehe

Zgłoś nadużycie #7630 6 sierpnia 2016, 11:14

nyna Gotowa na wszystko
Duszka trzymaj sie :(

Sagma gratulacje krechy sa mocne i wyrazne wiec napewno wszysko bedzie ok :) tak jak dziewczyny pisza odgoń zle mysli :)

Madzia faktycznie orginalny ten bukiecik :D pamietam jak kiedyś wiki uparł sie na kwiatek na grub mojego taty tlumaczylismy mu ze jest mroz zima i kwiatuszek zwiednie ale niedawał odporu odziwo kwiatek stał do przyszłej jesieni :)