Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7051 1 sierpnia 2016, 23:20

Paola_33 Supermama
Aktualnie dzieci są z Dziadkami. Tylko Różyczka z nami, trójka za dużo dla Dziadków !
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7052 1 sierpnia 2016, 23:33

Paola_33 Supermama
Chyba już poszłyście spać :-( Tak bez buziaczków ?? :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7053 2 sierpnia 2016, 0:06

tandem Supermama
mika zazdroszczę plaży :) a może spacer romantyczny z mężem i kocyk na plaży, albo auto? :)
Dziękuję za pytanie. Mąż póki co baardzo zadowolony, podekscytowany, cały dzień pisał tylko optymistyczne smsy, nie zraziło go nawet to, że
szkolenia skończyły się 2h później niż miały. Czeka go jakieś 7 tygodni szkoleń, także w Warszawie i Gdańsku (i wtedy będziemy się widziec tylko
w weekendy... więc generalnie teraz musi się udać, to wtedy będę mogła pojechać z nim :) )

pelna nadziei spokojnie, będzie dobrze.

malgosia trzymam kciuki za test

taszka, oj dlaczego bez owu... trzymam kciuki, żeby była jednak niespodzianka, bo jak sama piszesz, potrzebne są nam tutaj pozytywy ;)
no i parki życzę :) ja to bym chciała 3 z różnicą wieku 1,5-2, a potem jeszcze 2. Ale jak tak nam pójdzie to nie ma co planować i nie zdążymy.

nyna oj tak to już jest, że tapicerka ładna jasna ale jednak się brudzi... my mamy szarą, ale tkaninę taką i też są problemy...
najgorzej, że nie można prać... :( na teście owu obie kreski muszą być chyba takie same :)

diana, malgosia witajcie w tabelce :)

diana nie ma co za wcześnie testować, to jednak tylko stres

paola witaj :) dziękuję za odpowiedz, herbatki naturalne takie to pijam, więc może ten nadmiar wody u mnie to tylko fanaberia :)
przykro mi z powodu synka. Fotki robiłas w weekend czy masz relację na bieżąco od dziadków?

maaagda a ten 1000 z racji urodzenia to jest z miasta, z mopsu czy skąd?

duszka to może popróbuj, próbne torty, masz czas, a są i proste przepisy :) co M lubi słodkiego jeść? i jak dietkowanie? dobranoc! i nie czuj się niezauważana :)

werkaa pisz i bez weny! zawsze to raźniej :)

kamila to super, że bezpiecznie dojechaliście, czekamy na sprawozdanie :) trzymam kciuki!

byłam dziś u chrześniaka, ma 2 lata, jego brat 4. Już tyle mówią, takie słodziaki :)

Paola na nocne odpisywanie możesz liczyć jak zwykle na mnie :) dobranoc wszystkim!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #7054 2 sierpnia 2016, 1:17

Paola_33 Supermama
Dobranoc i Dzień Db., Tandem :-D

Cieszę się, ze mąż zadowolony, że wszystko Wam się układa.. jak nic, przepowiedziałam Wam majowe dziecko !! :-D

Miałam bezpośrednią relację, bo zajrzałam do nich na weekend.
Poza nie mytymi zębami jest ok. Fajna miejscówka :-D
Podobno to gosp. agroturyst. zajęło 2 miejsce wśród 3 ościennych woj. :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7055 2 sierpnia 2016, 6:41

Malagosia Początkująca
Test sie robi jest tu ktos?

Zgłoś nadużycie #7056 2 sierpnia 2016, 6:49

Malagosia Początkująca
Jest blada kreska. Slabo widoczna ale wyszla same zobaczcie

Zgłoś nadużycie #7057 2 sierpnia 2016, 7:06

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Gratulacje, pięknie jak udaje się tak szybko ;)

Zgłoś nadużycie #7058 2 sierpnia 2016, 7:08

Malagosia Początkująca
No ale to ciaza? Slabo ja widac. Jutro powinnam miec okres zobaczymy

Zgłoś nadużycie #7059 2 sierpnia 2016, 7:16

duszka Fajna mama
Żartujesz? Jak nie ciąża ? Piękna kreska. Zrób betę będziesz wiedziała na 100%

Zgłoś nadużycie #7060 2 sierpnia 2016, 7:19

Malagosia Początkująca
A gdzie to sie robi?

Zgłoś nadużycie #7061 2 sierpnia 2016, 7:34

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry.

Malagosia piękna krecha :-) betę zrobisz w każdym laboratorium gdzie pobierają krew.

Tandem super, że mąż zadowolony z pracy. Życzę żeby tak zostało :-)

Kamila super, że dojechaliście szczęśliwie. Pisz chociaż czasem co u Ciebie. :-)

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #7062 2 sierpnia 2016, 7:55

Malagosia Początkująca
Jutro powinien byc okres ale jak mowicie ze to ladna kreska. Poczekam jak nie bd jutro to oznacza ciaze :) ciesze sie ale naprawde bede jak bedzie 100%pewne. A kiedy mozna isc do ginka zeby om juz wykryl?

Zgłoś nadużycie #7063 2 sierpnia 2016, 7:58

Vam Fajna mama
Malgosia kreska jak sie patrzy. Gratulacje :-)

Dzis slonko swieci wlasnie wstalismy z mlodym zaraz sniadanie i idziemy na spacer mam plan dzis chodzic i chodzic i bawic sie bo kondycja zerowa i chce zrzucic kilogram czy dwa hehe

Zgłoś nadużycie #7064 2 sierpnia 2016, 8:00

Vam Fajna mama
Ja poszlam do gin tydzien po spodziewanej @ powiedziala ze objawy sa gratulowala. Zaczerwieniona pochwa powiekszony jajnik woreczek zoltkowy wszystko bylo ale nic poza tym. Dopiero 2 tug pozniej widzialam serduszko.

Zgłoś nadużycie #7065 2 sierpnia 2016, 8:00

duszka Fajna mama
Vam u mnie waga stoi. Po rzuceniu 3,5 kg nawet nie drgnie. Zauważyłam że nogi mam szczuplejsze ale z nimi nigdy nie mialam problemu. Natomiast z brzuchem bardzo ciężko sobie poradzić

Zgłoś nadużycie #7066 2 sierpnia 2016, 8:01

Malagosia Początkująca
Nie dziekuje jeszcze :) ja juz na nogach. Dzisaj pol dnia spedze w urzrdach. Rejestracja auta skatbowka zus. :/ nie chce mi sie brzuch tez boli. Ale slonko za oknem wiec dobrze jest :) milego dnia dla wszystkich!! :)

Zgłoś nadużycie #7067 2 sierpnia 2016, 8:03

duszka Fajna mama
Wczoraj miałam koszmarny wieczór . Mam dość tej całej diety. Szukam po necie przepisów ale tego nie daje się ani zrobić ani jeść. Składniki z kosmosu a do tego takie połączenia ze szok. Płakać mi się chce . Mało co jem. W głowie mi się kręci. Nie wiem jak to ogarnąć . Za dużo rzeczy nie mogę jeść żeby stworzyć coś normalnego :(

Zgłoś nadużycie #7068 2 sierpnia 2016, 8:03

Malagosia Początkująca
To zdaze pojsc jeszcze przed naszymi wakacjami. Co prawda tylko do wroclawia ale 4dni w innym miescie zawsze cos. Oczywiscie zoo najwazniejsze dla mojej luśki :) juz sie nie moze doczekac

Zgłoś nadużycie #7069 2 sierpnia 2016, 8:04

nyna Gotowa na wszystko
Malagosia gratuluję wreszcie jakiś pozytyw :) na usg będzie widać jak masz możliwość możesz się wybrać do giną

a pech przeszedł chyba na mnie miało być wczoraj serduszko wanie a była kłótnia i po cyklu...

Zgłoś nadużycie #7070 2 sierpnia 2016, 8:04

tandem Supermama
Dzień dobry dziewczyny :)

Malagosia gratulacje! najlepiej zrób betę, tak jak piszą dziewczyny. Kiedy wychodzi Ci termin porodu?
Najlepiej iść po 7tc, wtedy już na pewno będzie widział. Ale żeby mieć pewność wcześniej wystarczy beta zrobiona dwa razy, w odstępie 48h. W mojej tabelce masz link ze wzrostami bety możesz zobaczyć (jest też do obliczania terminu porodu jakby co).

Mika dziękuję, mam taką nadzieję. Póki co same superlatywy, oby tak dalej. Te szkolenia=rozłąki mnie nieco przerażają, ale damy radę.

Vam to pięknie zaczynacie dzień, życzę pogody i wytrwałości do chodzenia :) a bierzesz jakiś wózek czy rowerek? Masz ładną i bezpieczną okolicę wokół?

Mąż wyprawiony do pracy, ja jeszcze odpoczywam, potem porządki itp.
Temp dziś ładnie skoczyła w górę, o 0,4 stopnia, więc wygląda na to, że koniec staranek i test będzie w naszą rocznicę ślubu. :) liczymy na piękny prezent :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0