Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6871 26 lipca 2016, 21:03

dana32 Zaprawiona w bojach
Duszka kurczę nie wiem co Ci doradzić! A pamiętasz moment kiedy zaczęło się psuc między Wami?
Mała ala przykro mi że przyszła @.
Madzia super ze badania dobrze wyszły. O ile dobrze pamiętam chciałaś drugą córkę . Najważniejsze żeby zdrowa była.
Nie spodobała mi się Twoja wypowiedz o adhd, to jest bardzo duży problem mieć dziecko z tą chorobą i niestety ludzie często nadużywają tego słowa i myślą ze to zabawne. Moja Wika ma adhd rozpoznaną przez neurologa i jest pod opieka neurologa i psychologa I wiesz mi prawdopodobnie nie wiesz jak to jest mieć takie dziecko(prawdopodobnie bo u Wiki wykryli w wieku 3 lat Twoja jest za mała na taką diagnozę) i zyczę Ci abyś nigdy nie dowiedziałam się czym naprawdę jest adhd.
Dobranc

Zgłoś nadużycie #6872 26 lipca 2016, 21:04

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu super, że z dzieckiem wszystko oki ! najważniejsze, że zdrowe, że rozwija się prawidłowo :) A Ty chciałaś przecież córeczkę, więc nie przejmuj się gadaniem bliskich, pewnie pierw coś mówią , a potem dopiero myślą. Dziewczynki będą jak psiapsiółeczki :) będziesz mieć ubranka itd. , także troszkę lżej finansowo :*

Zgłoś nadużycie #6873 26 lipca 2016, 21:29

madzia90krk Fajna mama
Tak chciałam.córeczkę :) i też czułam że będę ja mieć. Mówiąc ze mi przykro miałam na myśli ich reakcje niż fakt płci.

Dana nie będę tłumaczyć mojej wypowiedzi bo nie które komentarze tylko po to by zacząć jakiś drazliwy temat już mnie przerastają. Przykro mi z podwodu twojej córki. Być może w mojej wypowiedzi doszło do nadużycia. Chyba każda tu wie że nie miałam nic złego na myśli. I ochrzanianie nie było potrzebne. Bo ani nie u mniejszam faktu choroby jaka jest adhd ani nie obrażam nikogo. Tak się nie raz mówi i tyle po prostu.

Zgłoś nadużycie #6874 26 lipca 2016, 21:38

Mika29 Fajna mama
Madzia pewnie ciesz się z córki a gadania innych zostaw daleko w tyle :-)
Ty mi zazdrościsz plażowania a ja tobie rosnącego brzuszka :-) więc mamy remis ;-)

Dziewczyny jutro wizyta u endo. Proszę trzymajcie kciuki bo albo dostanę zielone światło na starania albo znowu czerwone. Stres straszny.

Zgłoś nadużycie #6875 26 lipca 2016, 21:42

madzia90krk Fajna mama
Mika no to faktycznie mamy remis to ja robię życzę szybko pozytywu i żebyś szybko stała się podibnym do mnie grubaskiem hehehe
Trzymam też można kciuki za wizytę jutro :) i oczywiście mam nadzieję ze dostaniesz zielone światełko na starania :) daj koniecznie znać po wizycie ! :*:*

Uciekam spać dobranoc dziewczynki starajacym owocnej nocy :*:* hihi
Tandem mam nadzieję ze siostra udostępniła pokoik dla was :)

Zgłoś nadużycie #6876 26 lipca 2016, 21:44

madzia90krk Fajna mama
Ps przepraszam za błędy niestety pisanie na telefonie gdzie t9 poprawia dobrze napisane słowa na jakieś inne jest trudne mam nadzieję ze rozumiecie co pisze hehe

Zgłoś nadużycie #6877 26 lipca 2016, 21:44

Madzia a niby dlaczego adhd jest drażliwe! Dla Ciebie może bo nie dla mnie i nie mam zamiaru Cię zaczepiać.
I luzik nie będziemy prowadzić dyskusji na żaden temat.

Zgłoś nadużycie #6878 26 lipca 2016, 21:45

madzia90krk Fajna mama
Katrina a ty jak się czujesz ?? :)

Zgłoś nadużycie #6879 26 lipca 2016, 21:48

madzia90krk Fajna mama
Dana nie miałam m myśli ze sam temat adhd jest drazliwy tylko już zauważyłam taka tendecje na forum ze nie raz ciężki nam się zrozumieć robi się kłótnia a sumą sumarum chodzi nam o to samo. Chyba też dostrzeglas ta przypadłość. Więc grzecznie Cię przepraszam za moje nadużycie Ale podkreślam że jest to tylko nadużycie słowne nie u mniejszam faktu i istoty tej choroby samej w sobie. Chciałam żebyś wiedziała bo będąc mama dziecka o takim schorzeniu mogłaś czuć się urazona.

Zgłoś nadużycie #6880 26 lipca 2016, 21:50

madzia90krk Fajna mama
O i widzisz już napisałaś że nie będziesz prowadzić dyskusji na Żaden temat..kurczę no nie rozumiem tej tendecji obrazania się itp.. eh

Zgłoś nadużycie #6881 26 lipca 2016, 22:01

Nie obrażam się.Napisałam tak ponieważ nie bede udzielać się na forum nie mam czasu czytam i żadko pisze.Bardzo duzo pracuje do tego budowa i może to dziwnie zabrzmi ale doszłam do wniosku że forum duzo czasu mi zabiera i bez obrazy dla Was dziewczyny wirtualne znajomości nie są dla mnie.Bo o każdej z Was mam pewne wyobraźenie i zapewne dalekie od realnego.Dla mnie to takie chwilowe uzależnienie bylo ale już mi przeszło.
Zyczę Wam wszystkiego najlepszego :) Naprawdę :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6882 26 lipca 2016, 22:42

Taszka Gotowa na wszystko
Dana wlasnie o to chodzi w naszej wirtualnej znajomosci, ze jestes anonimowa i mozesz sie swobodnie wypowiadac na dany temat. Forum laczy nas przez to jakie problemy mamy i czego doswiadczamy. Czasami lepiej jest wyzalic sie obcej osobie niz kolezance w realu. To jest twoja decyzja, jezeli twierdzisz, ze to tylko strata czasu i ze wirtualne znajomosci nie sa dla ciebie to nikt cie do tego zmuszac nie bedzie.

Zgłoś nadużycie #6883 27 lipca 2016, 6:30

Mika29 Fajna mama
Madzia co do błędów to spokojnie. Też piszę z tel więc coś o tym wiem :-)

Taszka zgadzam się z Tobą :-)

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #6884 27 lipca 2016, 9:19

madzia90krk Fajna mama
Dana przykro mi ze tak piszesz ale coz. Nie czuję się wspolwinna twojemu odejściu z forum. Ale jeżeli znajomości wirtualne nie mają dla Ciebie znaczenie no to faktycznie nie ma sensu Cię zatrzymywać. Również życzę ci wszystkiego dobrego .

U nas zapowiada się kolejny upalny dzień pewnie po pierwszej drzemce wybierzemy się z młodą na nasz basenik do parku wczoraj była z babcią i radości nie było końca :) więc i dziś jeśli pogoda się nie zepsuje zapowiadają burze to trochę się popluskamy. Dziś jakoś lepiej się czuję ( odpukac ) mam nadzieję ze to początki lepszego czasu :)
Nie wiem czemu nie wyświetla mi się tabelka w telefonie :( mamy teraz niebawem jakieś testujace ?? ? :) za kogo mam trzymać kciuki ? :)

W ogóle gdzie się podziały dziewczyny?

Sofi? Odezwij się :)

Mika kciuki zaciśnięte !

Zgłoś nadużycie #6885 27 lipca 2016, 9:22

Mika29 Fajna mama
Madzia odpoczywają na urlopach :-) Mam nadzieję, że wrócą.
Dziękuję za kciuki. Siedzę właśnie w mega długiej kolejce.

Zgłoś nadużycie #6886 27 lipca 2016, 9:26

madzia90krk Fajna mama
No to tylko kolejka dzieli Cię od dobrych wieści !

Zgłoś nadużycie #6887 27 lipca 2016, 9:40

mala_ala Gotowa na wszystko
Mika trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :-)

Madzia, kleszcze są wszędzi u nas. Uroki Wsi, pełno drzew. W ciągu dwoch dni ja dwa, córka jeden, mąż jeden.

Zgłoś nadużycie #6888 27 lipca 2016, 9:41

Vam Fajna mama
Mika trzymam kciuki!
Madzia oby od dzis lepsze dni nastaly !
U nas tez upal. W nocy byla burza ale nic nie pomogla. Dzis czuje sie lepiej a mlody meczy na plac zabaw wiec chyba sie przejdziemy choc ten skwar pewnie mnie skosi z nog tak nienawidze upalow.
Aha co do plci to tez mnie denerwuje wyobrazenie innych. Zanim zaszlam w ciaze najstarsza szwagierka urodzila dwoch synow wiec jak dowiedzieli sie ze spodziewam sie dziecka to wszycy oprocz mojej mamy mowili ze urodze dziewczynke. Mi bylo to kompletnie obojetne i ucieszylam sie z syna. Potem druga szwagierka zaszla wiekszosc mowila o dziewczynce a tez wyszedl chlopak i teraz jak w rodzinie mowi sie o potencjalnym dziecku to o dziewczynce. Bo jest juz 4 chlopakow i wszyscy chca ksiezniczki. Bardzo bym chciala dziewczynke ale i baardzo chlopca a takie gadanie jest denerwujace. Bo wszyscy spodziewaja sie czegos bardziej niz Ty eh

I tez pisze na telefonie i wychodzi roznie hehe.

Zgłoś nadużycie #6889 27 lipca 2016, 10:11

Mika29 Fajna mama
Dzięki dziewczyny.
Madzia mam nadzieję, że dobrych :-)

Zgłoś nadużycie #6890 27 lipca 2016, 11:04

madzia90krk Fajna mama
Vam no właśnie ludzie jakby bardziej czekali niż my sami. Wiadomo później prostuja swoją wypowiedź i mówią najważniejsze żeby całe i zdrowe ale i tak zostaje niesmak. Zresztą teściowa od początku mówiła że ona musi mieć wnusia kto jej nazwisko utrzyma itp. Ja to się na jedno cieszyłam jak chodziła i gadała E ładnie wyglądasz teraz na pewno będzie chłopak bo w pierwszej ciąży opowiadała wam miałam mega problem z cerą i gdzieś tam w głębi serca przykro mi było jak każdy mówił wyglądasz na dziewczynkę ( wiadomo że przesad głosi że zabiera urodę..) bo nie czułam tego w sensie " ale fajnie będzie dziewczynka tylko Boże ale ty wyglądasz heh pamiętam że bardzo odchorowalam te wszystkie teksty chociaż pewnie moje hormony zrobili swoje bo mąż tłumaczył zawsze ze one ( zazwyczaj takie komplementy słyszałam od jego siostry mamy i cioci) nie chce źle.
Teraz jak już znają płeć pewnie zaraz usłyszę ze znowu brzuch mi się dookoła rozlal bo na chłopca to przecież ładna piłeczka hehehe
Trzeba mieć dystans i już :P
Mika już po wizycie ?
Mała no tak na wsi kleszczy dużo . Ale ja kocham wieś :) ile bym dała żeby zamieszkać na takim całkowitym zadupiu hihi