Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7131 2 sierpnia 2016, 15:18

Paola_33 Supermama
Witaj, Aniu.
Chyba wcześnie zostałaś Mamą ?? I już Babcią :-O :-O
Mi jeszcze zostało troszkę do babciowania :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7132 2 sierpnia 2016, 15:44

mala_ala Gotowa na wszystko
Zapomniałam się pochwalić, jutro idę na pierwsze zajęcia z zumby!! :) zabieram za sobą córkę :) będziemy aktywnie spędzać wieczór :)

Zgłoś nadużycie #7133 2 sierpnia 2016, 15:50

Paola_33 Supermama
Mala, ale ci zazdroszczę :-( Też bym chciała. Chyba pójdę dopiero, jak dzieci podrosną ;-(
Miłej zabawy !! Ciekawe, czy Córce się spodoba. Coś mi mówi, ze baaardzo !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7134 2 sierpnia 2016, 15:55

Paola_33 napisał(a)

Mala, ale ci zazdroszczę :-( Też bym chciała. Chyba pójdę dopiero, jak dzieci podrosną ;-(
Miłej zabawy !! Ciekawe, czy Córce się spodoba. Coś mi mówi, ze baaardzo !!!

dziękuje :) córka nie może się już doczekać :) tylko dopytuje kiedy, a dziś, no to kiedy w końcu :) mam nadzieję ze będziemy się dobrze bawić :) !!!

Zgłoś nadużycie #7135 2 sierpnia 2016, 15:55

Dzasta.88 Zadomowiona
Cześć, po długim okresie przerwy witam się na nowym wątku :) Do tabelki: "Już jestem..." ostatnia @ 20.07 - kuracja Clo + monitoring(pierwsze podejście). Zastrzyk z Pregnylu 01.08.2016 :D ; 6 cykl starań (b.długie cykle 30-40 dni); kolejną wizytę u nowej (cudownej) gin już w piątek, sprawdzenie czy pęcherzyk pękł a raczej czy któryś z trzech, które się wytworzyły :) :)
Wszystkim życzę szybkiego zafasolkowania :D :D

Zgłoś nadużycie #7136 2 sierpnia 2016, 15:58

Paola_33 Supermama
Dzasta, trzymam kciuki !!

Mala, Twoja Córeczka już chodzi do szkoły ? jak ma na imię ??

Aniu, jak to jest być taką mega młodą Babcia ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7137 2 sierpnia 2016, 16:12

Paola,moja córka ma na imię Nikola, my w tym roku zaczynamy 1 klasę!! denerwuję się strasznie tym wszystkim, im bliżej początku roku tym mama ma większy stres :)

Zgłoś nadużycie #7138 2 sierpnia 2016, 16:28

Paola_33 Supermama
Tak to już jest, Mam ma nerwy a dziecko radochę !!
Ja pamiętam sierpień przed pójściem do szkoły, jakby to było wczoraj - nie mogłam się wprost doczekać, kiedy odpalę zeszyty, kredki, piórnik. Targałam to wszystko nawet na podwórko, taka byłam niecierpliwa !! I SP faktycznie kochałam !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7139 2 sierpnia 2016, 16:33

tandem Supermama
Vam gratuluję spaceru i trzymam kciuki za wytrwałość!

nyna przykro mi jeśli chodzi o sytuację z mężem... trzymam kciuki za poprawę!

mala_ala super, że masz taką motywację ;D
mojemu mężowi też zawsze zazdrościli w pracy pudełek z jedzeniem :) więc dołączam się do waszej ekipy żon vam i mala_ala

u mnie w pokoju trzech, dwóch żonatych, a tylko jeden czasami ma jakąś sałatkę itp, a tak to kanapki. A na 500+ nikt się nie łapie :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #7140 2 sierpnia 2016, 16:35

Paola_33 Supermama
Tj. w mojej rodzinie prawie - tylko jedna matka z 2. dzieci, a reszta - pięcioro szwagrów Męża - 2 bezdzietnych + 3 jedynaków...
Tandem, kiedy testujesz ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7141 2 sierpnia 2016, 16:36

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Paola żadna różnica ;) po prostu się jest, nie czuję się na babcie, czasem śmiesznie kiedy sama tak o sobie mówię. Mało mnie w domu mojej wnuczki. bo synowa jest o mnie zazdrosna i odcina ode mnie syna i wnuczkę, ale nie martwie się tym :)
mala ala mega pomysł z zumbą troszkę zazdroszczę bo przez ta boleriozę choćbym chciała, a chciałabym bardzo to nie mam siły i możliwości z uwagi na kondycję i stawy

Jakie jest Wasze zdanie w sprawie luteiny? na necie zdania są podzielone, że niby wstrzymuje owulację, gdzie indziej ze wspiera ciałko żółte do wzrostu i pęknięcia? w sumie to tylko opuchnięte podbrzusze tym razem i dzień cyklu może wskazywać na owu jednak pewności nie mam gdyż typowego śluzu płodnego również nie zauważyłam jednym z hehhe objawów na chłopca ;) jest ochota na przytulanie . Czytałam ostatnio, że nawet jeśli śluz jest rzadki, a nie rozciągliwy to dobrze, bo armia ma łatwiejszy dostęp.

Zgłoś nadużycie #7142 2 sierpnia 2016, 16:37

Paola_33 Supermama
Ania, ja brałam w każdej z 4 ciąż. + p/zakrzepowy + jod + kw. foliowy.
Przed ciążą nie.
Mogę niedyskretnie zapytać ? Starasz się o 4 dziecko ?
Urodziłaś 1. mając 16 ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7143 2 sierpnia 2016, 16:42

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny :) nadrabiania przez ta moja nieobecność mam co nie miara . Nie uda mi się pewniej każdej odpowiedzieć Ale postaram się . Nie było mnie na forum bo postanowiliśmy z córką zostać troszkę na wsi na świeżym powietrzu a tam dostęp do Internetu baardzo utrudniony co chciałam coś napisać to zaraz mnie wyrzucalo po kilku próbach poddalam się. Wiem ze kilka z was pytalo o moje samopoczucie - dziękuję bardzo mi miło :* czuję się dużo lepiej ( odpukac ) w prawdzie wymiotuje jeszcze ale już dużo mniej mam wrażenie że każdy dzień jest lepszy no i najważniejsze że już jem więc jakieś witaminy sobie i dziecku dostarczam :) odpoczelysmy z corcia wylatala się z kotami psami kurami fajnie było :) koniecznie do powtórki :)

Tandem super że jesteś tak zadowlona ze światowych dni młodzieży :) faktycznie było czuć nawet u nas na osiedlu klimat tego czasu mieliśmy w parafi dużo pielgrzymów wieczorami słychać było jak się bawią :) cieszę się ze mąż zadowolony z nowej pracy :) co do planów z dziećmi spokojnie zdarzysz młodziutka jesteś :)

Małgosiu witam :) cieszę się z twoich dwóch kreseczek ! ( są dobrze widoczne) tak jak piszą dziewczyny dla potwierdzenia Możesz zrobić badanie z krwi :) mam nadzieję że to kolejny przełom i teraz znów posypia się pozytywne testy :)

Vam zazdrosZczę Tak częstego plażowania !

Nyna przykro mi z powodu kłótni z mężem i przy okazji straconego cyklu ! Najważniejsze żebyście doszli do porozumienia !

Duszka te przepisy są często przesadzone. Przecież zamiast zupy z mlekiem kokosowym i łososiem możesz uparowac samego łososia nie sądzę by brak mleka którego nie lubisz coś zaszkodził.. wręcz będzie mniej kaloryczne. Jedź to co lubisz po prostu unikaj słodyczy rZeczy ciezkostrwanych napojów gazowanych to nie będzie w stricte twoja dieta ale na pewno jakiś krok do utraty wagi. Jest Lato jest tyle pysznych owoców wazyw
Spacer na targ i na pewno przepis sam zasiwta Ci w głowie. Złego nastroju współczuję nie pocieszam bo wiem już ze tego nie lubisz.

Paula witaj :* masz śliczne córeczki :) moja się również zapowiada na niezłego gagatka!

O mamo więcej nie pamiętam ciężko mi z telefonu cofnąć wasze posty :(

Gdzie się podziała sofi?
Sander? Jak samopoczucie ?
Katrina dziękuję za troskę :* a Ty jak się czujesz ?

Buziaczki :* mam nadzieję ze będę teraz na bieżąco :)

Oo przypomniałam sobie jeszcze o naszej młodej babci hihi Aniu ciekawe skąd te krwawienia po stosunkach. RoZmawiałaś z lekarzem? Trzymam kciuki za ten cykl !

Zgłoś nadużycie #7144 2 sierpnia 2016, 16:44

Paola_33 Supermama
Madzia, to może nie wystarczyć. Ja nie jem słodyczy od 3 mies. , zero szaleństw a tyję..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7145 2 sierpnia 2016, 16:48

madzia90krk Fajna mama
Paola przepraszam za przekrecenie Nicku. Można dołożyć jakąś aktywność i oczywiście dużo wody. Ale skoro mówicie że faktycznie u niektórych musi być ścisła dieta kropka w kropkę z przepisem to może tak jest. Też w takim razie bym nie dała rady. Jak chciałam zgubić kg to jadłam warzywa owoce piłam wodę też mam hashimoto i u mnie dało radę

Zgłoś nadużycie #7146 2 sierpnia 2016, 16:51

Paola_33 Supermama
Ja mam sporo ruchu z moimi diabliczkami, jeżdżę na rowerze po 60-100 km. tygodniowo. Tylko tyję. Apetyt ten sam :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7147 2 sierpnia 2016, 16:55

madzia90krk Fajna mama
Domyślam się ze sporo ruchu przy takiej gromadzce masz :) każda inaczej dietę przejdzie jedna schudne druga nie jedna w ciąży mało prYtyje druga dużo nie zawsze to wspolmierne z tym ile się je taką niesprawiedliwość :(

Zgłoś nadużycie #7148 2 sierpnia 2016, 16:55

madzia90krk Fajna mama
Domyślam się ze sporo ruchu przy takiej gromadzce masz :) każda inaczej dietę przejdzie jedna schudne druga nie jedna w ciąży mało prYtyje druga dużo nie zawsze to wspolmierne z tym ile się je taką niesprawiedliwość :(

Zgłoś nadużycie #7149 2 sierpnia 2016, 16:58

madzia90krk Fajna mama
A karmisz piersią ? Mi kg spadły dużo przez kp Ale jak zaczęłam młodej urozmaicać dietę to i sobie urozmaicalam i w efekcie parę kg doszło :/ i tak druga ciążę zaczęłam z wagą większą o 6 kg niż s tartowalam s tartowalam pierwszej ciąży

Zgłoś nadużycie #7150 2 sierpnia 2016, 16:58

Paola_33 Supermama
Słodka ta Amelcia :-) Ale chyba jeszcze tak nie rozrabia jak I. ??
My nie możemy pójść nawet do restauracji, bo zaraz tańczy na stole :-/
Melissa    
Idalia