Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6851 25 lipca 2016, 18:40

dana32 Zaprawiona w bojach
Taszka ostatnio troche sie rozlegulowało mi wszystko :( .W zeszłym cyklu miałam infekcję i trochę się przeciągnąl.Dostałam w 37dc.Normą u mnie są dłuzsze 30-35.
Ciągle mnie boli podbrzusze ale na razie nic.
Duszka szkoda że taki kryzys macie.Trzymam kciuki zeby jednak cos było :) .Szkoda kolejnego cyklu.

Zgłoś nadużycie #6852 25 lipca 2016, 19:44

Taszka Gotowa na wszystko
Madzia jak po wizycie?

Zgłoś nadużycie #6853 25 lipca 2016, 20:09

duszka Fajna mama
Dana u nas nigdy nie będzie dobrze. Pora się z tym pogodzić

Zgłoś nadużycie #6854 25 lipca 2016, 20:24

Duszka kryzysy w małżenstwie sa normą i niestety nie są krótkie ciągną się miesiącami.Tak myśle bo zwykłe kłótnie to zdarzają się czesto i są krótkotrwałe.Jak przychodzi kryzys to niestety ciagnie się i ciągnie.Trzymam kciuki alby w Was wszystko wróciło na własciwe tory :)

Zgłoś nadużycie #6855 25 lipca 2016, 21:40

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! Trochę mnie nie było , miałam trochę roboty w weekend, bo mieliśmy 5 rocznicę ślubu, więc bez imprezki się nie obyło :D
Dana mam nadzieję, że Twoje cykle się wyregulują:*
Duszka na pewno z mężem przetrwacie ten trudny czas:* macie syna, więc to mobilizacja by tworzyć szczęśliwą rodzinę, dziecko czuje gdy między rodzicami jest źle. Trzymam kciuki byście doszli do porozumienia.
Madziu jak po wizycie ?? ? Mam nadzieje że wszystko w porządku :*

Zgłoś nadużycie #6856 25 lipca 2016, 21:51

Katrina w takim razie skladam najserdeczniejsze zyczenia z okazji 5. rocznicy slubu :) Duzo milosci i szczescia na kolejne wspolne lata :)

Madzia odezwij sie, bo sie zamartwiamy...

Zgłoś nadużycie #6857 25 lipca 2016, 21:55

Katrina13 Gotowa na wszystko
Taszka bardzo dziękuję za życzenia:* nie wiem kiedy zleciało te 5 lat małżeństwa :) , jeśli będziemy się tak dogadywać z mężem jak teraz , to wróżę nam cudowną przyszłość :D

Zgłoś nadużycie #6858 25 lipca 2016, 22:04

Mika29 Fajna mama
Vam bardzo mi przykro.

Katrina wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu :-)

Madzia jak po wizycie?

Zgłoś nadużycie #6859 25 lipca 2016, 22:13

Katarina wszystko najlepszego, dobrze ze dogadujecie się z mężem :)
Madzia jak po wizycie, odezwij się.
Vam przykro mi. Jeżeli to Cię pocieszy to możesz zacząć nowy cykl a ja na razie czekam i czekam na @ :( .

Zgłoś nadużycie #6860 26 lipca 2016, 6:45

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Dziewczyny mój mąż nigdy niczego nie zrozumie i się nie zmieni. Jak mu mówię że mam te dni to on odpowiada że one nie sa tylko jeden dzień i idzie spać . Tak się zachowuje zdowy facet, który chce mieć dziecko ? On nic nie robi żeby było między nami lepiej . Ile ja mogę się mu narzucać albo słuchać że już miałam go nie zmuszać? Wyobrażacie sobie ? Ja go zmuszam do sexu!! Nie jeden facet dałby się ze skóry obedrzec za bzykanko a mój takie głupoty gada . To nie daje się żyć. Nikomu nie jestem potrzebna . Miłosz ma już swoje życie . Patrzy tylko żeby polecieć do kolegów. Mam dość ! Jak ma mi Bóg dac to dziecko skoro my się nie kochamy ?

Zgłoś nadużycie #6861 26 lipca 2016, 6:50

duszka Fajna mama
Nie wiem jak to wytrzymam . W domu mam okropnie napięta sytuację . Nie chce mi się żyć tak jestem zdolowana :( Boli mnie też bardzo zachowanie mojego dziecka które zachowuje się tak jakby mnie już nie potrzebował . Nie da się dotknąć, ani przytulić . Matka też się mnie czepia sama nie wie już chyba o co. Każdy chodzi zły , zdenerwowany. Nie odzywamy się do siebie normalnie tylko każdy na każdego warczy. Dziś mam jeszcze ważna sprawę do załatwienia ale jutro nie wiem czy się obudzę ...

Zgłoś nadużycie #6862 26 lipca 2016, 8:14

Mika29 Fajna mama
Hej duszka co ty opowiadasz ?? ?!!!!!! Mam nadzieję, że to tylko chwilowy dołek i jutro będzie lepiej.

Zgłoś nadużycie #6863 26 lipca 2016, 8:45

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny przepraszam nie dałam rady wczoraj wejść już po lekarzu a raczej po jeździe samochodem wymiotom nie było końca dziś to samo. Idę na kroplowki. Nadrobie was później.
Z dzidzia wszystko dobrze chociaż nie dała się zbadać była baaardzo ruchliwa lekarz już tracił cierpliwość.. najważniejsze rzeczy zbadane wszystko ok.
70 procent drugą córeczka :*

Zgłoś nadużycie #6864 26 lipca 2016, 13:48

Vam Fajna mama
Duszka cos Ty. A rozmawialas szczerze z m? Czego oczekujesz a czego chce on? Moze warto odbudowac relacje a jesli to niemozliwe to je zakonczyc a nie dolowac sie? A syn jak to syn niby moe potrzebuje niby koledzy ale mama zawsze bedzie wazna choc tego nie okazuje. My babki bardziej jestesmy uczuciowe niestsety.

Madzia to super ze ciaza zdrowa oby sie Tobie polepszylo tylko. I gratuluje coreczki :-)

Ja dzis padam upal mega w domu na dworzu jeszcze gorzej brzuch boli plecy bola mlody sie nudzi i chce sie ze mna bawic m pierwszy dzien w pracy po urlopie a ja mam troche dola ze ten okres dostalam :-)

Zgłoś nadużycie #6865 26 lipca 2016, 14:46

mala_ala Gotowa na wszystko
Hej, co za ciężki dzień dziś mam. Dostałam spodziewana @ dwa dni wcześniej więc jestem zaskoczona trochę, raz szybciej, raz później. Wszystko mi się rozregulowalo. Teraz sama nie wiem kiedy będzie następna. :-)

Madzia, cieszę się że z dzidzi wszystko w porządku :-) oby Tobie się szybko polepszyło :*

Tandem wypoczywaj!! :)

Duszka, musisz porozmawiać z M. o wszystkim co Ci na duszy leży.

Kartina, wszystkiego najlepszegoz okazji rocznicy ślubu, kolejnych cudownych lat w szczęściu i miłości :-)

Trzymajcie się :* ja dziś sie chyba wykoncze.... jeszcze 2 kleszcze w ciagu dwóch dni złapałam.

Zgłoś nadużycie #6866 26 lipca 2016, 15:32

Mika29 Fajna mama
Madzia super, że z dzidzią wszystko dobrze.

My właśnie wróciłyśmy z nad jeziora, bardzo gorąco. Wczoraj byliśmy na imieninach u mojego taty, dziś idziemy do babci a w piątek przychodzą do mnie. Tydzień pełen zajęć :-)

Zgłoś nadużycie #6867 26 lipca 2016, 16:16

Witam dziewczyny!
Co tu takie spustoszenie nastalo.

Madzia to gratulacje, bedzie kolejna dziewczynka :) Wazne, ze wszystko uwas dobrze.

Duszka faktycznie te nieporzumienia z mezem juz dlugo trwaja. Przydalaby wam sie szczera rozmowa. Skoro maz unika zblizen, to moze on w ogole nie chce drugiego dziecka? Wspolczuje ci, ze jestes w takiej sytuacji. A jezeli chodzi o syna to napewno cie kocha i potrzebuje, ale przychodzi taki wiek, ze nie chce tego okazywac.

Mala Ala przykro, ze @ znowu zaskoczyla. Cos ten miesiac nie nalezy do nas. Juz prawie koncowka, a zadnej z nas sie nie udalo. Ale jak nie ten to nastepny bedzie owocny.

Zgłoś nadużycie #6868 26 lipca 2016, 16:22

mamaseliva Świeżo upieczona
A ja już wiem, że uda mi się zostać mamą w 017 roku!!! JESTEM W CIĄŻY! Bardzo mnie to cieszy! Mam nadzieje, że Wam też się dziewczyny poszczęści.

Zgłoś nadużycie #6869 26 lipca 2016, 16:40

Mamaseliva gratuluje! A jak dlugo sie staraliscie? Leczyliscie sie na cos czy poszlo gladko?

Zgłoś nadużycie #6870 26 lipca 2016, 18:50

madzia90krk Fajna mama
Właśnie wróciłam z kroplowek Jezu zabierają telefonu legitymuje.. w szpitalu policja. Wszystko przez te światowe dni. Bezpieczeństwo Ważne ale żeby telefonu nie wolno mieć przy sobie ? .. eh

Duszka przykro mi że tak Ci się wiedzie ostatnio źle.. bardzo smutne to wszystko co się spotyka i jak często. Może spróbujcie ratować wasz związek jeśli oboje odpowiecie sobie na pytanie czy jest między wami uczucie ? Bo jeśli macie być sobie wrogami to może lepiej rozstać się .. ciężko coś doradzić bo nie jestem w twojej skórze . Ale przykro mi bardzo że oświadczasz tyle smutków. Życzę Ci z całego serca bys niedługo mogło mieć powody di wielkiej radości i smutki poszły w niepamięć.

Mała przykro mi ze @ przyszła. Faktycznie coś cisza na forum z ciazami. Marzec chyba pusty ..przynajmniej żadna z naszego wątku nie zagościła w marcoweczkach 2017. Może kwiecień ? gdzie te kleszcze zlapalas? Koleżanka też ostatnio miała oddala do badania kleszcza bo boi się ze coś przeniósł na nią. Ale nie wiem czy zawsze trzeba czy w jakiś wybranych przypadkach.

Mika zazdroszczę plazowania! :)

Vam taszka dziękuję. Wszystkim dziękuję za kciuki i gratulacje :) cieszę się z córeczki chociaż komu nie mówiłam teściową siostra Tomka babcia teksty " no coś Ty..." " ee myślałam że chłopak szkoda " takie przykre to troszkę no ale coz :) najważniejsze że zdrowe dzieciątko ruchliwe bardzo aż się boję jak zacznę czuć ruchu a ono będzie takie jak teraz hehehe a jak się Wda w siostrę i będę mieć dwa adhd w domu to już w ogóle hehe