Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7491 5 sierpnia 2016, 6:47

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Nie mogłam dziś wstać , ledwo laze

Zgłoś nadużycie #7492 5 sierpnia 2016, 6:51

kamila19880 Fajna mama
tandem teraz mam przerwe wakacje w francuskim kolejny kurs od wrzesnia :)
paola ale poranne cwicenia mi chodzi zeby na czczo robic zeby kalorie spalac same chociaz troche ale wstawac rano nie dam rady
duszka ja wstala tez padnieta jestem nigdy kawe nie pije ale własnie se robilam bo oczy otworyc sie nie chca :) my jak bylismy w pl ekspres se zafunowalismy krubsa z młynkiem i spieniacemmleka uwielbiam cappuccino :) :) takła ładnie robi warsty sa super :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7493 5 sierpnia 2016, 6:56

duszka Fajna mama
Kamila ja mam wrażenie że u mnie to rzut tarczycy ale jak go możliwe skoro stosuje dietę i biorę leki . Powinno być lepiej a od kilku dni jest gorzej

Zgłoś nadużycie #7494 5 sierpnia 2016, 7:06

duszka Fajna mama
Miłego dnia ! Zbieram się do pracy . Makrela zjedzona ;) polecę do sklepu do owoce i do roboty !

Zgłoś nadużycie #7495 5 sierpnia 2016, 7:12

kamila19880 Fajna mama
i co duszka patrzyłas ta lewandowska ?? ? moze poprostu jestes przemeczona
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7496 5 sierpnia 2016, 7:42

duszka Fajna mama
Kamila jeszcze nie ale popatrze i dziękuję . Ja oprócz glutenu muszę wyeliminować dużo potraw więc ciężko coś ściągnąć z netu

Zgłoś nadużycie #7497 5 sierpnia 2016, 7:44

kamila19880 Fajna mama
Nabiału chyba nie możesz jesc nie? Nie wiem czy dobrze pamietam

Zgłoś nadużycie #7498 5 sierpnia 2016, 7:48

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry.

Ja jeszcze leżę a M z małą jeszcze śpią.

Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #7499 5 sierpnia 2016, 7:59

duszka Fajna mama
Kamila tak nie mogę nabiału , papryki , pomidorów , warzyw krzyżowych typu brokuł , kalafior . Ryby tylko dwa razy w tygodniu i tu muszę się trochę ogarnąć bo jem za dużo

Zgłoś nadużycie #7500 5 sierpnia 2016, 8:01

megan33 Zaprawiona w bojach
cześć ale dużo piszecie :)
widzę temat odchudzania i diet na tapecie - ja się na razie za odchudzanie nie biorę, zacznę po ciąży :)

Zgłoś nadużycie #7501 5 sierpnia 2016, 8:04

kamila19880 Fajna mama
Duszka normalnie podziwiam cb ja bym nie wyrobiła z taka dieta ;( napisz któregoś razu swój posiłek w sensie od rana co jesz bo jestem ciekawa widziałam zdjęcia przepisów ale sie zastanawiam co przez cały dzien ;) moze byc na priv

Zgłoś nadużycie #7502 5 sierpnia 2016, 8:05

kamila19880 Fajna mama
Megan czasami przed ciąża warto zgubić kilka kilo ;)

Zgłoś nadużycie #7503 5 sierpnia 2016, 8:14

duszka Fajna mama
Kamila dziś na śniadanie makrela z ogórkiem , potem mam dwa jabłka i banan, na obiad zrobię leczo z cukinni a na kolację może sałatka : mix sałat, oliwki , cebula , ogórek można dodać tuńczyka czy łososia ale ja muszę przystopowac z rybami. Na sniadania jak jajka , omlety , owsianke ale z płatków gryczanych , jak mam chleb lub bułki bezglutenowe to kanapki z wędlina też bezglutenowa. Obiady to różnie . Miesa parowane, warzywa na patelnię , ryż brązowy , kasza gryczana niepalona, ryby, krewetki z makaronem ryżowym, rosół też z takim makaronem ; placki z kaszy gryczanej , barszcz czerwony ,tetaz chce zrobić flaczki z boczniakow. Z kolacjami jest najgorzej bo nie chce się objadac i często nie wiem co zjeść dlatego robię sałatki ale wyboru też z nimi nie mam za dużego. Nie mam czasu i trochę mi się nie chce szukać po necie bo te przepisy sa cudowne i składniki takie wymyslne ze szok. Nawet nie chce mi się już szukać bo nie mogę trafić na nic normalnego

Zgłoś nadużycie #7504 5 sierpnia 2016, 8:16

duszka Fajna mama
Megan ja też się nie odchudzam . Mam problem z tarczyca, hashimoto i wysokie przeciwciala , które dieta mogę trochę obniżyć

Zgłoś nadużycie #7505 5 sierpnia 2016, 8:22

kamila19880 Fajna mama
Powiem ci to co napisałaś brzmi dobrze sama lubie takie rzeczy ;)

Zgłoś nadużycie #7506 5 sierpnia 2016, 8:28

madzia90krk Fajna mama
Dzień dobry :)

Duszka całkiem bogate to Menu :) M pewno z czasem dojdziesz do wprawy i takie jedzenie wejdzie Ci w nawyk :) a u efekty będą zadowalające :)

Kamila fajny ekspres :) ja capucino nie lubię ale uwielbiam latte :) chociaż ja w ogóle mało kawę pije tEraz to już wcale. Zazdroszczę odchudzania :) po ciąży też muszę się za siebie zabrać

Co do basenów ja też uwielbiam pływać mam nadzieję ze w coreczkach zaszczepie sympatię do pływania. Amelka już jest moczydupka :)

Wybieramy się dziś do parku Jordana :)

Zgłoś nadużycie #7507 5 sierpnia 2016, 8:43

Malagosia Początkująca
Hej wam. Duszka ty masz naprawde ciezko z tym jedzeniem :/ i uklony za potrafisz sobie ulizyc sama diete ale wyrzeczen masz dosyc. Ja bym chciala zgubic pare kg ale chyba jiz teraz bede przybierac :) okres nir przyszefl dzis 3 dzien jak go nie ma wiec chyba moge sobie gratulowac :)

Zgłoś nadużycie #7508 5 sierpnia 2016, 8:46

duszka Fajna mama
Madzia jak dla mnie mega monotonna, wcale nie jest taka piękna jak się wydaje . Mięso parowane wiesz jaki zs smak , przypraw niewiele można , żadnego sosu , musztardy .

Zgłoś nadużycie #7509 5 sierpnia 2016, 8:50

duszka Fajna mama
I nie mam żadnej pewności ze to właśnie jest moja przyczyna bezplodnosci :( Jest mi z tym bardzo ciężko :(

Zgłoś nadużycie #7510 5 sierpnia 2016, 9:53

smile Supermama
Witam Was.dzoewczyny. Paola czyli jednak jak ZAWSZE podkulasz ogonek i cisza :) wiedzialam.ze tak bedzie bo takie osoby jak.Ty nie zmieniaja sie...ale mialam nadzieje ze masz odrobine szacunku tutaj do dziewczyn i napiszwsz im ze osobe ktorej dalas chuste bardzo dobrze znasz i bardzo dobrze wiedzialas kiedy rodzi a ogloszenie brzmialo " oddam xbuste kto lierwszy ten lepszy" ....Malo tego dziewcxyna kontsktowala sie z Toba na priv a Ty nic. Zwyczajnie weszlas na fb i tutaj i obsmarowalas jej tylek. Nie wiem jaki byl towj cel ale przeluszczam jak.zawszs cbcialas pokazac jakoe Ty masz donre serce ale tak naprawde nie msz lojecia co to znaczy byc dobrym czlowiekiem. Jestes zwyklym manipulantem i jak pomagasz to nigdy nie jest to bezinteresowana pomoc :) i dobrze o tym wiemy. Dziewczyny mam nadsieje ze ta sytuacja zostanie w Waszej pamieci i bedziecie uwazac na kolezanke ktora traktuje ludzi jak widac. To zamieszanie tutaj nie bylo po to aby zaburzyc Wasz spokoj ale aby pokazac jak Ta kobieta potrafi niszczyc reputacje innych i nawet nie potafi lrzyznac sie do bledu i powiedziec proste slowo" przepraszam"czesc z Was moze jest tutaj w ciazy same lub bedzie , bedziecie komponowax wylrawki wiec uwazajcie bo jk widac co niektorzy nie slrzedaja zuzytych szmat byle komu, sa wytyczne ktlre Wy jak to Paola napisala powinnyscie domyslec sie. Ja mam synka rocznego, przez ostatnie miesoace bardzo duzo rzeczy po nim oddalam , sprzedalam z usmiechem na twarzy i w zyciu bym nie wpadla na robienie jakis segregacji co dla kogo itd. W glowie mi sie to nie miesci. Wiem rowniez ze czesc z Was poparla Paole przez grzecznosc nic wiecej!!! Paola musisz byc nalrawde dobrym czlowiekiem skoro kobiete z ciazy tak trkatujesz nie zwazasz na to ze jedna baaardzo dlugo wyczekiwana ciaze poronila , w drugiej miala lroblemy i ponad miesoac lrzed wygladowala juz w szpitalu. Wiec sama sobie odlowiedz czy jest konkretny czas na przygotowanie wyprawki ?? Kazda znas futaj wie ze zycie roznie sie uklada i lepiej wczesniej cos kupic zwlaszcza jak sie mia takie lrzygody z wczesniejszymi ciazami . No ale.to trzeba miec odrobine uczucia w sobie i wlasnie tej donroci z czystego serca anie forumowej na pokaz. Tym co.staraja sie zycze duzo szczesxia i aby sie udalo. Ja sama tutaj 2 lata czekalam na moj cud i lowiem Wam jedno WARTO :) Tym co maja maluszki w brzuszku aby czas szybko lecial w spokoju a swiezym mamausial cierpliwosxi i zdrowka dla maluchow.
Where there is love, there is life.