Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6931 28 lipca 2016, 12:54

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję.
Małgosiu mnie od samej owulacji bolały krzyże i miałam stan pogoraczKowy. Też nie liczyłam.na ciążę. Raczej coś z nerkamk bo ból był promieniujacy. Ale dla pewności zrobiłam betę parę dni przed okresem którego nie dostałam.
W pierwszej ciąży bolał mnie jajnik i piersi i czułam że jest coś na rzeczy .

Zgłoś nadużycie #6932 28 lipca 2016, 13:02

Vam Fajna mama
Malgosia hej dziewczyny dobrze pisza. Ja o syna staralam sie tylko 2 mce i zaraz sie udalo a teraz stracilam 4 cykle i licze ze w piatym sie powiedzie :-) objawy tez sa u kazdej rozne. Ja czulam po prostu ze test bedzie pozytywny choc objawow nie mialam z poczatku w pierwszej ciazy. Robilam test dzien po spodziewanej @ i dopiero tydzien pozniej zaczely mnie bolec piersi siusialam co godzine i ogolnie czulam sie przeziebiona. Teraz wiec tez nie licze na objawy tylko na kreski dwie a mi tez ciezko czekac do dnia @. Jutro konczy mi sie @ i do roboty :-D

Zgłoś nadużycie #6933 28 lipca 2016, 16:54

Mika29 Fajna mama
Wkońcu skończyłam zaprawiać ogórki. Teraz muszę się wziąść za sprzątanie bo mam jeden wielki bałagan. Tak to jest jak mała miała wolną rękę na zabawy żebym mogła wszystko zrobić. Ale co tam dam radę :-)

Zgłoś nadużycie #6934 28 lipca 2016, 17:36

Malagosia Początkująca
Dziekuje wam za odpowiedzi. Chyba faktycznie bede czekac do dnia miesiaczki. Czyli jak wypada mi na 3 to wtedy moge zrobic juz test i powinno wyjsc

Zgłoś nadużycie #6935 28 lipca 2016, 17:42

Malagosia Początkująca
Niektorzy patrza na temp. Ja mam 37 albo 37i3. Ale codziennie nie mierzylam wczorak i dzisaj tak mialam. To cos znaczy? Mierzylam pod jezykiem tak wyczytalam na necie

Zgłoś nadużycie #6936 28 lipca 2016, 18:38

MamiMami Zaprawiona w bojach
Dzień dobry 😊 Witam się po długiej przerwie i melduję ze nadeszła dlugo wyczekiwana @ 😊

Zgłoś nadużycie #6937 28 lipca 2016, 18:41

MamiMami Zaprawiona w bojach
Ten cykl odpuszczamy a od przyszłego bierzemy się ostro do roboty.

Zgłoś nadużycie #6938 28 lipca 2016, 19:08

Mika29 Fajna mama
Malagosia niestety mierzenie tempki w pojedyncze dni mało nam mówi ale takie tempki to mogą świadczyć o przebytej owulacji jaki i ciąży.

Zgłoś nadużycie #6939 28 lipca 2016, 21:01

Malagosia Początkująca
A jak mierzyc najlepiej i kiedy? Sprawdza sie wgl

Zgłoś nadużycie #6940 28 lipca 2016, 21:04

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
hej dziewczyny, sorki ze nie pisze ale staram sie czytac na bieżąco.
u nas tez nie ciekawie..co raz gorsze relacje miedzy nami.. jak wróciłam było booosko, tydzien z łóżka nie wychodzilismy, a teraz od niedzieli zadnego zblizenia..zadnego dotyku..chociaz wie ze za 5 dni ma przyjsc @..poszedl do pracy i sie znowu odemnie oddalił..ehh juz mam głupie mysli ze któraś go w pracy zaspokaja skoro w domu nawet nie przytuli.. i tak od poniedziałku mamy ciezkie dni..pyta mnie o co mi chodzi ale ja mówie ze nic ze ma sie sam domyśleć..zobaczymy jak bedzie dalej. Moze @ nie przyjdzie i bedzie fasolka ?! kto wie :) witaminki je cały czas..i praktycznie dni płodne wykorzystane w 100%, ale znająć moje szczeście nic z tego nie bedzie :( ehh wiem ze dziecko by nas zbliżyło. bo jak tak dalej bedzie to nie wiem jak długo taki klimat w domu wytrzymam..
buziaki dziewczyny

Zgłoś nadużycie #6941 28 lipca 2016, 21:29

Malagosia Początkująca
Przykra sytuacja :( czadem dziecko naprawde zbliza. U mnie taka syt byla aczkolwiek moja Jula uratowala nasz zwiazek chodz juz byla na swiecie. Teraz bardzo che drugiego mysle ze on tez ale nie okazuje tego wprost. Trzeba byc dobrej mysli ja ciagle wierze ze uda mi sie :) cudownie poczuc ruchy dziecka uslyszec bicie serduszka i moc trzymac takie malenstwo na reku :) trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze

Zgłoś nadużycie #6942 28 lipca 2016, 21:30

madzia90krk Fajna mama
Mika sprzątanie po dziecku to masakra ale chwilę nawet 10 minut kiedy moja bawi się sama są bezcenne hehe

Mami mami super że @ w końcu jest ! Znaczy można działać ! A to efekt odstawienia od piersi ?

Pełna nadzieji może nie jest tak źle jak piszesz z tym pocieszeniem przez koleżanki z pracy .. nie bier takiej opcji nawet pod uwagę ! Dobrze że dni płodne wykorzystane hihi i myśl pozytywnie bo może fasoleczka właśnie się w tobie rodzi :) czego oczywiście bardzo Ci życzę i przesyłam ciążowe wiruski:*

Ale leje deszcz biedni Ci pielgrzymi chociaż im to chyba nic nie przeszkadZa mega pozytywny ludzie :) tandem też tam pewnie bawi się z nimi !

Młodą śpi ja też zaraz idę bo jutro goście kuzynka męża w 8 M Ciąży z córeczką a później jedziemy na wies tam też piątka dzieci więc moja będzie miała kim rządzić hihi
Dobranoc dziewczynki :*

Zgłoś nadużycie #6943 28 lipca 2016, 21:35

Dziekuje dziewczyny, staram sie myslec pozytywnie ale ostatanio mi to jakos ciezko idzie :( moze faktycznie w tej pracy nie jest tak jak mysle..moze to zmeczenie poprostu.. ehh zobaczymy co bedzie dalej :)

Zgłoś nadużycie #6944 28 lipca 2016, 22:01

Taszka Gotowa na wszystko
Pelna nadzieii, Mami Mami dobrze ze znow wrocilyscie do nas :)

Pelna nadzieii a kiedy bedziecie powtarzac badanie nasienia? Z tego co zapamietalam, to zanim wyjechalas do pracy maz zaczac witaminy lykac i mam nadzieje, ze pomoglo i wyniki bede o niebo lepsze. U nas witaminy pomogly :) Teraz czekamy na efekty :) Moze u was to chwilowy kryzys, nie nastawiaj sie od razu negatywnie do meza. Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest szczera rozmowa.

Zgłoś nadużycie #6945 28 lipca 2016, 22:16

Vam Fajna mama
Pelna nadziei z facetem to tez trzeba prosto z mostu bo on za Chiny sie nie domysli :-D moze to zmeczenie albo gorsze dni zaraz znow bedzie fajnie :-) w kazdym zwiazku roznie. My tez mamy czasem super dni a potem m ma gorszy i sie prawie nie odzywamy. Zycze aby @ nie przyszla !

Zgłoś nadużycie #6946 29 lipca 2016, 0:20

tandem Supermama
Pelna nadziei może mąż zmęczony tym maratonem po prostu :)

Mika gratuluję ogórków! Porządki udane?

Mami mami trzymam kciuki za kolejny cykl w takim razie!

Malgosia temp należy mierzyć codziennie o tej samej porze. Po owulacji temp wzrasta o minimum 0,2 stopnia. Tak się utrzymuje aż do @. 16-18 dni z wyższą temp to już może być ciąża. Chodzi o to,że wtedy temp nie spada.

Madzia super,że tyle dzieci macie wokół :) co do śdm,to rzeczywiście bawiny się ile się da. Wczoraj wróciliśmy do domu przed 4,dziś przed chwilą :) dziś zaliczyliśmy np tańce na rynku z peruwianczykami i spiewy w tramwaju z meksykanami. Deszcz źle moze wpłynąć jedynie na blotnistosc pol w brzegach, gdzie jedziemy w sobotę,mamy nocować pod golym niebem i w niedziele rano będzie msza. Dobry był pomysl organizatorów, że w pakiecie pielgrzyma byly plaszcze przeciwdeszczowe :) pakiety w plecakach są w trzech kolorach (żółty, czerwony, niebieski) do wyboru, więc teraz cale ulice sa takie przez te płaszcze.

Papież powiedział,że wazne dla dobrych relacji w małżeństwie są słowa dziękuję,proszę i przepraszam.

Dobranoc!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6947 29 lipca 2016, 6:43

Mika29 Fajna mama
Myślę, że w każdym związku są chwile dobre i złe ale trzeba umieć znaleźć kompromis. Głowa do góry :-)

Malagosia z mierzenie tempki jest tak jak napisała tandem. Sprawdza się w 100%.

Tandem dziękuję. Porządki udane. Dziś jeszcze muszę dokończyć pakowanie i umyć podłogi bo wczoraj już nie miałam sił.
Super, że macie tam tyle atrakcji :-)

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #6948 29 lipca 2016, 6:51

Vam Fajna mama
Madre slowa papierza. Wazne zeby kazda ze stron je uzywala a nie tylko jedna. U nas prawie cala noc przespana a przed 6 mlody mial napad histerii nie wiem co mu bylo moze snilo sie cos. Wyl z 15min zanim sie przytulil i uspokoil no ale spania juz nie ma. A ja wieczorem sie jeszcze pokrece ale rano to nietoperz. Sniadanie mu zrobilam i kisze sie na kanapie zaraz m wroci ze sluzby.

Zgłoś nadużycie #6949 29 lipca 2016, 9:26

Dziękuję dziewczyny, hmm zawsze jak wam się pozale to tego samego dnia jest o niebo lepiej hmm on coś wyczuwa czy jak hihi. W każdym razie jest dobrze.. Relacje się poprawiły.. Sex był. Jest super.
Taszka badania powtarzamy jakoś w połowie sierpnia bo wtedy mija 3 miesiące. Teraz bierze inne bo w aptece nie było tych co zawsze.. Ale podobno wg farmaceutki lepsze.. Zobaczymy. Ale regularnie zażywa i zobaczymy po wynikach.. Chyba że faktycznie @ nie przyjdzie hihi. Buzka i milego dnia kochane

Zgłoś nadużycie #6950 29 lipca 2016, 9:33

Mika29 Fajna mama
Pelna.nadziei bardzo się cieszę, że u Was lepiej. Niech tak już zostanie. :-)