Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7411 4 sierpnia 2016, 12:25

tandem Supermama
zagubiona prawie cały tydzień śdm padało, ale na obchodach centralnych na błoniach i w brzegach - nie. Sobota w Brzegch to był jedyny dzień bez kropli deszczu (!) (więc oczywiście się spaliłam...), a w niedzielę niestety tak jak piszesz, wielu pielgrzymów nie zdążyło dostać się na nocleg,pociąg czy autobus przed ulewą. My zdążyliśmy :) byłam już po prysznicu gdy zaczęło padać, a gdy pojechaliśmy z powrotem na pociąg to już nie padało :)
My staramy się o pierwsze, ale póki co nie stawiamy sobie limitów. Za to dość szybko ruszyliśmy do lekarzy i odkryliśmy różne nieprawidłowości (już wyprostowane).

duszka trzymam kciuki, by twój atak na tarczycę dzięki lekom i diecie był wystarczający by fasolka się pojawiła :)

vam jasne, kontakt z rodziną to bardzo cenna rzecz. Faktycznie, jak tak wszyscy rozrzuceni, to trudniej się zebrać. U nas właściwie wszyscy blisko, w promieniu maks 30km od nas. Tylko jedna moja ciocia mieszka w Krk, to z nimi widzimy się rzadko. Właśnie nie wiem jak to wyjdzie. Póki co 25. urodziny męża w tym roku robiliśmy dla rodziny w 2 turach po te 20 kilka osób (osobno rodzina z jego strony i z mojej).... wszyscy chcieli przyjść, z pewnością też dlatego, że to na nowym mieszkaniu. Jak to później się potoczy to nie wiem, ale urodzin naszych już nie planujemy wyprawiać, czekamy na urodziny dziecięce :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #7412 4 sierpnia 2016, 12:26

tandem Supermama
werka o ja, jakie one maleńkie! ile teraz mają dni? czyli już się pokazały, ale wciąż takie małe nieporadne jeszcze :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #7413 4 sierpnia 2016, 12:27

duszka Fajna mama
Tandem dzięki
Werka chomiki cudne

Zgłoś nadużycie #7414 4 sierpnia 2016, 13:00

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

werka o ja, jakie one maleńkie! ile teraz mają dni? czyli już się pokazały, ale wciąż takie małe nieporadne jeszcze :)

Chomiczka sama je z domku wyciągnęła :D Chyba przestały się mieścić :D
W najbliższych dniach powinny oczka otworzyć :D Mają 12 dni :) Ale już powoli chodzą po klatce i próbują same jeść :)

Zgłoś nadużycie #7415 4 sierpnia 2016, 14:00

kamila19880 Fajna mama
Wera jakie słodkie ja tez chcem ;) szkoda ze moj nie był zaciazony heheh ale tu samce i samice oddzielnie trzymają. Dziewczyny cieżko tak bez was nie odpisując chociaż zaczęłam was czytać i nie odpisywać to grzech ;) nie przeszło mi kolejna na fb sie pochwaliła o ciąży dzien po tamtej a co najlepsze miała sie jeszcze niestarac tyłka ja namówiłam bo ma PCo i powiedziałam ze niewiadomo ile ci zajmie i ma nadwagę 30 kg No ale cóż nic nie zrobię ze same płodne sa w moim otoczeniu jedynie co moge to kontakt ograniczyć i to zamiezam zrobic.
Dyszka a nie patrzyłaś strony Anny Lewandowskiej ja na fb mam polubiona ona glutenu tez nie je i przepisy non stop jakieś tworzy sama wydalasiazke swoją o diecie bez glutenu moze popatrz. Ja sie wzielam za siebie od 3 dni jestem na diecie 1200 głodna nie jestem jedzenie smaczne dieta od Brzezińskich szybko sie robi i wg mnie tam tez sa przepisy niektóre bez glutenu chociaż ja sie nie znam aż tak co ma a co nie. Ja wazę 74 kg przytyłam jak zwykle juz weszłam na nadwagę wiec dość tego i trzeba działać kupiłam krokomierz w pl robiłam 4-5 tys kroków tylko masakra ale wczoraj w robocie 16 tys zrobiłam hehe a co myślicie żeby nowy temat stworzyć na FM żeby tam pisać o sporcie o sukcesach ćwiczeniach jak nam poszli wtedy jeszcze większa motywacja
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #7416 4 sierpnia 2016, 14:05

Paola_33 Supermama
Kamilka - Fajny pomysł - taka wymiana dość.nt. ćwiczeń i diet może być b.b.owocna!! Ba, nawet skutkować ciążami , bo moich dosw. wynika ze schudnięcie pomaga w zostanie Mama 😃

Chomiski przesłodkie, Werkaa !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7417 4 sierpnia 2016, 14:40

Paola_33 Supermama
Werkaa, a jaka teraz będzie przyszłość chomiczkowej rodzinki ? Chyba wszystkich nie utrzymacie ?? :-D
Macie rację, co komu służy - tampony czy podpaski. Dla mnie to fm jest świetne, bo np. nie pomyślałabym, że tampony mogą być niewygodne ! I ten różny punkt widzenia jest b. ciekawy i odświeżający...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7418 4 sierpnia 2016, 14:43

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Werkaa, a jaka teraz będzie przyszłość chomiczkowej rodzinki ? Chyba wszystkich nie utrzymacie ?? :-D

Jednego małego sobie zostawimy :) A reszcie trzeba będzie znaleźć nowych właścicieli :) Cztery są już zarezerwowane :) Jeszcze tylko trzy zostały do oddania :) Mam nadzieję że ktoś się znajdzie bo mi serce pęknie jak będę musiała je oddać do zoologicznego.

Zgłoś nadużycie #7419 4 sierpnia 2016, 14:45

Paola_33 Supermama
To trzymam kciuki, żeby miały wszystkie db. domy !!!
W ostateczności mozna dac ogłoszenie - po wakacjach rodzice łagodniejsi ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7420 4 sierpnia 2016, 14:46

mala_ala Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki!! U nas piękna pogoda gorąc 30 stopni :) Dziś miałam wieli przegląd ubrań po mojej córce, moja koleżanka potrzebowała trochę ubrań więc czemu nie leżą i się marnują tylko, wywaliłam strasznie dużo, były niby czyste a plamy jakby same powychodziły :/ ale już jest porządeczek :) reszta co już mi się nie podoba pójdzie na caritas :)

Werka, słodkie te Twoje chomiczki :)

Zagubiona, dzieci było bardzo mało. Byłyśmy pierwszy raz dopiero :) Myślę ze na jednym razie się nie skończy :)

Kamila, fajnie że jesteś :) świetny pomysł z tym nowym wątkiem :)

Zgłoś nadużycie #7421 4 sierpnia 2016, 14:49

Tandem, a jak Twój taniec brzucha ??

Zgłoś nadużycie #7422 4 sierpnia 2016, 14:59

Mika29 Fajna mama
U nas narazie słońce i trochę chmur ale jest ciepło. Grzejemy się na plaży.

Werkaa chomiczki cudne. Mam nadzieję, że znajdziesz jakiś dobry dom dla nich.

Kamila super, że się odezwałaś.

A co do długości starań to stwierdziliśmy z M, że jak się nie będzie udawało i będziemy mieli dosyć psychicznie to odpuszczamy.

Zgłoś nadużycie #7423 4 sierpnia 2016, 15:15

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila ja też widzę wszędzie kobiety w ciąży.
Na porodówce w Myślenicach jest taka sytuacja ża jeżeli dzieck musi zostać bo np.ma antybiotyki a z mamą jest ok to ona wychodzi do domu i jeżeli karmi to przyjeżdza 2 x na karmienie.Codziennie jest po 3-4 porody i potrzeba miesjca.Dla mnie to paranoja ale taka rzeczywistość.
Werka fajne maluszki :) .
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7424 4 sierpnia 2016, 15:23

nyna Gotowa na wszystko
Mala ala badałam plytki jakies 2 miesiace temu było cos ponad 50 tyś i też musze zrobić na dniach mam nadzieje ze beda wyższe :)

Zgłoś nadużycie #7425 4 sierpnia 2016, 16:03

smile Supermama
Akurat osobie ktorej dala chuste daleko.do.egoizmu...to.raz a druga sprawa "Pani" Paola bardzo donrze wiedziala komu wysyla chuste. Paola.ladnie tak wpajac glupote kolezankom ?? ?Moze.napisz ze kontakotowa sie z Toba ta osoba na lriw a Ty mialam daleko w powazaniu odpisac. ....szok matka 3 corek..
Where there is love, there is life.

Zgłoś nadużycie #7426 4 sierpnia 2016, 16:08

werkaa Fajna mama

smile napisał(a)

Akurat osobie ktorej dala chuste daleko.do.egoizmu...to.raz a druga sprawa "Pani" Paola bardzo donrze wiedziala komu wysyla chuste. Paola.ladnie tak wpajac glupote kolezankom ?? ?Moze.napisz ze kontakotowa sie z Toba ta osoba na lriw a Ty mialam daleko w powazaniu odpisac. ....szok matka 3 corek..

Dziewczyny wywlekajcie sobie takie rzeczy w prywatnych wiadomościach a nie na forum zwłaszcza że nas to nie dotyczy i większość dziewczyn nawet nie wie o co chodzi.

Zgłoś nadużycie #7427 4 sierpnia 2016, 16:24

nyna napisał(a)

Mala ala badałam plytki jakies 2 miesiace temu było cos ponad 50 tyś i też musze zrobić na dniach mam nadzieje ze beda wyższe :)

Nyna, to trzymam mocno kciuki oby wynik był lepszy :) ja tez zrobię za tydzień pewnie i mam nadzieję ze będzie ok :)

Zgłoś nadużycie #7428 4 sierpnia 2016, 16:43

tandem Supermama
Kamila dobrze,, że jesteś :) ciężka sprawa z tymi koleżankami. Ale dobrze, że masz takie ambitne plany i już stosujesz dietkę. To co dziś jesz na obiad?

werkaa to zaraz dwa tygodnie im stukną, nieźle. Na pewno znajdziecie im dobre domki :)

mala_ala gratuluję porządków, domyślam się, że to poważne wyzwanie było :) taniec brzucha - byłam na kursie dwa miesiące, teraz musiałabym poćwiczyć sobie przy You tubie, żeby coś z tego było :)

mika ale super, zazdroszczę plaży :) obyście nie zdążyli sobie odpuścić :)

nyna trzymam kciuki za dobre wyniki!

Zgłoś nadużycie #7429 4 sierpnia 2016, 16:43

Vam Fajna mama
Kaila ja moze nie dieta ale staram sie ograniczac kalorie plus spacer w duzej ilosci. Rano mnie deszcz wygonil do domu ale teraz zrobilo sie pieknie i jak tylko mlody wstanie to wychodzimy :-) ciekawa jestem tych przepisow Brzezinskich.maja to na profilu na fb?

Zgłoś nadużycie #7430 4 sierpnia 2016, 17:06

kamila19880 Fajna mama
tandem zamieszczam zdjecie dnia całego ja ten z brokułami dzis mialam i jutrzejszego powiem wam ze niektore przepisy sa pycha np sałatka na kolacje ze szpinaku z pestkami w sosie itp albo sałata lodowa z ciecierzyca i fasolą czerwona w sosie miodowym z kiełkami
Vam dieta na 30 dni jest dostepna na stronie brzezinscytrenuja. pl i ona jest dla kazdego kto sie zaloguje na stronie.
Przewaznie masz 3 posiłki takie same 2 sniadanie obiad podwieczorek to to samo wszystko z jednej strony dobrze bo nie traci sie czasu na przygotowywanie wszystkiego oddzielnie tylko trzeba dzien wczesniej przygotowywac kolacje na swiezo robie ja niestety nie mam mikrofali w robocie wiec na zimno jem moj M tez zacza ta diete tlylko dla merczyzn wkoncu sie ogarna bo zbadalismy cholesterol i mu wyszło 315 ale ciekawo ile wytrzyma
Ktos tam sien pytał o starania to ja rok i jestem za in vitro wiec wkoncu sie podejme za jakis czas
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...