Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7511 5 sierpnia 2016, 9:58

KiedysMusiSieUdac Supermama

smile napisał(a)

Witam Was.dzoewczyny. Paola czyli jednak jak ZAWSZE podkulasz ogonek i cisza :) wiedzialam.ze tak bedzie bo takie osoby jak.Ty nie zmieniaja sie...ale mialam nadzieje ze masz odrobine szacunku tutaj do dziewczyn i napiszwsz im ze osobe ktorej dalas chuste bardzo dobrze znasz i bardzo dobrze wiedzialas kiedy rodzi a ogloszenie brzmialo " oddam xbuste kto lierwszy ten lepszy" ....Malo tego dziewcxyna kontsktowala sie z Toba na priv a Ty nic. Zwyczajnie weszlas na fb i tutaj i obsmarowalas jej tylek. Nie wiem jaki byl towj cel ale przeluszczam jak.zawszs cbcialas pokazac jakoe Ty masz donre serce ale tak naprawde nie msz lojecia co to znaczy byc dobrym czlowiekiem. Jestes zwyklym manipulantem i jak pomagasz to nigdy nie jest to bezinteresowana pomoc :) i dobrze o tym wiemy. Dziewczyny mam nadsieje ze ta sytuacja zostanie w Waszej pamieci i bedziecie uwazac na kolezanke ktora traktuje ludzi jak widac. To zamieszanie tutaj nie bylo po to aby zaburzyc Wasz spokoj ale aby pokazac jak Ta kobieta potrafi niszczyc reputacje innych i nawet nie potafi lrzyznac sie do bledu i powiedziec proste slowo" przepraszam"czesc z Was moze jest tutaj w ciazy same lub bedzie , bedziecie komponowax wylrawki wiec uwazajcie bo jk widac co niektorzy nie slrzedaja zuzytych szmat byle komu, sa wytyczne ktlre Wy jak to Paola napisala powinnyscie domyslec sie. Ja mam synka rocznego, przez ostatnie miesoace bardzo duzo rzeczy po nim oddalam , sprzedalam z usmiechem na twarzy i w zyciu bym nie wpadla na robienie jakis segregacji co dla kogo itd. W glowie mi sie to nie miesci. Wiem rowniez ze czesc z Was poparla Paole przez grzecznosc nic wiecej!!! Paola musisz byc nalrawde dobrym czlowiekiem skoro kobiete z ciazy tak trkatujesz nie zwazasz na to ze jedna baaardzo dlugo wyczekiwana ciaze poronila , w drugiej miala lroblemy i ponad miesoac lrzed wygladowala juz w szpitalu. Wiec sama sobie odlowiedz czy jest konkretny czas na przygotowanie wyprawki ?? Kazda znas futaj wie ze zycie roznie sie uklada i lepiej wczesniej cos kupic zwlaszcza jak sie mia takie lrzygody z wczesniejszymi ciazami . No ale.to trzeba miec odrobine uczucia w sobie i wlasnie tej donroci z czystego serca anie forumowej na pokaz. Tym co.staraja sie zycze duzo szczesxia i aby sie udalo. Ja sama tutaj w lata czekalam na moj cud i lowiem Wam jedno WARTO :) Tym co maja maluszki w brzuszku aby czas szybko lecial w spokoju a swiezym mamausial cierpliwosxi i zdrowka dla maluchow.

I :* :*
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #7512 5 sierpnia 2016, 10:38

tandem Supermama
Dzień dobry!

mika miłej końcówki urlopu!

kamila to wstaw fotkę takiego cappucino :)

duszka może to chwilowe załamanie skutków leków i minie zaraz? trzymam kciuki za ograniczenie ryb

madzia miłego spacerku i trzymam kciuki, by dziewczynki polubiły pływanie :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #7513 5 sierpnia 2016, 10:39

madzia90krk Fajna mama
Przykra sytuacja ale dziewczyny prosily już kilka krotnie by skończyć temat lub wyjaśnić między sobą. Domyślam się ze tak chcecie ukarać paole i ze to ona rozpętała burzę w szklance wody ale naprawdę jeśli widziecie ze po niej to spływa a inne dziewczyny nie chcą brać w tym udziału to lepiej zostawić temat. Tak też unikniesz złych emocji które jak sama słusznie zazuwazylas nie ciążę dobrze nie robią. Przykre to jest mega czytałam i na fb i tu na fm bardzo nie ładnie postapila. Tak jak któraś napisała kawałek szmaty a można sobie dobrą opinię zepsuć trzeba się zastanowić czy warto ? Sama pelno rzeczy oddaje i nigdy osobie która wzięła nie rewiduje jaki ma status ile w portfelu czy jej się należało. Mam nadzieję kmsu ze emocje które fo towarzyszyły ustaly i nie będziesz się martwić :*
Paola jeśli już wszędzie jest poruszany ten temat to naprawdę z całym szacunkiem ale tak nie zachowują się ludzie na poziomie. Dziewczyna jak może tu jest anonimowa na fb widnieje jej twarz która Ty poddalas próbie by ja oczernic. Musisz pamiętać ze my tu mimo iz nie zabieralysmy głosu każda ma swoje zdanie która wglebila się w ta historie. Chyba wszystkie jesteśmy dorosle i mimo iz tu jesteśmy anonimami To zachowujmy się na poziomie. Nie pljumy jadem. Pomagajmy sobie szczerze. A nie ze złymi intencjami.
Amen.
Miałam.się nie odnosić ale nie wytrzymałam. Przepraszam dziewczyny

Duszka rozumiem . Ja też pół roku jadłam same mdłe rzeczy na zmianę może z trzy dania bo karmiła
Ale nie porównuje. Bo miałam cel który Ty chcesz osiągnąć obok siebie. Wierzę w Ciebie mocno kochana !

Zgłoś nadużycie #7514 5 sierpnia 2016, 10:41

zagubiona Gotowa na wszystko
:)
Megan witaj. Kiedy dokładnie masz wyniki?
Ja też uważam że lepiej przed staranie zrzucić kilka kg :) Nie mam nadwagi ale tak 3 kg bym się pozbyła ,było by 50 kg idealnie do wzrostu 162 :)
Madzia straszna duchota dziś, w parku pewnie będzie lżej ale nie boisz ze Ci słabo się zrobi? Ja okropnie znosiłam upały tylko że ja urodziłam 14.09 więc wakacje to była końcówka i strasznie nogi mi puchły i często mi słabo było.
Kamila a ile taki ekspres kosztuje? Też jestem na kupnie ale taki jest wybór że nie wiem który i te ceny.
Duszka polubiłaś chyba trochę eksperymenty kuchenne fajne te Twoje dania ale dieta cięzka. Drogo Ci to wychodzi?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7515 5 sierpnia 2016, 10:41

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję tandem :) jedziemy tam na fontanny z których ostatnio pokazywaam wam zdjęcia będziemy się chlodzic bo dziś w Krakowie skwar

Zgłoś nadużycie #7516 5 sierpnia 2016, 10:42

Mika29 Fajna mama
Smile proszę odpuść na naszym forum. Rozumiem, że macie żal do Paoli ale narazie nas to mało obchodzi. Nigdy się u nas nie udzielałaś a teraz wyciągasz jakieś brudy które nas mało co interesują. Więc naprawdę z całym szacunkiem do Waszych uczuć takie sprawy rozwiązujcie po za forum.

Zgłoś nadużycie #7517 5 sierpnia 2016, 10:43

madzia90krk Fajna mama
Zagubiona będzie ze mną moja przyjaciółka tam jest dużo drzewek bierzemy koc sa też fontanny w których można się schłodzić. Mam nadzieję ze dam radę :) w domu też mam z 30 stopni a wiatraka córka się boi hehe .

Zgłoś nadużycie #7518 5 sierpnia 2016, 10:48

Mika29 Fajna mama
Zagubiona wiem co czułaś bo ja urodziłam 13.09 więc latem też umierałam :-)

Zgłoś nadużycie #7519 5 sierpnia 2016, 10:51

smile Supermama

duszka napisał(a)

Megan ja też się nie odchudzam . Mam problem z tarczyca, hashimoto i wysokie przeciwciala , które dieta mogę trochę obniżyć

Nie jestem w temacie moze o tym juz wiesz a jak nie to poczytaj na temat mleka i jego przetworow . Moja znajoma.ma identyczne lroblemy jak Ty i po rezygnacji wlasnie z tych produktow polepszyly jej sie wyniki
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #7520 5 sierpnia 2016, 10:58

madzia90krk Fajna mama
Mika zagubiona właśnie chyba najgorzej być na końcówce w takie upały z dużym już brzuszkiem . Nie wyobrażam sobie. Jeszcze przy drugiej gdzie przecież pierwsze dziecko musi wyjść na dwor.
Ja się już boję końcówki ciąży i boli spojenia.

Zgłoś nadużycie #7521 5 sierpnia 2016, 10:58

smile Supermama

Mika29 napisał(a)

Smile proszę odpuść na naszym forum. Rozumiem, że macie żal do Paoli ale narazie nas to mało obchodzi. Nigdy się u nas nie udzielałaś a teraz wyciągasz jakieś brudy które nas mało co interesują. Więc naprawdę z całym szacunkiem do Waszych uczuć takie sprawy rozwiązujcie po za forum.

Zgadzam sie w 100% i wlasnie o to byla szanowna Pani Paola proszona o pryw rozmowe jednak mysla ze ujdzie jej to . I mysle ze sa oosby tutaj wrecz jestem lewna ktore blizej przyjrza sie kolezance ktlra bedzie teraz mila az do bolu. :)

Zgłoś nadużycie #7522 5 sierpnia 2016, 11:03

smile Supermama
Tak oto traktuje sie kupca NIEDOROZWINIETY UMYSLOWO. Paola pieknie . Bravo :)

Zgłoś nadużycie #7523 5 sierpnia 2016, 11:24

werkaa Fajna mama
Powiem tylko tyle Smile. Na staraczkach 2016 wystarczająco napisałaś na temat Paoli. Teraz jeszcze tu chcesz zepsuć atmosferę? Czym Ci dziewczyny zawiniły? Ze staraczek 2016 już dziewczyny odchodzą na inne wątki bo mają dość !! Nas to naprawdę nie interesuje.

Zgłoś nadużycie #7524 5 sierpnia 2016, 11:33

kamila19880 Fajna mama
Tamdem wrzucę jutro bo dzis do 18.30 w robocie wiec pic nie bede ;)
Zagubiona moj kosztował 2200 w media mam go miesiac i moge polecić nie trzeba go czyścić sam co 360 kaw pojawia sie komunikat żeby wrzucić tabletkę do czyszczenia w pojemniku na wodę ma filtr na wodę wstawiony )
;) robi 5 programów w tym cappuccino możesz Se ustawić jakie chces wielkość I zapamiętuje to oczywiście z młynkiem jest i przez to ze ustawiasz Se wielkość cappuccino możesz Se zrobic tez latte jak lubosz dobrze spienia mleko ;) na raty wzięliśmy ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7525 5 sierpnia 2016, 11:37

Vam Fajna mama
Dokladnie koniec tematu! Piszemu o staraniach ciazach odchudzaniu dietach wakacjach koniec kropka a za przeproszeniem wy obie przyszlyscie tu i wywlekacie nie nasze sprawy. Po co?

Ja z samego rana pocisnelam z synem na pobranie krwi biedaka trzymalam w uscisku bo tak sie wyrywal ale raz dwa i po sprawie. O 9 bylam juz w domu i juz upal byl nieziemski. Dostalam do tego cala reklamowke ogorkow od szwagierki i mysle co robic mam same male sloiki chyba salatke zacze.
Do tego w majtkach powodz oby m byl dzis na chodzie :-D

Zgłoś nadużycie #7526 5 sierpnia 2016, 11:37

tandem Supermama
madzia pamiętam te fontanny :) woda to zawsze frajda dla dzieci :)

mika, madzia domyślam się, że końcówka ciąży w upale najtrudniejsza, ale czego się nie zrobi dla maluszka :) póki co dla staraczek jeszcze sporo szans na porody wiosenne i wczesno letnie, więc trzymamy kciuki :)

werka ma rację. dajcie już spokój.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #7527 5 sierpnia 2016, 11:39

kamila19880 Fajna mama
A i my tez zagubiona sie nie znaliśmy mieliśmy kupic do 1500 ale babka w sklepie nam opisywała i ten najbardziej sie spodobał bo te tańsze trzeba czyścić co tydzien nie ma cappuccino itp itd a stwierdziłam ze lepiej zajmwestowac w dobry ekspres a ze na raty temu taki drogi
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7528 5 sierpnia 2016, 11:40

duszka Fajna mama
A ja dziś mam luz . Jakoś nic się nie dzieje . Jutro mamy zaproszenie na grilla . Muszę przygotować sobie pierś...

Zgłoś nadużycie #7529 5 sierpnia 2016, 11:41

Vam Fajna mama
Ja w czerwcu rodzilam i mialam dosc od maja upaly byly. Teraz MUSZE zajsc bedzie na maj :-)

Zgłoś nadużycie #7530 5 sierpnia 2016, 11:42

werkaa Fajna mama
A ja wypoczywam u mamy na wsi :)
Nazrywam chomikowi smakołyków :)