Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7531 5 sierpnia 2016, 11:43

smile Supermama

werkaa napisał(a)

Powiem tylko tyle Smile. Na staraczkach 2016 wystarczająco napisałaś na temat Paoli. Teraz jeszcze tu chcesz zepsuć atmosferę? Czym Ci dziewczyny zawiniły? Ze staraczek 2016 już dziewczyny odchodzą na inne wątki bo mają dość !! Nas to naprawdę nie interesuje.

czesc z Was za nia stanela wiec chialam polazac jaka to dobra dziewczyna i jak lasnie nadal na fb na swojej grupie wspracia obrabia tylek. Mozexie to wziasc jako rozrywke ;) a dziewczynie nie odchodza lrzez nas!!!
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #7532 5 sierpnia 2016, 11:44

tandem Supermama
kamila ok, poczekam, ale w weekend mnie nie będzie, więc później nadrobię :)

vam dobrze, że już po szczepieniach. Trzymam kciuki za firankowanie :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #7533 5 sierpnia 2016, 12:15

Paola_33 Supermama
Hej, widzę, ze muszę zniknąć na jakiś czas, choć z dośw. wiem, ze os. chore psych nie potrafią odpuścić, będą mnie ścigać do emerytury.. Nie wypowiadałam się, bo nie chcę się nawet wdawać w dyskusję, na priv. nie wiem, czemu nie piszą... Szukają publiczności..
Sama byłąm w ciązy, gdy zaczęły hejt, jakoś wtedy im to nie przeszkadzało, by mnie skrajnie doprowadzać do granicznych uczuć..
Jak piszecie - lepiej je olać, w końcu moze sobie pójdą.
Strasznie Was przepraszam za cały ten jad, nie rozumiem tego...

Na razie się żegnam, życząc Wam wieeelu pozytywów, za które trzymam kciuki !!

Duszka, ta dieta wygląda na urozmaiconą i całkiem ciekawą, życzę powodzenia z efektami !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7534 5 sierpnia 2016, 12:22

smile Supermama

Paola_33 napisał(a)

Hej, widzę, ze muszę zniknąć na jakiś czas, choć z dośw. wiem, ze os. chore psych nie potrafią odpuścić, będą mnie ścigać do emerytury.. Nie wypowiadałam się, bo nie chcę się nawet wdawać w dyskusję, na priv. nie wiem, czemu nie piszą... Szukają publiczności..
Sama byłąm w ciązy, gdy zaczęły hejt, jakoś wtedy im to nie przeszkadzało, by mnie skrajnie doprowadzać do granicznych uczuć..

Duszka, ta dieta wygląda na urozmaiconą i całkiem ciekawą, życzę powodzenia z efektami !!

Czy ty na tyle ciemna jestes ze nie potafisz czytac ze zrozumieniem ?? Zadalam Xi kilka prostych lytan ? napisalam ze mozesz ospisac tutaj , na priv ale zebys wyjasnila a Ty co ?? My publicznosxi ?? dziewczyno KMSU do Xiebie lryw pisala.a ty w tylku ja mialam obsamarowalas ja publicznie za kawalek starej szmaty. Ale jak KMSU pisala widac ze cos z Toba jest nie tak. Lrzykre ze jestes chora i nie widzisz problemu. Ale tak wlasnie bywa. Uciekaj do swojej nory bo przeciez teraz glupio.
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #7535 5 sierpnia 2016, 12:36

megan33 Zaprawiona w bojach
zagubiona po wyniki będę dzwonić 10.08 i jeśli będzie już dobrze to na początku września będziemy się starać( może akurat w moje urodziny 4.09 - się uda)
a jutro jedziemy na wakacje :)
schudnąć kilka kg by się przydało - ale jakoś mi się nie chce :(

Zgłoś nadużycie #7536 5 sierpnia 2016, 12:59

kamila19880 Fajna mama
Dziewczyny a gdzie sofi jest? Czy ja poprostu przeoczyłam
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7537 5 sierpnia 2016, 13:03

zagubiona Gotowa na wszystko
Megan dej znać jakie wyniki.A dokąd i na ile jedziecie?
Kamila ja jak wezmę to też na raty :) .Piłam z mięsiąc czsu taką kawę z ekspresu do kawy i  pycha była i ciąge myśle o tym ekspresie tylko mój m nie za bardzo chce.
Koniec prrzerwy obiadowej :) Lecę jeszcze popracować bo nie lubie zaległości mieć a tym bardziej że weekend się zbliża :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7538 5 sierpnia 2016, 13:21

KiedysMusiSieUdac Supermama

Paola_33 napisał(a)

Nie będziesz miała powrotu na forum ani pod obecnym kontem ani nie będziesz miała możliwości założenia nowego ponieważ sprawa z Twoimi oszczerstwami trafiła do założyciela i administracji forum Fajnej Mamy
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #7539 5 sierpnia 2016, 13:22

duszka Fajna mama
Mnie brzuch boli już całkiem jak na @ Dziś 21 dc i 9 po. Wredota przyjdzie wcześniej bo szybko mialam owulacje

Zgłoś nadużycie #7540 5 sierpnia 2016, 13:53

Taszka Gotowa na wszystko
Smile, Paola wydaje mi się, ze ze względu na szacunek dla innych staraczek będzie lepiej jak po prostu odejdziecie z tego forum. Każda z nas ma swoje zdanie na ten temat, ale nie ma zamiaru się wypowiadać. Swoim zachowaniem zniechęcenie inne do aktywności na forum.

Zgłoś nadużycie #7541 5 sierpnia 2016, 14:07

Vam Fajna mama
Nie zwracac uwagi to moje zdanie :-)

Tandem to nie szczepienie ostatnie bylo w tamtym roku chyba a teraz pobranie krwi. Mlody mial niskie wyniki prawie anemia dwalam zelazo i teraz chcemy sprawdzic czy juz jest lepiej :-)

Wlasnie zasnal syn moj. M dzis szybciej wrocil dalej polamany eh a ja co?

Zgłoś nadużycie #7542 5 sierpnia 2016, 14:22

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila to ostatni post Sofi, 

Sofi napisał(a)

Paola jak zobaczyłam Twój suwaczek to mnie zatkało, jak czytam Twoje posty to boli mnie serce, nic na to nie poradzę, dlatego nie mogę więcej czytać tego wątku.
mam urodziny 10 lutego
no to pa

Zgłoś nadużycie #7543 5 sierpnia 2016, 14:43

kamila19880 Fajna mama
A No pamietam ten post ;) wkurzyłam sie troche wtedy ale jeszcze sie nie odzywałam na forum tzn nie na sofi sie wkurzyłam ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7544 5 sierpnia 2016, 14:51

Przykro, że Sofi nas opuściła, widziałam ze udziela się na staraczki i cieżarówki wspólnie.

Zgłoś nadużycie #7545 5 sierpnia 2016, 14:56

kamila19880 Fajna mama
Moze wróci ;) a zmieniając tematy zauważyliście nowa modę ze sutki z pod koszulki wystają sterczące? Moja koleżanka na fb wlasnie umieściła zdjecie takie juz nie pierwszy raz a tu w Bxl widziałam tez takie osoby i nawet babę ok 50 jak wsiadała do metra hahah to nowa moda czy co?

Zgłoś nadużycie #7546 5 sierpnia 2016, 14:57

KiedysMusiSieUdac Supermama

mala_ala napisał(a)

Kamila to ostatni post Sofi, 

No proszę znowu w roli głównej Paola czy to nie dziwne?
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #7547 5 sierpnia 2016, 15:01

Kamila, ja to nie odwarzyłabym się bez biustonosza z domu wyjść. Jakoś lubię mieć wszystko na swoim miejscu :)

Zgłoś nadużycie #7548 5 sierpnia 2016, 15:27

megan33 Zaprawiona w bojach
zagubiona jedziemy do Karpacza na 10 dni :)
bez biustonosza się z domu nie ruszam- biust mam dość duży więc bez biustonosza ani rusz :)

Zgłoś nadużycie #7549 5 sierpnia 2016, 15:36

nyna Gotowa na wszystko
witam ja już chce wrzesień ..... co was nadrobie to moje aniołki tak broja ze niezdarze nic naskrobać ... Pozatym młody odpuscił dzrzemke juz chyba całkowicie a mimo to buszuje od 7 do 22 ja już wymiekam czasami mam watliwosci czy dam rade z 3 jak teraz wysiadam przy nich :(

zrobilam dzis leczo miało byc troszke a wyszedł caly gar :D

Ktoraś z was pisala że ma urodziny 4.09 ja mam 3.09 i tez przypadna mi akurat strarania :) wiec moze bedziemy mialy piekne prezenty na urodziny :D Pozatym data porodu wyszla by mi na 29.05 a moje chlopaki urodzili sie 27 wiec moze udalo by sie urodzic też 27 :)

Vam oby mąż dał rade :)

Zgłoś nadużycie #7550 5 sierpnia 2016, 15:42

zagubiona Gotowa na wszystko
Vam :)
Ja co pór roku robie Nadii mofrologię i żelazo tak profilaktycznie na szczęscie na razie jest ok :)
Skąd u niego słabszy wynik, problemy z jedzeniem?A Twój m czemu połamany?
Kamila nie raz trendy jest śmieszne.Babka bez biustonosza po 50 no pewnie zaszoklowała nie jedną osobę ale to raczej  moda jak już coś to dla młodych   :) .Ja nie wyobrqażma sobie bez stanika chodzić.Muszę się przyjźedz ludziom na ulicy czy w Polsce też taka moda.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.