Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7231 2 sierpnia 2016, 21:00

Paola_33 Supermama
Nie, Ania, dlatego pytałam, czy mnie nie wygonicie 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7232 2 sierpnia 2016, 21:02

Sofi Fajna mama
Cześć, ostatnio u mnie aktywnie i towarzysko, nadrukowałyście 20 stron :D zaraz postaram się nadrobić chociaż z 10 :)

u mnie powoli wlewa się depresja i mega wkurwienie czyli zwiastun okresu, to dobrze, bo w takim razie będą pełne 3 cykle czekania pomiędzy ciążami, tak jak lekarz zalecał, po za tym będę mieć jeszcze miesiąc czasu na chodakowską, i nie urodzę w kwietniu, czyli nie będzie baran :) wolę byka lub bliźnięta
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #7233 2 sierpnia 2016, 21:04

Paola_33 Supermama
Mąż sprawdza centyle, bo Róża urosła do 61 cm. Władnie mnie spytal, co ma wpisać w rubrykę - ile metrów 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7234 2 sierpnia 2016, 21:08

Taszka Gotowa na wszystko
Duszka, Paola zostala zapytana jak radzi sobie z wychowaniem trojki dzieci, wiec opisala sytuacje. Nie uzalala sie nad soba, ani nie marudzila, po prostu napisala, ze czasami brakuje jej wolnego czasu i tyle. Ja nie wiedze w tej wypowiedzi nic zlego.

Duszka masz zdrowego dziesiecioletniego syna i ciagle mowisz, ze on cie juz nie potrzebuje. Osoby, ktore nie maja w ogole ani jednego dziecka tez moga ta wypowiedz odebrac jako marudzenie i rowniez moze je to denerwowac, ale nikt nie narzekal. Mam nadzieje, ze zrozumialas o co mi chodzi.

Zgłoś nadużycie #7235 2 sierpnia 2016, 21:08

zagubiona Gotowa na wszystko
Dziewczyny wrzućcie na luz, niech jedna spróbuje zrozumieć drugą i będzie ok. Jest nas tu tyle że różnica w zdaniach jest oczywista.
"Gdy myślimy o realizacji marzeń, nie jesteśmy nigdy sami" Taki cytat dla Was na dobranoc :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7236 2 sierpnia 2016, 21:09

Paola_33 Supermama
Wyszła pon. normy. 😒
Nie wierze. Po wpisaniu imieniu została zakwalifikowana do 'chlopcow'. Fajny automat 😁
Zle zmierzyliśmy, Calibeczka ma 63 cm. !!
Coreczka Odkryla dziś najfajniejsze zajecie - zachwycona po kokardki - STANIE. Oczywiście z podtrzymaniem, za to minute wytrzymuje, szczesliwa jak nigdy wcześniej !!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7237 2 sierpnia 2016, 21:10

duszka Fajna mama
Powodzenia więcej się tu nie odezwę

Zgłoś nadużycie #7238 2 sierpnia 2016, 21:12

Taszka Gotowa na wszystko
Duszka i znowu sie obrazasz. Nikt nie ma nic zlego na mysli i nie chce cie urazic. Za bardzo bierzesz wszystko do siebie.

Zgłoś nadużycie #7239 2 sierpnia 2016, 21:14

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Paola pewnie żadna Ciebie nie wygoni, wydaje mi się każda z Nas potrzebuje Twojego doświadczenia w sensie objawów i wiedzy, przydałoby się jeszcze odrobina empatii. pozdrawiam
duszka trzymam kciuki Michał Archanioł jest symbolem pracy i wstrzemięrzliwości niech Ci służy jestem z Ciebie dumna

Czytam forum rzadko skupiając się głównie na temacie, czemuś przecież służy, widać to pewnie po moich postach.
Ważne są dla mnie Wasze codzienne rozterki jednak albo rozmawiamy tu o staraniach albo o ....wszystkim innym

Zgłoś nadużycie #7240 2 sierpnia 2016, 21:21

Paola_33 Supermama
Dzieki, Taszka (zadalas sobie trudu z piękną tab. !), i Ania !
Przeciez nie można się obrażać po 1. poście...
Postaram się b-j uważać na słowa...
Moja szczęśliwa Gwiazda - "STOJĘ ... JA STOJĘ...!!!"
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7241 2 sierpnia 2016, 21:23

Aniaaa a mi się właśnie to na forum spodobało, że rozmawia się nie tylko o staraniach ale o codzienności bo przecież nasze życie nie skupia się tylko na staraniach.
Fajnie jest poczytać o ćwiczeniach, dietach, pracy, wakacjach. Dlatego a wybrałam to forum a czytałam kilka i to nie było na chybił trafił :)

Zgłoś nadużycie #7242 2 sierpnia 2016, 21:26

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
zagubiona czytać też, zgadzam się jednak kiedy wpisujesz w google problem i szukasz odpowiedzi i wsparcia to szukasz programu kulinarnego? stylowy dom? chodakowska? czy odpowiedzi na zadane pytanie?

Zgłoś nadużycie #7243 2 sierpnia 2016, 21:32

Kiedy zadajesz pytanie na forum dziewczyny odnoszą się do posta. A ze piszę się także o codziennych sprawach dla mnie super.

Zgłoś nadużycie #7244 2 sierpnia 2016, 21:38

Sofi Fajna mama
Paola jak zobaczyłam Twój suwaczek to mnie zatkało, jak czytam Twoje posty to boli mnie serce, nic na to nie poradzę, dlatego nie mogę więcej czytać tego wątku.

mam urodziny 10 lutego

no to pa
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #7245 2 sierpnia 2016, 21:42

Katrina13 Gotowa na wszystko
Dziewczyny ale Wy się rozpisałyście!
Paola domyślam się, że Ci nieraz ciężko, że chciałabyś mieć wolny czas.
Duszka nie powinnaś tak reagować na wpisy Paoli, poczuj się trochę w jej sytuacji, przecież ona kocha swoje córki najmocniej na świecie, ale to nie znaczy że nie chciałaby też mieć czasu dla siebie i dla męża. Nie obrażaj się.....sama masz przecież chwile, że syn Ci daje w kość;/ Uśmiechnij się :) a nie obrażaj! Życie jest za krótkie, by szukać problemów....Każda musi akceptować swoje odmienne zdanie. Wiemy że chciałabyś drugie dziecko, życzę Ci z całego serca byś je miała. Ale to nie oznacza, że jak już je będziesz mieć zawsze będzie wesoło, są gorsze i lepsze chwile.
Madziu dobrze, że już jesz! że odetchnęłaś na wsi :) Ja się czuję rewelacyjnie :) jeszcze tydzień i usg prenatalne :) może też poznam płeć dzieciątka!
Zagubiona fajnie że jesteś z nami :)
Małgosia gratulacje ! są 2 kreski :) dobra passa forum wróciła :)
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!!!!

Zgłoś nadużycie #7246 2 sierpnia 2016, 21:48

Paola_33 Supermama
Ja tez chciałabym trzymać za Was kciuki, doskonale pamiętam emocje związane z czekaniem na test, jak b.b.sie dłużą wtedy dni a potem sek.
Jak czeka się od usg do usg.

Katrina, trzymam kciuki, by dziecko się łaskawie obrocilo przodem i nie było 'wstydliwe' 😉
Masz jakieś przeczucia ??
Wspaniale, ze się świetnie czujesz !! Oby tak dalej !! 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7247 2 sierpnia 2016, 21:52

Aniu myślę, że dziewczyny piszą o różnych codziennych sprawach bo chcą oderwać się od ciągłej myśli o dziecku, pierwszym czy też kolejnym. Gdyby się tylko myślało o jednym to można by zwariować.

Zgłoś nadużycie #7248 2 sierpnia 2016, 21:55

Paola czuję, że to dzieciątko , to chłopiec, z córcią w ciąży czułam się inaczej niż teraz.

Zgłoś nadużycie #7249 2 sierpnia 2016, 22:00

mala_ala Gotowa na wszystko
coż za emocję!! a ileż stron nadrukowałyście, ja po prostu nic nie napiszę bo sama nie wiem jak się odnieść do tego wszystkiego... zatkało mnie!!

ale życzę Wam dobrej nocy :*

Zgłoś nadużycie #7250 2 sierpnia 2016, 22:02

Paola_33 Supermama
A miałaś konkretną płeć na myśli przed ciążą ??

Ja po śmierci Synka marzyłam o Córkach i b.sie cieszyłam.. A ost.razem nieśmiało pragnęłam Jego. Ale widac tylko Córki są mi dane... Jest db, tj. jest. 😁
Troszkę tylko z przerażeniem mysle o przyszłym zakupach modowych 😉
Na razie noszą po sobie i happy. Ida nie może się wręcz doczekac i kazda bluzkę po siostrze traktuje jak mega trofeum 😆
Melissa    
Idalia